Szombati foci: Fradi-Vidi!

Avatar
S.O.A.D.
Sztár
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2006.04.14. 22:25
Tartózkodási hely: Zemplén/Zemplín

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: S.O.A.D. » 2020.08.09. 12:12

Rendesen behúzták az egyik legnehezebbet a nem kiemeltek közül, de legalább itthon lesz a meccs, legalábbis az, hogy minket húztak ki elsőnek gondolom ezt jelenti.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.08.09. 12:41

Adamek írta:a svédek gyünnek itthon

sikerült belenyúlni, ha az UEFA en bloc zártkaput rendel el akkor még a hazai pálya előnye sincs meg
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74995
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.08.09. 13:01

S.O.A.D. írta:Rendesen behúzták az egyik legnehezebbet a nem kiemeltek közül, de legalább itthon lesz a meccs, legalábbis az, hogy minket húztak ki elsőnek gondolom ezt jelenti.

nagyon helyes, nem kérjük ingyen a kupát
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
S.O.A.D.
Sztár
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2006.04.14. 22:25
Tartózkodási hely: Zemplén/Zemplín

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: S.O.A.D. » 2020.08.09. 13:37

Adamek írta:
S.O.A.D. írta:Rendesen behúzták az egyik legnehezebbet a nem kiemeltek közül, de legalább itthon lesz a meccs, legalábbis az, hogy minket húztak ki elsőnek gondolom ezt jelenti.

nagyon helyes, nem kérjük ingyen a kupát
hanem mennyit fizetünk érte?

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74995
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Adamek » 2020.08.09. 14:14

S.O.A.D. írta:
Adamek írta:
S.O.A.D. írta:Rendesen behúzták az egyik legnehezebbet a nem kiemeltek közül, de legalább itthon lesz a meccs, legalábbis az, hogy minket húztak ki elsőnek gondolom ezt jelenti.

nagyon helyes, nem kérjük ingyen a kupát
hanem mennyit fizetünk érte?

átadjuk cserébe Orosz Palit UEFA elnöknek és kabalafigurának
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96366
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.08.09. 14:20

ManBat írta:amúgy a DEAC-Lokira visszakanyarodva: ha az egyetemiek fogadhatják a Loki stadionjában a DVSC-t, akkor a Honvédnak miért kellett Gyirmótra mennie tavaly az MTK ellen?

Persze nem tulajdonunk a stadion (amit amúgy sokkal inkább a DE finanszíroz), de a lényeg: mondtam volna, hogy biztos eltörölték a vonatkozó szabályt, de utánanéztem, és most is él (a kodifikáció nívóját inkább hagyjuk), szóval jó kérdés. Biztos van rá valami hivatalos magyarázat, vagy ha nincs, akkor külső ráhatásra megfeledkeztek róla, mondván, az NB2-ben ezen úgysem rugózik senki. Lövésem nincs.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.08.09. 14:48

Cselszky írta:
ManBat írta:amúgy a DEAC-Lokira visszakanyarodva: ha az egyetemiek fogadhatják a Loki stadionjában a DVSC-t, akkor a Honvédnak miért kellett Gyirmótra mennie tavaly az MTK ellen?

Persze nem tulajdonunk a stadion (amit amúgy sokkal inkább a DE finanszíroz), de a lényeg: mondtam volna, hogy biztos eltörölték a vonatkozó szabályt, de utánanéztem, és most is él (a kodifikáció nívóját inkább hagyjuk), szóval jó kérdés. Biztos van rá valami hivatalos magyarázat, vagy ha nincs, akkor külső ráhatásra megfeledkeztek róla, mondván, az NB2-ben ezen úgysem rugózik senki. Lövésem nincs.

szerintem is valami cinkos hallgatás lehet a történetben, cink lett volna Balmazújvárosban városi rangadót tartani
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96366
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.08.09. 15:59

ManBat írta:
Cselszky írta:
ManBat írta:amúgy a DEAC-Lokira visszakanyarodva: ha az egyetemiek fogadhatják a Loki stadionjában a DVSC-t, akkor a Honvédnak miért kellett Gyirmótra mennie tavaly az MTK ellen?

