BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21423
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.03.08. 08:51

Szarka írta:A Brighton csúnyán szétesett , totál értelmetlenül rohangálnak, támadnak le, semmi kohézió. Nagyon rosszul mutat De Zerbire nézve.

mi?
szimplán kijött az európai kupa-rutin a két csapat között, na meg a Brightonból hiányzik sérülés miatt 3 fix alapember

bőven aláírták volna szezon előtt, hogy eddig eljutnak, még a 0-4 ellenére is szerintem

ZotyeszKB
Ifista
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2005.07.09. 21:00
Tartózkodási hely: Kazincbarcelona
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: ZotyeszKB » 2024.03.08. 09:08

Nem lehetne minden nap El, Ekl? Ezekkel szinte mindig nyerek...ráadásul volt egy 3. szelvény, amin a Freiburg meccs 3,5 lap felett opció ment csak el, 60. percben már 3 sárga volt...

Kép
Hajrá Vegyész!!

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1725
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.03.08. 09:38

ZotyeszKB írta:Nem lehetne minden nap El, Ekl? Ezekkel szinte mindig nyerek...ráadásul volt egy 3. szelvény, amin a Freiburg meccs 3,5 lap felett opció ment csak el, 60. percben már 3 sárga volt...

Kép


szép:)
Nekem meg pont ezek a sorozatok szoktak totál homályba menni, uh tegnap nem is nagyon foglalkoztam velük, csak a Romát tettem hazaira. Megfogtam még az egyiptomi döntetlent, a Juve Stabia győzelmét, de a Casertana kiengedte a meccs végén a kezéből a győzelmet, uh csak a tét jött vissza. Az ma egy az egyben ment az Újpestre. Totón is nagyon gyér lett a találati arány, nem is emlékszem ilyen rossz tippelésemre az elmúlt időszakból.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21423
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.03.08. 09:46

Savaria1919 írta:
Szarka írta:Na , Szoboszlai góljáról már lemaradtam. Sima-liba volt a meccs, sajna a Roma meccs is.

Én a meccs végi interjújáról, ismerősök írták, hogy alkotott megint valamit a helyszíni stáb

kurva kellemetlen volt, de Szobo jól kezelte

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51460
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.03.08. 09:55

Savaria1919 írta:
Szarka írta:Na , Szoboszlai góljáról már lemaradtam. Sima-liba volt a meccs, sajna a Roma meccs is.

Én a meccs végi interjújáról, ismerősök írták, hogy alkotott megint valamit a helyszíni stáb

Erre gondolsz? Ezek utasításra tolják fullba a kretént vagy maguktól ennyire idióták???

https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2 ... g-interju/

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51460
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.03.08. 09:56

ZotyeszKB írta:Nem lehetne minden nap El, Ekl? Ezekkel szinte mindig nyerek...ráadásul volt egy 3. szelvény, amin a Freiburg meccs 3,5 lap felett opció ment csak el, 60. percben már 3 sárga volt...

Kép

Grat! :)

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96370
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2024.03.08. 10:16

Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:
Szarka írta:Na , Szoboszlai góljáról már lemaradtam. Sima-liba volt a meccs, sajna a Roma meccs is.

Én a meccs végi interjújáról, ismerősök írták, hogy alkotott megint valamit a helyszíni stáb

Erre gondolsz? Ezek utasításra tolják fullba a kretént vagy maguktól ennyire idióták???

https://rangado.24.hu/nemzetkozi_foci/2 ... g-interju/

Szánalom, amit az M4 művel a témában, de ők nem érzik, sosem érzik.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51460
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.03.08. 11:08

Valaki magyarázza már el nekem a zéerté pénzkifizetési logikáját pls!

Szerdán fél11 körül utaltam ki lóvét. Aznap délután megkaptam 3 körül.
Tegnap jóval 10 előtt - még most sem utalták és van egy gyanúm, hogy a jövő hétig nem is fogják, de akkor is csak, ha rájuk írok. (már történt ilyen is)

Kép

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35121
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.03.08. 12:19

Mech írta:
Szarka írta:A Brighton csúnyán szétesett , totál értelmetlenül rohangálnak, támadnak le, semmi kohézió. Nagyon rosszul mutat De Zerbire nézve.

mi?
szimplán kijött az európai kupa-rutin a két csapat között, na meg a Brightonból hiányzik sérülés miatt 3 fix alapember

bőven aláírták volna szezon előtt, hogy eddig eljutnak, még a 0-4 ellenére is szerintem

Már egy ideje nem láttam Brighton meccset ( talán ősszel),de tudom, hogy gondjaik vannak. Ettől meg a tegnapi messze volt a szintjüktől. Nem nemzetközi rutin kérdése, hogy a védők nem tudták hova zárjanak vissza, hogy a letámadásuk nem egységes volt, a letámadó csatárt nem követték a többiek, akkor pedig semmit se ér a letámadás.
3 kezdő hiányában is ennél szervezettebbek lennének. Nem a Romához hasonlítva, hanem saját sztenderdjükhöz.
A vereség csak extra, idegenben nem is vártam sikert, de jóval szorosabb meccset, és fegyelmezettebb, felkészültebb csapatot.

Egyébként persze túlteljesítenek, PL alsóházi büdzséből, sok fiatallal a nemzetközi porond is extra ( A Roma bérkerete a duplája az angoloknak) csak tudod, ha ma megcsinálod a lehetetlent, holnap már elvárás lesz :)
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35121
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.03.08. 12:20

ZotyeszKB írta:Nem lehetne minden nap El, Ekl? Ezekkel szinte mindig nyerek...ráadásul volt egy 3. szelvény, amin a Freiburg meccs 3,5 lap felett opció ment csak el, 60. percben már 3 sárga volt...

