BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51431
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.08.19. 19:53

Adamek írta:
Szarka írta:
Adamek írta:első helyre a fizut tenném, ez talán mindegyik példára igaz, aztán van még két ok azok már ki-ki okok, topligába vágyakozás és a kényszer (anyaklubnak kell a zsé amit csak a pl képes kiköhögni Európában)

Jó, azért hány olyan igazolás van, ahol kevesebb fizuért vált valaki? Talán amikor hazamennek levezetni.

jó, nem plusz két kapucsínóért hanem egy egynél nagyobb egész számmal szorzott fizu miatt

ja persze...

https://youtu.be/unPxgwIHGBo?t=16

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35104
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.08.19. 20:55

Javier Arizmendi írta:
Maradonapoli írta:
Javier Arizmendi írta:gyorsnak gyors Atesz.
nem tom hány év után rögbi ligát nézek. Szoboszlai játékban visszafogott, viszont nekem nagyon tetszik, ahogy a kulimunkához hozzááll. kurvára aládolgozik a csapattársaknak, kb. egyedül Jota passzol neki. végül a magyarunk 1-1-nél megforgatott valami rögbistát, aki eszetlenül agyonrúgta, tizi, amit Salah másodjára belőtt. a stúdió el van ájulva Kerkeztől, hát, volt egy-két hajmeresztő középre passza hátul, két méterre adva a társtól.

már magyar vagy angol stúdió van Kerkeztől elájulva?

a magyar természetesen. elég nekem sok év után a rögbi liga, nem fokozom még azzal, hogy autentikusan is nézzem.

ja MacAllister kiállítása még a spanyol harmadosztályban is erős lenne, asszitem a szigeten ez belefér. összességében nagyon furcsa élmény volt. a Liverpool védelmében elképesztő gyenge játékosok próbálják kihozni a labdát, kevés sikerrel, az arg-skót elég gyenge meccset nyomott, Salah kiöregedni látszik, Jota és a kolumbiai nem rossz, de nem is világklasszis. nem vagyok kiemelt rajongója Szobonak, de a mai meccs alapján az a meglepő dolog kijelenthető, hogy főleg a kisjátékokban, rövid passzok, területre passzok, megkerülős cselek területén egy-két embert kivéve eléggé a többi felett áll... ez a Pool a 4-be akar kerülni a bajnokságban? nem vagyok szakértő, de meglepne.

Nagy gond van a Poolnál. Elsődlegesen egy vkp kellene, mert McAllister nem az, de most azt kellett játszania. Gakhpo visszavont csatárnak jó, középpályán ő is idegenül mozog. Ez már kezdés előtt ismerté vált. De hogy hátul is az a Trent bénázzon, aki elvileg a legtechnikásabb védő, hát legkevésbé tőle vártam a hibát. De mivel McAllister idegenül mozog a 6-os helyén , nem tud besegíteni a labdakihozataloknál, ez biztos el bizonytalaníthatja a védőket, és ebből jönnek a hibák is. Ez az Endo gyerek lehet majd ideiglenes megoldás.
Nagy probléma, hogy nem tudták se Caicedot se Laviát megszerezni, pedig előbbit már kb 99%-ban biztosra vették.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35104
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.08.19. 20:58

A Real tökéletes érzékkel vált meg a sztárjaitól, Casemiro-ért úgy főleg jó volt 70 millát leakasztani, hogy mostanra teljesen bizonytalanná vált,neki is már egy Szaudi túra kéne.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2023.08.19. 21:29

Tükörsima bukónak néz ki a hamburgi meccs, 1-8-as lövési arány a szünetben, a támadójáték eszerint továbbra is nulla. Kérdés, hogy a 3 meccs 0 pontos kezdéstől nem inog-e meg az a pad.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1716
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2023.08.19. 21:52

Maradonapoli írta:
zaggar írta:NapiX:

Fulham-Brentford 3.20
Wolverhampton-Brighton 3.65
Tottenham-ManU 3.60
Empoli-Verona 3.15
Tiszakécske-Haladás 3.25
Hoffenheim-Freiburg 3.55
Paks-Újpest 3.45

