Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16518
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.02.19. 21:56

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:sikerült megint egy büntető jellegű meccset kifogni, ez a Gyirmi valami fergetegesen szar, a Zeg meg úgy gurigázik mint valami laza bemelegítésen
szörnyű eddig ez a tavaszi szint

na majd az örökrangadó, szingliszektorral meghozza a változást

picsaszar játék volt ezen a meccsein természetesen
lassan felébredhetne a bajnokság

nyárra tartogatják, formaidőzítés
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: PTi » 2022.02.20. 09:25

Rendkívül szimpatikus volt, ahogy a szünetben meg a második félidő elején (utána elkapcsoltam) álló brével ismételgették percenként, hogy visszaelőzhet a Felcsút

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75010
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.02.20. 09:42

nyúl írta:Szarabb a Fradi az oszét mágussal, mint a denevérfejű sógival volt.


eredmények tekintetében még az, de játékban és játékfelfogásban jobb ez a csóka, már ha jól vettem le mit akar játszatni
Csernozjom jóval feljebb tolja a két szélső védőt akik a két támadó szellővel egymás mögötti üres területekre befutva bontják meg a tömörülő védelmeket, ez kurva jó lehet ha olajozottá válik majd a gépezet, ez tegnap is jól működött a második felesben egészen a befejezésekig, a három centerből kellene majd mindig kitalálni ki az aktuális legjobb formában lévő, valamint a támadó középpályán kellene rendet vágni
személyi kérdésekben úgy néz ki ez az ergentinó jobszellő kurva nagy erősítés lehet 2-3 évre, kár, hogy nem korábban bukkantunk rá, nagyon pontosak a szögletei, beadásai és ahogy nézem nem nagyon létezik neki elérhetetlen labda ezen az iramon, meglepő de mögötte Bingó is profi labdarúgónak nézett ki ahogy együtt mozogtak
van rá egy ezresem, hogy a ruszki ki fogja koptatni Tökit ha így fog affektálni továbbra is a pálya közepén (esetleg ki lehetne rakni a bal szélre mint eredetileg) és Zubkov helyében se lennék nyugodt, ez az új csóka öregen is ki fogja szorítani ha van esze a mesternek, balra még jó lehet(ne) Szánthó ha kapna végre igazi lehetőséget
kíváncsi leszek Soma milyen állapotban jön vissza most, hogy felgyógyult, Lajcsi-Soma-meg ez az új Szikla elég jó labdaszerző hármas lehet együtt, Vécsi és Sügér (ha felépül egyszer és még nem felejtett el focizni) előttük az új brazillal rotálva, Zakariásszem úgy néz ki valamit mégiscsak ért a játékból, lehet, hogy csak a sógit rühellte
a védelemben jó jel, hogy Civic kezd második lenni Vodka mögött, jó lenne látni valakit az afroamerikai helyett is a jobboson, középen viszont életveszély van még mindig, oda kellene valami atombiztos páros
szerintem nyárra Besic, Loncar, Mak és Dvali tuti kereshet új klubot magának, Töki is simán kiduzzoghatja magát innen, az ifjú szerb maszlag is erősen kétséges van e NB1 szinten is akár, Zubkov és Civic is erősen padgyanús lesz szerintem ha nem kapják össze magukat
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2022.02.20. 13:06

Adamek írta:
nyúl írta:Szarabb a Fradi az oszét mágussal, mint a denevérfejű sógival volt.


