Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2023.02.05. 17:25

Jeremiás Gergőnek szorítok, szimpatikus csóka volt nálunk. Meglepett, hogy a Szentlőrincnél télen kitartottak mellette úgy, hogy október második fele óta zuhanásban voltak. Örülök, hogy végre ismét nyertek, azaz lenyomták a püspök csapatát. Remélem, valahogy bent tudnak maradni.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2023.02.05. 17:33

grat az itteni szombathelyieknek!
ETO

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.02.05. 17:38

Javier Arizmendi írta:grat az itteni szombathelyieknek!

Korrekt. Köszönjük!
Az idei hajó, valószínű mindkét csapatnak elment, de jövőre együtt jutunk vissza!
:cool:

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.02.05. 21:11

Javier Arizmendi írta:grat az itteni szombathelyieknek!

Köszi!

Fagyos túra volt, de megérte. Most jártam először az ETO Parkban, így a személyes élmények alapján is csak azt tudom mondani, hogy ez a stadion és úgy önmagában az ETO helyzete hűen szimbolizálja az utóbbi tíz évben lelohasztott vidéki labdarúgást. Hétszáz nézőt írnak, de szerintem nem voltunk annyian, az egyik oldallelátó meg sincs nyitva, miközben a vendégeknek jut egy pársoros ingatag mobilszektor, meg egy darab működő büfé. Sejthették, hogy nem húsz-harminc drukker érkezik, simán csinálhattak volna nagyobb forgalmat.

Néhány gondolat a meccsről: az első félidő jelentős részében a mi térfelünkön zajlott a játék, kevésszer jutottunk el a győri kapuig, de akkor nagy helyzetekig és három gólig jutottunk. A második játékrész elején kellett az a kivédett büntető, különben aligha távozunk győzelemmel. A végére az ETO elfáradt, mi megelégedtünk a kétgólos előnnyel, pedig Rajminak is lett volna sansza a duplázásra.

A vendégben a hangulat végig remek volt, tetszett az új dal is. Egyik szurkolótársunk összeveszett a büfésekkel (ti biztosan a zalaiakkal kooperáltok - jegyezte meg az irányukba), majd egy papírkéssel felszeletelt egy fokhagymát és azt kínálgatta a drukkereknek. A hajrára többen félmeztelenre vetkőztek, erre még Schirilla György is elismerően csettintene.

Hazafelé a rendőrök eleinte nem akartak kiengedni (nem kell a balhé), majd közösen sétáltunk az állomás felé. Én nem akartam megállni kocsmázni, kértem a főtörzsőrmestert (aki szombathelyi volt és név szerint ismerte a keménymag tagjait), hogy engedjen el a helyi járatú buszhoz. Szerinte nem nézek ki Haladás-szurkolónak, saját felelősségre leléphetek. Nem vertek meg.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2023.02.05. 23:56

Javier Arizmendi írta:grat az itteni szombathelyieknek!

Köszi! Ha tudnánk kiegyensúlyozottan hozni a meccseinket...
HAJRÁ HALI!

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Mech » 2023.02.06. 13:25

Javier Arizmendi írta:grat az itteni szombathelyieknek!

köszi, valahol vissza kellett hozni a nyíregy elleni buktát

btw azért ennyire nem szar az ETO kerete, mint amit a helyezés mutat, kispadra kéne valami normális figura, mert ez a Tímár ilyen Huszti féle kóklernek tűnik csak

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40672
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.02.06. 17:54

Danilović - Csirmaz István, Szatmári Csaba, Bárdos Bence, Medgyes Sinan - Lőrinczy Attila, Bényei Ágoston, Bertus Lajos - Könyves Norbert, Eppel Márton, Lukács Dániel.
Három csatár, remélem ott folytatjuk ahol abbahagytuk.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.02.06. 18:17

SuperDepor írta:Danilović - Csirmaz István, Szatmári Csaba, Bárdos Bence, Medgyes Sinan - Lőrinczy Attila, Bényei Ágoston, Bertus Lajos - Könyves Norbert, Eppel Márton, Lukács Dániel.
Három csatár, remélem ott folytatjuk ahol abbahagytuk.

