Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16540
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.12.13. 11:43

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:a Tatai teljesen lerobbant volt 3-4 éve, az öltözői is használhatatlanok lettek, azóta én se jártam ott
a Rozsnyai fű most lett újra használatba adva/véve idén, nem a legjobb de nem is használhatatlan, a műfű is elég jó, csak azon amerikai futball csapatok is edzenek/játszanak, össze meg vissza van vonalazva ezernyi színnel
és sajnos a régi öltözőblokkok helyett csak a konténereket lehet használni valami miatt, sajnos nem tudom miért amikor az öltözők is felújítottak elvileg

Tatai úton az egész környék le van pukkanva, kezdve azzal a csupasz víztoronnyal, nagyon látszik, hogy az két kerület határa és egyik sem tud/akar vele mit kezdeni. Az Újpalotai úton van még egy műfüves, azon többször is játszottam, egyszer Kövér Lászlónak passzoltam vissza az elgurult labdáját.
Az Elektromos pálya klassz még azzal az ódon fedett tribünnel, ott mondjuk csak nézőként jártam.

a Tromos egy fogalom volt a nyolcvanas-kilencvenes években, senkinek nem volt pilácsa nb2-től lefelé, óriási élmény volt villanyos meccseket tolni kölyökként néha, igazi ünnepnap volt
sajnos a csapatot/klubot kirohasztották, pedig bivalyerős volt mindig az ificsapatuk, nagyjából ők és az RTK uralták a nem NB-s ifibajnokságokat de gyakran elpicsázták a nagy klubok ifistáit is ha valamiért összekerültek
az Újpalotai/Göncöl nem szabvány pálya, az csak egy háromnegyedes és egy 40*20 mellette, ott játszottam vagy 15 évet az ELTE bajnokságban a sok nagy ex és aktív spílerrel egy csapatban
ott forgatták a Lúzer FC-t is, forgatások után Flóri, Véber nagyúr és néha Törő is ott iszogattak és nézték a meccseinket amikor meglátták, hogy kik vegyültek közénk

Az Elektromos pályán én is villanyfényesen voltam, asszem BLASz II-es meccsen, az ügyvédekből álló Vis Maior volt az egyik csapat, az ellenfélre már nem emlékszem. Az Újpalotairól nekem is céges bajnokik rémlenek, olyan gárdákkal mint az Angyalföldi Rendőrkapitányság, vagy az Apeh valamelyik területi igazgatósága. A kocsmája is klassz volt, ott egyszer csocsóban egy fradistával végigvertük a mezőnyt.
A túloldalon a Pénzügyőr pálya tetszett nagyon, szép a környezete. Egy nagy hiányossága mégis van, a büfében nem adtak áfás számlát.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96383
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.12.13. 13:33

Savaria1919 írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:Tatai úton az egész környék le van pukkanva, kezdve azzal a csupasz víztoronnyal, nagyon látszik, hogy az két kerület határa és egyik sem tud/akar vele mit kezdeni. Az Újpalotai úton van még egy műfüves, azon többször is játszottam, egyszer Kövér Lászlónak passzoltam vissza az elgurult labdáját.
Az Elektromos pálya klassz még azzal az ódon fedett tribünnel, ott mondjuk csak nézőként jártam.

a Tromos egy fogalom volt a nyolcvanas-kilencvenes években, senkinek nem volt pilácsa nb2-től lefelé, óriási élmény volt villanyos meccseket tolni kölyökként néha, igazi ünnepnap volt
sajnos a csapatot/klubot kirohasztották, pedig bivalyerős volt mindig az ificsapatuk, nagyjából ők és az RTK uralták a nem NB-s ifibajnokságokat de gyakran elpicsázták a nagy klubok ifistáit is ha valamiért összekerültek
az Újpalotai/Göncöl nem szabvány pálya, az csak egy háromnegyedes és egy 40*20 mellette, ott játszottam vagy 15 évet az ELTE bajnokságban a sok nagy ex és aktív spílerrel egy csapatban
ott forgatták a Lúzer FC-t is, forgatások után Flóri, Véber nagyúr és néha Törő is ott iszogattak és nézték a meccseinket amikor meglátták, hogy kik vegyültek közénk

Az Elektromos pályán én is villanyfényesen voltam, asszem BLASz II-es meccsen, az ügyvédekből álló Vis Maior volt az egyik csapat, az ellenfélre már nem emlékszem. Az Újpalotairól nekem is céges bajnokik rémlenek, olyan gárdákkal mint az Angyalföldi Rendőrkapitányság, vagy az Apeh valamelyik területi igazgatósága. A kocsmája is klassz volt, ott egyszer csocsóban egy fradistával végigvertük a mezőnyt.
A túloldalon a Pénzügyőr pálya tetszett nagyon, szép a környezete. Egy nagy hiányossága mégis van, a büfében nem adtak áfás számlát.

