Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.02.13. 13:06

banok írta:
ManBat írta:szégyen


Már megint?
Az Újpesttől kikapni egy DVTK-nak? Persze,az örök mérleg is valszeg ezt mutatná. A szégyen inkább az,hogy az Újpest már olyan mélyen van,hogy bárki azt mondja,hogy szégyen tőlünk kikapni.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.02.13. 13:40

Cselszky írta:
ManBat írta:szégyen

Szorítani kell a Várdának, a másikon meg mondjuk az x-nek.
A végén jól toltátok, csak azt nem tudom, addig mi a fene zajlott. Szerintem a horvát mágus is eltaktikázta magát.
Oenninggel a mélyrepülés után kezdi összeszedni magát az Újpest, ez elég lehet a bentmaradáshoz.

kurva jól tolták, egészen a 85. perctől kezdve a 93.-ig
ezért pontosan annyi pont jár amennyit kaptak
nagyon rossz taktika ez sokadszor eljátszva, hogy 85 percig kiszorítóst játszanak aztán egy huszáros öt perccel akarnak villantani, ezt nem lehet többször eladni egy szezonban
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.02.13. 13:43

MindigÚjpest írta:
banok írta:
ManBat írta:szégyen


Már megint?
Az Újpesttől kikapni egy DVTK-nak? Persze,az örök mérleg is valszeg ezt mutatná. A szégyen inkább az,hogy az Újpest már olyan mélyen van,hogy bárki azt mondja,hogy szégyen tőlünk kikapni.

semmi különös nincs veletek, mixelnek a srácok mint a gép, gondolom a ZTE meccs után megint jön pár ponthullajtás, hogy aztán egy tripla győzelemmel megoldódjanak a kamugondok
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Walek
Tartalék
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2012.03.06. 16:53
Tartózkodási hely: IV. Ker.

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Walek » 2021.02.13. 14:03

Adamek írta:
MindigÚjpest írta:
banok írta:
Már megint?
Az Újpesttől kikapni egy DVTK-nak? Persze,az örök mérleg is valszeg ezt mutatná. A szégyen inkább az,hogy az Újpest már olyan mélyen van,hogy bárki azt mondja,hogy szégyen tőlünk kikapni.

semmi különös nincs veletek, mixelnek a srácok mint a gép, gondolom a ZTE meccs után megint jön pár ponthullajtás, hogy aztán egy tripla győzelemmel megoldódjanak a kamugondok

Bár ilyen egyszerű lenne a helyzet :)
Újpest FC
Arsenal
Fiorentina

Ferrari
Raikonnen
Leclerc

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.02.13. 14:11

MindigÚjpest írta:
ManBat írta:
banok írta:
Már megint?

még mindig
tényleg meg kéne ölni ezeket, remélem nem csak üres szavak voltak azon a bizonyos decemberi edzésen a rigmusok
Játékosok nélkül elég nehéz lenne bent maradni. Vagy a gyilkosok azt is megoldanák?

hát ha mindenki mással is leszámolunk akkor automatikusan miénk minden meccsen a 3 pont
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.02.13. 14:12

MindigÚjpest írta:
banok írta:
ManBat írta:szégyen


Már megint?
Az Újpesttől kikapni egy DVTK-nak? Persze,az örök mérleg is valszeg ezt mutatná. A szégyen inkább az,hogy az Újpest már olyan mélyen van,hogy bárki azt mondja,hogy szégyen tőlünk kikapni.

épp ezen az ún. örökmérlegen kellene segíteni sokmilliárdos költségvetéssel és a következő 32 év bajnokságának megnyerésével
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.02.13. 14:55

Bazdmeg emberdenevér te gyógyíthatatlan vagy.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.02.13. 15:48

MindigÚjpest írta:Bazdmeg emberdenevér te gyógyíthatatlan vagy.

a csapat az ami gyógyíthatatlan, nekünk kellene a helyi Seriff Tyiraszpolnak lennünk ilyen háttérrel, nem azon vacogni hogy lesüllyedünk-e a jegyzetlen amatőr magyarok közé
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2021.02.13. 15:53

Végül is ennek a marha Tallonak a kiállításával még nyerhetünk is: eddig a zete meccsre egy x-et vártam, de így az utóbbi időben hátrébb szorított Perosevic fog várhatóan kezdeni. Remélhetőleg lesz benne annyi bizonyítási vágy, h felénk döntse a mérkőzést.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Walek
Tartalék
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2012.03.06. 16:53
Tartózkodási hely: IV. Ker.

