Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16518
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.08.08. 22:42

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:kit támogasson az MVM/atomerőmű ha nem a Paksot? már jóval Vityáék előtt, szerintem ősidők óta ők voltak ott a támogatók, messze nem olyan gáz ez a szitu mint a falusi bolondok

A 2013/14-es szezonig volt mez- és névszponzoruk, utána átnyargaltak Pálhalmára:
Kép

Azóta - ha jól tudom - annyi köze van az atomerőműnek a klubhoz, hogy Süli János, a Paksi Atomerőmű bővítéséért felelős tárca nélküli miniszter tagja a PSE elnökségének

lóvét se kapnak már onnan? létesítményt se használatra?
ez meglepett

a klubhonlapon nem találtam feltüntetve a támogatók között, se a stadionnal kapcsolatban
azt tudom, hogy Osztermájer korábban dolgozott az erőműben, azt az állását pihentette, amíg az első csapat vezetőedzője volt
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16518
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.08.08. 22:46

ManBat írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:kit támogasson az MVM/atomerőmű ha nem a Paksot? már jóval Vityáék előtt, szerintem ősidők óta ők voltak ott a támogatók, messze nem olyan gáz ez a szitu mint a falusi bolondok

A 2013/14-es szezonig volt mez- és névszponzoruk, utána átnyargaltak Pálhalmára:
Kép

Azóta - ha jól tudom - annyi köze van az atomerőműnek a klubhoz, hogy Süli János, a Paksi Atomerőmű bővítéséért felelős tárca nélküli miniszter tagja a PSE elnökségének

az ilyen kamuklubokból kisarcolt, meghalt helyi focit újjáélesztés mindig befuccsol - Dunaújvárosban is gyökértelen maradt a Pálhalma, Kassán is befürdik mindig a VSS aktuális reinkarnációja, ahogy Sopronban is messze vannak már azok az évek, amikor nem pár évvel azelőtt alapított/einstandolt csapattal szerepelnek profi, vagy profinak mondott ligában

a két legmagasabb osztályban szerintem többségében lennének az olyan klubok, amelyek átestek némi költözködésen valamikor a kilencvenes-kétezres években. Mi pl a Pápai ELC licencét vettük meg, a Vasasnak a kecskemétiek segítettek be, a Diósgyőrnek meg a Balaton FC.
A DPASE-sztori engem inkább az Eger meg a Balmaz-sztorira emlékeztet, egy mélyről jövő brigád gyorsan a csúcsra tört, de ott kevésnek bizonyult, és az az 1 nb1-es év tönkre is vágta anyagilag
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.08.08. 22:58

Savaria1919 írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:A 2013/14-es szezonig volt mez- és névszponzoruk, utána átnyargaltak Pálhalmára:
Kép

Azóta - ha jól tudom - annyi köze van az atomerőműnek a klubhoz, hogy Süli János, a Paksi Atomerőmű bővítéséért felelős tárca nélküli miniszter tagja a PSE elnökségének

az ilyen kamuklubokból kisarcolt, meghalt helyi focit újjáélesztés mindig befuccsol - Dunaújvárosban is gyökértelen maradt a Pálhalma, Kassán is befürdik mindig a VSS aktuális reinkarnációja, ahogy Sopronban is messze vannak már azok az évek, amikor nem pár évvel azelőtt alapított/einstandolt csapattal szerepelnek profi, vagy profinak mondott ligában

a két legmagasabb osztályban szerintem többségében lennének az olyan klubok, amelyek átestek némi költözködésen valamikor a kilencvenes-kétezres években. Mi pl a Pápai ELC licencét vettük meg, a Vasasnak a kecskemétiek segítettek be, a Diósgyőrnek meg a Balaton FC.
A DPASE-sztori engem inkább az Eger meg a Balmaz-sztorira emlékeztet, egy mélyről jövő brigád gyorsan a csúcsra tört, de ott kevésnek bizonyult, és az az 1 nb1-es év tönkre is vágta anyagilag

nem a székletáthelyezésekre gondoltam, az szimplán gazdasági bűncselekmény kategória volt, meg élcelődési alapanyag azon ellenfeleknek, akik akkor még nem kerültek sorra
Dunaújban akárhogy erőlködnek, a focit a Dunaferr 2009-es kimúlása magával vitte a sírba a városból, ez a kis, erőből Dunaújhoz csatolt falu pedig erőlködhet akárhogy, beköltözhet a nagy előd nagy hodályába, felveheti a színeit is, soha nem lesz képes hozzá felérni
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.08.08. 23:54

Adamek írta:
beroka írta:
Cselszky írta:Felcsút, Várda és Kövesd a kamucsapatok. A Paks szerintem más kávéház.