A Pénzügyőr büféjében nincs áfás számla. Fasza. :)
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75074
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.12.13. 13:58

Cselszky írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:a Tromos egy fogalom volt a nyolcvanas-kilencvenes években, senkinek nem volt pilácsa nb2-től lefelé, óriási élmény volt villanyos meccseket tolni kölyökként néha, igazi ünnepnap volt
sajnos a csapatot/klubot kirohasztották, pedig bivalyerős volt mindig az ificsapatuk, nagyjából ők és az RTK uralták a nem NB-s ifibajnokságokat de gyakran elpicsázták a nagy klubok ifistáit is ha valamiért összekerültek
az Újpalotai/Göncöl nem szabvány pálya, az csak egy háromnegyedes és egy 40*20 mellette, ott játszottam vagy 15 évet az ELTE bajnokságban a sok nagy ex és aktív spílerrel egy csapatban
ott forgatták a Lúzer FC-t is, forgatások után Flóri, Véber nagyúr és néha Törő is ott iszogattak és nézték a meccseinket amikor meglátták, hogy kik vegyültek közénk

Az Elektromos pályán én is villanyfényesen voltam, asszem BLASz II-es meccsen, az ügyvédekből álló Vis Maior volt az egyik csapat, az ellenfélre már nem emlékszem. Az Újpalotairól nekem is céges bajnokik rémlenek, olyan gárdákkal mint az Angyalföldi Rendőrkapitányság, vagy az Apeh valamelyik területi igazgatósága. A kocsmája is klassz volt, ott egyszer csocsóban egy fradistával végigvertük a mezőnyt.
A túloldalon a Pénzügyőr pálya tetszett nagyon, szép a környezete. Egy nagy hiányossága mégis van, a büfében nem adtak áfás számlát.

A Pénzügyőr büféjében nincs áfás számla. Fasza. :)

hát ja, ez olyan mintha az MTK-nál tarjás szendvicset adnának
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96383
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.12.13. 18:39

Antal Boti, Antal Boti! Kép
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96383
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.12.13. 18:41

Grozav szándékosan csinálja, vagy tényleg ennyire leépült?
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.12.13. 19:01

Cselszky írta:Grozav szándékosan csinálja, vagy tényleg ennyire leépült?

valószínűleg is-is, már a felkészülési meccseken is vonszolta magát de akkor még csak az újpesti sokméteres bombájáról beszéltek
borzalmasan szar igazolás volt
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2020.12.13. 21:37

Az angoloknál elkezdték a szurkolókat beengedni a meccsekre?
Olyan fasza már ott a helyzet?

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.12.13. 21:55

beroka írta:Az angoloknál elkezdték a szurkolókat beengedni a meccsekre?
Olyan fasza már ott a helyzet?

leginkább csak mutatóba és csak a jó helyzetben lévő megyékben lehet, de ott már leszállóágban van a novemberi lockdown után a vírus (más kérdés hogy kell-e egy karácsonyi bedurranás)
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96383
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.12.13. 22:55

beroka írta:Az angoloknál elkezdték a szurkolókat beengedni a meccsekre?
Olyan fasza már ott a helyzet?

Pár napja, konkrétan az EL-összefoglalóban én is láttam, hogy voltak, de csak pár ezer ember, a képek alapján szigorú ültetési rendben.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75074
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.12.13. 23:35

beroka írta:Az angoloknál elkezdték a szurkolókat beengedni a meccsekre?
Olyan fasza már ott a helyzet?

nehéz ezt innen megmondani, mindig elindulok körülnézni mi a szitu a nagyvilágban, de Nyunyóka parancsára sajnos nyolcra haza kell érnem és nem jutok így messzire
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: moti77 » 2020.12.14. 12:37

Cselszky írta:
beroka írta:Az angoloknál elkezdték a szurkolókat beengedni a meccsekre?
Olyan fasza már ott a helyzet?

Pár napja, konkrétan az EL-összefoglalóban én is láttam, hogy voltak, de csak pár ezer ember, a képek alapján szigorú ültetési rendben.

2000 fő engednek be, de nem minden stadionokban. 5-6 stadion van ahová nem engedik be a 2000 fő nézőket, Pool, City, többi nem jut eszembe.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.12.14. 14:27

Cselszky írta:Nagyon lapos ez a forduló, talán az egész bajnokság "megfáradt" kicsit így az év vége felé.
Az Újpest totál nulla, tudom, vírus, de így is baromi kevés ez, holnap akár kieső helyre is kerülhetnek. A várdai meccsbe 10 percre belenéztem, még az M4-es kommentátor is érzékelhetően szenvedett, borzasztó volt. Egy Fradi-akárki bajnokit nagyjából nézni sem érdemes, ma sem tettem. A Budafok lassan kezd kiegyenesedni, azaz a jó kezdés után biztosan kúszik lefelé. Kövesd-Paks: teljesen érdektelen, a Diókéba csak az új edző miatt tervezek belelesni, hátha alkotnak valamit.
Nyilván az nb2 nekem most eleve érdekesebb, de egyébként is van ott 7-8 komolyabb múltú vidéki csapat (plusz a Vasas), persze a színvonal sajnos még szarabb.
Nálunk tudtommal már lement a vírus,ez már inkább a belga tervszerű munkájának az eredménye.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1748
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2020.12.15. 19:53

