Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96368
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.10.24. 16:01

SuperDepor írta:Kécske kihagyott egy tizenegyest. A gyerek átlőtte a labdát a kapu mögötti védőháló felett.

Ahogy olvasom, újabb pocsék teljesítmény, de ma elég volt. Sok ilyen ellenfél mondjuk nem lesz.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40753
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.10.24. 17:07

Cselszky írta:
SuperDepor írta:Kécske kihagyott egy tizenegyest. A gyerek átlőtte a labdát a kapu mögötti védőháló felett.

Ahogy olvasom, újabb pocsék teljesítmény, de ma elég volt. Sok ilyen ellenfél mondjuk nem lesz.

De Elemér elégedett.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16520
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.10.24. 19:05

Gaál Bálintnak örök hála, ezt a három pontot neki is köszönhetjük.
Különben a szokásos forgatókönyv zajlott, találtunk egy gólt, olykor-olykor elmerészkedtünk ellenfelünk kapujáig, de különben inkább az ő játékuk elrontására koncentráltunk. Egyszer csúszott csak hiba a gépezetbe, Szarka azt kíméletlenül ki is használta. Aztán jókor jött a kiállítás (Gaál totál feleslegesen szabálytalankodott a félpályánál, majd nekiállt drámázni egy sort), illetve Szabi húzásai is bejöttek. Monori gólja nagyon szép megoldás volt, ügyes fogás ez a srác.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96368
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.10.24. 19:15

SuperDepor írta:
Cselszky írta:
SuperDepor írta:Kécske kihagyott egy tizenegyest. A gyerek átlőtte a labdát a kapu mögötti védőháló felett.

Ahogy olvasom, újabb pocsék teljesítmény, de ma elég volt. Sok ilyen ellenfél mondjuk nem lesz.

De Elemér elégedett.

Mindenesetre a Vasas és a KTE pontvesztései is jól jöttek nektek. Látom, hogy elsején fogadjátok a listavezetőt, 5 gólt kaptak 13 meccsen, keménynek ígérkezik, kíváncsi leszek rá.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2021.10.24. 19:46

Nem játszottunk jól, de csak sikerült kibrusztolni. A hangulat parádés volt egyébként.
HAJRÁ HALI!

ZotyeszKB
Ifista
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2005.07.09. 21:00
Tartózkodási hely: Kazincbarcelona
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ZotyeszKB » 2021.10.25. 09:25

Sajnos a szerdai BKV elleni győzelem után ismét visszacsúsztunk második helyre, miután a Várda II egy hosszabbításos góllal (teszem hozzá teljesen megérdemelten) felülmúlt minket és a BKV megint simán nyert. A tegnapi meccsen azt éreztem, hogy már a Diósgyőr elleni kupameccsen jár mindenki fejben és igazából a bajnoki vereség se lenne zavaró, ha a BKV nem futna ilyen szezont, mivel a 3. helyezett már 8 pontra van. Érdekes lesz ez a verseny a BKV-val, ők továbbra is azt mondják a bennmaradás a céljuk, a mi meccsünk utána is kiemelték, hogy mások a két csapat céljai. Ennek ellenére mindenkit simán vernek, igaz tőlünk meg kaphattak volna 5-6 gólt is ha nem szórakozunk az első félidőben...Vajon ők vállalnák a másodosztályt vagy majd szép lassan lemorzsolódnak az élről? Az elkövetkezendő őszi meccseken talán nekik egy kicsivel könnyebb a sorsolásuk...
Hajrá Vegyész!!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16520
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.10.25. 11:33

kristof98.haladas írta:Nem játszottunk jól, de csak sikerült kibrusztolni. A hangulat parádés volt egyébként.

Online néztem, mi volt ez a sok új zászló a lelátón?
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2021.10.25. 11:47

SuperDepor írta:
Cselszky írta:
SuperDepor írta:Kécske kihagyott egy tizenegyest. A gyerek átlőtte a labdát a kapu mögötti védőháló felett.

Ahogy olvasom, újabb pocsék teljesítmény, de ma elég volt. Sok ilyen ellenfél mondjuk nem lesz.

De Elemér elégedett.
Idegenben három pont? Naná!
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2021.10.25. 13:05

Savaria1919 írta:
kristof98.haladas írta:Nem játszottunk jól, de csak sikerült kibrusztolni. A hangulat parádés volt egyébként.

Online néztem, mi volt ez a sok új zászló a lelátón?

Nem mondom biztosra, hogy a klubhoz, vagy valamelyik szurkolói csoporthoz köthető (én a Szurkolói Körre tippelnék a legmagabiztosabban). Kint osztogatták ezeket a zászlókat a beléptetésnél, jutott belőlük bőven az oldallelátóra is, ami elég jól nézett ki.
HAJRÁ HALI!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16520
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.10.26. 14:31

kristof98.haladas írta:
Savaria1919 írta:
kristof98.haladas írta:Nem játszottunk jól, de csak sikerült kibrusztolni. A hangulat parádés volt egyébként.

