BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51468
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.09. 22:53

Akkor nekem a ma este kuka - pedig kurva jól indult... Szarkának grat!

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35136
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.04.09. 22:54

Maradonapoli írta:Akkor nekem a ma este kuka - pedig kurva jól indult... Szarkának grat!

Áh, csak visszahozom, amit a másik szelvényen buktam.

Sajna tettem egy kicsit az Arsenal fordítására is félidőben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Szarka 2024.04.09. 23:00-kor.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16529
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2024.04.09. 22:58

Javier Arizmendi írta:
Savaria1919 írta:
Javier Arizmendi írta:elsősorban Sabarianak: Split mellett voltam egy esküvőn a hétvégén, a Dalmacijo minden órában lement egyszer. a legmenőbb az volt, hogy a lányok, a kis gyerekek, és az öregek is mind tudták a szöveget, habár a végére már mi magyarok is.

szép környék, jó lehetett a hangulat
azt a lejátszási listát megnézném, bár van egy megérzésem, hogy felcsendültek ezek is:
Vinko Coce - Kada umren umotan a bilo: https://youtu.be/SEYjnfhluwc
Mladen Grdović - Dalmatinac sam: https://youtu.be/3LzYRnl2BWo
Arsen Dedić - Vraćam se: https://youtu.be/F5vjRPfZGgk
Tomislav Ivčić - Večeras je naša fešta: https://youtu.be/2A9cEZgB5VQ
Thompson - Moj Ivane: https://youtu.be/x9EfVpiPUF0

Haha se Thompson, se Jasenovac nem volt elvileg, amennyire tudtam kovetni, de elfajzott libernyakok hazasodtak. A Kada Umren ment.

na, legalább egy bejött, mégha nem is HDZ-szavazó az ifjú pár
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1731
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.04.09. 23:01

Szóval mindkét csapat lő gólt és döntetlen. Én meg nem tettem meg. :)
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51468
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.09. 23:02

fú de gecimérges vagyok a szarfaszú mocskos lídszi parasztokra!!!!

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21423
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.04.09. 23:05

Ez a Haaland játszott már valaha fontos meccsen jól? Megint láthatatlan volt a faszi, Rüdiger megette könnyedén.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75044
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.04.09. 23:10

nem ezt vártam, senki nem árazott be senkit
ennek így semmi értelme nincs
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35136
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.04.10. 08:40

Adamek írta:nem ezt vártam, senki nem árazott be senkit
ennek így semmi értelme nincs

Sokan panaszkodnak, hogy idegenbeli gólok híján semmit se ér a 3-3 , 2-2 a 0-0-hoz képest. Pedig pont így lett sok gólos meccs, mindegyik csapat nyerni akart, a vendégek se mentek rá a Karesz-taktikára :)
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1731
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.04.10. 08:41

Maradonapoli írta:fú de gecimérges vagyok a szarfaszú mocskos lídszi parasztokra!!!!



ma a logika alapján győznie kellene az ipswichnek és a west bromnak is, ennek megfelelően nagyon alacsonyak az oddsaik, kérdés, h érdemes-e egyáltalán foglalkozni velük, tekintve, h ezek is ugyanúgy elmehetnek a bánatba...
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35136
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.04.10. 08:42

Mech írta:Ez a Haaland játszott már valaha fontos meccsen jól? Megint láthatatlan volt a faszi, Rüdiger megette könnyedén.

Összességében , magához kèpest gyenge szezonja van. Igazából Kane jobban is illene ebbe a Citybe, csak hát a Spurs nem akarta Angliába elengedni másik csapathoz.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75044
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.04.10. 09:15

Szarka írta:
Adamek írta:nem ezt vártam, senki nem árazott be senkit
ennek így semmi értelme nincs

Sokan panaszkodnak, hogy idegenbeli gólok híján semmit se ér a 3-3 , 2-2 a 0-0-hoz képest. Pedig pont így lett sok gólos meccs, mindegyik csapat nyerni akart, a vendégek se mentek rá a Karesz-taktikára :)

azonnali kivizsgálást követelek a pricing alosztály nevében
a gólok mondjuk szépek voltak, a legszebb Vállverdesőé
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16529
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2024.04.10. 09:57

Savaria1919 írta:
Szarka írta:
Savaria1919 írta:wow, Kosztabát kirúgta Zielinski sportigazgató úr. Holnap 10-kor prezentálják az utódot. Tippre a czestochowai csodatévő Papszun lesz. Vagy valami portugál.
A döntés nem lep meg, az időzítés talán annyiban igen, hogy végképp most ment el az esély a bajnoki címre, de azt hittem, kihúzza a szezon végéig és csak utána döntenek. Azért a dobogó (még nem teljesen) reménytelen.

Ilyenkor már csak PR az edző kirúgása, a szurkolók felé. A szezon végéig egy interim edző kell, nyárig pedig találni kell hosszútávra valakit.
A legrosszabb azonnal leigazolni valakit aki épp szabad.

szurkolók már két hete is követelték a távozását. Ha nagy csoda nem történik, akkor portugál lesz, Goncalo Feio személyében, aki korábban segédedzőként dolgozott, utána belekóstolt a vezetőedzősködésbe a másodosztályú Motor Lublin színeiben.
Pedig Mourinho is szabad, ha már mindenképp portugál kell.

