Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.11.04. 12:06

ManBat írta:
Savaria1919 írta:
Adamek írta:legyen riszaviadal

legyen, visszahozhatnák az ilyen különleges kezdőrúgásokat
https://www.youtube.com/watch?v=e_VshXGMQXY

én olyan rávezetős büntetőpárbajokat szeretnék látni mint ami az amcsiknál volt a kilencvenesekben
https://www.youtube.com/watch?v=RRITqS6WEn0

asszem az egyik szuperkupa-döntőn bedobás helyett lehetett berúgni is a labdát, az is egy sajátos újítás volt
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.11.04. 14:09

Savaria1919 írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:legyen, visszahozhatnák az ilyen különleges kezdőrúgásokat
https://www.youtube.com/watch?v=e_VshXGMQXY

én olyan rávezetős büntetőpárbajokat szeretnék látni mint ami az amcsiknál volt a kilencvenesekben
https://www.youtube.com/watch?v=RRITqS6WEn0

asszem az egyik szuperkupa-döntőn bedobás helyett lehetett berúgni is a labdát, az is egy sajátos újítás volt
Maradjunk a tangás csajszis verziónál.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.11.04. 21:10

Ez gyors volt, sajnos.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Kegyetlen
Világsztár
Hozzászólások: 11326
Csatlakozott: 2005.08.17. 06:48

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Kegyetlen » 2020.11.04. 21:39

Ennyi fogalmatlan balfaszt hogy tudott Rebrov pályára küldeni? Botka, Dvali, Somalia. Alszanak

Kegyetlen
Világsztár
Hozzászólások: 11326
Csatlakozott: 2005.08.17. 06:48

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Kegyetlen » 2020.11.04. 22:19

Kegyetlen írta:Ennyi fogalmatlan balfaszt hogy tudott Rebrov pályára küldeni? Botka, Dvali, Somalia. Alszanak

Isael, Lovrencsics, Zubkov

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35062
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2020.11.04. 22:23

Lovre megint benne van a gólokban, a másodikban mindenképp. Nagyon kevés ő erre a szintre. Persze nem csak ő, csak ő a legfeltűnőbb.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35062
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Szarka » 2020.11.04. 22:33

Szarka írta:Lovre megint benne van a gólokban, a másodikban mindenképp. Nagyon kevés ő erre a szintre. Persze nem csak ő, csak ő a legfeltűnőbb.

Na ez nem Lovre hibája volt :)
Blazic nem tudom mit gondolt ilyen talajon így visszaadni.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: PTi » 2020.11.04. 22:35

Szarka írta:
Szarka írta:Lovre megint benne van a gólokban, a másodikban mindenképp. Nagyon kevés ő erre a szintre. Persze nem csak ő, csak ő a legfeltűnőbb.

Na ez nem Lovre hibája volt :)
Blazic nem tudom mit gondolt ilyen talajon így visszaadni.

legalább nem a kapu felé adta haza :) bár ez inkább egy jó keresztlabda volt

Avatar
moti77
Sztár
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2012.02.15. 00:34
Tartózkodási hely: Hóm Offísz

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: moti77 » 2020.11.04. 22:43

Dibusz a legjobb :D

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2825
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2020.11.04. 22:59

25 év múlva ezt menetelésnek fogjuk nevezni
ETO

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.11.04. 23:29

ez a zakó nagyon nincs rendben, ez kurvára fostaliga volt és persze szépen tökön szurkáltuk magunkat amikor csak lehetett
Lovrencsicsnek már az öcsikéje mellett kellene fociznia, Dibusz egy milliméterrel sem jobb mint ahol van, nem is értem mit ajnározzák agyon, képtelen a szintlépésre
a védelmünk nagyon erős restaurálásra szorul, Blazic idegei nincsenek rendben, Dvali kuka, a szélek életveszélyesen lyukasak, nincs évek óta jó igazolás hátra
remélem Szerjóska egyszer belátja, hogy Boli jobb játékos mint a szíve csücske és Isael együtt, talán egyszer kaphatna egy félidőt a bizonyításra
így túl sok a fék, pedig lehetne máshogy is
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2020.11.05. 00:01

Javier Arizmendi írta:25 év múlva ezt menetelésnek fogjuk nevezni
Micsoda? Már most az!
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2020.11.05. 04:35

15 kapott gólra tippeltem a 6 meccsen. Belátom, több lesz, hiszen "félidőben" megvan 11.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.11.05. 09:03

nyúl írta:15 kapott gólra tippeltem a 6 meccsen. Belátom, több lesz, hiszen "félidőben" megvan 11.