3/7 1382.18

Kismix:

Pool-Burnusz H vagy X
Tottenham-MU 1,5 over
M. City-Newcastle 1,5 over
Dortmund-Köln 1,5 over
Leverkusen-Leipzig 1,5 over
Almería-Real 1,5 over
Inter-Monza 1,5 over
Frosinone-Napoli 1,5 over

Nagymix:

Pool-Burnusz H vagy X
Tottenham-MU 1,5 over
M. City-Newcastle 1,5 over
Dortmund-Köln 1,5 over
Leverkusen-Leipzig 1,5 over
Almería-Real 1,5 over
Inter-Monza 1,5 over
Frosinone-Napoli 1,5 over
Fulham-Brentford 0,5 over
Wolves-Brighton 1,5 over
Lyon-Monpölié 1,5 over
Toulouse-PSG 1,5 over
Paks-Újpest 1,5 over
Augsburg-Gladbach 1,5 over
Hoffenheim-Freiburg 1,5 over
Stuttgart-Bochum1,5 over
Wolfsburg-Heidenheim 1,5 over
Genoa-Fiorentina 0,5 over
AEK-Dinamo Zagreb 0,5 over
MTK-Kecskemét 0,5 over


Asszem ezt a napot elbaXtuk. Nem kicsit, nagyon.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51431
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.08.19. 22:16

zaggar írta:
Maradonapoli írta:
zaggar írta:NapiX:

Fulham-Brentford 3.20
Wolverhampton-Brighton 3.65
Tottenham-ManU 3.60
Empoli-Verona 3.15
Tiszakécske-Haladás 3.25
Hoffenheim-Freiburg 3.55
Paks-Újpest 3.45

3/7 1382.18

Kismix:


Asszem ezt a napot elbaXtuk. Nem kicsit, nagyon.

Erről kár lenne vitát nyitni... :S

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75013
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.08.19. 22:49

Javier Arizmendi írta:
sznot írta:
Maradonapoli írta:Ajjaj... Szalai Atyesz válogatott formában... :S


Félidőben le is cserélték.
Sose értettem mit látnak benne, bár nem akkora kókler mint Lang.
gyorsnak gyors Atesz.
nem tom hány év után rögbi ligát nézek. Szoboszlai játékban visszafogott, viszont nekem nagyon tetszik, ahogy a kulimunkához hozzááll. kurvára aládolgozik a csapattársaknak, kb. egyedül Jota passzol neki. végül a magyarunk 1-1-nél megforgatott valami rögbistát, aki eszetlenül agyonrúgta, tizi, amit Salah másodjára belőtt. a stúdió el van ájulva Kerkeztől, hát, volt egy-két hajmeresztő középre passza hátul, két méterre adva a társtól.

a lényeget mondd, a neveiket jól írták fel a mezre?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2840
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2023.08.19. 22:53

Maradonapoli írta:
Javier Arizmendi írta:az ide nyári igazolások kapcsán érdeklődnék elsősorban Szarka úrtól, de bárki bátran megoszthatja véleményét, hogy vajon miért jobb a Bournemouthban játszani, mint a Romában (Kluivert) vagy a Lyonban (Faivre), miért jobb a Brentford, mint az általában a BL-ben indulgató Olympiakosz (Sergi Canos), vagy akárcsak a Freiburg (a jó nevű Schade és Flekken), a Brighton miben jobb szakmailag mint a Dortmund (Dahoud) vagy a Fiorentina (Igor), illetve a Burnley miért előnyösebb, mint a Besiktas (Redmond) vagy a Gladbach (Beyer)?! a Forest miben nyújt többet, mint a Torino (Ola Aina), az Everton, mint a Villarreal (Danjuma), a Wolwes, mint az Asesinos (Cunha)?


