Szombati foci: Fradi-Vidi!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.10.03. 20:01

SuperDepor írta:A nálunk töltött éveire gondolok.
Percek kérdése és gólt kapunk.

OK.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.10.03. 20:03

Egyébként kíváncsi vagyok rá, Gyuri mihez kezd a Pakssal. El tudom képzelni, hogy ennyi év “távollét” után villantani akar. Az eddigi szűk másfél meccse nem néz ki rosszul.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.03. 20:07

Cselszky írta:Egyébként kíváncsi vagyok rá, Gyuri mihez kezd a Pakssal. El tudom képzelni, hogy ennyi év “távollét” után villantani akar. Az eddigi szűk másfél meccse nem néz ki rosszul.

amellett hogy borzalmasak vagyunk még a sorsolás is szerencsétlen, az MTK-t a válogatott szünet utáni összeesésük előtt kaptuk meg, a Paksot pedig már a Bognár-féle átvétel után
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40738
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2020.10.03. 20:17

Akkor ez ennyi volt. Ez a csapat ebben a formában nem üti meg az nb1 et
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.10.03. 20:17

Az szép védekezés a Diósgyőrtől... Amit csak lehet, mindent elb.sztak.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.03. 20:18

bár a félidő végére összekaptuk magunkat, nehéz azt mondani hogy ne érett volna, Antal megint szépen elbaszta azzal hogy nem fogta a szögletet
Windecker, Sváb, hihetetlen hogy mekkora 0 örök szerencsétlen játékosokkal focizik le minket a Paks
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.03. 20:21

Cselszky írta:Az szép védekezés a Diósgyőrtől... Amit csak lehet, mindent elb.sztak.

kicsit a Szivics-féle hazai sokgólos zakók ugranak be a Paks ellen, csak amíg akkor látványosan leadtuk nekik a meccseket és amúgy többet tudtunk, itt sajnos ennyit tud az a védelem amit Polgár irányít és Memolla és Sesztakov a két szélsője
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.10.03. 20:22

Aszongya a fickó, semmi kreativitást nem lát a Pakstól. Lehetséges, de azért nagyjából azonosítani lehet, hogy mit akarnak játszani. Ami a hazaiakat illeti, egy Molnár-Grozav-Drazsics trióból ennyit kihozni viszonylag arcpirító.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.03. 20:23

SuperDepor írta:Akkor ez ennyi volt. Ez a csapat ebben a formában nem üti meg az nb1 et

az a baj hogy amíg Debrecenben az önkoris átvétellel úgy néz ki hogy valódi megtisztulás jön, addig nálunk vörös és a sleppje alatt valahol a Nyíregyháza és a Békéscsaba szintjére fogunk visszaesni ha tényleg jön az NB2
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.03. 20:29

Cselszky írta:Aszongya a fickó, semmi kreativitást nem lát a Pakstól. Lehetséges, de azért nagyjából azonosítani lehet, hogy mit akarnak játszani. Ami a hazaiakat illeti, egy Molnár-Grozav-Drazsics trióból ennyit kihozni viszonylag arcpirító.

Grozav abszolúte nem a posztján látszik és ez nagyon látványos, a szélt nem tudja megfutni és beadni sem erőssége, középen viszont ha igazak a nyári pletykák akkor játszatni kell Molnárt mert különben továbbáll
Drazsé nekem az eddigi ittléte alatt egy labdaügyetlen játékosnak tűnik, aki ugyan sokkal jobban helyezkedik mint Ivanovszki és ezért a labdák is gyakrabban jutnak el hozzá, viszont cselei nincsenek, a védőkkel szerintem még egy 1:1-et se tudott megjátszani sikeresen
nem baj, majd Mirko menetrend szerint beáll a 60. perc környékén, meg Max talán megkapja az utolsó húszat, és ennyiben ennyi lesz a nagy Feczkó tűzoltás
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51413
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.10.03. 20:34

ManBat írta:
Cselszky írta:Aszongya a fickó, semmi kreativitást nem lát a Pakstól. Lehetséges, de azért nagyjából azonosítani lehet, hogy mit akarnak játszani. Ami a hazaiakat illeti, egy Molnár-Grozav-Drazsics trióból ennyit kihozni viszonylag arcpirító.

Grozav abszolúte nem a posztján látszik és ez nagyon látványos, a szélt nem tudja megfutni és beadni sem erőssége, középen viszont ha igazak a nyári pletykák akkor játszatni kell Molnárt mert különben továbbáll
Drazsé nekem az eddigi ittléte alatt egy labdaügyetlen játékosnak tűnik, aki ugyan sokkal jobban helyezkedik mint Ivanovszki és ezért a labdák is gyakrabban jutnak el hozzá, viszont cselei nincsenek, a védőkkel szerintem még egy 1:1-et se tudott megjátszani sikeresen
nem baj, majd Mirko menetrend szerint beáll a 60. perc környékén, meg Max talán megkapja az utolsó húszat, és ennyiben ennyi lesz a nagy Feczkó tűzoltás

küldenék el a gecibe azt a majmot

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74998
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.10.03. 20:56

Savaria1919 írta:Wilmos fejelt egy szép gólt a Schalkénak. Hasonló jöhet a bulgároknak is.

nocsak, felengedték a pályára?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: PTi » 2020.10.03. 21:09

Adamek írta:
Savaria1919 írta:Wilmos fejelt egy szép gólt a Schalkénak. Hasonló jöhet a bulgároknak is.

nocsak, felengedték a pályára?

Mind a 90 percre

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74998
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.10.03. 21:23

PTi írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:Wilmos fejelt egy szép gólt a Schalkénak. Hasonló jöhet a bulgároknak is.

nocsak, felengedték a pályára?

