Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: beroka » 2020.09.28. 22:07

Cselszky írta:Nem rossz a Pécs, megszenvedtünk velük, a 2. félidőben a gólunkig jobban játszottak, az is benne volt, hogy fordítanak. A lényeg, hogy behúztuk, hétvégén Soroksáron is nyerni kell, aztán kis pihi.

21 fordulót rendeznek idén ha a covid is úgy akarja. 45 pont nálam a minimum, s akkor nyugodt tavasz lehet, kialakítani egy új védelmet majd.
Következő a Soroksár be kell húzni.

Avatar
beroka
Aranylabdás
Hozzászólások: 20769
Csatlakozott: 2005.08.02. 20:46
Tartózkodási hely: Tatabánya

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: beroka » 2020.09.28. 22:10

Szerintem Dzsudzsákkal nagyot szakítottunk, nem is a játéktudása miatt hanem az öltözőben kellett egy ilyen kaliber. Látszik hogy majdnem mindenki felnéz rá s ez hosszútávon nagy erősség lehet.

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2020.09.29. 13:08

ManBat írta:riszpekt a Halinak a kiírásért!

Azt hittem lesz visszhangja, egyelőre nincs.
HAJRÁ HALI!

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10379
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2020.09.30. 14:26

beroka írta:Szerintem Dzsudzsákkal nagyot szakítottunk, nem is a játéktudása miatt hanem az öltözőben kellett egy ilyen kaliber. Látszik hogy majdnem mindenki felnéz rá s ez hosszútávon nagy erősség lehet.

A meccs utáni nyilatkozata sokatmondó volt, nem mostanában láttam ilyen felszabadultnak. Szerintem jó hatással lesz a csapatra, várom, hogy mi sül ki ebből a szezonból.
A csapat kezd szépen összeállni, bár a védelem közepe továbbra is képes minden meccsen a kabaréra. Bár most gól szerzett, de főleg Kinyik nem egy túl ügyes játékos, a bazdelőre taktikon kívül nem sokat ismer, ez kurvára zavaró. Így nem lehet majd nekimenni az NB1-nek, remélem ezt Tőzsérék is látják.
Varga Józsi és Ferenczi nagyon formába lendültek, Bódi is nagyot melózott, kis Bényei most sok hibával játszott, de belefért. Elől Bárány egy gép, addig megy, míg be nem ver 1-2 gólt. Alternatívája mondjuk nem nagyon van, ezzel sem árt majd kezdeni valamit.
DEBRECENI VSC

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.09.30. 14:32

Sanyeey írta:
beroka írta:Szerintem Dzsudzsákkal nagyot szakítottunk, nem is a játéktudása miatt hanem az öltözőben kellett egy ilyen kaliber. Látszik hogy majdnem mindenki felnéz rá s ez hosszútávon nagy erősség lehet.

A meccs utáni nyilatkozata sokatmondó volt, nem mostanában láttam ilyen felszabadultnak. Szerintem jó hatással lesz a csapatra, várom, hogy mi sül ki ebből a szezonból.
A csapat kezd szépen összeállni, bár a védelem közepe továbbra is képes minden meccsen a kabaréra. Bár most gól szerzett, de főleg Kinyik nem egy túl ügyes játékos, a bazdelőre taktikon kívül nem sokat ismer, ez kurvára zavaró. Így nem lehet majd nekimenni az NB1-nek, remélem ezt Tőzsérék is látják.
Varga Józsi és Ferenczi nagyon formába lendültek, Bódi is nagyot melózott, kis Bényei most sok hibával játszott, de belefért. Elől Bárány egy gép, addig megy, míg be nem ver 1-2 gólt. Alternatívája mondjuk nem nagyon van, ezzel sem árt majd kezdeni valamit.

a tévében nézve nekem is ez volt a legzavaróbb, gyakorlatilag az egyéni képességeitek megvannak de ezt arra próbálja a csapat használni hogy mindenki a saját kútfőjéből oldja meg a feladatát, semmi összehangoltság vagy komolyabb, ellenfélre hangolt taktika - mintha nem lenne edzője a csapatnak
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96335
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.10.01. 15:59

ManBat írta:
Sanyeey írta:
beroka írta:Szerintem Dzsudzsákkal nagyot szakítottunk, nem is a játéktudása miatt hanem az öltözőben kellett egy ilyen kaliber. Látszik hogy majdnem mindenki felnéz rá s ez hosszútávon nagy erősség lehet.