- Kis Kluivertnek szerintem igazából nem sikerült megugrania szintet - még ha az apját kifelejtjük a storyból, akkor sem (mert akkor ugye pláne). Ígéretesen indult az Ajaxban, de elhalványult Rómában és Lipcsében is, de a többi szürke egér klubban (Nizza, Valencia) sem tudott villantani. Megváltás neki, hogy egy kis kiesés ellen küzdő, de jól fizető PL-es csapat benne látja a szolid gólszerzőt.

- Faivréről sok mindent nem tudok, de régen sem volt ritkaság, hogy nagy francia kluboktól simán eligazolt egy local star a PL-be egy kiesés ellen küzdőhöz, teszem azt Evertonhoz. Ekkora a pénzügyi szakadék a két liga között és azóta csak méginkább szétnyílhatott az olló.

- Sergio Canos ahogy látom csak kölcsönben szerepelt a görögöknél az angoloktól.

- Schade, Flekken: ugyanaz, mint Faivre-nél: több pénz, amúgy egész meglepő, hogy még a Championship is mennyi topligás országból származó légióst alkalmas, francia, német, spanyol talán csak az olaszok maradnak ki a jóból, lehet nem tetszik nekik az időjárás. :) Pár éve a Huddersfieldet szállták meg a németek, ha jól tudom.

- Dahoud: a szokásos pénzügyi motiváción túl az is benne lehetett, hogy sosem volt stabil kezdő a Dortmundban.

- Igor: egyértelműen a pénz. Olaszból azt visznek, akit akarnak az angolok, mint egy coopos boltból. Leszámítva az élmezőny nagyobb klubjait.

- Ola Aina: PL-nevelés, angol gyerek, Torino egy érdekes több éves ösztöndíj lehetett neki, valahol evidens, hogy hazatért. A Torino amúgy olaszon belül is nagyon szerény béreket fizet. Őszintén meglepődöm időnként, hogy nincsenek kiesési gondjaik.

- Redmond: pénz + PL, ill. a Besiktasba sokévnyi PL szereplés után került, amit lehet ő száműzetésként élt meg és örült, hogy visszatérhetett a PL-be.

- Beyer: a Gladbach már előtte is kölcsönadogatta, Hamburgba, Burnleyhez, ő az a kategória, aki örült, hogy véglegesítették az angolok.

- Danjuma: holland, oda megy, ahol 5 forinttal többet kap.

- Cunha: szerintem marhára túlértékelt, csoda, hogy az Atleti nem bukott rajta ellenben igen szépen is kasszírozott (50 millát). Annyit azért a srác is felmérhetett, hogy az Atletiben nem lesz sztár, ha meg megkapja mondjuk ugyanazt a gázsit + egy egy kicsit többet Angliában, akkor meg miért ne költözne?

megtisztelő a részletes válasz.

eközben a Diósgyőri Kosice nem éppen szárnyal a tót ligában...
ETO

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51431
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.08.19. 22:59

2 meccsen ment el a nagy szeló, amikről nem gondoltam volna...

Dortmund-Köln
City-Castle

2 nyomorult gól.. pedig de szép lett volna...

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35104
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.08.19. 23:13

Maradonapoli írta:2 meccsen ment el a nagy szeló, amikről nem gondoltam volna...

Dortmund-Köln
City-Castle

2 nyomorult gól.. pedig de szép lett volna...

Mondjuk volt esély 2.ik City gólra. Sajna egyáltalán nem voltak kifáradva, és ahogy tavasszal, most is kézben tartották a meccset.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40752
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.08.20. 00:35

Dárdai család egyre nagyobb bajban, lassan tényleg be kell tenni az asszonyt is balbunkóba.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51431
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.08.20. 08:29

Frankfurt-Darmstadt 1,5 over
Sassuolo-Atalanta 1,5 over
Barcelona-Cádiz H+1,5 over
Lecce-Lazio X vagy V
Roma-Salerno H vagy X
Udinese-Juventus 0,5 over
Girona-Getafe H vagy X
Betis-Atléti 0,5 over
Union-Mainz H vagy X
Villa-Everton H vagy X
WHU-Chelsea 0,5 over
Lille-Nantes 1,5 over
Le Havre-Brest 0,5 over
Lorient-Nice 0,5 over
Reims-Clermont H vagy X
Monaco-Strasbourg H vagy X
Lens-Rennes 1,5 over
Norwich-Millwall H vagy X
Parma-Feralpi H vagy X
Braunschweig-Schalke 1,5 over

