BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1731
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.04.05. 09:50

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:Tegnap már fáradt voltam leírni, de egy 7 kötésest vitt, az, hogy a buzi hollandok az ajax-eaglesen képtelenek voltak még egy nyomorult gólt reális időn belül berámolni. Már szünetben - meg ahogy utána követtem - ahogy láttam a statokat, kezdtem borúsan látni a dolgot, a kibaszott ajax hazai pályán, kapura nem lőtt kb. a 70. percig, már bocsánat, de a másik gólt nem az eaglestől vártam elsősorban, úgyhogy a feltett tétet kiszedtem a 77. percben. Aztán a 92. percben jött a találat - az ellenféltől. Legalább ennyi, hogy a köcsög ajax is beszopta kicsit. Amúgy mondtam már, hogy bármikor holland meccsre teszek - "a legendásan gólerős bajnokságra" - MINDIG beszopatnak???

holland, portugál és török bajnokság csak extrém erős idegzetűeknek való

na ja, és még sz*rabbul is nyúlhattam volna bele - a másik két holland meccsen összesen 0 gól esett


nekem is elment az a kis odds-os történet..ajax, samsun meg a salzburg sikeres kiesése reccsentette
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51468
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.05. 10:12

zaggar írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:holland, portugál és török bajnokság csak extrém erős idegzetűeknek való

na ja, és még sz*rabbul is nyúlhattam volna bele - a másik két holland meccsen összesen 0 gól esett


nekem is elment az a kis odds-os történet..ajax, samsun meg a salzburg sikeres kiesése reccsentette

az x-ek viszont taroltak ezekben a storykban - kivéve a labancok

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51468
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.05. 10:14

spanyoloknál nemzeti ünnep van, vagy mi a fene...?

RAUL7
BL-menõ
Hozzászólások: 7862
Csatlakozott: 2010.02.26. 14:16

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: RAUL7 » 2024.04.05. 10:21

Maradonapoli írta:spanyoloknál nemzeti ünnep van, vagy mi a fene...?

Kupdadöntő holnap.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75044
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.04.05. 10:30

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:Tegnap már fáradt voltam leírni, de egy 7 kötésest vitt, az, hogy a buzi hollandok az ajax-eaglesen képtelenek voltak még egy nyomorult gólt reális időn belül berámolni. Már szünetben - meg ahogy utána követtem - ahogy láttam a statokat, kezdtem borúsan látni a dolgot, a kibaszott ajax hazai pályán, kapura nem lőtt kb. a 70. percig, már bocsánat, de a másik gólt nem az eaglestől vártam elsősorban, úgyhogy a feltett tétet kiszedtem a 77. percben. Aztán a 92. percben jött a találat - az ellenféltől. Legalább ennyi, hogy a köcsög ajax is beszopta kicsit. Amúgy mondtam már, hogy bármikor holland meccsre teszek - "a legendásan gólerős bajnokságra" - MINDIG beszopatnak???

holland, portugál és török bajnokság csak extrém erős idegzetűeknek való

na ja, és még sz*rabbul is nyúlhattam volna bele - a másik két holland meccsen összesen 0 gól esett

a legköcsögebb a Feyenoord, ver 3 meccsen 20 gólt aztán jön otthon egy 0-0 valami kiesőjelölt ellen két kihagyott tizivel és pár iVARtalanított góllal
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35136
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.04.05. 11:18

zaggar írta:
Szarka írta:
zaggar írta:
A totózóba ahová járok van egy angol-brigád, csupa nyugger, régebben öten voltak, de kettőt már eltemettünk tavaly. Általában összeokoskodnak közösen egy szelvényt és együtt teszik meg. Ma hallottam őket, h fejenként megdobták 10 ezerrel (összesen 30-al) a Chelsea meccset g+g X -re. Nem lennék meglepve, ha most valamelyik kidőlne...