A meccs utáni nyilatkozata sokatmondó volt, nem mostanában láttam ilyen felszabadultnak. Szerintem jó hatással lesz a csapatra, várom, hogy mi sül ki ebből a szezonból.
A csapat kezd szépen összeállni, bár a védelem közepe továbbra is képes minden meccsen a kabaréra. Bár most gól szerzett, de főleg Kinyik nem egy túl ügyes játékos, a bazdelőre taktikon kívül nem sokat ismer, ez kurvára zavaró. Így nem lehet majd nekimenni az NB1-nek, remélem ezt Tőzsérék is látják.
Varga Józsi és Ferenczi nagyon formába lendültek, Bódi is nagyot melózott, kis Bényei most sok hibával játszott, de belefért. Elől Bárány egy gép, addig megy, míg be nem ver 1-2 gólt. Alternatívája mondjuk nem nagyon van, ezzel sem árt majd kezdeni valamit.

a tévében nézve nekem is ez volt a legzavaróbb, gyakorlatilag az egyéni képességeitek megvannak de ezt arra próbálja a csapat használni hogy mindenki a saját kútfőjéből oldja meg a feladatát, semmi összehangoltság vagy komolyabb, ellenfélre hangolt taktika - mintha nem lenne edzője a csapatnak

Csak névlegesen van. Ami fejlődés látszik, azt úgymond a természetes folyamatok szülik. Idén ez is elég lehet, de sokkal jobban örültem volna, ha júliusban hoznak egy valós szakit, aki 2-3 éves távlatban, az NB1-re való felkészülés jegyében, egy koncepció mentén képes alkotni valamit. Ez elmaradt, amiért majd keserves árat fizethetünk. Ne legyen így, de óriási luxus 1-1,5 évet elpazarolni.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.01. 17:16

Cselszky írta:
ManBat írta:
Sanyeey írta:A meccs utáni nyilatkozata sokatmondó volt, nem mostanában láttam ilyen felszabadultnak. Szerintem jó hatással lesz a csapatra, várom, hogy mi sül ki ebből a szezonból.
A csapat kezd szépen összeállni, bár a védelem közepe továbbra is képes minden meccsen a kabaréra. Bár most gól szerzett, de főleg Kinyik nem egy túl ügyes játékos, a bazdelőre taktikon kívül nem sokat ismer, ez kurvára zavaró. Így nem lehet majd nekimenni az NB1-nek, remélem ezt Tőzsérék is látják.
Varga Józsi és Ferenczi nagyon formába lendültek, Bódi is nagyot melózott, kis Bényei most sok hibával játszott, de belefért. Elől Bárány egy gép, addig megy, míg be nem ver 1-2 gólt. Alternatívája mondjuk nem nagyon van, ezzel sem árt majd kezdeni valamit.

a tévében nézve nekem is ez volt a legzavaróbb, gyakorlatilag az egyéni képességeitek megvannak de ezt arra próbálja a csapat használni hogy mindenki a saját kútfőjéből oldja meg a feladatát, semmi összehangoltság vagy komolyabb, ellenfélre hangolt taktika - mintha nem lenne edzője a csapatnak

Csak névlegesen van. Ami fejlődés látszik, azt úgymond a természetes folyamatok szülik. Idén ez is elég lehet, de sokkal jobban örültem volna, ha júliusban hoznak egy valós szakit, aki 2-3 éves távlatban, az NB1-re való felkészülés jegyében, egy koncepció mentén képes alkotni valamit. Ez elmaradt, amiért majd keserves árat fizethetünk. Ne legyen így, de óriási luxus 1-1,5 évet elpazarolni.

