BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34901
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.05.20. 00:32

Nos, hát mégse esik ki az Everton, akkor viszont inkább a Burley, mint a Leeds.
Lampard nekem nagyon unszimpatikus edzokent, de csak bemakol mindig egy meg elfogadhato eredmenyt.

A Herta meg ha kiesik ahhoz csak tapsolni tudok, sokadik esellyel se elnek, illetve nem tanultak belole.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2801
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2022.05.22. 11:30

tegnap bárhova kapcsoltam Berlintől Marseillen át Lensig és Nantesig mindenhol égtek tűzek. persze a kroát rangadóhoz semmelyik sem volt hasonlítható, ahol a BBB véletlenül meggyújtotta a saját fő bannerjét, miközben a rendőrség a Torcidával küzdött valahol a legfontosabb autópályán tizeniksz óráig. a BBB-nek és a tűzoltók kissé lassabb munkájának köszönhető, hogy a gólok többsége a 90-ik perc után, de még bőven a lefújás előtt esett.
ETO

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1581
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2022.05.23. 16:40

És akkor a hétvégén lezárultak a Seria A küzdelmei is.
Se az elején, se a közepén, de még a véghajrában sem gondoltam volna, hogy a Milan csúcsra tud érni. Piolit sosem tartották topedzőnek (és sztem ezzel sem lett az), de egy tökéletesen működő gépezetet hozott össze, ami végigzakatolta a szezont. Bőven jár nekik a gratuláció.
Amennyire a Milan megnyerte, legalább annyira elcseszte ezt a scudettót az Inter, és szvsz még inkább a Napoli. A BL mindkettőnek megvan, de ennyire jó esélyük, főleg a nápolyiaknak már nagyon régen nem volt az aranyéremre.
A Juventus hosszú idő után nem szerzett trófeát, de ahogy kezdték ezt a szezont, még a BL hely is eredménynek tekinthető, ha Allegri kap időt (és miért pont ő ne kapna), 2-3 éven belül megint jó eséllyel az élen lesznek.
Sokat reméltem a két római alakulattót, leginkább az edzők személye miatt, de ugyanaz a helyzetük, mint a korábbi években: jó, sőt ragyogó alapcsapat (a Lazióé talán még jobb is) és jellegtelen cserepad. Egyszerűen kevesek ahhoz, h végig versenyben legyenek, a keretek minőségi játékosok terén látható szűkössége az eredményességben is meglátszik. Remélem azért a farkasok behúzzák a kukorica ligát, jót tenne Mourinho önképének, talán növelné benne a harci tüzet a következő szezonra.
A Fiorentina nálam az év csapata a Milan mellett, jó volt nézni a játékukat és miután Vlahovic eligazolt, utána sem estek össze. Megérdemelték, h indulhassanak a nemzetköziben. (Robi Baggio átigazolása óta ez a transzfer verte ki legjobban az ideget Firenzében, nagyon nem szeretik ottan a zebrákat).
Az Atalanta lecsúszott, de ettől Gasperini, ha marad a klubnál, sztem vérszemet kap, így jövőre csak a bajnokságra kell koncentrálniuk.
A Toro összekapta magát a tavalyihoz képest, a kérdés ugyanaz náluk , mint mindig: marad-e Bellotti. A Verona (Faraoni mekkora figura:D) és az Udine meg hozott egy stabil szezont.
Akiket nagyon túlbecsültem a szezon elején az a Sampdoria meg a Cagliari voltak, előbbinél azt hiszem vége a Quagliarella korszaknak, az utóbbinál meg az A osztálynak.
A Milan mellett az idény másik hőse a Salernitana, amit az utolsó 7-8 fordulóban műveltek az elképesztő volt. Ilyen harcosságot már régen láttam csizmalandban.

Összességében izgalmas szezon volt, végre valahára. Talán a következő is ilyen lesz, legalábbis bízom benne. Nagyon messze vannak a 90-es évek szintjétől, amikor még az egész világ a digó bajnokságot nézte, de ez az idény legalább újra szórakoztató volt. (Ugyanakkor a BL-ben ezek a csapatok jövőre sem lesznek a trófea közelében sem.)
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: ManBat » 2022.05.23. 18:15

ez a Bauern vs. Lewa sztori is szép, a bőrgatyás tahók azt hitték, a Dortmund szokásos belföldi lerablása megint sima liba lesz - erre ők két szék között a seggükre estek, a poláknak pedig visszaadta a sors a képébe, amit ő művelt majd' egy évtizede
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34901
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.05.23. 18:40

ManBat írta:ez a Bauern vs. Lewa sztori is szép, a bőrgatyás tahók azt hitték, a Dortmund szokásos belföldi lerablása megint sima liba lesz - erre ők két szék között a seggükre estek, a poláknak pedig visszaadta a sors a képébe, amit ő művelt majd' egy évtizede