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Walek » 2021.02.13. 16:32

zaggar írta:Végül is ennek a marha Tallonak a kiállításával még nyerhetünk is: eddig a zete meccsre egy x-et vártam, de így az utóbbi időben hátrébb szorított Perosevic fog várhatóan kezdeni. Remélhetőleg lesz benne annyi bizonyítási vágy, h felénk döntse a mérkőzést.

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Walek 2021.02.13. 16:33-kor.
Újpest FC
Arsenal
Fiorentina

Ferrari
Raikonnen
Leclerc

Avatar
Walek
Tartalék
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2012.03.06. 16:53
Tartózkodási hely: IV. Ker.

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Walek » 2021.02.13. 16:33

zaggar írta:Végül is ennek a marha Tallonak a kiállításával még nyerhetünk is: eddig a zete meccsre egy x-et vártam, de így az utóbbi időben hátrébb szorított Perosevic fog várhatóan kezdeni. Remélhetőleg lesz benne annyi bizonyítási vágy, h felénk döntse a mérkőzést.

Érdekes dolog ez, mert az egyetlen a csapatban akire fel lehet lőni a labdákat. és nagy valószínűség szerint meg is tartja és meg is játsza azt. Csak akkora az űr center poziban, hogy kénytelen forgolódni vele, amitől agyérgörcsöt kap mindenki, de látszik, hogy ő is, részben ez a frusztráltság is jött ki belőle a meccs végén. Ha lenne kinek tovább adnia (mondjuk ép Pero) már lehetne fantázia is a támadásokban. A gólérzékenysége enyhén szólva kívánni valót hagy maga után (hagyjuk most az öngólt).
Újpest FC
Arsenal
Fiorentina

Ferrari
Raikonnen
Leclerc

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2021.02.13. 16:52

ManBat írta:
banok írta:
ManBat írta:szégyen


Már megint?

még mindig
tényleg meg kéne ölni ezeket, remélem nem csak üres szavak voltak azon a bizonyos decemberi edzésen a rigmusok

Téged kellene bezárni és egy komolyabb orvosi kezelés alá vetni.

Elárulok egy apró titkot: ha végül bent maradnátok, és utána a Diósgyőr nyerné a következő ötven bajnoki címet, veled akkor se cserélne az égvilágon senki. És valószínűleg tényleg nem értenéd, hogy miért nem.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.02.13. 17:49

Ferencváros // Man Utd írta:
ManBat írta:
banok írta:
Már megint?

még mindig
tényleg meg kéne ölni ezeket, remélem nem csak üres szavak voltak azon a bizonyos decemberi edzésen a rigmusok

Téged kellene bezárni és egy komolyabb orvosi kezelés alá vetni.

Elárulok egy apró titkot: ha végül bent maradnátok, és utána a Diósgyőr nyerné a következő ötven bajnoki címet, veled akkor se cserélne az égvilágon senki. És valószínűleg tényleg nem értenéd, hogy miért nem.

nem igazán érdekel hogy ki kivel cserélne, én a magam helyzetébe születtem amin változtatni nem tudok, ezért kívánok harcolni azért a környezetért amibe születtem (egyébként ez a világ sokkal szebb hely lenne ha mindenki ott kellene leélje az életét ahova született)
adott a feladat, van egy Wikipédia táblázat az NB1 győzteseiről, arra kell feliratkozni és megelőzni rajta mindenkit
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2840
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.02.13. 18:32

ManBat írta:egyébként ez a magyarországi rendszer, hogy a klubok csak bérlői a saját stadionjuknak valami titokzatos létesítmény-fenntartó cégtől, ez valóban felvet kérdéseket, különösen azokban az esetekben ahol a stadionépítés előtt a terület a klub saját tulajdona volt

azért ez nem olyan ritka a világ futballjában, spanyolban az összes Estadio Municipal a város által van üzemeltetve. pl. a Depor 1 euroért bérli a 34 ezres Riazort az ócen parton A Coruna városától.
később elég érdekes megnyilvánulás olvasható tőled. figyelembe véve a rác rajongásodat, elég nehez lehet ezt a sok usztasát látni a csapatodban. én is voltam így Győrben, amikor a kötvényhamisító hozott asztagban kb. 7-et, és egyedül Hucika tudott futballozni, meg Perics.
ETO

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.02.13. 18:45

Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:egyébként ez a magyarországi rendszer, hogy a klubok csak bérlői a saját stadionjuknak valami titokzatos létesítmény-fenntartó cégtől, ez valóban felvet kérdéseket, különösen azokban az esetekben ahol a stadionépítés előtt a terület a klub saját tulajdona volt

azért ez nem olyan ritka a világ futballjában, spanyolban az összes Estadio Municipal a város által van üzemeltetve. pl. a Depor 1 euroért bérli a 34 ezres Riazort az ócen parton A Coruna városától.
később elég érdekes megnyilvánulás olvasható tőled. figyelembe véve a rác rajongásodat, elég nehez lehet ezt a sok usztasát látni a csapatodban. én is voltam így Győrben, amikor a kötvényhamisító hozott asztagban kb. 7-et, és egyedül Hucika tudott futballozni, meg Perics.