Online néztem, mi volt ez a sok új zászló a lelátón?

Nem mondom biztosra, hogy a klubhoz, vagy valamelyik szurkolói csoporthoz köthető (én a Szurkolói Körre tippelnék a legmagabiztosabban). Kint osztogatták ezeket a zászlókat a beléptetésnél, jutott belőlük bőven az oldallelátóra is, ami elég jól nézett ki.

Köszi az infót! Bárki is csinálta, jó ötlet volt, ahogyan a menhelyi kutyás bevonulás, az egészségügyi dolgozók és a helyi focisulik meginvitálása is. Korábban hiányoltam ezeket a semmibe se kerülő, de mégis szimpátiát keltő ötleteket, szerencsére mostanság egyre több valósul meg belőlük.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16520
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.10.26. 18:17

Matekilag is egész jól állunk. A legutóbbi 5 bajnokságban 13 forduló után csak a 2017 őszi MTK (34) szerzett több pontot, mint mi (28). Az ekkori listavezetők közül egyedül a Gyirminek nem jött össze a feljutás 2019-ben.
Ez persze mind semmit sem jelent, bármikor beüthet a covid, sérüléshullám, fékbehúzás stb. Csütörtökön lesz egy izgalmas csörte a Városházán, az úgy nagyjából eldönti, milyen jövő vár ránk az elkövetkezendő években. Kormányváltás vagy Homlok nélkül itt mostanában nem lesz NB1.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.10.27. 06:41

Savaria1919 írta:Matekilag is egész jól állunk. A legutóbbi 5 bajnokságban 13 forduló után csak a 2017 őszi MTK (34) szerzett több pontot, mint mi (28). Az ekkori listavezetők közül egyedül a Gyirminek nem jött össze a feljutás 2019-ben.
Ez persze mind semmit sem jelent, bármikor beüthet a covid, sérüléshullám, fékbehúzás stb. Csütörtökön lesz egy izgalmas csörte a Városházán, az úgy nagyjából eldönti, milyen jövő vár ránk az elkövetkezendő években. Kormányváltás vagy Homlok nélkül itt mostanában nem lesz NB1.

nyugi, abban az esetben sehol nem lesz nb1, de még nb8 se, még az az igazolt focisták homlokán is bárányvér fog vörösleni
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16520
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.10.27. 10:28

Adamek írta:
Savaria1919 írta:Matekilag is egész jól állunk. A legutóbbi 5 bajnokságban 13 forduló után csak a 2017 őszi MTK (34) szerzett több pontot, mint mi (28). Az ekkori listavezetők közül egyedül a Gyirminek nem jött össze a feljutás 2019-ben.
Ez persze mind semmit sem jelent, bármikor beüthet a covid, sérüléshullám, fékbehúzás stb. Csütörtökön lesz egy izgalmas csörte a Városházán, az úgy nagyjából eldönti, milyen jövő vár ránk az elkövetkezendő években. Kormányváltás vagy Homlok nélkül itt mostanában nem lesz NB1.

nyugi, abban az esetben sehol nem lesz nb1, de még nb8 se, még az az igazolt focisták homlokán is bárányvér fog vörösleni

Akkor igazolatlanként eljön az én időm
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16520
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.10.27. 20:42

Lehető legszarabb módon estünk ki. Mindenki kihajtotta a belét, többen megsérültek, hiába voltak nagyobb helyzeteink a hosszabbításban, azok kimaradtak. Büntetőket meg a gyirmótiak rúgták kevésbé bénán.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2021.10.27. 22:09

Savaria1919 írta:Lehető legszarabb módon estünk ki. Mindenki kihajtotta a belét, többen megsérültek, hiába voltak nagyobb helyzeteink a hosszabbításban, azok kimaradtak. Büntetőket meg a gyirmótiak rúgták kevésbé bénán.

Pozitívum, hogy láthattam élőben büntetőpárbajt. Egyébként a végére látványos volt a fáradtság.
HAJRÁ HALI!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2840
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.10.27. 22:10

dingo írta:
ManBat írta:
dingo írta:Onnan egy kőpés az igaz csak odáig tart legalább egy órával tovább az út a vonattal de inkább több. Míg ha a nagyállomáson száll le a szegedi ICről akkor átszáll az egyesre vagy a huszonkettesre és 15-25 perc alatt ott van. Gyalog pedig 3.6 km a legrövidebb út a nagyállomástól.

nemrègiben bevezették az ütemes hetényi személyeket, ha csatlakozik az IC-hez az állomáson, akkor talán az a legjobb alternatíva

Csak elméletben. Gyakorlatban több mint egy kilométer séta.Egyrészt a Máriaváros állomás igaz a Széktói "sportkomplexum" mellett van, de szerintem arról már rég nincs meg a kapu(ahol gyerekként még én is rövidítettem az utat) Másrészt már jó ideje csak a strand felőli lelátó és pénztárak vannak nyitva, úgyhogy a buszok közelebb állnak meg, mint a hetényi bizmut

a régi KTE stadinak vagy hát inkább pályának, ami a főállomásnál volt a 90-esben, mi lett a sorsa? ledózerolták és pláza vagy parkoló lett?
ETO

