Szombati foci: Fradi-Vidi!

RAUL7
BL-menõ
Hozzászólások: 7871
Csatlakozott: 2010.02.26. 14:16

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: RAUL7 » 2020.08.23. 18:14

Adamek írta:most nézem, idén tuti egy bajnok nyeri a bajnokok libáját, ez példátlan együttállás

Nehez eldonteni, melyik csapat az unszimpatikusabb.
Btw ez a Di Maria, Neymar, Mbappe trio eleg utos, ha csak szakmailag nezem a dolgot. A tuloldalt inkabb remek iparosok vannak, de azokbol egy raklapnyi.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75212
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.08.23. 18:22

RAUL7 írta:
Adamek írta:most nézem, idén tuti egy bajnok nyeri a bajnokok libáját, ez példátlan együttállás

Nehez eldonteni, melyik csapat az unszimpatikusabb.
Btw ez a Di Maria, Neymar, Mbappe trio eleg utos, ha csak szakmailag nezem a dolgot. A tuloldalt inkabb remek iparosok vannak, de azokbol egy raklapnyi.

mindkét gárdát képes vagyok a legmagasabb szinten utálni, talán Lőw cica lesz aki miatt kevésbé rühellem ma a PSG-t, meg talán a bőrtangások koppanása nagyobbat szólna, szeretem amikor a germánokat elkapja a wattafák életérzés a legnagyobb magabiztosság közepén
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16610
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.08.23. 18:40

Cselszky írta:Na, Verpi bemutatkozott Savaria1919-éknek.

Be, kezdtem átérezni, mire utaltál korábban.

Magunkat fosztottuk meg a győzelemtől, gondolom fejben elfáradt a brigád a végére, a szépítő talátattól meg végképp összeomlottak. Kár érte, mert különben nyolcvan percig nagyon működött a csapat. Farkas Bazsi meg Rácz Feri hiányoztak, utóbbi tuti nem hagyta volna ki a 0:2-nél azt a nagy lehetőséget.

A bajnokság indulásakor aláírtam volna a döntetlent itt, de azóta belenéztem a Vasas meccseibe és egyiknél sem éreztem, hogy kiemelkednének a mezőnyből. Nem elég összevásárolni néhány jónevű spílert, abból csakúgy nem lesz ütőképes gárda, csak ilyen ciki erőlködés.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96443
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.08.23. 19:13

beroka írta:
Cselszky írta:
beroka írta:Nekem az a véleményem hogy a jobb csapatok ellen könnyebb lesz játszani s azokat a meccseket hozzuk is majd.
Botlani fogunk nem is keveset de inkább Ajka féle csapatok ellen.
Nekünk most kell előnyt építeni amíg nem álltak össze a csapatok. Kb 5-6 vereséggel számolok de minél később kellene elkezdeni ezeket gyűjteni.
A mai meccstől csak Csertői miatt félek, nehogy kitaláljon valamit amivel meglepnek minket.

Jövő héten a Vasas ellen meg azt kell játszani amit ma a Hali 60 percig akkor nem lesz gond.

A játékosállományunk nagyjából rendben van az NB2-re, de a szakmai munka és felkészítés kérdéses. A Siófok ellen értékelhetetlen volt a mentális állapotunk, és a Szolnok elleni meccshez sem sok köze volt Kondáséknak.

Nem érzem ennyire tragikusnak a helyzetet mint Te.
Sok 1 gólos győzelem lesz a 38 forduló alatt, 70 pont felett kell lenni ami feljutást fog jelenteni.
Tényleg nem egyszerű az NB2, talán nehezebb feljutni mint az Nb1-ben maradni.
Kb 22-25 győztes meccs 5-6 vereség a többi döntetlen és rendben is leszünk.
Plàne ha beépül a Bárány, Bényei, Pintér hármas.

Más a megközelítésünk. Nem a pontokról, eredményekről beszélek, hanem egy komplexebb megközelítésről, közte a saját hozzállásunkról, felkészültségünkről. Tisztában vagyok vele, hogy nem egyszerű a feljutás, de ez az egyértelmű, megfogalmazott célkitűzés, mondhatni elvárás, így önmagában ezt mércének állítani, minden mást feledve, féloldalasnak érzem.