Persze nem tulajdonunk a stadion (amit amúgy sokkal inkább a DE finanszíroz), de a lényeg: mondtam volna, hogy biztos eltörölték a vonatkozó szabályt, de utánanéztem, és most is él (a kodifikáció nívóját inkább hagyjuk), szóval jó kérdés. Biztos van rá valami hivatalos magyarázat, vagy ha nincs, akkor külső ráhatásra megfeledkeztek róla, mondván, az NB2-ben ezen úgysem rugózik senki. Lövésem nincs.

szerintem is valami cinkos hallgatás lehet a történetben, cink lett volna Balmazújvárosban városi rangadót tartani

Balmaz szerintem fel sem merülhetett, kellemetlen lett volna a feketeseggű polgi városának stadionjáért kuncsorogni. Akkor mondjuk Kövesd.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.08.09. 16:09

Cselszky írta:
ManBat írta:
Cselszky írta:Persze nem tulajdonunk a stadion (amit amúgy sokkal inkább a DE finanszíroz), de a lényeg: mondtam volna, hogy biztos eltörölték a vonatkozó szabályt, de utánanéztem, és most is él (a kodifikáció nívóját inkább hagyjuk), szóval jó kérdés. Biztos van rá valami hivatalos magyarázat, vagy ha nincs, akkor külső ráhatásra megfeledkeztek róla, mondván, az NB2-ben ezen úgysem rugózik senki. Lövésem nincs.

szerintem is valami cinkos hallgatás lehet a történetben, cink lett volna Balmazújvárosban városi rangadót tartani

Balmaz szerintem fel sem merülhetett, kellemetlen lett volna a feketeseggű polgi városának stadionjáért kuncsorogni. Akkor mondjuk Kövesd.

szerinted egy egyszeri átutalást nem ért volna meg a helyi sport káeftének hogy ne olyan helyre kelljen utazni ahonnan nem lehet hazajutni tömegközlekedéssel még aznap este? különösen hogy az egyetem intézett volna mindent
egyébként ez a csapat-kizárólagos stadionozás egy elavult és káros szabályozás, pl. a minden nyolckeri lokálpatriotizmustól mentes MTK nyugodtan betársulhatott volna a Vasassal egy közös, nagyobb stadionprojektbe ahelyett, hogy két külön edzőpálya méretű kis lyukkal bohóckodnának
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4149
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2020.08.09. 17:17

S.O.A.D. írta:
ManBat írta:
S.O.A.D. írta:Sosem értettem, hogy mi a ráció ezekben a szűkített csoportokban. Olyan baromi kivitelezhetetlen az már manapság, hogy a kiemeltek nevei mennek az egyik tálba, a nem kiemeltek nevei egy másikba, aztán indulhat a sorsolás?

a Zvezdát pl. el kell különíteni az előselejtezősöktől mert a Drita bejutott a döntőbe, meg még van egy pár ilyen nemkaphatom-sorsolási kombó (grúz-orosz, ukrán-orosz, örmény-azeri stb.)

Vegyünk akkor egy olyan szélsőséges eshetőséget, hogy a sorozat végére egy ilyen párosítás mégis létrejön, mert már mindenki más kizúgott. Akkor a politikai érzékenysége való tekintettel inkább töröljük az adott évi kiírást, mert a fiúk nem hajlandóak játszani?

Volt olyan eset, hogy az azeriek és örmények egy csoportba kerültek selejtezőn Azt a két meccset nem játszották le
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4149
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: dingo » 2020.08.09. 17:26

MindigÚjpest írta:
dingo írta:
MindigÚjpest írta: Nos,akkor nekünk nem kell.