Nálam beégett a Csertői féle Paks, azóta nem tudom undor nélkül nézni őket. Lőhetnek 100 gólt is minden szezonban.
Az említett 3 csapat amíg ner van addig ők itt lesznek ezt kell elfogadni. Igaz a paks is megérne egy pár mondatot, miből vannak itt.

kit támogasson az MVM/atomerőmű ha nem a Paksot? már jóval Vityáék előtt, szerintem ősidők óta ők voltak ott a támogatók, messze nem olyan gáz ez a szitu mint a falusi bolondok

Nekem a Gyirmivel sincs sok bajom, amennyire tudom, a nermentes hulladékos testvérek hobbija, és az öregnek tett ígérete, 5 évente felnéznek 1 évre, ez még valamennyire organikusnak is mondható. Inkább az árnyalja a képet, hogy az ETO közben elsüllyedt, de tudtommal ez semennyire nem kérhető számon Horváthékon.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.08.09. 06:07

Savaria1919 írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:A 2013/14-es szezonig volt mez- és névszponzoruk, utána átnyargaltak Pálhalmára:
Kép

Azóta - ha jól tudom - annyi köze van az atomerőműnek a klubhoz, hogy Süli János, a Paksi Atomerőmű bővítéséért felelős tárca nélküli miniszter tagja a PSE elnökségének

lóvét se kapnak már onnan? létesítményt se használatra?
ez meglepett

a klubhonlapon nem találtam feltüntetve a támogatók között, se a stadionnal kapcsolatban
azt tudom, hogy Osztermájer korábban dolgozott az erőműben, azt az állását pihentette, amíg az első csapat vezetőedzője volt

Ezért írtam azt hogy megérne egy pár mondatot az hogy miből állnak talpon évek óta.
Se a honlapon se a mezen nincs egy komoly támogató mégis begyűjtik a máshol nem kellő közepes szintű játékosokat akikből Gyurka egy igencsak ütőképes csapatot tesz össze.
Furcsa ez az egész paksi csapat játékostól edzőstől.

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.08.09. 06:35

Pár szó még a Paksról a támogatói (??) háttéren kívül.
Szajkózzuk azt hogy magyar játékosokból nem lehet jó csapatot csinálni. Erre jön a csalás miatt elitélt edző aki emberileg is egy féreg (Ericsson eset) és felépít Szabó János, Ádám, Böde,Hann, Sajbán stb féle játékosokból egy olyan csapatot akik simán a legélvezhetőbb meccseket játszák, rengeteg gólt lőnek nem állnak le. Ha kapnak hármat akkor rúgnak mellé ötöt de ha jól állnak a bajnokságban akkor simán kikapnak a kiesőtől is. Egy válogatott Hahnt nem játszatják mert lehet eligazol s ezt sem érzik meg mert jön egy Sajbán aki szintén gólerős lesz s lehetne sorolni egy mindenhol megbukott kis bogeszt is. Olyan idegen számomra ez az egész csapat a magyar valóságban. Tegye mindenki a szívére a kezét, az nb1-ben ki lenne az a játékos aki a Paksból simán erősítés lenne bárhol s megállná a helyét? Van olyan játékos aki eligazolt s húzóember lett bárhol utána?
Bognár ennyire jó edző lenne hogy egy csupa magyar játékosokból álló csapatot csinál akik a legtöbb gólt lövik, adják a gólkirályt, hatot lőnek a felcsútnak s olyan eredményeket érnek el itthon szép játékkal amit a nerres csapatok csak álmodni tudnak.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75010
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.08.09. 06:37

beroka írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:lóvét se kapnak már onnan? létesítményt se használatra?
ez meglepett

a klubhonlapon nem találtam feltüntetve a támogatók között, se a stadionnal kapcsolatban
azt tudom, hogy Osztermájer korábban dolgozott az erőműben, azt az állását pihentette, amíg az első csapat vezetőedzője volt

Ezért írtam azt hogy megérne egy pár mondatot az hogy miből állnak talpon évek óta.
Se a honlapon se a mezen nincs egy komoly támogató mégis begyűjtik a máshol nem kellő közepes szintű játékosokat akikből Gyurka egy igencsak ütőképes csapatot tesz össze.
Furcsa ez az egész paksi csapat játékostól edzőstől.

