BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35104
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.09.01. 14:02

Adamek írta:
Szarka írta:
Adamek írta:meglátjuk
a Dortmundot a BL-ben gyakran hollandok, portugálok cidáztatják oda meg vissza, meglátjuk idén mit tudnak
az Union meg legalább olyan fekete ló lesz szerintem mint általában minden topligás újonc szokott, simán lehet, hogy lendületből villantanak valami örömfocit és nem KÍ szinten hanem úgy igaziból


https://en.m.wikipedia.org/wiki/Borussi ... n_football

Azért rendre továbbmennek. Elmúlt 10 évben kétszer nem mentek tovább, 3 második, 5 első hely.

Hopp, 2015 EL volt, ott 2.ok lettek. Akkor 5-2-2-0 a BL mérlegük.

most megszerzik akkor az első 4. helyezésüket
érzésre a PSG esik ki velük

Ámen, atyám.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75011
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.09.01. 15:17

ebből nem lesz tavasz, de legalább lehet fejlődni a keményebb meccsek alatt
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35104
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.09.01. 15:23

Adamek írta:ebből nem lesz tavasz, de legalább lehet fejlődni a keményebb meccsek alatt

Nem zárnám ki, de papíron harmadik helyért mentek.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75011
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.09.01. 15:46

Szarka írta:
Adamek írta:ebből nem lesz tavasz, de legalább lehet fejlődni a keményebb meccsek alatt

Nem zárnám ki, de papíron harmadik helyért mentek.

hátha azért is jár egy pacsi
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16518
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.09.01. 16:08

Adamek írta:
Szarka írta:
Adamek írta:ebből nem lesz tavasz, de legalább lehet fejlődni a keményebb meccsek alatt

Nem zárnám ki, de papíron harmadik helyért mentek.

hátha azért is jár egy pacsi

ifjabb koromban voltam egy focitornán a Láng Vasas Rozsnyai úti pályáján, ott a negyedik helyezettnek matricásalbum járt, aminek jobban is örültek, mint az érmeknek
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: John McClane » 2023.09.01. 16:12

Ennél elbaszottabb csoport nehezen jöhetett volna össze...
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51431
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.09.01. 16:15

Eléggé belehúztak a ződek, ez eléggé harmadik helynek néz ki, ha elmarad a bravúr a belgák ellen.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51431
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.09.01. 16:18

Nem tudom milyen anyagot szívnak az NS szerkesztőségben, de ott már két magyar csoportkörösről delírálnak.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16518
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.09.01. 16:28

AZ Alkmaar, Aston Villa, HSK Zrinjski Mostar
Szurkolói szempontból erős, AZ-ék ellen jöhetnek a hágai cimbik, az Aston Villa ellen az angliai melósok, a mostari horvátokkal 2016-ban volt már egy találka a BL-selejtezőjében.
Futball tekintetében innét kettő eleve más polc, a horvátok meg fognak okozni kellemetlen meglepcsiket, azért bízom benne, hogy a végén több pont lesz, mint zártkapus meccs.
Pekhart Tomi - akit a cseszkó szövkap elfelejtett beválogatni, ahogyan a portugál kollégája az élete formájában lévő Wszołeket - szerint most nem kell attól félni, hogy az ősz olyan katasztrofálisan alakul, mint két éve. Legyen így, bár a bajnokságban eddig csak könnyebb meccsek voltak, ráadásul zömmel hazai pályán, a neheze ott is ősszel esedékes.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16518
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.09.01. 16:28

Maradonapoli írta:Nem tudom milyen anyagot szívnak az NS szerkesztőségben, de ott már két magyar csoportkörösről delírálnak.

Topolya SC
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1716
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2023.09.01. 17:02

Miért vagytok ennyire pesszimisták? oké, a belgák sokkal erősebbnek tűnnek, de a rácok verhetők, egy közepes olasz csapattal meg nem ritkán fordul elő, h vastagon beleszrik a csoportmeccsekbe, főleg az elején. Sztem egyáltalán nem lehetetlen csoport ez.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36798
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: RC » 2023.09.01. 17:52

Szurkolói szempontból nem rossz, pláne, ha Belgrádban nem kapnak akkora őrizetet a fradisták, mint a Zvezda ellen.
SABARIA 1926

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51431
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.09.01. 18:01

Savaria1919 írta:
Maradonapoli írta:Nem tudom milyen anyagot szívnak az NS szerkesztőségben, de ott már két magyar csoportkörösről delírálnak.