Szerintem egy percig se gondolkodtak igazán Halandban ( max még amikor Salzburgban tolta ), egyszerűen most már nem tudnák megfizetni, nem versenyezhetnek a City pénztárcájával. Viszont nem tudom ki lenne a kiszemeltjük Lewa helyére.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: ManBat » 2022.05.23. 18:49

Szarka írta:
ManBat írta:ez a Bauern vs. Lewa sztori is szép, a bőrgatyás tahók azt hitték, a Dortmund szokásos belföldi lerablása megint sima liba lesz - erre ők két szék között a seggükre estek, a poláknak pedig visszaadta a sors a képébe, amit ő művelt majd' egy évtizede

Szerintem egy percig se gondolkodtak igazán Halandban ( max még amikor Salzburgban tolta ), egyszerűen most már nem tudnák megfizetni, nem versenyezhetnek a City pénztárcájával. Viszont nem tudom ki lenne a kiszemeltjük Lewa helyére.

a pénztárcájuk lehet, hogy nem, de hozzászoktak, hogy az elmúlt 20 évben a belföldi legmagasabb polc pozíció olyan tárgyalási helyzetet adott nekik, ami még az olajsejkeknél is vonzóbb volt - ennek lett végre vége
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.05.23. 19:15

Szarka írta:
ManBat írta:ez a Bauern vs. Lewa sztori is szép, a bőrgatyás tahók azt hitték, a Dortmund szokásos belföldi lerablása megint sima liba lesz - erre ők két szék között a seggükre estek, a poláknak pedig visszaadta a sors a képébe, amit ő művelt majd' egy évtizede

Szerintem egy percig se gondolkodtak igazán Halandban ( max még amikor Salzburgban tolta ), egyszerűen most már nem tudnák megfizetni, nem versenyezhetnek a City pénztárcájával. Viszont nem tudom ki lenne a kiszemeltjük Lewa helyére.

lehet, hogy olvasták Kaszinóst és a végén tényleg kipróbálják Ádám Martint
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34901
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.05.23. 19:22

Adamek írta:
Szarka írta:
ManBat írta:ez a Bauern vs. Lewa sztori is szép, a bőrgatyás tahók azt hitték, a Dortmund szokásos belföldi lerablása megint sima liba lesz - erre ők két szék között a seggükre estek, a poláknak pedig visszaadta a sors a képébe, amit ő művelt majd' egy évtizede

Szerintem egy percig se gondolkodtak igazán Halandban ( max még amikor Salzburgban tolta ), egyszerűen most már nem tudnák megfizetni, nem versenyezhetnek a City pénztárcájával. Viszont nem tudom ki lenne a kiszemeltjük Lewa helyére.

lehet, hogy olvasták Kaszinóst és a végén tényleg kipróbálják Ádám Martint

:D
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2022.05.23. 20:05

Az előző hétvégén a lengyeleknél is véget ért az idény, az érdemi kérdések már korábban eldőltek. Varsóban megköszönték Vukó edzőnek az eddigieket, de ismerve azt a klubot, szerintem lesz ő még ott tréner. Az utódja Kosta Runjaić, ő az előző években Szczecinben dolgozott, méghozzá igen eredményesen, az elmúlt két szezonban egyaránt bronzérmesek lettek. Most lesz ideje építkezni a Legiánál, nemzetközi szereplés nem fog bezavarni.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.05.23. 22:12

Úgy néz ki, csak sikerül elcsesznie a HSV-nek. Eddig az égvilágon semmit nem mutattak, teljesen homály, amit csinálnak. A Hertha pedig nagyon összekapta magát, néhány jó teljesítménnyel (pl. Belfodil, Boyata).
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: ManBat » 2022.05.23. 22:20

Cselszky írta:Úgy néz ki, csak sikerül elcsesznie a HSV-nek. Eddig az égvilágon semmit nem mutattak, teljesen homály, amit csinálnak. A Hertha pedig nagyon összekapta magát, néhány jó teljesítménnyel (pl. Belfodil, Boyata).

kár érte, meg úgy egyáltalán az egész Magath-mentőakcióért, minden porcikájuk a Bundes 2-be kívánkozik, olyanok, mint az 5 évvel ezelőtti HSV, vagy a 2-3 évvel ezelőtti Werder
talán lehet benne reménykedni, hogy két nagynevű feljutóval idén nem lesz két olyan síknyomorék Bundes 1,5-es csapat, mint idén a Fürth és a Bielefeld voltak, akkor jövőre jó esélyük van, hogy beteljesedjen a sorsuk
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29037
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: banok » 2022.05.23. 22:28

És a Hertha maradt bennt...