Feltételezem, hogy a feljutás elérése mellett az lenne a középtávú cél, hogy hosszú évekig ne legyenek kiesési gondjaink az NB1-ből, lehetőleg egy saját nevelésű magra építkezve. Fontos lenne, hogy NB1-es ritmust közelítve focizzunk a másodosztályban, azaz pl. a Szolnok ellen ne elégedjünk már meg azzal, hogy összesen 25 percet focizva nyerünk, hanem minél huzamosabb ideig tartsuk a megfelelő iramot. Elfogadhatatlan, hogy Pávkovics vagy Kinyik lazáskodik, vagy hogy Bódi - már nem az első meccsen - a középpályán egyedül kínlódik, mert nincs mozgás, nincs partner. Ahogy Kondástól is baromi kevésnek érzem, hogy minden különösebben érzékelhető elképzelés nélkül felküldi a csapatot, bízva abban, hogy majd előbb-utóbb érvényesítik a tudáskülönbséget. Ez nulla teljesítmény egy edzőtől. Nekem irritáló, hogy a Szolnok-meccs után megy az önszopkodás, hatalmas az elégedettség. Kint voltam, és a fontos 3 pont ellenére súlyos hiányosságokat láttam. Nem szeretném, ha belealudnánk, az volna a legveszélyesebb számunkra. Az előző szezonban sem hitték el június elejéig, hogy kieshetünk. Nem kellene megismételni a hibát azzal, hogy kényelmeskedünk, azt gondolva, ennyi is elég lesz.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2020.08.23. 19:32

ManBat írta:ez a Rus nem tudom hogy lett román válogatott és vidista, se beadni se passzolni se elfutni nem tud

" se beadni se passzolni se elfutni nem tud" - valószínűleg pontosan ezért játszik a magyar bajnokságban.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96443
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.08.23. 19:40

Már nálunk sem tűnt túl értelmesnek Zsóri. Nagyarcú hülyegyerek karakter. Ha csak a focira koncentrálna, vihetné valamire.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75212
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.08.23. 19:40

na jól van, a Szpari is elkezdte végre, már attól féltem idén nem a saját játékukat tolják
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2020.08.23. 19:45

ManBat írta:
Ferencváros // Man Utd írta:
ManBat írta:szerintem az egyik lehető legrosszabb helyre ment, neki az elmúlt évek után most egy olyan helyre kellett volna igazolnia, ahol nyugi van 0 céllal, és nem kérdőjelezik meg a helyét gyengébb meccsek után sem

Ó,mert Kispesten aztán hatalmas nyomással és számonkéréssel kell majd szembesülnie :DDD

tekintve hogy vannak a csapatnak szurkolói, az a Bódog Tamás az edzője akit Ugraiék inkább kikartelleztek Miskolcról mint hogy teljesítsék az elvárásait és van versenyhelyzet a posztján, igen
ha NB1, akkor talán Kövesd lett volna jó neki, ott csak nézők vannak, Kutya inkább a tanáruras edzői vonalat képviseli és Zivzivadzét frissen kell pótolni

Javítsatok ki, ha tévednék, de már jó pár éve nem nagyon rémlik senki, akit Kispestről a gyengébb teljesítmény miatti túlzott szurkolói elégedetlenség üldözött volna el. Balognak se lesz nagyon oka emiatt idegeskedni, ha 3-at rúg, ha 13-at, ugyanolyan lelki nyugalommal fogja felvenni a fizut, és továbbállni, ha eljön az ideje.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2020.08.23. 19:45

Zöldesi meglátogatta a rokonokat.
Kicsit pörögni kellene mert így meg is lesz az első vereség.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16610
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.08.23. 19:46

Adamek írta:na jól van, a Szpari is elkezdte végre, már attól féltem idén nem a saját játékukat tolják

Az Ajka lesz az idei Budafok.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96443
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.08.23. 19:47

beroka írta:Zöldesi meglátogatta a rokonokat.
Kicsit pörögni kellene mert így meg is lesz az első vereség.

Előtte Kevin is ügyes volt...
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2020.08.23. 19:49

Cselszky írta:
beroka írta:Zöldesi meglátogatta a rokonokat.
Kicsit pörögni kellene mert így meg is lesz az első vereség.

Előtte Kevin is ügyes volt...

Meg Tischler. 5 méterről tisztán középről a kapusba lőni...

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2020.08.23. 19:51

Cselszky írta:
beroka írta:Zöldesi meglátogatta a rokonokat.
Kicsit pörögni kellene mert így meg is lesz az első vereség.

Előtte Kevin is ügyes volt...

Egyébként nem értem Kevin játszatását.
Hatalmas nulla lett az elmúlt időszakban.