nem hiszem hogy TD ne látná be ezt a szenvedést - pláne hogy az utolsó pár meccsén neki is kijutott a Kondás-magic -, viszont nyáron egy kiesett csapathoz sokkal jobb nevet nemigen lehetett találni, most pedig nem lehet egyenes háttal kirúgni az élen, 100%-os hazai mérleggel
a szurkolói élet is kezd lanyhulni a liga szintjére ha még 2000 kiosztott ingyenjeggyel is 4100-an voltatok hétfőn, most pedig jön egy újabb komoly vízválasztó az első olyan túrátokkal ami egy tanyasi rét mellé levágott székekre hasonlít jobban mint valódi sportpályára
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96335
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.10.01. 22:39

ManBat írta:
Cselszky írta:
ManBat írta:a tévében nézve nekem is ez volt a legzavaróbb, gyakorlatilag az egyéni képességeitek megvannak de ezt arra próbálja a csapat használni hogy mindenki a saját kútfőjéből oldja meg a feladatát, semmi összehangoltság vagy komolyabb, ellenfélre hangolt taktika - mintha nem lenne edzője a csapatnak

Csak névlegesen van. Ami fejlődés látszik, azt úgymond a természetes folyamatok szülik. Idén ez is elég lehet, de sokkal jobban örültem volna, ha júliusban hoznak egy valós szakit, aki 2-3 éves távlatban, az NB1-re való felkészülés jegyében, egy koncepció mentén képes alkotni valamit. Ez elmaradt, amiért majd keserves árat fizethetünk. Ne legyen így, de óriási luxus 1-1,5 évet elpazarolni.

nem hiszem hogy TD ne látná be ezt a szenvedést - pláne hogy az utolsó pár meccsén neki is kijutott a Kondás-magic -, viszont nyáron egy kiesett csapathoz sokkal jobb nevet nemigen lehetett találni, most pedig nem lehet egyenes háttal kirúgni az élen, 100%-os hazai mérleggel
a szurkolói élet is kezd lanyhulni a liga szintjére ha még 2000 kiosztott ingyenjeggyel is 4100-an voltatok hétfőn, most pedig jön egy újabb komoly vízválasztó az első olyan túrátokkal ami egy tanyasi rét mellé levágott székekre hasonlít jobban mint valódi sportpályára

Persze, semmi esély az eltávolítására, nincs is rá “eladható“ indok. Nem tudom, nyáron milyen lehetőségek voltak edzőfronton, de azt érzékeltem, nem is töprengtek rajta, villámgyorsan megerősítették Eli bácsit, és le is tudták a kérdést.

Az számomra homály, hogy Tőzsér mennyire kap szabad kezet, azt sem látom át, hogy milyen kvalitásokkal bír vezetőként, mennyire idomul az uram-bátyám közeghez, netalán kifejezetten dagonyázik-e benne. Játékosként ez utóbbi nem állt távol tőle, emlékezhetünk, mennyire élvezte az alibizést a nagy cimbijével, Holmannal. Valahogy nem látom magam előtt, ahogy éles konfliktusokat is felvállalva az asztalra csap.

A hétfőihez azért hozzátartozik, hogy nem volt egy nézőbarát időpont, plusz estére ritka cefet idő lett, szerintem amúgy kiment volna 5-5,5 ezer ember, de annyira nem voltak elhivatottak, hogy szarrá ázzanak. Az ingyenjegyeknek nincs különösebb értéke, érdemi motivációval nem bírnak, mivel 1000-1500 forintért már be lehet jutni, DKV-ra sem kell költeni, aki ki akar menni, azt nem az ár tántorítja vissza. Szerintem az eddigi nézőszám - különös tekintettel a másodosztályra és a magyar valóságra - vállalható.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.10.02. 12:52