lehet, hogy tényleg van ott valami a levegőben
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75010
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.08.09. 06:57

Cselszky írta:
Adamek írta:
beroka írta:Nálam beégett a Csertői féle Paks, azóta nem tudom undor nélkül nézni őket. Lőhetnek 100 gólt is minden szezonban.
Az említett 3 csapat amíg ner van addig ők itt lesznek ezt kell elfogadni. Igaz a paks is megérne egy pár mondatot, miből vannak itt.

kit támogasson az MVM/atomerőmű ha nem a Paksot? már jóval Vityáék előtt, szerintem ősidők óta ők voltak ott a támogatók, messze nem olyan gáz ez a szitu mint a falusi bolondok

Nekem a Gyirmivel sincs sok bajom, amennyire tudom, a nermentes hulladékos testvérek hobbija, és az öregnek tett ígérete, 5 évente felnéznek 1 évre, ez még valamennyire organikusnak is mondható. Inkább az árnyalja a képet, hogy az ETO közben elsüllyedt, de tudtommal ez semennyire nem kérhető számon Horváthékon.

a Gyirmi nekem se csípi a szemem, kicsit egy átgondoltabb és előrelátóbb Gázszer/Stadler sztori talán kevesebb stiklivel
a Paks mondjuk a kilencvenes évek váci projektjével lehet valahol párhuzamban
igazából ezek ketten ha lenne 16 csapatos a bajnokságunk nem nagyon fájnának senkinek, az ingázó megyeszékhelyek és az egyetlen állandó ETO hiányában feltűnőek csak, na meg a másik három necces brigád miatt akik közt azért szintén van egy undorszint difi, nálam legalábbis
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: moti77 » 2021.08.09. 12:05

Hornyák a nagy megmondó! "Ez vagy alibi, vagy tényleg buták vagyunk. Ha valaki nem akar küzdeni és ütközni, az nem játszik a továbbiakban"

Ezt a mondatot, jobb lett volna az öltőben hagyja, vagy magában elmotyogja"
"A Puskás-mezt nem lehet így bepiszkolni"

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1716
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2021.08.09. 15:55

Cselszky írta:
beroka írta:
zaggar írta:Ez az x senkinek nem jó.

Nekünk jó.
Már csak 36 kell a benmaradáshoz :))

Igen, én is így nézem.
Amúgy respekt az Újpestnek, dupla terheléssel, a meccs 5/6-át emberhátrányban töltve, Beridze és Tallo nélkül is majdnem 3 pontot vittek. Croizet fasza kis játékos.


Biztosak vagytok benne? Hazai pályán emberelőnyből X, az Újpestnek két gólos fórból X, nekem ez továbbra sem tűnik egyik szemszögből nézve sem sikernek.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2021.08.09. 16:22

zaggar írta:
Cselszky írta:
beroka írta:Nekünk jó.
Már csak 36 kell a benmaradáshoz :))

Igen, én is így nézem.
Amúgy respekt az Újpestnek, dupla terheléssel, a meccs 5/6-át emberhátrányban töltve, Beridze és Tallo nélkül is majdnem 3 pontot vittek. Croizet fasza kis játékos.


Biztosak vagytok benne? Hazai pályán emberelőnyből X, az Újpestnek két gólos fórból X, nekem ez továbbra sem tűnik egyik szemszögből nézve sem sikernek.

Igen.
0-2-ről a végén pontot mentettünk úgy hogy már szerintem mindenki elkönyvelte a vereséget.

Nézd, mi egy nb2-es szintű csapat vagyunk ezt a tavaszi szezonunk megmutatta mikor majdnem sikerült elkúrni a feljutást.
Ez az évünk keserves lesz, egyenlőre nagyobb esély van arra hogy a kiesés ellen fogunk menni. Így minden ilyen szerencsés pontszerzés egy lépés ahhoz hogy alattunk húzzák meg majd a vonalat.
Tegnap is látszott az hogy egy tartalékos Újpest 10 emberrel is több olyan momentumot csinált ami közelebb van az Nb1-hez. Eddig volt 4 félidőnk amiből 1 sikerült úgy ami méltó az első osztályhoz.
Tegnap ha nincs Dzsu szemfülessége illetve Tischler 2 bólintása akkor sima vereség a vége.
Ennyi pozitívum volt összesen s így szereztünk 1 pontot.
Sajnos nem az a szint vagyunk már hogy egy pontot ne tudjunk értékelni.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.08.09. 16:24

zaggar írta:
Cselszky írta:
beroka írta:Nekünk jó.
Már csak 36 kell a benmaradáshoz :))

Igen, én is így nézem.
Amúgy respekt az Újpestnek, dupla terheléssel, a meccs 5/6-át emberhátrányban töltve, Beridze és Tallo nélkül is majdnem 3 pontot vittek. Croizet fasza kis játékos.