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46286
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: nyúl » 2020.08.23. 19:53

Adamek írta:
RAUL7 írta:
Adamek írta:most nézem, idén tuti egy bajnok nyeri a bajnokok libáját, ez példátlan együttállás

Nehez eldonteni, melyik csapat az unszimpatikusabb.
Btw ez a Di Maria, Neymar, Mbappe trio eleg utos, ha csak szakmailag nezem a dolgot. A tuloldalt inkabb remek iparosok vannak, de azokbol egy raklapnyi.

mindkét gárdát képes vagyok a legmagasabb szinten utálni, talán Lőw cica lesz aki miatt kevésbé rühellem ma a PSG-t, meg talán a bőrtangások koppanása nagyobbat szólna, szeretem amikor a germánokat elkapja a wattafák életérzés a legnagyobb magabiztosság közepén
Csatlakozom. Inkább az arab pénzmosoda. A Bayernt utálom. Amint ellenfele akad otthon, lefölözi. Ezzel megölte a Bundesligát.
Ráadásul a csigusznak még nincs BL-győzelme a tolvaj Tappie óta, egy belefér.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96443
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.08.23. 19:53

beroka írta:
Cselszky írta:
beroka írta:Zöldesi meglátogatta a rokonokat.
Kicsit pörögni kellene mert így meg is lesz az első vereség.

Előtte Kevin is ügyes volt...

Egyébként nem értem Kevin játszatását.
Hatalmas nulla lett az elmúlt időszakban.

Úgy rémlik, egy hete végig a padon ült, nem is hiányzott. Sajnos ugyanolyan gyenge, mint előtte.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2020.08.23. 19:59

Meglepődtem hogy a kövesdi padon láttam Kuttor segitőjeként Bücs Zsoltit. Azt hittem még az Mtk-nál van.
Nem tudom de őt szívesen megnézném a Loki vezetőedzőjekènt. Azt tudjuk hogy Kondásnak vannak határai, a csapatot fel tudja juttatni de csapatépítés az nem az erőssége.

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: beroka » 2020.08.23. 20:00

Cselszky írta:
beroka írta:
Cselszky írta:Előtte Kevin is ügyes volt...

Egyébként nem értem Kevin játszatását.
Hatalmas nulla lett az elmúlt időszakban.

Úgy rémlik, egy hete végig a padon ült, nem is hiányzott. Sajnos ugyanolyan gyenge, mint előtte.

Bárány szerintem jön helyette hamarosan

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.08.23. 20:02

Ferencváros // Man Utd írta:
ManBat írta:
Ferencváros // Man Utd írta:Ó,mert Kispesten aztán hatalmas nyomással és számonkéréssel kell majd szembesülnie :DDD

tekintve hogy vannak a csapatnak szurkolói, az a Bódog Tamás az edzője akit Ugraiék inkább kikartelleztek Miskolcról mint hogy teljesítsék az elvárásait és van versenyhelyzet a posztján, igen
ha NB1, akkor talán Kövesd lett volna jó neki, ott csak nézők vannak, Kutya inkább a tanáruras edzői vonalat képviseli és Zivzivadzét frissen kell pótolni

Javítsatok ki, ha tévednék, de már jó pár éve nem nagyon rémlik senki, akit Kispestről a gyengébb teljesítmény miatti túlzott szurkolói elégedetlenség üldözött volna el. Balognak se lesz nagyon oka emiatt idegeskedni, ha 3-at rúg, ha 13-at, ugyanolyan lelki nyugalommal fogja felvenni a fizut, és továbbállni, ha eljön az ideje.

nem is volt igazán kit, az elmúlt 5 év a Honvéd sokadvirágzása
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.08.23. 20:02

Savaria1919 írta:
Adamek írta:na jól van, a Szpari is elkezdte végre, már attól féltem idén nem a saját játékukat tolják

Az Ajka lesz az idei Budafok.

inkább 2009-es Gyirmi vagy 12-es Eger, vagy nem vállalják vagy belerokkannak
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75212
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.08.23. 20:05

    beroka írta:
    Cselszky írta:
    beroka írta:Zöldesi meglátogatta a rokonokat.
    Kicsit pörögni kellene mert így meg is lesz az első vereség.

    Előtte Kevin is ügyes volt...

    Egyébként nem értem Kevin játszatását.
    Hatalmas nulla lett az elmúlt időszakban.

    Kevin nélkül nincs Karácsony
    Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


    Vissza: “www.nb1.hu”

    Ki van itt

    Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 68 vendég