Nekem az egyik szelvényen Chelsea győzelem volt :) Nem vettem ki, de este folyamán már minden járt a fejemben :) Végül mákból de jól döntöttem :)


Jó formában vagy :)

Amúgy a totó utolsó meccse is a Chelsea volt, vki nagyon jól járt vele:
13 + 1
1
6 794 800 Ft
13
6
489 715 Ft
12
304
1 920 Ft
11
2916
200 Ft
10
12804
85 Ft



Hát elég mákos hetem volt. 5k ról 41k-ra. :)
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51468
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.05. 12:47

Mit tippeltek a Pali-gét kapcsán? Kibasszák meccs után /eredménytől függetlenül/? - Mondjuk még ma? hertháékból kinézem, nagyon kínosan kínosak a pc-re.

Lédíz end dzenlimensz tegyék meg tétjeiket!

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21423
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.04.05. 13:10

Maradonapoli írta:Mit tippeltek a Pali-gét kapcsán? Kibasszák meccs után /eredménytől függetlenül/? - Mondjuk még ma? hertháékból kinézem, nagyon kínosan kínosak a pc-re.

Lédíz end dzenlimensz tegyék meg tétjeiket!

Szerintem ezt a szezont már végig tolja, aztán lapát.

Sok értelme nincs már váltani, 6-7 fordulóval a vége előtt, kiesni nem fognak, ahogy feljutni sem.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75044
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.04.05. 13:19

Maradonapoli írta:Mit tippeltek a Pali-gét kapcsán? Kibasszák meccs után /eredménytől függetlenül/? - Mondjuk még ma? hertháékból kinézem, nagyon kínosan kínosak a pc-re.

Lédíz end dzenlimensz tegyék meg tétjeiket!

szerintem Pali bassza ki a Herthát és visszamegy a három Palkóval az U15-be
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51468
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.05. 14:23

Mech írta:
Maradonapoli írta:Mit tippeltek a Pali-gét kapcsán? Kibasszák meccs után /eredménytől függetlenül/? - Mondjuk még ma? hertháékból kinézem, nagyon kínosan kínosak a pc-re.

Lédíz end dzenlimensz tegyék meg tétjeiket!

Szerintem ezt a szezont már végig tolja, aztán lapát.

Sok értelme nincs már váltani, 6-7 fordulóval a vége előtt, kiesni nem fognak, ahogy feljutni sem.

Tisztelettel, becsülettel!

máv raklap

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51468
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.05. 14:25

Adamek írta:
Maradonapoli írta:Mit tippeltek a Pali-gét kapcsán? Kibasszák meccs után /eredménytől függetlenül/? - Mondjuk még ma? hertháékból kinézem, nagyon kínosan kínosak a pc-re.

Lédíz end dzenlimensz tegyék meg tétjeiket!

szerintem Pali bassza ki a Herthát és visszamegy a három Palkóval az U15-be

Palee - újságíró: "Én törni gerincoszlopod!"

Mekkora lenne, ha kiderülne, hogy Palee régen Igi név alatt irogatott ide a húgyra!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51468
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.05. 20:27

Palee von Dardai bevonul a történelembe! Egy huszárvágással 3 pont! Hadik óta nem látott ekkora betyáros huszárcsínyt Berlin!

Utolsó 5 perc, mekkora fordítás!!!

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1731
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.04.05. 20:37

Egyetlen meccsem volt mára: Bari-Cremonese X
Sokáig nem kellett izgulni.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51468
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.05. 20:46

zaggar írta:Egyetlen meccsem volt mára: Bari-Cremonese X
Sokáig nem kellett izgulni.

a másodikat a var visszavonta, szóval nem reménytelen

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96378
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2024.04.05. 20:51

Maradonapoli írta:Palee von Dardai bevonul a történelembe! Egy huszárvágással 3 pont! Hadik óta nem látott ekkora betyáros huszárcsínyt Berlin!

Utolsó 5 perc, mekkora fordítás!!!