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.10.27. 22:32

Javier Arizmendi írta:
dingo írta:
ManBat írta:nemrègiben bevezették az ütemes hetényi személyeket, ha csatlakozik az IC-hez az állomáson, akkor talán az a legjobb alternatíva

Csak elméletben. Gyakorlatban több mint egy kilométer séta.Egyrészt a Máriaváros állomás igaz a Széktói "sportkomplexum" mellett van, de szerintem arról már rég nincs meg a kapu(ahol gyerekként még én is rövidítettem az utat) Másrészt már jó ideje csak a strand felőli lelátó és pénztárak vannak nyitva, úgyhogy a buszok közelebb állnak meg, mint a hetényi bizmut

a régi KTE stadinak vagy hát inkább pályának, ami a főállomásnál volt a 90-esben, mi lett a sorsa? ledózerolták és pláza vagy parkoló lett?

https://www.magyarfutball.hu/hu/stadion/348
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4149
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: dingo » 2021.10.28. 00:02

Javier Arizmendi írta:
dingo írta:
ManBat írta:nemrègiben bevezették az ütemes hetényi személyeket, ha csatlakozik az IC-hez az állomáson, akkor talán az a legjobb alternatíva

Csak elméletben. Gyakorlatban több mint egy kilométer séta.Egyrészt a Máriaváros állomás igaz a Széktói "sportkomplexum" mellett van, de szerintem arról már rég nincs meg a kapu(ahol gyerekként még én is rövidítettem az utat) Másrészt már jó ideje csak a strand felőli lelátó és pénztárak vannak nyitva, úgyhogy a buszok közelebb állnak meg, mint a hetényi bizmut

a régi KTE stadinak vagy hát inkább pályának, ami a főállomásnál volt a 90-esben, mi lett a sorsa? ledózerolták és pláza vagy parkoló lett?

A műemlék klubházat lebontották miután megszakértette egy erre megkért okos, hogy menthetetlen- miközben évszázadokkal ezelőtt felrobbant várakat állítanak helyre. Később az ülőhelyeket is ledózerolták így jelenleg egy nagy mező sánccal övezve kétoldalt. Kocogók használják és itt szokták a cirkuszokat felállítani. Illetve egyszer Itt tartották a Nemzeti Vágta egy selejtezőjét. Épülni akkor fog ott valami ha a KTE jégkorong csapata megnyeri az EBEL-t
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: PTi » 2021.10.28. 01:49

dingo írta:
Javier Arizmendi írta:
dingo írta:Csak elméletben. Gyakorlatban több mint egy kilométer séta.Egyrészt a Máriaváros állomás igaz a Széktói "sportkomplexum" mellett van, de szerintem arról már rég nincs meg a kapu(ahol gyerekként még én is rövidítettem az utat) Másrészt már jó ideje csak a strand felőli lelátó és pénztárak vannak nyitva, úgyhogy a buszok közelebb állnak meg, mint a hetényi bizmut

a régi KTE stadinak vagy hát inkább pályának, ami a főállomásnál volt a 90-esben, mi lett a sorsa? ledózerolták és pláza vagy parkoló lett?

A műemlék klubházat lebontották miután megszakértette egy erre megkért okos, hogy menthetetlen- miközben évszázadokkal ezelőtt felrobbant várakat állítanak helyre. Később az ülőhelyeket is ledózerolták így jelenleg egy nagy mező sánccal övezve kétoldalt. Kocogók használják és itt szokták a cirkuszokat felállítani. Illetve egyszer Itt tartották a Nemzeti Vágta egy selejtezőjét. Épülni akkor fog ott valami ha a KTE jégkorong csapata megnyeri az EBEL-t

Mindig megnézem, ha arra visz az utam. Azt hiszem, az utolsó hivatalos meccsen ott voltam a pályán.

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4149
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: dingo » 2021.10.28. 08:06

PTi írta:
dingo írta:
Javier Arizmendi írta:a régi KTE stadinak vagy hát inkább pályának, ami a főállomásnál volt a 90-esben, mi lett a sorsa? ledózerolták és pláza vagy parkoló lett?

A műemlék klubházat lebontották miután megszakértette egy erre megkért okos, hogy menthetetlen- miközben évszázadokkal ezelőtt felrobbant várakat állítanak helyre. Később az ülőhelyeket is ledózerolták így jelenleg egy nagy mező sánccal övezve kétoldalt. Kocogók használják és itt szokták a cirkuszokat felállítani. Illetve egyszer Itt tartották a Nemzeti Vágta egy selejtezőjét. Épülni akkor fog ott valami ha a KTE jégkorong csapata megnyeri az EBEL-t

Mindig megnézem, ha arra visz az utam. Azt hiszem, az utolsó hivatalos meccsen ott voltam a pályán.

Már meg nem mondom ki játszott ott utoljára. Klc vagy kis KTE. Az tuti, hogy nem a MÁV
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 131 vendég