Amikor páréves voltam és nagymamámnak a tesóját (btw. "ónodi keresztmamát") látogattuk meg Ónodon, - aki egyébként nagyon vallásos néni volt, olyannyira, hogy harangozóként egészítette ki nyugdíját -, a helyi papbácsit Csirmaz Istvánnak hívták, ezért mindig megmosolygom a srácot, amikor meglátom az összeállításban a srácot. Lehet a plébános úr reinkarnációja..?

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40672
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.02.06. 20:51

Na ez durva volt, nem baj, 3 pont így is.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.02.06. 20:56

SuperDepor írta:Na ez durva volt, nem baj, 3 pont így is.

Mi történt Isti? Magadra borítottad a forralt bort?

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2023.02.06. 22:19

Savaria1919 írta:Köszi!

Fagyos túra volt, de megérte. Most jártam először az ETO Parkban, így a személyes élmények alapján is csak azt tudom mondani, hogy ez a stadion és úgy önmagában az ETO helyzete hűen szimbolizálja az utóbbi tíz évben lelohasztott vidéki labdarúgást. Hétszáz nézőt írnak, de szerintem nem voltunk annyian, az egyik oldallelátó meg sincs nyitva, miközben a vendégeknek jut egy pársoros ingatag mobilszektor, meg egy darab működő büfé. Sejthették, hogy nem húsz-harminc drukker érkezik, simán csinálhattak volna nagyobb forgalmat.

Néhány gondolat a meccsről: az első félidő jelentős részében a mi térfelünkön zajlott a játék, kevésszer jutottunk el a győri kapuig, de akkor nagy helyzetekig és három gólig jutottunk. A második játékrész elején kellett az a kivédett büntető, különben aligha távozunk győzelemmel. A végére az ETO elfáradt, mi megelégedtünk a kétgólos előnnyel, pedig Rajminak is lett volna sansza a duplázásra.

A vendégben a hangulat végig remek volt, tetszett az új dal is. Egyik szurkolótársunk összeveszett a büfésekkel (ti biztosan a zalaiakkal kooperáltok - jegyezte meg az irányukba), majd egy papírkéssel felszeletelt egy fokhagymát és azt kínálgatta a drukkereknek. A hajrára többen félmeztelenre vetkőztek, erre még Schirilla György is elismerően csettintene.

Hazafelé a rendőrök eleinte nem akartak kiengedni (nem kell a balhé), majd közösen sétáltunk az állomás felé. Én nem akartam megállni kocsmázni, kértem a főtörzsőrmestert (aki szombathelyi volt és név szerint ismerte a keménymag tagjait), hogy engedjen el a helyi járatú buszhoz. Szerinte nem nézek ki Haladás-szurkolónak, saját felelősségre leléphetek. Nem vertek meg.

ja azt hallottam, hogy ti korrektül toltátok szurkolásilag. természetesen nem a tél a legnagyobb baj a meccsre menéssel, hanem az egész helyzet az ETO körül, de ha istenkisértés gyanánt 4 hónappal később, júniusban is lenne futball kis hazánkban, akkor azért több néző lenne. így aztán kihagytam, amivel nem voltam egyedül. kb. hazai pályán voltatok.

ahogy többen írtátok Tímár nem egy géniusz, talán gyengébb, mint Klausz, de a kiesést a harmadikba talán el tudja kerülni.

Maradona úrnak: nem bánom, ha mi nem jutunk fel, legalább nem asszisztálunk a NER ligához. de amig a Dunaszerdahely farmja vagyunk, ez nem is nagyon esélyes.
ETO

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.02.07. 11:16

Javier Arizmendi írta:
ja azt hallottam, hogy ti korrektül toltátok szurkolásilag. természetesen nem a tél a legnagyobb baj a meccsre menéssel, hanem az egész helyzet az ETO körül, de ha istenkisértés gyanánt 4 hónappal később, júniusban is lenne futball kis hazánkban, akkor azért több néző lenne. így aztán kihagytam, amivel nem voltam egyedül. kb. hazai pályán voltatok.