Biztosak vagytok benne? Hazai pályán emberelőnyből X, az Újpestnek két gólos fórból X, nekem ez továbbra sem tűnik egyik szemszögből nézve sem sikernek.

A siker szót nem is használtuk. Ugyanakkor az NB2-ből érkeztünk, bentmaradási céllal, Kispesten 45 percig, itt szinte végig NB2-es szinten is játszottunk, NB2-es szintű középső védőkkel rendelkezünk, NB2-be való szélsőkkel toltuk. Igen, ezek alapján a két meccsen szerzett szerencsés 4 pont jónak mondható, más kérdés, hogy a látottak mit vetítenek előre. Ez minimum kétséges.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.08.09. 20:20

Topolya idén a szebbik arcát mutatja eddig, ha így alakul a vége, és meglesz a niši skalp, százszázalékosak, és a Partizan mögött másodikok
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1716
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2021.08.09. 21:58

Cselszky írta:
zaggar írta:
Cselszky írta:Igen, én is így nézem.
Amúgy respekt az Újpestnek, dupla terheléssel, a meccs 5/6-át emberhátrányban töltve, Beridze és Tallo nélkül is majdnem 3 pontot vittek. Croizet fasza kis játékos.


Biztosak vagytok benne? Hazai pályán emberelőnyből X, az Újpestnek két gólos fórból X, nekem ez továbbra sem tűnik egyik szemszögből nézve sem sikernek.

A siker szót nem is használtuk. Ugyanakkor az NB2-ből érkeztünk, bentmaradási céllal, Kispesten 45 percig, itt szinte végig NB2-es szinten is játszottunk, NB2-es szintű középső védőkkel rendelkezünk, NB2-be való szélsőkkel toltuk. Igen, ezek alapján a két meccsen szerzett szerencsés 4 pont jónak mondható, más kérdés, hogy a látottak mit vetítenek előre. Ez minimum kétséges.


Oké, megértem a nézőpontotokat. Oszt' mivel a 2.-tól a 12. helyig mindenki a bentmaradásért fog hajtani, akár még az ezüstöt is összeszedhetitek. Gondolom a szezon végére pontszámban közelebb lesz a 2. az utolsóhoz, mint az elsőhöz.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16518
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.08.09. 22:00

ManBat írta:Topolya idén a szebbik arcát mutatja eddig, ha így alakul a vége, és meglesz a niši skalp, százszázalékosak, és a Partizan mögött másodikok

Remélem kitart a lendület. Nemsoká kész a stadionjuk.
A Sepsi kikapott Hagiéktól, a DAC meg a Szeredtől.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.08.09. 22:15

Savaria1919 írta:
ManBat írta:Topolya idén a szebbik arcát mutatja eddig, ha így alakul a vége, és meglesz a niši skalp, százszázalékosak, és a Partizan mögött másodikok

Remélem kitart a lendület. Nemsoká kész a stadionjuk.
A Sepsi kikapott Hagiéktól, a DAC meg a Szeredtől.

mindketten nagyon kézifékesen rajtoltak
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40751
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.08.10. 06:47

5200 néző tegnap. Könyves leigazolása kiváló húzás volt, nagyon kellett egy ilyen játékos a csapatba.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.08.10. 07:16

rúgna a Fradi egy gólt ma, szerintem el is dőlne
azért nem vagyok túl nyugodt előérzetű
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10381
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2021.08.10. 08:56

SuperDepor írta:5200 néző tegnap. Könyves leigazolása kiváló húzás volt, nagyon kellett egy ilyen játékos a csapatba.

Kondás 2/2. Ezt teszi a hazai környezet.
DEBRECENI VSC

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75010
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.08.10. 08:59

ManBat írta:rúgna a Fradi egy gólt ma, szerintem el is dőlne
azért nem vagyok túl nyugodt előérzetű

attól függ mikor jönne az a gól
jó lenne az elsőt lőni, talán attól kicsit megtörnének
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 236 vendég