eredmények tekintetében még az, de játékban és játékfelfogásban jobb ez a csóka, már ha jól vettem le mit akar játszatni
Csernozjom jóval feljebb tolja a két szélső védőt akik a két támadó szellővel egymás mögötti üres területekre befutva bontják meg a tömörülő védelmeket, ez kurva jó lehet ha olajozottá válik majd a gépezet, ez tegnap is jól működött a második felesben egészen a befejezésekig, a három centerből kellene majd mindig kitalálni ki az aktuális legjobb formában lévő, valamint a támadó középpályán kellene rendet vágni
személyi kérdésekben úgy néz ki ez az ergentinó jobszellő kurva nagy erősítés lehet 2-3 évre, kár, hogy nem korábban bukkantunk rá, nagyon pontosak a szögletei, beadásai és ahogy nézem nem nagyon létezik neki elérhetetlen labda ezen az iramon, meglepő de mögötte Bingó is profi labdarúgónak nézett ki ahogy együtt mozogtak
van rá egy ezresem, hogy a ruszki ki fogja koptatni Tökit ha így fog affektálni továbbra is a pálya közepén (esetleg ki lehetne rakni a bal szélre mint eredetileg) és Zubkov helyében se lennék nyugodt, ez az új csóka öregen is ki fogja szorítani ha van esze a mesternek, balra még jó lehet(ne) Szánthó ha kapna végre igazi lehetőséget
kíváncsi leszek Soma milyen állapotban jön vissza most, hogy felgyógyult, Lajcsi-Soma-meg ez az új Szikla elég jó labdaszerző hármas lehet együtt, Vécsi és Sügér (ha felépül egyszer és még nem felejtett el focizni) előttük az új brazillal rotálva, Zakariásszem úgy néz ki valamit mégiscsak ért a játékból, lehet, hogy csak a sógit rühellte
a védelemben jó jel, hogy Civic kezd második lenni Vodka mögött, jó lenne látni valakit az afroamerikai helyett is a jobboson, középen viszont életveszély van még mindig, oda kellene valami atombiztos páros
szerintem nyárra Besic, Loncar, Mak és Dvali tuti kereshet új klubot magának, Töki is simán kiduzzoghatja magát innen, az ifjú szerb maszlag is erősen kétséges van e NB1 szinten is akár, Zubkov és Civic is erősen padgyanús lesz szerintem ha nem kapják össze magukat
Hiszek neked. Nem ástam bele magam.
Alig nézek meccseket.
Láttam az utolsó félórában ígéretesebb mozgásokat, azokból kijöhet valami. A jobbszellő gyorsasága, készsége nekem is szemet szúrt. Tökösmákos kedvetlensége is. De az MTK annyira nem akart már semmit a 2. félidőben, csak bekkelni, hogy illett volna bepréselni egyet.
Persze így kívánta az érdekem, ezért is bosszankodtam, hogy nem sikerült.

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36798
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RC » 2022.02.20. 16:47

Sárga-kék csíkos tigrisek, fel a csatára!
Győzelmet kérünk ma délutánra!
Puccsot kíván végrehajtani az álvörös Márki-Zay,
De ma ő nem játszik, a pályán nem lehet baj.

Puskás vigyázó tekintete óvjon titeket az úton,
Legyen sokáig rögzített ár minden MOL-kúton!
Jöhet a Fradihoz az orosz medve,
Hornyák Zsolti cipőjét sem kötheti ő be.

Mesterünk a lelátón, de a gyepre elszántan mentünk ki,
Hiába lőtt gólt az ellenféltől Dorian Babunski.
Líbor Kozák két góljával megnyerjük a meccset,
Lölő meg vesz Andinak még egy drága nercet.


HAJRÁ PUSKÁS! HAJRÁ FELCSÚT!
SABARIA 1926

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16518
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.02.20. 17:24

Carrillo lekopizta Hipp eredményeit, győzelem a Fradi-Vidi-Felcsút trió ellen.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75010
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.02.20. 17:42

mint egy nagyon alacsony osztályú kölyökligában, annyi a váratlan eredmény
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75010
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.02.20. 18:54

nagy kár, hogy ennek az á-ivólé dalnak nincs második sora
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.02.20. 19:05

Ha így megy tovább, a Vidi pár forduló múlva csatlakozik a kiesés elleni harchoz.

Önös érdekünkből remélem, hogy ma valahogy összekaparnak legalább egy döntetlent.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29067
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2022.02.20. 19:18

(Lehet, hogy nem Szabiccsal volt a baj?)

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.02.20. 19:52

Megérdemelték.

Az utóbbi pár forduló elég gyilkos eredményeket hozott: mi nyertünk Fehérváron és Csúton, az Újpest Fehérváron, az MTK 4 pontot szerzett a Csút és a Fradi elleni meccseken, a Honvéd verte a Vidit, korábban a Gyirmi nyitott 3 győzelemmel, és visszajött a versenybe. Ha belegondolok, hogy a csúti és fehérvári papírforma vereségek esetén mekkora szarban lennénk, és a 2 bravúrral is csak annyit értünk el, hogy ne szálljunk el idejekorán...

Jövő héten az MTK-t fogadjuk kiesési rangadón. Muszáj lenne nyerni, de ha belegondolok, hogy otthon 10-ből 3 meccset tudtunk megnyerni, nem vagyok optimista. Ha szarok is leszünk, tilos kikapni.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10381
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2022.02.20. 20:02

Cselszky írta:Megérdemelték.