Ahogy olvasom, a PK-balhé után jelentősen növekedett az ellene fordulók tábora. Szinte evidensnek tekintik, hogy legkésőbb nyártól új edző lesz. Nem tudom, a mai fordítás változtat-e érdemben a megítélésén.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51468
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.05. 21:11

Cselszky írta:
Maradonapoli írta:Palee von Dardai bevonul a történelembe! Egy huszárvágással 3 pont! Hadik óta nem látott ekkora betyáros huszárcsínyt Berlin!

Utolsó 5 perc, mekkora fordítás!!!

Ahogy olvasom, a PK-balhé után jelentősen növekedett az ellene fordulók tábora. Szinte evidensnek tekintik, hogy legkésőbb nyártól új edző lesz. Nem tudom, a mai fordítás változtat-e érdemben a megítélésén.

a hivatalos fb oldalon azt írják a szurkereik egy része, hogy ilyen érdemtelen győzelmet még talán sosem arattak, másik része poénosra veszi a figurát, de van egy réteg, amely viszont kiáll Palee mellett, saccolni nem tudnám melyik ez ennyi-annyi, de a bírálók tábora azért növekedhetett a balhé hatására

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1731
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.04.05. 21:24

Empoli - Torino
Döntetlen 3.10
Wolverhampton - West Ham
Döntetlen 3.55
Everton - Burnley
Döntetlen 4,00
Luton - Bournemouth
Döntetlen 3,95
Fulham - Newcastle
Döntetlen 3.80

Hm. Érdekesnek tűnnek.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1731
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.04.05. 21:25

Maradonapoli írta:
Cselszky írta:
Maradonapoli írta:Palee von Dardai bevonul a történelembe! Egy huszárvágással 3 pont! Hadik óta nem látott ekkora betyáros huszárcsínyt Berlin!

Utolsó 5 perc, mekkora fordítás!!!

Ahogy olvasom, a PK-balhé után jelentősen növekedett az ellene fordulók tábora. Szinte evidensnek tekintik, hogy legkésőbb nyártól új edző lesz. Nem tudom, a mai fordítás változtat-e érdemben a megítélésén.

a hivatalos fb oldalon azt írják a szurkereik egy része, hogy ilyen érdemtelen győzelmet még talán sosem arattak, másik része poénosra veszi a figurát, de van egy réteg, amely viszont kiáll Palee mellett, saccolni nem tudnám melyik ez ennyi-annyi, de a bírálók tábora azért növekedhetett a balhé hatására


Nem is biztos, h érdemes még erőltetnie ezt a történetet.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51468
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.04.05. 21:27

zaggar írta:
Maradonapoli írta:
Cselszky írta:Ahogy olvasom, a PK-balhé után jelentősen növekedett az ellene fordulók tábora. Szinte evidensnek tekintik, hogy legkésőbb nyártól új edző lesz. Nem tudom, a mai fordítás változtat-e érdemben a megítélésén.

a hivatalos fb oldalon azt írják a szurkereik egy része, hogy ilyen érdemtelen győzelmet még talán sosem arattak, másik része poénosra veszi a figurát, de van egy réteg, amely viszont kiáll Palee mellett, saccolni nem tudnám melyik ez ennyi-annyi, de a bírálók tábora azért növekedhetett a balhé hatására


Nem is biztos, h érdemes még erőltetnie ezt a történetet.

Várja a napfényes Aranypart és a Bányász stadion! :)

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35136
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.04.06. 09:07

zaggar írta:Empoli - Torino
Döntetlen 3.10
Wolverhampton - West Ham
Döntetlen 3.55
Everton - Burnley
Döntetlen 4,00
Luton - Bournemouth
Döntetlen 3,95
Fulham - Newcastle
Döntetlen 3.80

Hm. Érdekesnek tűnnek.

Van benne ráció, de sok lenne már az iksz a PLben :)

Mind a négy meccsnél a gyengébb van otthon. Én a Bournemouthot győzelemre tenném.
A Newcastle esetében nehéz tippelni ennyi sérülttel. Legutóbb Dummett hülyesége kellett az ikszhez, anélkül simán nyertünk volna.
Idegenben pocsék formát hozunk, így simán lehet ez vereség is, de alapesetben mi lennénk a jobb csapat.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 214 vendég