Mind a 90 percre

kihalt minden kétlábú felnőtt Lipcsében?
csoda ez, talán egyszer még Nagy Ádámot is beengedik az első csapat öltözőjébe Bisztró Ciciben
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51413
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2020.10.03. 21:37

Adamek írta:
PTi írta:
Adamek írta:nocsak, felengedték a pályára?

Mind a 90 percre

kihalt minden kétlábú felnőtt Lipcsében?
csoda ez, talán egyszer még Nagy Ádámot is beengedik az első csapat öltözőjébe Bisztró Ciciben

Mester! tudtad, hogy a covid a neandervölgyi típusúakra veszélyesebb? kezdek félni...

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74998
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.10.03. 21:45

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
PTi írta:Mind a 90 percre

kihalt minden kétlábú felnőtt Lipcsében?
csoda ez, talán egyszer még Nagy Ádámot is beengedik az első csapat öltözőjébe Bisztró Ciciben

Mester! tudtad, hogy a covid a neandervölgyi típusúakra veszélyesebb? kezdek félni...

Kovi nagy művész, többet nem mondhatok
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.03. 22:12

Maradonapoli írta:
ManBat írta:
Cselszky írta:Aszongya a fickó, semmi kreativitást nem lát a Pakstól. Lehetséges, de azért nagyjából azonosítani lehet, hogy mit akarnak játszani. Ami a hazaiakat illeti, egy Molnár-Grozav-Drazsics trióból ennyit kihozni viszonylag arcpirító.

Grozav abszolúte nem a posztján látszik és ez nagyon látványos, a szélt nem tudja megfutni és beadni sem erőssége, középen viszont ha igazak a nyári pletykák akkor játszatni kell Molnárt mert különben továbbáll
Drazsé nekem az eddigi ittléte alatt egy labdaügyetlen játékosnak tűnik, aki ugyan sokkal jobban helyezkedik mint Ivanovszki és ezért a labdák is gyakrabban jutnak el hozzá, viszont cselei nincsenek, a védőkkel szerintem még egy 1:1-et se tudott megjátszani sikeresen
nem baj, majd Mirko menetrend szerint beáll a 60. perc környékén, meg Max talán megkapja az utolsó húszat, és ennyiben ennyi lesz a nagy Feczkó tűzoltás

küldenék el a gecibe azt a majmot

+1, hétfőn remélhetőleg lesz egy szűkszavú közlemény a dvtk.eu-n
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.03. 22:49

az a baj eljutottam oda hogy már nem is tud igazán felbaszni egy hazai vereség a Pakstól, csak belefáradtan tudok legyinteni hogy igen, papírforma, inkább hagyjuk az egészet a faszba
amit se Bekő, se HF, se Fernando nem tudott összehozni hogy kiölje belőlem a csapat iránti szeretetem, azt Feczkó nagyon kezdi ostromolni
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16516
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.10.03. 23:30

ManBat írta:az a baj eljutottam oda hogy már nem is tud igazán felbaszni egy hazai vereség a Pakstól, csak belefáradtan tudok legyinteni hogy igen, papírforma, inkább hagyjuk az egészet a faszba
amit se Bekő, se HF, se Fernando nem tudott összehozni hogy kiölje belőlem a csapat iránti szeretetem, azt Feczkó nagyon kezdi ostromolni

Átérzem, velem is ez volt a legutóbbi NB1-es évünk őszén. A Pakstól ilyentájban hasonló körülmények között kaptunk ki, aztán jöttek a keserű vereségek sorban, egyre kilátástalanabb játékkal, és/vagy katasztrofális helyzetkihasználással, kapitális kapushibákkal fűszerezve.
Azért remélem, ti jobban jártok.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.03. 23:37

Savaria1919 írta:
ManBat írta:az a baj eljutottam oda hogy már nem is tud igazán felbaszni egy hazai vereség a Pakstól, csak belefáradtan tudok legyinteni hogy igen, papírforma, inkább hagyjuk az egészet a faszba
amit se Bekő, se HF, se Fernando nem tudott összehozni hogy kiölje belőlem a csapat iránti szeretetem, azt Feczkó nagyon kezdi ostromolni

Átérzem, velem is ez volt a legutóbbi NB1-es évünk őszén. A Pakstól ilyentájban hasonló körülmények között kaptunk ki, aztán jöttek a keserű vereségek sorban, egyre kilátástalanabb játékkal, és/vagy katasztrofális helyzetkihasználással, kapitális kapushibákkal fűszerezve.
Azért remélem, ti jobban jártok.

furcsa történet ez, néhol összefonódik a sorsunk, néhol meg nem: nálatok még az egyre inkább összeomló anyagi helyzetben is ott volt először Mészöly és aztán a cseszkó aki kihúzott titeket a kulából, és a '19-es tavaszotokból ítélve ha nem HF-fel bohóckodtok hanem valaki olyannal aki már ősszel is fel tud titeket pörgetni, akkor talán bent is maradtok, lehet épp a mi kárunkra
nekünk Egervári felállása óta - négy év eltelt azóta! - az állandó zizegés és a kieséstől való félelem jut, egyedül Bódog idején a tavasz közepe és az őszi hatodik hely, és Feczkó hatmeccses szériája adott nekünk egy minimális sikerélmény-falatkát, és most már az is eldőlni látszik hogy az ötödik szezonban is ugyanezek a veretes ambícióink lehetnek ezzel a nyáron még agyondícsért, mostanra agyonszidott kerettel - én pedig megmondom őszintén, ebbe belefáradtam, pláne így hogy a várostól is távol kerültem így már egyre kevéssé tudom magam bármiben összekapcsolni a Diósgyőrrel
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 236 vendég