BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35110
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.03.03. 18:02

RC írta:
Szarka írta:Ekkora mákja is csak az MU-nak lehet, de nincs az a foci-isten, hogy kitartson még egy félidőig a szerencséjük.

18 - 2 lövések aránya, igaz a City csak 3-szor találta el a kaput, de PL Haaland két méterről lőtt fölé. 12 -2 szögletek, 75% labdabirtoklás.
Játékban az MU csak kontrázik, mint egy kiscsapt, esélyük sincs, de nem is próbálják megtartani a labdát. A City pedig két passzal már az ellenfél 16-osa előtt tud lenni, az MU középpályája nem létezik, a letámadása hasztalan. Egy kontrából lőtt bombagóllal megszerezték a vezetést, azóta csak az eredményt védik. Az Újpestnek kellett volna így játszania a Fradi ellen.

Ennyi idő után már gáz, hogy ten Hag nem uralja ezt a csapatot, holott jópár volt játékosát leigazolt(att)a. Más kávéház persze az Ajax irányítása, Bosz is megégett aztán a Dortmund, Frank de Boer meg az Inter kispadján.

Gill érthetetlen, miért játszik mást az MUnál, mint az Ajaxnál, miert nem olyan játékosokat hozott oda. Odaviszik Onanát, de nem hátulról építkeznek. Odaviszik Casemirot, aztán ráhagyják az egész középpálya lefedését. A támadók túl fent, a védők túl mélyen, és átmenetesdit játszanak, amivel gyors támadásaik vannak, de gyorsan el is vesztik a labdát, és nem tudnak visszarendeződni, a középpályát pedig mindig elvesztik.
Csak a játékosok egyéni tudása tartja fenn ezt a csapatot, és így is bőven túlteljesítenek. Egy kiscsapat szintű, és kidolgozatlan taktikával játszanak világklasszisok.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75013
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.03.03. 18:06

mekkora balfék ez a Cici
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51436
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.03.03. 18:08

RC írta:
Szarka írta:Ekkora mákja is csak az MU-nak lehet, de nincs az a foci-isten, hogy kitartson még egy félidőig a szerencséjük.

18 - 2 lövések aránya, igaz a City csak 3-szor találta el a kaput, de PL Haaland két méterről lőtt fölé. 12 -2 szögletek, 75% labdabirtoklás.
Játékban az MU csak kontrázik, mint egy kiscsapt, esélyük sincs, de nem is próbálják megtartani a labdát. A City pedig két passzal már az ellenfél 16-osa előtt tud lenni, az MU középpályája nem létezik, a letámadása hasztalan. Egy kontrából lőtt bombagóllal megszerezték a vezetést, azóta csak az eredményt védik. Az Újpestnek kellett volna így játszania a Fradi ellen.

Ennyi idő után már gáz, hogy ten Hag nem uralja ezt a csapatot, holott jópár volt játékosát leigazolt(att)a. Más kávéház persze az Ajax irányítása, Bosz is megégett aztán a Dortmund, Frank de Boer meg az Inter kispadján.

Valenciában meg egyenesen játékoslázadás volt Ronald Koemen ellen anno. :D

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1717
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.03.03. 18:25

Nekem megint kuka a hétvége :(
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35110
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.03.03. 18:25

Adamek írta:mekkora balfék ez a Cici

Ja, csak minden téren lefocizza a riválisát. Van akkora szintkülönbseg a két csapat közt, mint a Fradi Újpest közt. Csak Ten Hag belátta, hogy esélytelenek, és 10 körömmel vedték a kaput, és a foci istenei majdnem kidobták neki a három cseresznyét.

Szemre, statra, és most már eredményre is látszik a különbség. A korai gól és a bunker miatt megússza 3-al a MU.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16518
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2024.03.03. 18:30

Még a tegnapi ikszre. Ennyi döntetlennel nem lehet bajnokságot nyerni. Hiába születnek fordulóról fordulóra kedvező eredmények, most kellett volna betárazni a pontokkal, mert jő majd kirándulás Czestochowába meg Poznanba, ahová pláne nem nyerni jár a csapat. Talán a 3. hely meglehet, különben lehet kidobni ezt a szezont a kukába. A lelátó más szint, megint eladtak minden jegyet, stabilan 25 ezer körüli/fölötti a nézőszám.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51436
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.03.03. 18:35

ez a hamburg mekkora lúzer... most hazain zakóznak tökutolsó ellen..., ja az ellenfélnek 2/2 a kaput eltaláló lövése/gól :DDDDD

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75013
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.03.03. 21:16

Szarka írta:
Adamek írta:mekkora balfék ez a Cici

Ja, csak minden téren lefocizza a riválisát. Van akkora szintkülönbseg a két csapat közt, mint a Fradi Újpest közt. Csak Ten Hag belátta, hogy esélytelenek, és 10 körömmel vedték a kaput, és a foci istenei majdnem kidobták neki a három cseresznyét.