Augusztus közepén kölcsönkaptunk egy védőt a Pakstól. Örültem, hogy jött, mert Jagó távozása miatt kellett oda az ember.
Azóta játszott két bajnokin meg egy kupameccsen, erre most továbbállt Csíkszeredára.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.02. 16:37

amellett hogy az NB2-es kiesés ellen harcolók is kezdenek kikristályosodni, az NB3-ban is kezd felállni az erősorrend:
-nyugaton a III. kerület kiapadhatatlan forrásokból dolgozó gerontoformációja hosszú évek után beérni látszik, bár a Tatabánya még lőtávolon van de ők friss feljutóként aligha fogják tudni a lépést tartani, az Érd pedig tudjuk hogy nem akar feljutni
-középen örömhír hogy a Kecskemét vezeti a ligát, viszont ez csalóka, mert az egy pontra lévő Iváncsa egy meccsel kevesebbet játszott, egy ennyire falusi csapat pedig szerintem nem hiányzik még a másodosztályba sem; a fakó Fradi és a Dabas ólálkodik még a közelben, előbbi fel se juthat, utóbbi pedig Iváncsa-kategória
-keleten meglepően szoros az élmezőny, az általam utcahosszal az élre várt Tiszakécske a Mészáros-erőforrások ellenére is csak második, egy ponttal a Jászberény mögött, a harmadik helyen pedig az Eger áll azzal a Sütővel a kormánynál aki a diósgyőri up. és fakócsapat élén nagyot bukott annak idején
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.10.03. 18:36

Futsalcsapatunknak nagyon megy, megverték idegenben a Berettyóújfalut, most itthon a megerősödött Veszprémet. Homlok cégei lettek a főszponzorok. Ha továbbra is kitart a jó forma, ők lehetnek a Haladás történetének első NB1-es labdarúgó bajnokai.

Nyilván olcsóbb élcsapatot építeni futsalban meg kosárlabdában, mint NB1-es középcsapatot fociban, de ilyenkor azért nem tudok nem arra gondolni, hogy mi lett volna, ha megvalósul az anyaegyesülethez való visszatérés.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96335
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.10.04. 11:45

Felmerült bennem, hogy kinézzek Soroksárra, még sosem voltam ott. Aztán olvastam, hogy talán még az Oláh Gabinál is cefetebb a hely, a vendégbe pedig max. 200 jegyet adnak el (ez már nyilván heringbuli), ami azt jelentheti, hogy 50-60 vendégszurker esetén már nem túl komfortos a feeling, a hazai oldalról nem tudok semmit, gondolom, az sem túl kellemes. Ebben a koronás szituban még a Nagyerdeibe is úgy megyek, hogy lehetőleg 2-3 méteren belül ne legyen senki, de ott ez megoldható, itt nem biztos, így inkább hagyom a fenébe.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16494
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2020.10.04. 11:50

Cselszky írta:Felmerült bennem, hogy kinézzek Soroksárra, még sosem voltam ott. Aztán olvastam, hogy talán még az Oláh Gabinál is cefetebb a hely, a vendégbe pedig max. 200 jegyet adnak el (ez már nyilván heringbuli), ami azt jelentheti, hogy 50-60 vendégszurker esetén már nem túl komfortos a feeling, a hazai oldalról nem tudok semmit, gondolom, az sem túl kellemes. Ebben a koronás szituban még a Nagyerdeibe is úgy megyek, hogy lehetőleg 2-3 méteren belül ne legyen senki, de ott ez megoldható, itt nem biztos, így inkább hagyom a fenébe.