Dehogynem, ti tartoztok a legrégebben ezzel akárhogy is vesszük :)
Nagyon el vagy tévedve.

Dehogy vagyok. Tudom az átépítést nem veszed úgy hogy új stadiont kaptatok de ha így nézzük akkor majd száz éve lógtok az árral :)
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.08.09. 17:43

Siófokon sose fogom megérteni, hogy miért ülnek mindig a tribün jobb oldalán teltházban, miközben a bal oldal kék a székektől
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29064
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: banok » 2020.08.09. 17:44

Hát ezzel a svéd bajnokkal fel van adva a lecke... De azért nem lehetetlen a szitu.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96366
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.08.09. 18:23

Sikerült lebutulni a Siófok szintjére. Egy primitív kényszerítővel, vagy egy egyszerű ritmusváltással meg lehetne bontani őket, de erre sem futja...
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16516
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.08.09. 18:26

Cselszky írta:Sikerült lebutulni a Siófok szintjére. Egy primitív kényszerítővel, vagy egy egyszerű ritmusváltással meg lehetne bontani őket, de erre sem futja...

egyet-kettőt bizonyosan begyömöszöltök
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.08.09. 18:26

Cselszky írta:Sikerült lebutulni a Siófok szintjére. Egy primitív kényszerítővel, vagy egy egyszerű ritmusváltással meg lehetne bontani őket, de erre sem futja...

Varga Kevin kb. mindenre képtelen, az nagyon megmaradt tőle amikor a meccs elején sikerült elbasznia egy szögletbiztosítást úgy, hogy ha nem botlik bele a hazai csatár a labdába akkor Varga Józsi kisárgázódva se tudja megállítani
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.08.09. 18:47

dingo írta:
S.O.A.D. írta:
ManBat írta:a Zvezdát pl. el kell különíteni az előselejtezősöktől mert a Drita bejutott a döntőbe, meg még van egy pár ilyen nemkaphatom-sorsolási kombó (grúz-orosz, ukrán-orosz, örmény-azeri stb.)

Vegyünk akkor egy olyan szélsőséges eshetőséget, hogy a sorozat végére egy ilyen párosítás mégis létrejön, mert már mindenki más kizúgott. Akkor a politikai érzékenysége való tekintettel inkább töröljük az adott évi kiírást, mert a fiúk nem hajlandóak játszani?

Volt olyan eset, hogy az azeriek és örmények egy csoportba kerültek selejtezőn Azt a két meccset nem játszották le

nyilván egy EL-nyolcaddöntő (mert ugye ez a legalacsonyabb szint ahol összekerülhetnek) esetében muszáj más megoldást találni mint a nem lejátszás
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
S.O.A.D.
Sztár
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2006.04.14. 22:25
Tartózkodási hely: Zemplén/Zemplín

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: S.O.A.D. » 2020.08.09. 19:01

ManBat írta:
dingo írta:
S.O.A.D. írta:Vegyünk akkor egy olyan szélsőséges eshetőséget, hogy a sorozat végére egy ilyen párosítás mégis létrejön, mert már mindenki más kizúgott. Akkor a politikai érzékenysége való tekintettel inkább töröljük az adott évi kiírást, mert a fiúk nem hajlandóak játszani?

Volt olyan eset, hogy az azeriek és örmények egy csoportba kerültek selejtezőn Azt a két meccset nem játszották le

nyilván egy EL-nyolcaddöntő (mert ugye ez a legalacsonyabb szint ahol összekerülhetnek) esetében muszáj más megoldást találni mint a nem lejátszás
A kizárás egy korrekt, kompromisszumos megoldás

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96366
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.08.09. 19:23

Minimál programmal csaljuk a focit, megérdemelnénk a pofára esést.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96366
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Szombati foci: Fradi-Vidi!

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.08.09. 19:23

Cselszky írta:Minimál programmal csaljuk a focit, megérdemelnénk a pofára esést.

Így is van.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 115 vendég