Zsigulin kívül nincs bajom a horvátokkal, a lényeg az, hogy tudjanak focizni - arra a keretünkből egy darab magyar, de a balfasz Ivanovszki és a beleszaró Grozav, Dražić se képes
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16520
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.02.13. 19:07

https://www.nemzetisport.hu/minden_mas_ ... te-2809375
Az Eszék fejlődését persze nem önmagában érdemes értelmezni. Sokkal fontosabb észrevenni a Kárpát-medencei, magyar kötődésű csapatok elmúlt években tapasztalható előrelépését: Szerbiában a Topolya, Romániában a Sepsiszentgyörgy vagy a Csíkszereda, Szlovákiában a legnagyobb szurkolótábort magáénak tudó Dunaszerdahely – mindenhol fénykorát éli a csapat, új stadion és akadémia épül, és ami talán ennél is fontosabb, erősödik a határon túli magyar közösség, erősödik az ottani futball, ami pedig a magyar labdarúgást is erősíti hosszú távon. - írja a szerző.
Mindezt a magyar állam közvetlen és közvetett támogatásából.
Csak épp Eszéken nincs nagyobbszámú magyar közösség, aminek erősödnie kellene. Dunaszerdahelyre, Sepsiszentgyörgyre és Topolyára igaz, hogy a sikerkorszakukat élik épp (mondjuk a DAC-nak már volt egy a nyolcvanas évek végén), hathatós állami szerepvállalással, viszont Bilbaótól és Mostartól még így is messze vannak.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16520
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.02.13. 19:46

Kispesten valami nagyon elhúzódhat a stadionnal, hogy még mindig nem tudtak visszaköltözni.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2021.02.13. 20:09

Walek írta:
zaggar írta:Végül is ennek a marha Tallonak a kiállításával még nyerhetünk is: eddig a zete meccsre egy x-et vártam, de így az utóbbi időben hátrébb szorított Perosevic fog várhatóan kezdeni. Remélhetőleg lesz benne annyi bizonyítási vágy, h felénk döntse a mérkőzést.

Érdekes dolog ez, mert az egyetlen a csapatban akire fel lehet lőni a labdákat. és nagy valószínűség szerint meg is tartja és meg is játsza azt. Csak akkora az űr center poziban, hogy kénytelen forgolódni vele, amitől agyérgörcsöt kap mindenki, de látszik, hogy ő is, részben ez a frusztráltság is jött ki belőle a meccs végén. Ha lenne kinek tovább adnia (mondjuk ép Pero) már lehetne fantázia is a támadásokban. A gólérzékenysége enyhén szólva kívánni valót hagy maga után (hagyjuk most az öngólt).


Nekem nem igazán szimpatikus játékos. Akkor is összeesik, mint egy 20 kilós balerina, amikor épp csak, h a közelébe mennek. Nem harcol annyit, amennyit a felépítése alapján remélni lehetne tőle. Számomra csalódás a figura, nem csak a gólérzékenytelensége miatt. Mondjuk a Perosevictől is többet vártam, de talán ez a helyzet jó hatással lesz rá.
Mindenesetre kegyetlenül szarok vagyunk..
Gondolom a kupát elengedjük, a Felcsúttal amúgy sem vagyunk most egy szinten, de ha nem kell több pontot átadni a Covid miatt, akkor most már talán lesz esély a bent maradásra.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.02.13. 20:12

Savaria1919 írta:Kispesten valami nagyon elhúzódhat a stadionnal, hogy még mindig nem tudtak visszaköltözni.

gondolom meg akarják várni hogy legyenek nézők
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36798
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RC » 2021.02.13. 20:21

Savaria1919 írta:Kispesten valami nagyon elhúzódhat a stadionnal, hogy még mindig nem tudtak visszaköltözni.

Plusz költségek merültek fel, még kell pár milliárd...
SABARIA 1926


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 122 vendég