én többre számítottam, emlékszem beszéltük is ezt itt a sorsolásnál, féltem a negatív rekordtól ami sajnos össze is jöhet, eddig a Sóvári Vörös Bika és mi kaptuk a legtöbbet, 95-ben is 11 kapott góllal fordultunk de akkor ahogy jött a hideg csökkentek a gombócok is és megúsztuk a második felvonást nyolccal
sajnos a védelmünk féltérden kúszik már, se darabra se minőségre nem elég amit hoznak, kevesek vagyunk hátul erre a szintre, kapusbravúrt se láttunk még ellenben kapitális harcsát már igen, Dibusz eddig az egyik legnagyobb resztli a három meccsen, tőle várták a szagértők a legtöbbet, szerencséjére Lovrencsics, Isael és Zsubkov elviszi előle a Bagaméri Nagydíjat, ők nem erre a szintre de egy NB1-es rangadóra is kevesek jelenlegi formájukban
remélem Rossi látta a meccset és semmi komoly terve nincs Lovrencsiccsel
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.11.05. 09:27

Javier Arizmendi írta:25 év múlva ezt menetelésnek fogjuk nevezni

az ilyen baromságokat a Molnár Matyi, Hajdúbé és Szőlő-féle balfék műkedvelők találják ki, bravúrvereség, szeretnének sokan ma négyet kapni a Juvétól és a jó öreg menetelés
még Bozsik és Aranyhaj se osztotta ezt az elvakult kamulelkesedést a stúdióban, nézett is Matykó a vizenyős szemeivel, hogy ebből botrány lesz
ez nem szakmai hanem szurkolói hozzáállás, abból is az elvakult szint, profi élsportoló és sportvezető, de még szakkommentátor vagy riporter se mondhat ilyen hülyeséget, ez nem valami gálameccs vagy szpartakiádé ahol a részvétel a fontos, az ilyen hozzáállás a falusi pályaavató meccsekre való ahová a megyei nagyágyú vagy a fővárosi elitegylet leküldi a junior csapatát, aztán lehet a cirokseprű mögül nézni a szép mezeket az ellenfélen, de megrúgni nem szabad senkit
sokszor bevillan ezeken a BL meccseken a hülye szpíkert hallva az első Dream-Team idejéből az olimpiai kosárdöntő, ahol a lecserélt USA játékosokra lecsaptak a horvátok még azon melegében a meccs ideje alatt és közös fényképeket csináltak az egyszer használatos, eldobható gépeikkel a kispadoknál - kibaszott gáz az ilyen
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.11.05. 10:07

nyúl írta:15 kapott gólra tippeltem a 6 meccsen. Belátom, több lesz, hiszen "félidőben" megvan 11.

Mi anno 19-cel zártunk, de csak azért, mert a Pool kíméletes volt. Nem nézett ki jól tegnap a hátsó alakzat, a szétesés jelei mutatkoztak, a Juve nem izmozott különösebben, de Diniék kedveskedése elől elugrani sem lehetett. Akár be is foghatnak minket, ha nem kapják össze magukat, bár nem kívánom nekik.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96330
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.11.05. 10:14

Már az kínos, hogy Molnár Matyi góré lehet az állami sportcsatornán, másrészt egy hazai BL-meccs a Bozsik-Korsós duónál talán hitelesebb arcokat érdemelne. Csak szórványosan hallgattam bele, amikor Petya bá’ arról kezdett elmélkedni, hogy a Fradinak a Kövesd elleni bajnoki a fontos, elkapcsoltam.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.11.05. 10:23

Cselszky írta:Már az kínos, hogy Molnár Matyi góré lehet az állami sportcsatornán, másrészt egy hazai BL-meccs a Bozsik-Korsós duónál talán hitelesebb arcokat érdemelne. Csak szórványosan hallgattam bele, amikor Petya bá’ arról kezdett elmélkedni, hogy a Fradinak a Kövesd elleni bajnoki a fontos, elkapcsoltam.

MM volt a legértelmesebb arc akit sikerült a Sport TV-től elcsalogatni a magyar liga einstandolásakor, ez sokat elmond az M4 ajánlatairól
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51351
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.11.05. 10:41

Tunyacsáp megint leégette magát? Így sohasem fogják komolyan venni hazájában... pedig még egy Serie B-s középcsapat is kinézhetne neki ha nem beszélne folyamatosan hülyeségeket...

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74929
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.11.05. 10:44

Cselszky írta:
nyúl írta:15 kapott gólra tippeltem a 6 meccsen. Belátom, több lesz, hiszen "félidőben" megvan 11.

Mi anno 19-cel zártunk, de csak azért, mert a Pool kíméletes volt. Nem nézett ki jól tegnap a hátsó alakzat, a szétesés jelei mutatkoztak, a Juve nem izmozott különösebben, de Diniék kedveskedése elől elugrani sem lehetett. Akár be is foghatnak minket, ha nem kapják össze magukat, bár nem kívánom nekik.

ti fogtatok be minket, nekünk volt először 19 kapott gólunk 95-ben, bi-bi
mondjuk mi akkor rúgtunk is kilencet, erre most esélyünk sincs, de a ti ötösötökre se nagyon
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 90 vendég