Szombati foci: Fradi-Vidi!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.04.16. 12:23

Megvan ez a kulcsmeccs hál' istennek, így nyugodtabban lehet folytatni. A Paks ma még összekaphatná magát, hogy az MTK ne okozzon fejfájást.
A Gyirmótot nem értem, ahhoz képest, hogy szinte az utolsó sanszuk volt, mintha a második gólunk miatt feladták volna, utána már nem sok vizet zavartak. Kicsit bunda-fíling volt, de ahhoz meg túl látványosan nem csináltak semmit.
Baráth Peti és kis Bényei jól tolták, Dzsudzsák is sokat melózott, eredménnyel, ez az ő világa, amikor ennyire lagymatag és keveset ütközik az ellenfél, csak nem sok ilyenre van példa. Deslandes-ot emelném még ki, jelentős képességbeli hiányosságai vannak, sok szituban volt már esetlen és megmosolyogtató, de összességében Carrillo regnálása alatt sokat javult, szerintem a legjobb belső védőnk, őt szerintem meg kell tartani. A brazilt viszont elengedném, minden szokványos kontakttól képes lesérülni/cserét kérni, nem sok értelme van marasztalni.

A következő meccseink elvileg nem sok ponttal kecsegtetnek, ezért nagyon jó, hogy nem egy végletekig kiélezett szituban kerül rájuk sor. Ha pár pontot még össze tudunk csipegetni a hátralévő 5 meccsen, akkor szerintem nem lehet gond, kivéve ha az MTK valami hatalmas sorozatba kezd, de erre talán nincs sok esély.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2022.04.16. 13:49

Cselszky írta:Megvan ez a kulcsmeccs hál' istennek, így nyugodtabban lehet folytatni. A Paks ma még összekaphatná magát, hogy az MTK ne okozzon fejfájást.
A Gyirmótot nem értem, ahhoz képest, hogy szinte az utolsó sanszuk volt, mintha a második gólunk miatt feladták volna, utána már nem sok vizet zavartak. Kicsit bunda-fíling volt, de ahhoz meg túl látványosan nem csináltak semmit.
Baráth Peti és kis Bényei jól tolták, Dzsudzsák is sokat melózott, eredménnyel, ez az ő világa, amikor ennyire lagymatag és keveset ütközik az ellenfél, csak nem sok ilyenre van példa. Deslandes-ot emelném még ki, jelentős képességbeli hiányosságai vannak, sok szituban volt már esetlen és megmosolyogtató, de összességében Carrillo regnálása alatt sokat javult, szerintem a legjobb belső védőnk, őt szerintem meg kell tartani. A brazilt viszont elengedném, minden szokványos kontakttól képes lesérülni/cserét kérni, nem sok értelme van marasztalni.

A következő meccseink elvileg nem sok ponttal kecsegtetnek, ezért nagyon jó, hogy nem egy végletekig kiélezett szituban kerül rájuk sor. Ha pár pontot még össze tudunk csipegetni a hátralévő 5 meccsen, akkor szerintem nem lehet gond, kivéve ha az MTK valami hatalmas sorozatba kezd, de erre talán nincs sok esély.

ellenünk is kb. 20 percig bírták, utána szartak bele, pedig akkor még az is bőven kiesési rangadó volt
Kispest maradhatna a szar formájában, legyen izgalmas a vége
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.04.16. 18:50

Úgy néz ki, az MTK is elengedte az NB1-et. Könnyen lehet, hogy a várakozásokkal ellentétben az utóbbi évek legsimább végjátéka következik, és az utolsó fordulókra nem sok kérdés marad.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75013
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.04.16. 20:57

ha ezt a Csivicset el tudnánk cserélni egy szatyor labdára ej de nagyon jól járnánk
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75013
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.04.16. 21:00

Cselszky írta:Úgy néz ki, az MTK is elengedte az NB1-et. Könnyen lehet, hogy a várakozásokkal ellentétben az utóbbi évek legsimább végjátéka következik, és az utolsó fordulókra nem sok kérdés marad.

szerintem jó 3-4 fordulóval ezelőtt kisimult már a dolog
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75013
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.04.16. 21:06

ügyes srác ez a Zaki, simán kiemelkedne bármelyik NB3-s csapatból
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.04.16. 21:15

Szomorú, hogy a Fradi megengedheti magának ezt a kocogós-sétálgatós lagymatag semmit, de hát idehaza nincs ellenfelük, így is tükörsima a bajnokság. Kérdés, Csercseszov képes-e majd úgy felpörgetni őket a nemzetközire, ahogy Rebrovnak az sikerült.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75013
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.04.16. 21:23

Cselszky írta:Szomorú, hogy a Fradi megengedheti magának ezt a kocogós-sétálgatós lagymatag semmit, de hát idehaza nincs ellenfelük, így is tükörsima a bajnokság. Kérdés, Csercseszov képes-e majd úgy felpörgetni őket a nemzetközire, ahogy Rebrovnak az sikerült.