Szemre, statra, és most már eredményre is látszik a különbség. A korai gól és a bunker miatt megússza 3-al a MU.


nem véletlen írtam amit írtam, aki ekkora "minden téren lefocizza" mellett az egyetlen létező és lényeges téren nem áll jobban az simán egy balfasz
most szerencséjük volt végül, de ez nem lehet mindig így
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35110
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.03.03. 21:54

Adamek írta:
Szarka írta:
Adamek írta:mekkora balfék ez a Cici

Ja, csak minden téren lefocizza a riválisát. Van akkora szintkülönbseg a két csapat közt, mint a Fradi Újpest közt. Csak Ten Hag belátta, hogy esélytelenek, és 10 körömmel vedték a kaput, és a foci istenei majdnem kidobták neki a három cseresznyét.

Szemre, statra, és most már eredményre is látszik a különbség. A korai gól és a bunker miatt megússza 3-al a MU.


nem véletlen írtam amit írtam, aki ekkora "minden téren lefocizza" mellett az egyetlen létező és lényeges téren nem áll jobban az simán egy balfasz
most szerencséjük volt végül, de ez nem lehet mindig így

Ja bocs, nem tudtam, hogy vicces kedvedbe vagy.
Full bunker ellen 27 (!) lövés, 3 gól, de szerencséjük volt. :D

Pont a góllövéssel van gondjuk, csak szaros 62 gólt hoztak össze a ligában, előző derbin is 3-at rúgtak nekik.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2840
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2024.03.03. 22:01

Szarka írta:https://twitter.com/footitalia1/status/1764051278152302949?t=0ih9FfN8gATeCc72yv2cNw&s=19

Csak hogy lássa más, hogy a spanyol bírók a leggázabbak Európában.
Beadás után, már a q6-oson belül, kvázi gól közben fújja le a meccset :D
Rémlik egy hasonló eset, de már nem tudom melyik meccsen.

Ja, ez vitte a mixem :)

Tavaly a Valladolid rúgta a Sevillanak, végül kiestek. A másik opció az, ami a Foresttel történt, hogy addig tart a meccs, amíg a nagycsapat végre gólt nem rúg. Mondjuk ilyenből a Madridnak is volt már jó pár, most egyszer pórul jártak, de így is bajnokok lesznek.
ETO

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75013
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.03.03. 22:50

Szarka írta:
Adamek írta:
Szarka írta:Ja, csak minden téren lefocizza a riválisát. Van akkora szintkülönbseg a két csapat közt, mint a Fradi Újpest közt. Csak Ten Hag belátta, hogy esélytelenek, és 10 körömmel vedték a kaput, és a foci istenei majdnem kidobták neki a három cseresznyét.

Szemre, statra, és most már eredményre is látszik a különbség. A korai gól és a bunker miatt megússza 3-al a MU.


nem véletlen írtam amit írtam, aki ekkora "minden téren lefocizza" mellett az egyetlen létező és lényeges téren nem áll jobban az simán egy balfasz
most szerencséjük volt végül, de ez nem lehet mindig így

Ja bocs, nem tudtam, hogy vicces kedvedbe vagy.
Full bunker ellen 27 (!) lövés, 3 gól, de szerencséjük volt. :D

Pont a góllövéssel van gondjuk, csak szaros 62 gólt hoztak össze a ligában, előző derbin is 3-at rúgtak nekik.

nem érted amit írok
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35110
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.03.03. 23:48

Adamek írta:
Szarka írta:
Adamek írta:
nem véletlen írtam amit írtam, aki ekkora "minden téren lefocizza" mellett az egyetlen létező és lényeges téren nem áll jobban az simán egy balfasz
most szerencséjük volt végül, de ez nem lehet mindig így

Ja bocs, nem tudtam, hogy vicces kedvedbe vagy.
Full bunker ellen 27 (!) lövés, 3 gól, de szerencséjük volt. :D

Pont a góllövéssel van gondjuk, csak szaros 62 gólt hoztak össze a ligában, előző derbin is 3-at rúgtak nekik.

nem érted amit írok

Lehet.
De az ilyen 10 emberrel védekező csapatokat sokan sokszor nem tudnak feltörni, helyzeteket is nehezen hoznak össze, szóval a "balfaszok" inkább elhullajtják a pontokat, mert helyzeteket se tudnak generálni, nincs megoldásuk. A Citynek most megvolt mindenre, jobban nem lehet az ellenfelet semlegesíteni, ha pedig jönnek a helyzetek, előbb-utóbb be is mennek. Esélyesebb, hogy a 10+ helyzetet kidolgozó csapat találja meg a győztes gólt, mint aki 5 helyzetet tud csak kidolgozni.
Lehet hogy majd elbuknak egy ilyen meccset, de az lesz inkább a kivétel, mint a szabály. A tavalyi BL döntő vagy az Arsenal elleni vereségnél is nem ők domináltak, megtalálták az ellenszerüket, és egy háromesélyes meccset hoztak össze. Jobban kell ettől félniük.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21423
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Mech » 2024.03.04. 09:06