én csak kívülről láttam azt a pályát (tavasszal és az őszi meccsünkön se tudtam jelen lenni), az alapján romosabb, mint a csepeli aréna.
A hazai oldalon van ilyen ponyvás szektor, ez talán még a jobb szereplés idején sem szokott megtelni:
Kép
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.04. 12:02

Cselszky írta:Felmerült bennem, hogy kinézzek Soroksárra, még sosem voltam ott. Aztán olvastam, hogy talán még az Oláh Gabinál is cefetebb a hely, a vendégbe pedig max. 200 jegyet adnak el (ez már nyilván heringbuli), ami azt jelentheti, hogy 50-60 vendégszurker esetén már nem túl komfortos a feeling, a hazai oldalról nem tudok semmit, gondolom, az sem túl kellemes. Ebben a koronás szituban még a Nagyerdeibe is úgy megyek, hogy lehetőleg 2-3 méteren belül ne legyen senki, de ott ez megoldható, itt nem biztos, így inkább hagyom a fenébe.

van két 4x20as leszékezett "doboz" vendégszektor gyanánt (ami igazán "gáláns", tekintve hogy ott lenne az egész HÉV felőli oldal üresen), viszont a büfé előtt van a régi futópálya körüli korlátsor, onnan támaszkodva is lehet nézni a meccset szeparáltabban
a hazai tribün is elég pici amit általában a hazaiak olyan 70%-ra megtöltenek, meg régebben oda csak Sori szurkolói kártyával adtak el jegyet, nem tudom ez áll-e még
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96335
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.10.04. 12:13

Köszi az infókat, nem túl bizalomgerjesztő, de mindegy, elvileg lesz stream, majd ott nézem.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.04. 14:03

Cselszky írta:Köszi az infókat, nem túl bizalomgerjesztő, de mindegy, elvileg lesz stream, majd ott nézem.

Csákvár és Ajka után a legpudvásabb koszfészek az övék a második vonalban (bár talán a Doroggal is kezet foghatnak, de ott még nem voltam), ráadásul világítás sincsen ergo ha most jutnának fel akkor már le se lehetne licenceltetni NB2-re
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96335
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.10.04. 14:24

ManBat írta:
Cselszky írta:Köszi az infókat, nem túl bizalomgerjesztő, de mindegy, elvileg lesz stream, majd ott nézem.

Csákvár és Ajka után a legpudvásabb koszfészek az övék a második vonalban (bár talán a Doroggal is kezet foghatnak, de ott még nem voltam), ráadásul világítás sincsen ergo ha most jutnának fel akkor már le se lehetne licenceltetni NB2-re

A csákváriról azt hallottam, hogy szép környezetben van, természetvédelmi területre hajaz a környék, de maga a “stadion” pukkant.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96335
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.10.04. 15:13

Nb3-as színvonal eddig. Megy a szájkarate (a mieink kezdték).
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96335
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2020.10.04. 15:20

ManBat írta:van két 4x20as leszékezett "doboz" vendégszektor gyanánt (ami igazán "gáláns", tekintve hogy ott lenne az egész HÉV felőli oldal üresen), viszont a büfé előtt van a régi futópálya körüli korlátsor, onnan támaszkodva is lehet nézni a meccset szeparáltabban
a hazai tribün is elég pici amit általában a hazaiak olyan 70%-ra megtöltenek, meg régebben oda csak Sori szurkolói kártyával adtak el jegyet, nem tudom ez áll-e még

Most 100% körül van, odafent is tömötten állnak.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Haladás: az ügyvezető nem tétlenkedik, Mátyusnak sem szabad

HozzászólásSzerző: ManBat » 2020.10.04. 15:28

Cselszky írta:
ManBat írta:
Cselszky írta:Köszi az infókat, nem túl bizalomgerjesztő, de mindegy, elvileg lesz stream, majd ott nézem.

Csákvár és Ajka után a legpudvásabb koszfészek az övék a második vonalban (bár talán a Doroggal is kezet foghatnak, de ott még nem voltam), ráadásul világítás sincsen ergo ha most jutnának fel akkor már le se lehetne licenceltetni NB2-re

A csákváriról azt hallottam, hogy szép környezetben van, természetvédelmi területre hajaz a környék, de maga a “stadion” pukkant.

igen egy erdő szélén van, a vendégszektor két, földbe leb@szott mobillelátó egy pici dombocskán ahol konkrétan a fűben-sárban kell lenned, a hazai se sokkal nívósabb
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 82 vendég