Az utóbbi pár forduló elég gyilkos eredményeket hozott: mi nyertünk Fehérváron és Csúton, az Újpest Fehérváron, az MTK 4 pontot szerzett a Csút és a Fradi elleni meccseken, a Honvéd verte a Vidit, korábban a Gyirmi nyitott 3 győzelemmel, és visszajött a versenybe. Ha belegondolok, hogy a csúti és fehérvári papírforma vereségek esetén mekkora szarban lennénk, és a 2 bravúrral is csak annyit értünk el, hogy ne szálljunk el idejekorán...

Jövő héten az MTK-t fogadjuk kiesési rangadón. Muszáj lenne nyerni, de ha belegondolok, hogy otthon 10-ből 3 meccset tudtunk megnyerni, nem vagyok optimista. Ha szarok is leszünk, tilos kikapni.

Nekünk azokon a meccseken nem megy, ahol kezdeményezni kell. Inkább álljunk be ott is szervezetten bekkelni, ha az hoz eredményt.
DEBRECENI VSC

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40748
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.02.20. 21:56

banok írta:(Lehet, hogy nem Szabiccsal volt a baj?)

Vele csak annyi volt a baj, hogy olyan szakmát választott amihez nem ért.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40748
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.02.20. 21:57

Ki fog kiesni az MTK mellett...
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.02.21. 01:52

Ritka szar meccs volt, ha nem mi játszunk, biztosan elkapcsolok. A párharcok zömét megnyertük, tekertünk rendesen. Jól jött, hogy Baluta mellett a két holland sem játszott, plusz Skribek és Kozák is kritikán aluli teljesítményt nyújtott. A három komoly helyzetünkből kettőt kihasználtunk, nekik csak az elején és a végén voltak lehetőségeik, rendre sikerült őket megakasztani a középpályán vagy 16-20 méterre a kapunktól, végső esetben a tizenhatoson belül ért oda mindig valaki, így Grófnak alig kellett védenie.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75010
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.02.21. 06:37

Cselszky írta:Ritka szar meccs volt, ha nem mi játszunk, biztosan elkapcsolok. A párharcok zömét megnyertük, tekertünk rendesen. Jól jött, hogy Baluta mellett a két holland sem játszott, plusz Skribek és Kozák is kritikán aluli teljesítményt nyújtott. A három komoly helyzetünkből kettőt kihasználtunk, nekik csak az elején és a végén voltak lehetőségeik, rendre sikerült őket megakasztani a középpályán vagy 16-20 méterre a kapunktól, végső esetben a tizenhatoson belül ért oda mindig valaki, így Grófnak alig kellett védenie.

én ezt a Kozákot még sose láttam kritikán felül játszani, amit eddig láttam belőle az simán elég lenne az NB1 legsutább centere címhez
nem is emlékszem séróból, hogy talált e már gólt ebben az évadban
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.02.21. 10:04

Adamek írta:
Cselszky írta:Ritka szar meccs volt, ha nem mi játszunk, biztosan elkapcsolok. A párharcok zömét megnyertük, tekertünk rendesen. Jól jött, hogy Baluta mellett a két holland sem játszott, plusz Skribek és Kozák is kritikán aluli teljesítményt nyújtott. A három komoly helyzetünkből kettőt kihasználtunk, nekik csak az elején és a végén voltak lehetőségeik, rendre sikerült őket megakasztani a középpályán vagy 16-20 méterre a kapunktól, végső esetben a tizenhatoson belül ért oda mindig valaki, így Grófnak alig kellett védenie.

én ezt a Kozákot még sose láttam kritikán felül játszani, amit eddig láttam belőle az simán elég lenne az NB1 legsutább centere címhez
nem is emlékszem séróból, hogy talált e már gólt ebben az évadban

Hajdú B. mondta, hogy ő rúgott nekünk kettőt az őszi Huszti-előreptetőn.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40748
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.02.21. 10:09

A Fehérvár is odaérhet a kieső helyre, ha igyekszik. Ez jó lenne kompenzalaskent a Felcsút és Kisvárda dobogós helyéért.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2022.02.21. 10:40

SuperDepor írta:A Fehérvár is odaérhet a kieső helyre, ha igyekszik. Ez jó lenne kompenzalaskent a Felcsút és Kisvárda dobogós helyéért.

rettenet formában vannak, de 29 pontjuk van, meglepne, ha a 7-8. hely alá tudnának csúszni
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75010
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.02.22. 09:36

Szánthó kölcsönbe DAC
a kurva anyját még az intézőnek is
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 142 vendég