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.05.25. 14:06

Este lesz a Konferencia-liga-döntő. Érdekes, hogy egy 22 ezres stadionba vitték, gondolom, nem számítottak különösebb érdeklődésre. Állítólag 140 ezren utaztak Tiranába, olyat is hallottam, hogy az egész várost lezárták. Lehet, hogy a jegy nélkülieket próbálják kiszűrni, igyekeznek kiterelni.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34901
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.05.25. 15:53

Cselszky írta:Este lesz a Konferencia-liga-döntő. Érdekes, hogy egy 22 ezres stadionba vitték, gondolom, nem számítottak különösebb érdeklődésre. Állítólag 140 ezren utaztak Tiranába, olyat is hallottam, hogy az egész várost lezárták. Lehet, hogy a jegy nélkülieket próbálják kiszűrni, igyekeznek kiterelni.

Szerintem se szamitottak nagy erdeklodesre. Szerintem a cel is az volt, hogy a keleti vegek is kapjanak egy kupat, nekik jo is lesz az a 20k stadion, gondolhattak.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: RC » 2022.05.25. 21:34

Mou-nak összejöhet a harmadik kupasorozatban is a végső győzelem.
Ezután mehet szövetségi kapitánynak valahová :)
SABARIA 1926

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34901
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.05.26. 00:47

RC írta:Mou-nak összejöhet a harmadik kupasorozatban is a végső győzelem.
Ezután mehet szövetségi kapitánynak valahová :)

Amúgy viccen kívül neki már jobb lenne egy szöv. kapi állás, az idegeinek is. Jövője már nincs komoly csapatoknál, top klubnál aligha alkalmazzák már, egy válogatottnál ez a fajta deffenzív, ellenfélre várós, pozíciót feladós foci jobban eladható.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: RC » 2022.05.28. 10:32

Szarka írta:
RC írta:Mou-nak összejöhet a harmadik kupasorozatban is a végső győzelem.
Ezután mehet szövetségi kapitánynak valahová :)

Amúgy viccen kívül neki már jobb lenne egy szöv. kapi állás, az idegeinek is. Jövője már nincs komoly csapatoknál, top klubnál aligha alkalmazzák már, egy válogatottnál ez a fajta deffenzív, ellenfélre várós, pozíciót feladós foci jobban eladható.

Mourinho 1-1,5 évig fel tud rázni egy adott csapatot, de aztán inkább destruktívvá válik a működése. A portugál válogatottnál pl el tudom képzelni, az utóbbi időben úgyis a védekező foci jellemzi a csapatot, EB-t is így nyertek. "Romanistaként" a hosszabb távú építkezést előbbre tartom, talán a vezetők is így gondolják (nemsokára).
SABARIA 1926

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34901
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.05.29. 20:39

Yeah, feljutott a Nottingham Forest !
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2022.05.29. 22:19

Engem ez a BL-döntő abszolút nem nyűgözött le. Nagyjából volt egy Courtois, és ennyi. Hiába a 23-3 és 9-1 lövési mutatók, a belga első pár védése után érezni lehetett, hogy a Poolt tekintve valószínűleg nem lesz ebből semmi. A szar, de határozott és hatékony futballt játszó csapat nyert a tehetetlen, tompa és erőtlen ellen. Kloppéktól azért többet reméltem, de mintha a felkészülés, élesítés, formaidőzítés nem jött volna össze, Carlo fater meg köszönte szépen, és rutinból behúzta.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34901
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2022.05.30. 08:32

Cselszky írta:Engem ez a BL-döntő abszolút nem nyűgözött le. Nagyjából volt egy Courtois, és ennyi. Hiába a 23-3 és 9-1 lövési mutatók, a belga első pár védése után érezni lehetett, hogy a Poolt tekintve valószínűleg nem lesz ebből semmi. A szar, de határozott és hatékony futballt játszó csapat nyert a tehetetlen, tompa és erőtlen ellen. Kloppéktól azért többet reméltem, de mintha a felkészülés, élesítés, formaidőzítés nem jött volna össze, Carlo fater meg köszönte szépen, és rutinból behúzta.

A Pool 3.ik kupadontojen nem tudott betalalni, es az utolso ket fordulobannis tompan jatszott mar. Fizikalisan nem tuntek faradtnak, de fejben szerintem mar nagyon azok voltak.
A 23 ( mashol 24 ) loves java gyenge minosegu loves volt, tobb blokkba ment, egyszeruen nagyon keves komoly zicceruk volt, de meg igy is lehetett volna 2 goljuk, ha nem ved ilyen szenzaciosan Courtois. Egyertelmuen a donto MVPje volt. A Real kb eljatszotta az underdog sztorit, csak nem illeszkedik egy rekordbajnokhoz :)


Kloppek egy majdnem tokeletes szezont futottak, de megis lemaradtak a ket legfontosabb cimrol.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 107 vendég