Szombati foci: Fradi-Vidi!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40752
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.12.14. 16:26

Adamek írta:
nyúl írta:
Adamek írta:picsábi
na akkor marad Horváth Karibá vagy Pajkos Jani

Csercseszovot is rebesgették. Rokonszenves fazon. Szpartak-iskola, vagyis az orosz foci művészeinél tanulta a szagmát. Nekem az a munkás-paraszt szbornaja is tetszett a hazai vb-jükön.

én rühellem ezt a szovjet-jugó vonalat, de úgy néz ki idehaza csak ebben tudnak gondolkodni, mondjuk nálunk szinte mindegy, bármelyik nációból behúzzuk a makkalsót
az igazat megvallva a keret is egy rakat fostaliga, 7+1 jugó, 3 szovjet, 3 arab-afrikai, albán és szlovák nehezékkel - a világ leglustább népeiből ennyi már gyilkos kombó

Van egy kiváló spanyol edző, tudom ajánlani. Nálunk már bizonyított.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16518
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.12.14. 16:43

Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:Ami a saját stadionnal kapcsolatos érzéseket illeti, amikor először jártam a Groupamában, úgy éreztem, hogy ez a világon bárhol lehetne, semmi jellegzetesség nincs benne, amitől egyedülálló, különleges lenne, szóval amit száz közül is felismerne az ember, hogy ez a Fradi pályája. Oké, korszerű, meg kulturált körülményeket biztosít (ha nem zár be a büfé a második félidőre), jó magas jegyárak mellett. A Rohonci úti komplexummal is valahogy így vagyok, modern, meg jó, hogy nem ázik be mindenhol, de a régi pályánknak volt egy sajátos, semmivel összetéveszthetelen hangulata. Manapság már a panelok se látszanak a közvetítésben...

az Előre műemléki védett tribünjével nem tudsz mit kezdeni, oda normális stadiont nem tudsz felhúzni

nekem a kedvenc pesti stadionom, vagy pályám, vagy akármi.

Sabaria: egyetértünk. és most még jön valami olyan, hogy alapvetően helyesen, sporólási szándékkal, az Új Bozsikot akarják egy az egyben lemásolni a Mecsekalján.

Nyíregyházán is valami hasonlóra készülnek. Ez a Bozsik Aréna nekem olyan - bár élőben még nem láttam - mintha a Hali és a Vasas-pálya terveit turmixolták volna össze.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.12.14. 16:56

Savaria1919 írta:
Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:az Előre műemléki védett tribünjével nem tudsz mit kezdeni, oda normális stadiont nem tudsz felhúzni

nekem a kedvenc pesti stadionom, vagy pályám, vagy akármi.

Sabaria: egyetértünk. és most még jön valami olyan, hogy alapvetően helyesen, sporólási szándékkal, az Új Bozsikot akarják egy az egyben lemásolni a Mecsekalján.

Nyíregyházán is valami hasonlóra készülnek. Ez a Bozsik Aréna nekem olyan - bár élőben még nem láttam - mintha a Hali és a Vasas-pálya terveit turmixolták volna össze.

az Illovszky elég egyedi pálya, sajátos megoldásokkal, viszont a szombathelyi stadionból sok elemet vélek én is felfedezni a Bozsikon
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16518
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.12.14. 17:15

ManBat írta:
Savaria1919 írta:
Javier Arizmendi írta:nekem a kedvenc pesti stadionom, vagy pályám, vagy akármi.

Sabaria: egyetértünk. és most még jön valami olyan, hogy alapvetően helyesen, sporólási szándékkal, az Új Bozsikot akarják egy az egyben lemásolni a Mecsekalján.