Remélem ezt a Bolognát nem szedik szét a nyáron és Motta is marad, ha bejutnak a BL-be.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51436
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.03.04. 10:01

Mech írta:Remélem ezt a Bolognát nem szedik szét a nyáron és Motta is marad, ha bejutnak a BL-be.

kicsi rá az esély, Mottát már tavaly is kerülgették nagyobb csapatok

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35110
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.03.04. 10:10

Javier Arizmendi írta:
Szarka írta:https://twitter.com/footitalia1/status/1764051278152302949?t=0ih9FfN8gATeCc72yv2cNw&s=19

Csak hogy lássa más, hogy a spanyol bírók a leggázabbak Európában.
Beadás után, már a q6-oson belül, kvázi gól közben fújja le a meccset :D
Rémlik egy hasonló eset, de már nem tudom melyik meccsen.

Ja, ez vitte a mixem :)

Tavaly a Valladolid rúgta a Sevillanak, végül kiestek. A másik opció az, ami a Foresttel történt, hogy addig tart a meccs, amíg a nagycsapat végre gólt nem rúg. Mondjuk ilyenből a Madridnak is volt már jó pár, most egyszer pórul jártak, de így is bajnokok lesznek.

Igen, az volt az!

A Forestnél is megmagyarázható az extra-extra idő, de szubjektív, így vitatható. Fergie-time, mondhatjuk.

Mivel a Girona nemhogy kihasználta volna a bukásukat, meg nagyobat betliztek, hát egyre kisebb esélyt látok rá.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35110
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.03.04. 10:16

Maradonapoli írta:
Mech írta:Remélem ezt a Bolognát nem szedik szét a nyáron és Motta is marad, ha bejutnak a BL-be.

kicsi rá az esély, Mottát már tavaly is kerülgették nagyobb csapatok

No meg most nyáron nagy edzőkeringő váltható. Pool, Bayern, Barca pad , de tuti megválnak Ten Hagtól is, ez 4 top edzői poszt, es az utódok helyére is kellenek edzők. És akkor ezen felül jöhet meg edzőváltás.
A Bologna keretére nem tudom mennyire csapnak majd le, Zirkzeen kívül másnak a nevét nem olvastam, mint keresett portéka, bár én főleg az angol ligát követem, az olaszoknál lehet felkapottabb lesznek.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51436
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.03.04. 11:44

Szarka írta:
Maradonapoli írta:
Mech írta:Remélem ezt a Bolognát nem szedik szét a nyáron és Motta is marad, ha bejutnak a BL-be.

kicsi rá az esély, Mottát már tavaly is kerülgették nagyobb csapatok

No meg most nyáron nagy edzőkeringő váltható. Pool, Bayern, Barca pad , de tuti megválnak Ten Hagtól is, ez 4 top edzői poszt, es az utódok helyére is kellenek edzők. És akkor ezen felül jöhet meg edzőváltás.
A Bologna keretére nem tudom mennyire csapnak majd le, Zirkzeen kívül másnak a nevét nem olvastam, mint keresett portéka, bár én főleg az angol ligát követem, az olaszoknál lehet felkapottabb lesznek.

digó szinten is no name emberek, ill. akiknek meg nevük van (volt) azok már túl a harmincon
- Skorupski 32
- de Silvestri 35
- Freuler 31

Max. Orsoliniben látható egyelőre az X-faktor Zirkzeen kívül.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51436
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.03.05. 20:31

lol mekkora bundameccs volt a Benfica-Gil Vicente U23-as! Három nullra vezettek szünetben a fikások, onnan fordított 5:3-ra a vendég :DDDD
ja, semmi piros lap vagy ilyesmi...

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75013
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.03.06. 06:59

Maradonapoli írta:lol mekkora bundameccs volt a Benfica-Gil Vicente U23-as! Három nullra vezettek szünetben a fikások, onnan fordított 5:3-ra a vendég :DDDD
ja, semmi piros lap vagy ilyesmi...

szerintem csak fejben elfáradtak a fiúk, a hátvéd Zsozé meg frontérzékeny
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4149
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: dingo » 2024.03.06. 14:11

Maradonapoli írta:lol mekkora bundameccs volt a Benfica-Gil Vicente U23-as! Három nullra vezettek szünetben a fikások, onnan fordított 5:3-ra a vendég :DDDD
ja, semmi piros lap vagy ilyesmi...

U23? Én azt sem tudtam hogy ilyen létezik.
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Szarka valamint 274 vendég