remélhetőleg már valaki más pörgeti majd fel őket
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Milito » 2022.04.16. 21:26

Megint egy elcsalt meccs.
Egyszerűen nincs már így semmi értelme az egésznek.
CS.A.K.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.04.16. 21:36

Andó-Szabó megint hozta magát. Persze nem volt kötelező gólt kapni belőle.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2022.04.16. 21:46

Cselszky írta:Szomorú, hogy a Fradi megengedheti magának ezt a kocogós-sétálgatós lagymatag semmit, de hát idehaza nincs ellenfelük, így is tükörsima a bajnokság. Kérdés, Csercseszov képes-e majd úgy felpörgetni őket a nemzetközire, ahogy Rebrovnak az sikerült.

jövő héten házat, kocsit, asszonyt a Gyirmótra
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75013
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.04.16. 22:27

így semmi értelme a VAR-nak, vagy mindent nézzenek vagy maradjunk a vak sporiknál
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2840
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.04.17. 09:41

valaki tud segíteni, hogy minek építettek Szijjártóék 8 ezres stadit 11 milliárdért, ha a Fradi ellen sincs még fél ház se? másik kérdés, hogy a Fradisták vajon hallottak már a 42-es villamosról?
ETO

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2022.04.17. 10:10

Javier Arizmendi írta:valaki tud segíteni, hogy minek építettek Szijjártóék 8 ezres stadit 11 milliárdért, ha a Fradi ellen sincs még fél ház se? másik kérdés, hogy a Fradisták vajon hallottak már a 42-es villamosról?

gondolom, az emberek nem szeretnek 3000 forintot fizetni egy kiesőjelöltért
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2022.04.17. 10:15

ha ma nyernénk, két pontra a negyedik hely, még nem reménytelen a nemzetközi szereplés
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35110
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.04.17. 11:17

Javier Arizmendi írta:valaki tud segíteni, hogy minek építettek Szijjártóék 8 ezres stadit 11 milliárdért, ha a Fradi ellen sincs még fél ház se? másik kérdés, hogy a Fradisták vajon hallottak már a 42-es villamosról?

Öh, a Fradin kívül ezt bármelyik csapatnak elmondhatod :)

Már a stadiont, nem a villamost :)
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35110
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.04.17. 11:20

ManBat írta:ha ma nyernénk, két pontra a negyedik hely, még nem reménytelen a nemzetközi szereplés

Az kéne még nekünk, Felcsút és Kisvárda mellé egy Mezőkövesd. Angol negyedosztály összehoz több nézőt, mint a 3 csapat együtt.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75013
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.04.17. 11:30

Szarka írta:
Javier Arizmendi írta:valaki tud segíteni, hogy minek építettek Szijjártóék 8 ezres stadit 11 milliárdért, ha a Fradi ellen sincs még fél ház se? másik kérdés, hogy a Fradisták vajon hallottak már a 42-es villamosról?

Öh, a Fradin kívül ezt bármelyik csapatnak elmondhatod :)

Már a stadiont, nem a villamost :)

engem mondjuk pont érdekelne, hogy melyik szurkertábor tud többet a legendás 42 villamosról
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75013
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.04.17. 11:33

Szarka írta:
ManBat írta:ha ma nyernénk, két pontra a negyedik hely, még nem reménytelen a nemzetközi szereplés

Az kéne még nekünk, Felcsút és Kisvárda mellé egy Mezőkövesd. Angol negyedosztály összehoz több nézőt, mint a 3 csapat együtt.

oké de az angol negyedosztály 12 meccs egy versenynapon ellenben ez a három csapat ha megszakad se tud egyszerre 3 meccsnél többet vállalni, így nem nehéz a nézőszámháborút behúzni
amúgy a ZTE vagy a lilák plusz 1-2 eresével tudnánk lenyomni a az angolokat?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16518
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.04.17. 11:50

Adamek írta:
Szarka írta:
Javier Arizmendi írta:valaki tud segíteni, hogy minek építettek Szijjártóék 8 ezres stadit 11 milliárdért, ha a Fradi ellen sincs még fél ház se? másik kérdés, hogy a Fradisták vajon hallottak már a 42-es villamosról?

Öh, a Fradin kívül ezt bármelyik csapatnak elmondhatod :)

Már a stadiont, nem a villamost :)

engem mondjuk pont érdekelne, hogy melyik szurkertábor tud többet a legendás 42 villamosról

Én utaztam is rajta, még a régi járgányok közlekedtek arrafelé, nem a Hannoverből importált magaspadlós változat.

Ami a nézőszámot illeti, le volt zárva a kapu mögötti rész, azért voltak csak ennyien, plusz ebben a mai kispesti brigádban nincs sok közönségvonzó tényező. 3 éve van náluk az új tulaj, a 2019/20-as bajnokság kezdetet óta egyetlen forduló végén sem álltak az 5. helynél előrébb.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 262 vendég