Gonçalo Feio, a 2024/25-ös szezon végéig írt alá.
Játékospárti, nagy motivátorként írják le, mindezt tipikus portugál vérmérséklettel. Volt egy nevesebb francia jelölt, de ő udvariasan visszautasította a lehetőséget, keletibb ajánlatra vár.
Három pontra a dobogó, ráadásul a második Słaskkal, a harmadik Lech Poznannyal és a negyedik Rakówwal is játszik még a csapat, szóval itt az első lehetőség a bizonyításra. A nyáron meg jöhet egy alaposabb keretátalakítás, mert sem az augusztus végi, sem a téli (a kölcsönjapán szélsőt leszámítva) transzferek nem jöttek be. És dönteni kell veteránkérdésben is, Josué és Jedza is erős öltözőbeli karakter.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75044
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.04.10. 10:22

Savaria1919 írta:
Savaria1919 írta:
Szarka írta:Ilyenkor már csak PR az edző kirúgása, a szurkolók felé. A szezon végéig egy interim edző kell, nyárig pedig találni kell hosszútávra valakit.
A legrosszabb azonnal leigazolni valakit aki épp szabad.

szurkolók már két hete is követelték a távozását. Ha nagy csoda nem történik, akkor portugál lesz, Goncalo Feio személyében, aki korábban segédedzőként dolgozott, utána belekóstolt a vezetőedzősködésbe a másodosztályú Motor Lublin színeiben.
Pedig Mourinho is szabad, ha már mindenképp portugál kell.

Gonçalo Feio, a 2024/25-ös szezon végéig írt alá.
Játékospárti, nagy motivátorként írják le, mindezt tipikus portugál vérmérséklettel. Volt egy nevesebb francia jelölt, de ő udvariasan visszautasította a lehetőséget, keletibb ajánlatra vár.
Három pontra a dobogó, ráadásul a második Słaskkal, a harmadik Lech Poznannyal és a negyedik Rakówwal is játszik még a csapat, szóval itt az első lehetőség a bizonyításra. A nyáron meg jöhet egy alaposabb keretátalakítás, mert sem az augusztus végi, sem a téli (a kölcsönjapán szélsőt leszámítva) transzferek nem jöttek be. És dönteni kell veteránkérdésben is, Josué és Jedza is erős öltözőbeli karakter.

Gumós "Trí Penaltíz" Jóska már szart ér? az egyetlen portugány aki érti a mókát és nem kapkodnak érte a buflákfejű polákok
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16529
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2024.04.10. 10:26

Adamek írta:
Savaria1919 írta:
Savaria1919 írta:szurkolók már két hete is követelték a távozását. Ha nagy csoda nem történik, akkor portugál lesz, Goncalo Feio személyében, aki korábban segédedzőként dolgozott, utána belekóstolt a vezetőedzősködésbe a másodosztályú Motor Lublin színeiben.
Pedig Mourinho is szabad, ha már mindenképp portugál kell.

Gonçalo Feio, a 2024/25-ös szezon végéig írt alá.
Játékospárti, nagy motivátorként írják le, mindezt tipikus portugál vérmérséklettel. Volt egy nevesebb francia jelölt, de ő udvariasan visszautasította a lehetőséget, keletibb ajánlatra vár.
Három pontra a dobogó, ráadásul a második Słaskkal, a harmadik Lech Poznannyal és a negyedik Rakówwal is játszik még a csapat, szóval itt az első lehetőség a bizonyításra. A nyáron meg jöhet egy alaposabb keretátalakítás, mert sem az augusztus végi, sem a téli (a kölcsönjapán szélsőt leszámítva) transzferek nem jöttek be. És dönteni kell veteránkérdésben is, Josué és Jedza is erős öltözőbeli karakter.

Gumós "Trí Penaltíz" Jóska már szart ér? az egyetlen portugány aki érti a mókát és nem kapkodnak érte a buflákfejű polákok

foglalt, Egyiptomban melózik
Feio jól indított, Henning Berget és Csercsát dicsérte, az ő idejükben dolgozott videóelemzőként Varsóban.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40765
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2024.04.10. 10:30

Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35136
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.04.10. 10:41

SuperDepor írta:https://www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/szurrealis-kirugas-borzolta-a-kedelyeket-az-arsenal-bayern-bl-meccsen-jart-volna-a-11-es-video?fbclid=IwAR0v7wBAr0iILP6GM2jsdi_koYIV25jOhLGbS5Nbvk6q7cPs9-NDB6rB9QQ

Ha a játék szellemiségét nézzük, helyes döntés. Ha a szabályokat követjük tizenegyes.
Lehet oldalt választani :)
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2845
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2024.04.10. 13:07

Szarka írta:
SuperDepor írta:https://www.csakfoci.hu/kulfoldi-foci/szurrealis-kirugas-borzolta-a-kedelyeket-az-arsenal-bayern-bl-meccsen-jart-volna-a-11-es-video?fbclid=IwAR0v7wBAr0iILP6GM2jsdi_koYIV25jOhLGbS5Nbvk6q7cPs9-NDB6rB9QQ

Ha a játék szellemiségét nézzük, helyes döntés. Ha a szabályokat követjük tizenegyes.
Lehet oldalt választani :)

Sima tizi
ETO

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51468
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.10. 13:33

Este:

FTC-DVTK 1,5 over
Ipswich-Watford 1,5 over
Atleti-Dortmund 1,5 over
PSG-Barca 1,5 over

papírforma alapján a legjobban az atléti meccstől kell tartanom, de lehet épp ezért az simán lejön majd és egy másik szopat meg

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35136
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.04.10. 13:44

Nem mostanra , de cssk erdekességképp: ha Bruno G. a Spurs ellen megkapja a 10. sárga lapját, ket meccsre tiltják el. Ha megkapja a másodikat, csak egy meccsre. Erősen fogadnék egy 90+ perces 2. sárgalapra :)

Persze ha lehozza lap nélkül, akkor nullázódik a 10 lapos veszély ( ha jól tudom ).
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35136
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.04.10. 16:05

https://twitter.com/Gideoomatic/status/ ... rReoQ&s=19

Baszki, ez aztán a dobás! Rory Delap elbújhat.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 147 vendég