Kastrati, Onovo, Pauljevic..ennyi istentelenül lusta, tehetségtelen sz.rjankót hogy a fszmba lehet egyszerre pályára küldeni..
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.12.15. 20:20

zaggar írta:Kastrati, Onovo, Pauljevic..ennyi istentelenül lusta, tehetségtelen sz.rjankót hogy a fszmba lehet egyszerre pályára küldeni..
Hm,és ezek még a jobbak. Amúgy köszönet mr.duchateletnek,hogy összehozta ezt a minőségi keretet,élén a pedrag "harcolunk az Újpestért" rogán sikeredzővel.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.12.15. 21:18

holnap a legnagyobb cigánnyal a kormánynál megadjuk a kispestnek a lökést a bentmaradáshoz, ezek a jómadarak heti ritmusban se tudnak 60 percnél többet, nem hogy szerda-szombatban
halvány reménysugár hogy állítólag LT szabadulna tőlünk
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Walek
Tartalék
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2012.03.06. 16:53
Tartózkodási hely: IV. Ker.

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Walek » 2020.12.15. 21:41

zaggar írta:Kastrati, Onovo, Pauljevic..ennyi istentelenül lusta, tehetségtelen sz.rjankót hogy a fszmba lehet egyszerre pályára küldeni..

Felsoroltad azokat akik ma még ebből a szarbol is felfelé lógtak ki. Mit mondasz akkor egy Csongvayra vagy egy Kutrumbiszra? De említhetném máról Mócit vagy Banait is sajnos negatív oldalon.
Újpest FC
Arsenal
Fiorentina

Ferrari
Raikonnen
Leclerc

Avatar
Walek
Tartalék
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2012.03.06. 16:53
Tartózkodási hely: IV. Ker.

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Walek » 2020.12.15. 21:49

MindigÚjpest írta:
zaggar írta:Kastrati, Onovo, Pauljevic..ennyi istentelenül lusta, tehetségtelen sz.rjankót hogy a fszmba lehet egyszerre pályára küldeni..
Hm,és ezek még a jobbak. Amúgy köszönet mr.duchateletnek,hogy összehozta ezt a minőségi keretet,élén a pedrag "harcolunk az Újpestért" rogán sikeredzővel.

Elcsépelt már, de ide most illik, hogy a valaha volt leggyengébb csapatot alkotta mára meg, tokkal-vonóval.
Újpest FC
Arsenal
Fiorentina

Ferrari
Raikonnen
Leclerc

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96383
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.12.15. 22:25

zaggar írta:Kastrati, Onovo, Pauljevic..ennyi istentelenül lusta, tehetségtelen sz.rjankót hogy a fszmba lehet egyszerre pályára küldeni..

Ha jól tudom, Kastrati nevetséges labdavesztéséből indult a tizit eredményező szitu, aztán a gólnál mozizta végig az akciót (másokkal együtt). Kívülállóként is az merült fel bennem, hogy ugyanilyen segghülye gyereket szerintem az utánpótlásban is lehet találni, ehhez nem kell légiós.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16540
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.12.15. 23:23

Cselszky írta:
zaggar írta:Kastrati, Onovo, Pauljevic..ennyi istentelenül lusta, tehetségtelen sz.rjankót hogy a fszmba lehet egyszerre pályára küldeni..

Ha jól tudom, Kastrati nevetséges labdavesztéséből indult a tizit eredményező szitu, aztán a gólnál mozizta végig az akciót (másokkal együtt). Kívülállóként is az merült fel bennem, hogy ugyanilyen segghülye gyereket szerintem az utánpótlásban is lehet találni, ehhez nem kell légiós.

Újpesten az utánpótlás elég keszekusza ha jól tudom, van külön csapata a belgának és az UTE-nek is. Pedig tíz éve rokonszenves csapata volt ott a Mészölynek: Simon Krisztiánnal, Lázár Bencével. Aztán utána kezdték hozni a nagyon sok külföldit (Christ, Iandoli, Tshibuabua, Aarab és társai).
Időnként bele tudnak nyúlni a légiósokkal a tutiba (Bardhi, Diagne), de nem az a gyakori. Viszont annyi biztos, hogy olcsóbbak, mint a magyar játékosok.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1748
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: zaggar » 2020.12.15. 23:29

Walek írta:
zaggar írta:Kastrati, Onovo, Pauljevic..ennyi istentelenül lusta, tehetségtelen sz.rjankót hogy a fszmba lehet egyszerre pályára küldeni..

Felsoroltad azokat akik ma még ebből a szarbol is felfelé lógtak ki. Mit mondasz akkor egy Csongvayra vagy egy Kutrumbiszra? De említhetném máról Mócit vagy Banait is sajnos negatív oldalon.


Mert a többinek - kis túlzással - még a neve sem jutott eszembe! Az egy Beridzét leszámítva nincs egy valamirevaló játékos a csapatban. Kész röhej..
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 119 vendég