Nyíregyházán is valami hasonlóra készülnek. Ez a Bozsik Aréna nekem olyan - bár élőben még nem láttam - mintha a Hali és a Vasas-pálya terveit turmixolták volna össze.

az Illovszky elég egyedi pálya, sajátos megoldásokkal, viszont a szombathelyi stadionból sok elemet vélek én is felfedezni a Bozsikon

Az Illovszky egyik előnye, hogy a hazai hosszanti oldalon a büfé nem a lelátó alatt van, így sorbanállás közben is lehet nézni a meccset. Plusz ott merték kellőképpen otthonivá tenni a létesítményt a falfelületek kidekorálásával (régi mezek, idézetek).
Nekem a két főtribün jellege volt kissé hasonló:
Kép
Kép
Szerkezetileg mindkettő elkülönül a többi lelátótól, magasabb is.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.12.14. 20:56

Savaria1919 írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:Nyíregyházán is valami hasonlóra készülnek. Ez a Bozsik Aréna nekem olyan - bár élőben még nem láttam - mintha a Hali és a Vasas-pálya terveit turmixolták volna össze.

az Illovszky elég egyedi pálya, sajátos megoldásokkal, viszont a szombathelyi stadionból sok elemet vélek én is felfedezni a Bozsikon

Az Illovszky egyik előnye, hogy a hazai hosszanti oldalon a büfé nem a lelátó alatt van, így sorbanállás közben is lehet nézni a meccset. Plusz ott merték kellőképpen otthonivá tenni a létesítményt a falfelületek kidekorálásával (régi mezek, idézetek).
Nekem a két főtribün jellege volt kissé hasonló:
Kép
Kép
Szerkezetileg mindkettő elkülönül a többi lelátótól, magasabb is.

valóban, szép találat - a tribünoldalt én még így nem láttam, meccsközvetítésen a túloldal látszik - sajnos a 3:2-es győzelmünkre nem jutottam ki
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2839
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.12.14. 23:00

ManBat írta:a Komjádi és a BS mióta labdarúgó-stadion? engem ez az egy sport hoz lázba, a többit tisztelettel pont leszarom
a "mi éghajlatunkon nincs rá szükség" meg egy faszság, egyrészt azért, mert az UEFA-előírások nem éghajlatfüggők, másrészt elképesztően égett az ember pofája, amikor a Szuperkupa-döntőn 1000 ember (se) lézengett az Oláh Gabiban, mert lehullott a júliusi eső

Lézer Jani szavaival, vagy a szuperkupa döntő ér annyit, vagy a szurkolók...

addig is légy szíves szólj már a sírásóknak, hogy húzzanak tetőt a stadira, mert az UEFA előírja... én ha arra járok megemlítem ezt a szerinted létező igényt az usztasáknak a Maksimir kapcsán. amúgy láttam olyan terveket, hogy a Paok átépítené a Toumba-t, mégpedig tetővel, az Aris detto a sajátját... mekkora baromság. egy jobb sivatagban több eső esik, mint ott...
https://www.youtube.com/watch?v=wgkjTUxXK14

a románokról a valóságtól teljesen elrugaszkodott videok vannak, de a szerbek sem restek álmodozni:
https://www.youtube.com/watch?v=pKfqt1xd3I8
persze ennek során totál ledózerolnák a szerinted a Titotól jó állapotban megörökölt, aztán többszörösen lezárt, és felújított Csairt, Nisben.
ETO

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.12.14. 23:23

Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:a Komjádi és a BS mióta labdarúgó-stadion? engem ez az egy sport hoz lázba, a többit tisztelettel pont leszarom
a "mi éghajlatunkon nincs rá szükség" meg egy faszság, egyrészt azért, mert az UEFA-előírások nem éghajlatfüggők, másrészt elképesztően égett az ember pofája, amikor a Szuperkupa-döntőn 1000 ember (se) lézengett az Oláh Gabiban, mert lehullott a júliusi eső

Lézer Jani szavaival, vagy a szuperkupa döntő ér annyit, vagy a szurkolók...

addig is légy szíves szólj már a sírásóknak, hogy húzzanak tetőt a stadira, mert az UEFA előírja... én ha arra járok megemlítem ezt a szerinted létező igényt az usztasáknak a Maksimir kapcsán. amúgy láttam olyan terveket, hogy a Paok átépítené a Toumba-t, mégpedig tetővel, az Aris detto a sajátját... mekkora baromság. egy jobb sivatagban több eső esik, mint ott...
https://www.youtube.com/watch?v=wgkjTUxXK14

a románokról a valóságtól teljesen elrugaszkodott videok vannak, de a szerbek sem restek álmodozni:
https://www.youtube.com/watch?v=pKfqt1xd3I8
persze ennek során totál ledózerolnák a szerinted a Titotól jó állapotban megörökölt, aztán többszörösen lezárt, és felújított Csairt, Nisben.