Kép

Grat.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75031
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.03.08. 17:09

Maradonapoli írta:Valaki magyarázza már el nekem a zéerté pénzkifizetési logikáját pls!

Szerdán fél11 körül utaltam ki lóvét. Aznap délután megkaptam 3 körül.
Tegnap jóval 10 előtt - még most sem utalták és van egy gyanúm, hogy a jövő hétig nem is fogják, de akkor is csak, ha rájuk írok. (már történt ilyen is)

Kép

én a bónuszos cuccaikat szeretem legjobban a nem működő kódjaikkal
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51460
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.03.08. 22:17

ez a bárcás katasztrófa...

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75031
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.03.08. 22:28

Maradonapoli írta:ez a bárcás katasztrófa...

hamisítatlan középcsapat
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1725
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.03.08. 22:42

Maradonapoli írta:ez a bárcás katasztrófa...


mit szólsz holnapra egy bologna-inter H-hoz? az inter már kb beleszrhat a bajnokságba, gondolom a bl-re tartalékolnának inkább. 3.5-el adja a zrt
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51460
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.03.08. 23:02

kurva szájbabaszott barca, egy négykötésest vitt, 24 rongy jött volna...
egy rothadék gól kellett volna még, akár a buliszigetiektől is jó lett volna...

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51460
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.03.08. 23:03

zaggar írta:
Maradonapoli írta:ez a bárcás katasztrófa...


mit szólsz holnapra egy bologna-inter H-hoz? az inter már kb beleszrhat a bajnokságba, gondolom a bl-re tartalékolnának inkább. 3.5-el adja a zrt

van benne ráció, de inkább x-szagú így előzetesen, ha a milánóiak nem is akarnának játszani, akkor is, feltudják venni úgy a sündisznóállást, hogy x-re jók legyenek

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16529
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2024.03.08. 23:40

Jaga megverte otthon a wrocławiakat, 45-45 pontja van a két csapatnak. Ha nincs az elmúlt három fordulóbeli szerencsétlenkedés, akár egy łódzi sikerrel előzni is lehetne. De elnézve a csapat állapotát, abban sem vagyok biztos, hogy ponttal térnek haza a retro mezzel készülő Widzew ellen. Pedig legalább a dobogót illene elérni.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96370
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2024.03.09. 00:31

Maradonapoli írta:
zaggar írta:
Maradonapoli írta:ez a bárcás katasztrófa...


mit szólsz holnapra egy bologna-inter H-hoz? az inter már kb beleszrhat a bajnokságba, gondolom a bl-re tartalékolnának inkább. 3.5-el adja a zrt

van benne ráció, de inkább x-szagú így előzetesen, ha a milánóiak nem is akarnának játszani, akkor is, feltudják venni úgy a sündisznóállást, hogy x-re jók legyenek

Az előzetes beleszarásos verziónak ellentmond, hogy az odavágó Atleti-meccs előtti bajnokin a harmatgyenge Salernitana ellen szinte a legerősebb kezdőt küldte fel Inzaghi. Gyorsan hintettek hármat, aztán 60 perc után kezdte lehozni a húzóembereket. Az is igaz persze, hogy egyrészt azóta csak tovább nőtt az Inter előnye, másrészt a mostani Bologna a BL-meccstől eltekintve is rágós falatnak ígérkezne, mégis, összességében meglepne, ha Simone ezt csak úgy elengedné.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35121
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.03.09. 01:16

Maradonapoli írta:
zaggar írta:
Maradonapoli írta:ez a bárcás katasztrófa...


mit szólsz holnapra egy bologna-inter H-hoz? az inter már kb beleszrhat a bajnokságba, gondolom a bl-re tartalékolnának inkább. 3.5-el adja a zrt

van benne ráció, de inkább x-szagú így előzetesen, ha a milánóiak nem is akarnának játszani, akkor is, feltudják venni úgy a sündisznóállást, hogy x-re jók legyenek

Remélem jó meccset tolnak, Bolognaról is jókat hallok, gondoltam meg is nézem az Inter ellenit.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1725
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.03.09. 06:54

Cselszky írta:
Maradonapoli írta:
zaggar írta:
mit szólsz holnapra egy bologna-inter H-hoz? az inter már kb beleszrhat a bajnokságba, gondolom a bl-re tartalékolnának inkább. 3.5-el adja a zrt

van benne ráció, de inkább x-szagú így előzetesen, ha a milánóiak nem is akarnának játszani, akkor is, feltudják venni úgy a sündisznóállást, hogy x-re jók legyenek

Az előzetes beleszarásos verziónak ellentmond, hogy az odavágó Atleti-meccs előtti bajnokin a harmatgyenge Salernitana ellen szinte a legerősebb kezdőt küldte fel Inzaghi. Gyorsan hintettek hármat, aztán 60 perc után kezdte lehozni a húzóembereket. Az is igaz persze, hogy egyrészt azóta csak tovább nőtt az Inter előnye, másrészt a mostani Bologna a BL-meccstől eltekintve is rágós falatnak ígérkezne, mégis, összességében meglepne, ha Simone ezt csak úgy elengedné.


ezeket én is végigsakkoztam, de sovány az előny a spanyolok ellen, sztem most csak a tartalékot küldi fel, mert van tere pontot veszteni már a bajnokságban, a hazaiak meg pont a harapósságuk miatt akár sérülésveszélyesek is lehetnek, az meg most nagyon nem kellene az internek.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 139 vendég