Topolya SC

szerb csapat

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16518
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.09.01. 18:25

Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:
Maradonapoli írta:Nem tudom milyen anyagot szívnak az NS szerkesztőségben, de ott már két magyar csoportkörösről delírálnak.

Topolya SC

szerb csapat

szerb bajnokságban szereplő, magyar pénzből működő, helyi magyar szurkolók által támogatott csapat
az NS-nél a nemzeti kultuszt kell erősíteni, amibe belefér nekik (leginkább Györgynek és elvbarátainak) a Kassa és az Eszék is, ahol ugyan magyar pénz van, de magyar identitás aligha.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2839
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2023.09.01. 18:28

ZotyeszKB írta:A szerbek hogy jöttek ennyire fel? Három csapatuk is szinte alanyi jogon lett csoportkörös, mert ugye a Topolya és a Csukar is úgy selejtezett hogy kiesés ellenére is biztos volt a csoportkör. Pedig aztán őket talán még a magyar 1-5. is simán verné...a Zvezda persze más szint.

Grobari az elmúlt 5 évben 3-szor csoportkörözött, a konfettiből kétszer továbbment a csopiból is. pedig most valami mérhetetlenül gyengék. a Delije ugyanezen idő alatt 2 BL és 3 EL csopikör, 2-szer továbbjutva az EL-ből.
ETO

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51431
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.09.01. 18:30

Savaria1919 írta:
Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:Topolya SC

szerb csapat

szerb bajnokságban szereplő, magyar pénzből működő, helyi magyar szurkolók által támogatott csapat
az NS-nél a nemzeti kultuszt kell erősíteni, amibe belefér nekik (leginkább Györgynek és elvbarátainak) a Kassa és az Eszék is, ahol ugyan magyar pénz van, de magyar identitás aligha.

amíg amoda gyűjtik a koefficienseket meg az első csapat 95 %-a rácokból áll, addig nekem nem tudják eladni magyar csapatként, a helyi magyarok is teli szájjal megkajálják a ner propagandát, ha magyar csapatként tekintenek rájuk, csak azért, mert a településükön játszik

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35104
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.09.01. 19:07

Adamek írta:
Szarka írta:
Adamek írta:ebből nem lesz tavasz, de legalább lehet fejlődni a keményebb meccsek alatt

Nem zárnám ki, de papíron harmadik helyért mentek.

hátha azért is jár egy pacsi

pár euró és koefficiens pont, azért nem semmi, de valóban nem nagy cél.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75011
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.09.01. 19:59

zaggar írta:Miért vagytok ennyire pesszimisták? oké, a belgák sokkal erősebbnek tűnnek, de a rácok verhetők, egy közepes olasz csapattal meg nem ritkán fordul elő, h vastagon beleszrik a csoportmeccsekbe, főleg az elején. Sztem egyáltalán nem lehetetlen csoport ez.

egyetlen reménysugarunk az, hogy a közepes digó csapat néha beleszarik a csoportmeccsekbe
szerintem ez elég ok a pepsi mizmusra
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2839
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2023.09.01. 21:03

Maradonapoli írta:amíg amoda gyűjtik a koefficienseket meg az első csapat 95 %-a rácokból áll, addig nekem nem tudják eladni magyar csapatként, a helyi magyarok is teli szájjal megkajálják a ner propagandát, ha magyar csapatként tekintenek rájuk, csak azért, mert a településükön játszik

az egy dolog, hogy odagyűjtik, de az NK Osijek például Magyarországtól vette el.
ETO

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51431
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.09.01. 21:21

Javier Arizmendi írta:
Maradonapoli írta:amíg amoda gyűjtik a koefficienseket meg az első csapat 95 %-a rácokból áll, addig nekem nem tudják eladni magyar csapatként, a helyi magyarok is teli szájjal megkajálják a ner propagandát, ha magyar csapatként tekintenek rájuk, csak azért, mert a településükön játszik

az egy dolog, hogy odagyűjtik, de az NK Osijek például Magyarországtól vette el.

azér külön a kurvaannyukat!!!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 293 vendég