senki nem mondta, hogy jó állapotban volt, ellenben ott legalább megépült
a Maksimir a felső szintek alatti részekkel csúszik át a rostán, ugyanúgy, mint a Camp Nou, de Debrecenből az Oláh Gabi teljes nyitottsága miatt kellett Nyíregyre menniük anno a Strömsgodset vagy a BATE ellen
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40752
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.12.15. 09:03

Suljic kiköltözött az albérletéből :)
Vajon hol keresi az újat?
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75011
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.12.15. 09:58

SuperDepor írta:Suljic kiköltözött az albérletéből :)
Vajon hol keresi az újat?


az lenne reális ha valami munkásszállás lenne az és mellé egy gyártósori kisegítő állás
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2021.12.15. 10:10

SuperDepor írta:Suljic kiköltözött az albérletéből :)
Vajon hol keresi az újat?
Félek, Debrecen lesz.
Valaha kifejezetten kedveltem, még amikor Újpesten feltűnt, de totál leépült, emberileg problémás és semmi szükségünk rá, mert hátvéd és védekező középpályás kellene elsősorban. Gondolom, Tőzsér Dániel rendkívüli szakértelme ismerte fel ezt a rejtett kincset. Morálisan is jól jön az öltözőbe egy újabb egoista bomlasztó.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.12.15. 10:30

SuperDepor írta:Suljic kiköltözött az albérletéből :)
Vajon hol keresi az újat?

Dábrácán állítólag
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40752
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.12.15. 11:04

Mondtam én, hogy jugó lesz az edző.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2839
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.12.15. 21:13

ManBat írta:senki nem mondta, hogy jó állapotban volt, ellenben ott legalább megépült
a Maksimir a felső szintek alatti részekkel csúszik át a rostán, ugyanúgy, mint a Camp Nou, de Debrecenből az Oláh Gabi teljes nyitottsága miatt kellett Nyíregyre menniük anno a Strömsgodset vagy a BATE ellen

miért Nyíregyen volt tető a kanyarban? ez számomra új amúgy, de akkor ezek szerint jó kis stadit építettek a magyar komenyisták legalább Nyíregyen.

tényleg nem azt mondtad, hogy jó állapotban volt, ellenben asszontad, hogy "Plzentől Kolozsváron át Nisig mindenhol körülöttünk épültek normális, a kontemporális mérnöki munkát a lehetőségekhez mérten figyelembe vevő, igényes stadionok". ezek után linkeltem képeket a CeFeRe stadionnak nem nevezhető régi libalegelőjéről, aminek még oldallelátója sem volt a 2000-es években, a plzeni pályáról, amelyik rosszabb volt, mint az MTK, amikor a betonkanyarokban már méteres dudva nőtt, és másoltam a polák oldal linkjét, hogy a nisi Csair 75%-a már a 90-es években életveszélyes volt. szóval tehát ő lenne az (ez is már a 2000-es évekből, némi ráncfelvarrás után), ami klasszisokkal jobb a régi ETO stadinál, sóstóinál, ZETE-nél, Nyíregynél, Széktóinál, stb.:
https://whocares-nl.fotki.com/serbia/scannen0030.html
izlések és pofonok, ha te így érzed, hát legyen.
ETO

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.12.15. 21:46

Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:senki nem mondta, hogy jó állapotban volt, ellenben ott legalább megépült
a Maksimir a felső szintek alatti részekkel csúszik át a rostán, ugyanúgy, mint a Camp Nou, de Debrecenből az Oláh Gabi teljes nyitottsága miatt kellett Nyíregyre menniük anno a Strömsgodset vagy a BATE ellen

miért Nyíregyen volt tető a kanyarban? ez számomra új amúgy, de akkor ezek szerint jó kis stadit építettek a magyar komenyisták legalább Nyíregyen.