Beszéltük is a szurkertársakkal a kijáratnál ácsorogva, hogy ahányszor Győrbe jövünk, mindig hideg van. De legalább nem tették hétfő este nyolcra.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21348
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Mech » 2023.02.07. 11:35

Savaria1919 írta:
Javier Arizmendi írta:
ja azt hallottam, hogy ti korrektül toltátok szurkolásilag. természetesen nem a tél a legnagyobb baj a meccsre menéssel, hanem az egész helyzet az ETO körül, de ha istenkisértés gyanánt 4 hónappal később, júniusban is lenne futball kis hazánkban, akkor azért több néző lenne. így aztán kihagytam, amivel nem voltam egyedül. kb. hazai pályán voltatok.

Beszéltük is a szurkertársakkal a kijáratnál ácsorogva, hogy ahányszor Győrbe jövünk, mindig hideg van. De legalább nem tették hétfő este nyolcra.

viszont most egész jó sorozatban vagyunk az ETO ellen, az előző 4 (mind bajnoki) meccsünkön nem kaptunk ki tőlük:
2021. 08. 08. Hali-ETO 1-1
2022. 01. 30. ETO-Hali 0-2
2022. 08. 14. Hali-ETO 2-1
2023. 02. 05. ETO-Hali 1-3

Régen ez nem volt jellemző, azért általában szopattak minket, kivéve a két emlékezetes döntetlent idegenben a 2-2 (2011. 04. 22.) meg a 3-3 (2009. 05. 13.), ráadásul ott voltam mindkettőn

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40672
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.02.07. 11:40

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Na ez durva volt, nem baj, 3 pont így is.

Mi történt Isti? Magadra borítottad a forralt bort?

Végignéztem a dvtk tiszakécske rangadót
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.02.07. 11:47

Mech írta:
Savaria1919 írta:
Javier Arizmendi írta:
ja azt hallottam, hogy ti korrektül toltátok szurkolásilag. természetesen nem a tél a legnagyobb baj a meccsre menéssel, hanem az egész helyzet az ETO körül, de ha istenkisértés gyanánt 4 hónappal később, júniusban is lenne futball kis hazánkban, akkor azért több néző lenne. így aztán kihagytam, amivel nem voltam egyedül. kb. hazai pályán voltatok.

Beszéltük is a szurkertársakkal a kijáratnál ácsorogva, hogy ahányszor Győrbe jövünk, mindig hideg van. De legalább nem tették hétfő este nyolcra.

viszont most egész jó sorozatban vagyunk az ETO ellen, az előző 4 (mind bajnoki) meccsünkön nem kaptunk ki tőlük:
2021. 08. 08. Hali-ETO 1-1
2022. 01. 30. ETO-Hali 0-2
2022. 08. 14. Hali-ETO 2-1
2023. 02. 05. ETO-Hali 1-3

Régen ez nem volt jellemző, azért általában szopattak minket, kivéve a két emlékezetes döntetlent idegenben a 2-2 (2011. 04. 22.) meg a 3-3 (2009. 05. 13.), ráadásul ott voltam mindkettőn

És az az 1-1 is utcsó perces, véleményes tizi volt.
Előtte 2008. július végén győztük le őket, az volt a bronzévünk első NB I-es meccse.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51165
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.02.07. 12:11

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Na ez durva volt, nem baj, 3 pont így is.

Mi történt Isti? Magadra borítottad a forralt bort?

Végignéztem a dvtk tiszakécske rangadót

Jobbulást!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.02.07. 14:05

Vágó Attilát elküldték 'Barcikáról, az utód a Feczkó Tamás, Kis Károly, Schindler Szabolcs trió közül kerülhet ki az NS szerint.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74817
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.02.07. 14:12

Savaria1919 írta:Vágó Attilát elküldték 'Barcikáról, az utód a Feczkó Tamás, Kis Károly, Schindler Szabolcs trió közül kerülhet ki az NS szerint.

Varga
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.02.09. 17:09

Adamek írta:
Savaria1919 írta:Vágó Attilát elküldték 'Barcikáról, az utód a Feczkó Tamás, Kis Károly, Schindler Szabolcs trió közül kerülhet ki az NS szerint.

Varga

Jogos, elírtam.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40672
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.02.09. 17:12

Alig bírtam ki nélkületek.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég