Szombati foci: Fradi-Vidi!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96367
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.08.14. 22:25

A Szabics-projekt továbbra is dadog, nemcsak eredményekben, szerintem nagyon gyenge, amit csinálnak.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13660
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: alehndr » 2021.08.15. 09:32

Cselszky írta:A Szabics-projekt továbbra is dadog, nemcsak eredményekben, szerintem nagyon gyenge, amit csinálnak.

Kabaré az egész, kiváncsi leszek Salloi mikor cseréli le.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.08.15. 10:02

Cselszky írta:A Szabics-projekt továbbra is dadog, nemcsak eredményekben, szerintem nagyon gyenge, amit csinálnak.

nehéz eldönteni ki a hunyó ott, azért amikor öt méterről szemben a kapuval fölébikázza a spíler a kihagyhatatlant az sok kérdést feldob és nem feltétlen csak taktikai mellényúlásit
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51445
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2021.08.15. 10:26

ManBat írta:
Maradonapoli írta:
ManBat írta:azt nehéz, mikor Kövesd előtt Rekettyés az utolsó végvár :lol:

héééé az a másik iránybul van! nem miskócról mentél át???

ja, hogy én? azt hittem, TóniBotiék a kérdés

asztem egy ótóval vonultatok át kövesdre, spórolandó az üzemanyag költségeken

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40753
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.08.15. 11:18

Remélem, hogy Elemér nem variálja túl, Szatmárival, Hegedűssel, Suljiccsal, Molnarral és Könyvessel egyszerűen nyerni kell, mert jobb játékosok, mint a siófokiak. Pontvesztés nem fér bele, mindegy hány forduló van még.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.08.15. 12:11

Maradonapoli írta:
ManBat írta:
Maradonapoli írta:héééé az a másik iránybul van! nem miskócról mentél át???

ja, hogy én? azt hittem, TóniBotiék a kérdés

asztem egy ótóval vonultatok át kövesdre, spórolandó az üzemanyag költségeken

szerintem nekik jár a molos kártya, meglepne, ha nem
én meg úgyis vonattal, vagy Uszkárral járkálok mostanság, így, hogy az 500/l lélektani határt megugrottuk
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2021.08.15. 12:58

Ennyit számít, ha egy meccsen akár 35-40 percet is hajlandóak vagyunk futballozni.
Stöger is lassan beletanul, előbb-utóbb ráérez, hogy az ellenfél/erőviszonyok függvényében hogyan rotálja ezt a keretet. Bolinak meg jót tett a seggberúgás.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.08.15. 13:07

SuperDepor írta:Remélem, hogy Elemér nem variálja túl, Szatmárival, Hegedűssel, Suljiccsal, Molnarral és Könyvessel egyszerűen nyerni kell, mert jobb játékosok, mint a siófokiak. Pontvesztés nem fér bele, mindegy hány forduló van még.

De jó volt tavaly a siófoki túránk. Iszonyat meleg volt meg x lett a vége de ezen balatoni túrának mindig fantasztikus körítése van. Sokan voltunk tavaly szinte teljesen megtelt a főlelátóval szembeni oldal, gondolom Miskolcról is több százan mennek majd.
Visszagondolva irígykedek most rátok hiszen erről kéne szólni egy meccsnek. Egész nap a parton sörözgetni majd este meccs.
Ami negatívum volt az az hogy bevinni nem szabadott semmi frissítőt bent meg egy büfé volt ami borzalmas lassan haladt.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2840
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.08.15. 14:21

ManBat írta:
Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:M&M-ékhez nem járnak egy évtizede Fener, Marseille, Tottenham szintű csapatok tétmeccseket játszani, holott nem vagyunk egy izolált kommunista disztópia sem

ja ja, nem vitatkozok, még a moldávok is jobban csinálják, mint a nemzetvezetésünk. ez van.

itt térünk vissza az eredeti kijelentésemre: rejtély, miből tartják fenn maguk

arra válaszoltam, pénzük az van. csak ők jól osztják be. van, aki ért ahhoz, amivel 11 éve éppen foglalatoskodik, van, aki meg nem.
ETO

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96367
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.08.15. 14:26

Ha Feri ma is zakózik, amire van sansz, hamar kialakulhat egy ellenséges hangulat, már múltkor is zúgott a kurva gyenge, így könnyen lehet, hogy ezúttal személyében is kapná az ívet. Valamit villantania kellene, hogy lecsillapodjanak a szurkerek.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: moti77 » 2021.08.15. 18:47

Cselszky írta:Ha Feri ma is zakózik, amire van sansz, hamar kialakulhat egy ellenséges hangulat, már múltkor is zúgott a kurva gyenge, így könnyen lehet, hogy ezúttal személyében is kapná az ívet. Valamit villantania kellene, hogy lecsillapodjanak a szurkerek.

Hornyákot is ide lehet venni. ZTE ma ha nyer, akkor a köv. meccs (fradi) lehet meg fogja választani, hogy marad vagy nem.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.08.15. 19:53

moti77 írta:
Cselszky írta:Ha Feri ma is zakózik, amire van sansz, hamar kialakulhat egy ellenséges hangulat, már múltkor is zúgott a kurva gyenge, így könnyen lehet, hogy ezúttal személyében is kapná az ívet. Valamit villantania kellene, hogy lecsillapodjanak a szurkerek.

Hornyákot is ide lehet venni. ZTE ma ha nyer, akkor a köv. meccs (fradi) lehet meg fogja választani, hogy marad vagy nem.

nem a Fradi lesz a következő meccse hanem a Gyirmi
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29067
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2021.08.15. 19:55

moti77 írta:
Cselszky írta:Ha Feri ma is zakózik, amire van sansz, hamar kialakulhat egy ellenséges hangulat, már múltkor is zúgott a kurva gyenge, így könnyen lehet, hogy ezúttal személyében is kapná az ívet. Valamit villantania kellene, hogy lecsillapodjanak a szurkerek.

Hornyákot is ide lehet venni. ZTE ma ha nyer, akkor a köv. meccs (fradi) lehet meg fogja választani, hogy marad vagy nem.


Ma az eső győzött.

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2021.08.15. 20:49

Na, harcolnak a fiatalok, ez jó.
Banai lassan levehetné a faláról a Roland Praj posztereket, nincsenek rá jó hatással.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Milito » 2021.08.15. 20:52

Ez a Nono valami döbbenetesen szar, Horváth Feri meg szerelmes belé. Elhúzhatnának mindketten.
CS.A.K.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16520
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.08.15. 21:02

Milito írta:Ez a Nono valami döbbenetesen szar, Horváth Feri meg szerelmes belé. Elhúzhatnának mindketten.

Csakblogon a kommentelők Strockot írják, mint leendő utód.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: moti77 » 2021.08.15. 21:05

Adamek írta:
moti77 írta:
Cselszky írta:Ha Feri ma is zakózik, amire van sansz, hamar kialakulhat egy ellenséges hangulat, már múltkor is zúgott a kurva gyenge, így könnyen lehet, hogy ezúttal személyében is kapná az ívet. Valamit villantania kellene, hogy lecsillapodjanak a szurkerek.

Hornyákot is ide lehet venni. ZTE ma ha nyer, akkor a köv. meccs (fradi) lehet meg fogja választani, hogy marad vagy nem.

nem a Fradi lesz a következő meccse hanem a Gyirmi

köszi a javítást

Avatar
Milito
Tartalék
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2016.07.14. 14:09
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Milito » 2021.08.15. 21:05

Savaria1919 írta:
Milito írta:Ez a Nono valami döbbenetesen szar, Horváth Feri meg szerelmes belé. Elhúzhatnának mindketten.

Csakblogon a kommentelők Strockot írják, mint leendő utód.

Érdekes lenne, mindenesetre rosszabb már úgysem lehet…
CS.A.K.

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2021.08.15. 21:05

Savaria1919 írta:
Milito írta:Ez a Nono valami döbbenetesen szar, Horváth Feri meg szerelmes belé. Elhúzhatnának mindketten.

Csakblogon a kommentelők Strockot írják, mint leendő utód.


Ennyire korán elengednék a kezét? Az nem szokás azoknál, akik odavitték.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2021.08.15. 21:13

Eléggé tanácstalannak tűnik a Honvéd, kellene rúgni még 1-2 gólt, ne járjunk úgy, mint a Loki ellen.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Adamek, Savaria1919, Szarka valamint 138 vendég