tényleg nem azt mondtad, hogy jó állapotban volt, ellenben asszontad, hogy "Plzentől Kolozsváron át Nisig mindenhol körülöttünk épültek normális, a kontemporális mérnöki munkát a lehetőségekhez mérten figyelembe vevő, igényes stadionok". ezek után linkeltem képeket a CeFeRe stadionnak nem nevezhető régi libalegelőjéről, aminek még oldallelátója sem volt a 2000-es években, a plzeni pályáról, amelyik rosszabb volt, mint az MTK, amikor a betonkanyarokban már méteres dudva nőtt, és másoltam a polák oldal linkjét, hogy a nisi Csair 75%-a már a 90-es években életveszélyes volt. szóval tehát ő lenne az (ez is már a 2000-es évekből, némi ráncfelvarrás után), ami klasszisokkal jobb a régi ETO stadinál, sóstóinál, ZETE-nél, Nyíregynél, Széktóinál, stb.:
https://whocares-nl.fotki.com/serbia/scannen0030.html
izlések és pofonok, ha te így érzed, hát legyen.

Nyíregyen volt fedett lelátó (mily' érdekes, azt is a kétezres évek elején építették), Debrecenben egyetlenegy szék sem volt tető alatt, ne forgasd ki a szavaim, mert csak még jobban égeted magad vele
Plzen, ahogy az általam szintén linkelt, hozzá nagyon hasonló pozsonyi Pasienky stadion sokkal-sokkal nagyobb volt, mint az MTK-pálya, annak ellenére, hogy Csehszlovákia inkább hokiország volt már akkor is, márpedig jól ismert az alapszabály: "nem a méret a lényeg, hanem hogy mekkora"; igazából ez a két pálya az atlétikai vb-s átalakítás utáni Nyíregyre hajazott már újkorában is
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16518
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.12.16. 17:12

A Videoton vinné a Mahir Emrelit, a Legia azeri támadóját. A srácnak sokat tett, hogy a csapat az EL-be jutott, ott gólt lőtt a Leicesternek meg a Napolinak is, nem ügyetlen csak néha önző. A Wisła Płock elleni vereséget követően volt némi pofonosztás a drukkerektől, Mahírnek ez nem igazán tetszett, ezért szeretne lelépni.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35104
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2021.12.16. 18:49

Na akkor lesz három teltházas hazai meccsünk.

Nemzetek Ligája A3 csoport: Anglia, Olaszország, Németország és mi :)
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16518
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.12.16. 18:53

Szarka írta:Na akkor lesz három teltházas hazai meccsünk.

Nemzetek Ligája A3 csoport: Anglia, Olaszország, Németország és mi :)

olaszokat megvertük itthon, angolokkal és németekkel ikszeltünk idegenben
nem fogunk kiesni.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2021.12.16. 19:07

Savaria1919 írta:
Szarka írta:Na akkor lesz három teltházas hazai meccsünk.

Nemzetek Ligája A3 csoport: Anglia, Olaszország, Németország és mi :)

olaszokat megvertük itthon, angolokkal és németekkel ikszeltünk idegenben
nem fogunk kiesni.

Szép lenne!

Tétmeccsen a németeket 1954-ben, az olaszokat 1955-ben, az angolokat 1962-ben győztük le utoljára.

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: moti77 » 2021.12.16. 20:12

Szarka írta:Na akkor lesz három teltházas hazai meccsünk.

Nemzetek Ligája A3 csoport: Anglia, Olaszország, Németország és mi :)

Az első meccs után, majd jön a bűntike meg a zártkapus meccs/meccsek :D

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: PTi » 2021.12.16. 20:22

moti77 írta:
Szarka írta:Na akkor lesz három teltházas hazai meccsünk.

Nemzetek Ligája A3 csoport: Anglia, Olaszország, Németország és mi :)

Az első meccs után, majd jön a bűntike meg a zártkapus meccs/meccsek :D

Az első meccs eleve zártkapus lesz


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: RAUL7 valamint 280 vendég