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51431
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.08.20. 08:32

SuperDepor írta:Dárdai család egyre nagyobb bajban, lassan tényleg be kell tenni az asszonyt is balbunkóba.

még 1 meccset szerintem minimum kap, de ha nem húzza be, lapát
mindenesetre - ha eddig nem tették volna - ma reggeltől már tuti elkezdték keresni az utódot

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75013
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.08.20. 08:34

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Dárdai család egyre nagyobb bajban, lassan tényleg be kell tenni az asszonyt is balbunkóba.

még 1 meccset szerintem minimum kap, de ha nem húzza be, lapát
mindenesetre - ha eddig nem tették volna - ma reggeltől már tuti elkezdték keresni az utódot

remélem az utód valamelyik pálesz-rokony lesz
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51431
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.08.20. 08:42

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Dárdai család egyre nagyobb bajban, lassan tényleg be kell tenni az asszonyt is balbunkóba.

még 1 meccset szerintem minimum kap, de ha nem húzza be, lapát
mindenesetre - ha eddig nem tették volna - ma reggeltől már tuti elkezdték keresni az utódot

remélem az utód valamelyik pálesz-rokony lesz

Hajmási Pál
a pályaedző: Hajmási Péter
rögtön egy barométer-teszttel mérik fel majd a keret potenciálját

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75013
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.08.20. 09:29

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:még 1 meccset szerintem minimum kap, de ha nem húzza be, lapát
mindenesetre - ha eddig nem tették volna - ma reggeltől már tuti elkezdték keresni az utódot

remélem az utód valamelyik pálesz-rokony lesz

Hajmási Pál
a pályaedző: Hajmási Péter
rögtön egy barométer-teszttel mérik fel majd a keret potenciálját

én úgy tudom az egy fikarcnyit sem ér
vagy egy Garas Dezsőt sem? nem vagyok jó ezekben a kuplészövegekben, Hajmásit is éveken át Hagymássynak értettem, aztán volt átisóban egy osztálytársam aki egyenesen Hajhagymásinak énekelte
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51431
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.08.20. 10:04

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:remélem az utód valamelyik pálesz-rokony lesz

Hajmási Pál
a pályaedző: Hajmási Péter
rögtön egy barométer-teszttel mérik fel majd a keret potenciálját

én úgy tudom az egy fikarcnyit sem ér
vagy egy Garas Dezsőt sem? nem vagyok jó ezekben a kuplészövegekben, Hajmásit is éveken át Hagymássynak értettem, aztán volt átisóban egy osztálytársam aki egyenesen Hajhagymásinak énekelte

én is elbasztam az átírását, a horthysta rendőrspiclik szerint - márpedig az ő értesüléseik mindig pontosak - Hajmássy

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40752
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.08.20. 10:12

Ez a felszopás amit Szoboszlaival csinálnak kezd siralmassa válni.
M4sport cikk címe - Klopp nem bír betelni Szoboszlai játékával.
Klopp nyilatkozata -
"Ám hogy őszinte legyek, az általános teljesítménye, mióta itt van, nagyon-nagyon jó. Ráadásul a harmadik gólban is komoly szerepe volt, ami nyilvánvalóan rendkívül fontos. Eddig még nem láthattuk, hogy befejezéseknél milyen képességei vannak, de a jövőben még gyakrabban láthatjuk majd. Igen, valóban jól teljesített.”
Kiolvasható egy kis bújtatott kritika, miszerint a befejezéseknél eddig semmit nem mutatott.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51431
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.08.20. 10:16

SuperDepor írta:Ez a felszopás amit Szoboszlaival csinálnak kezd siralmassa válni.
M4sport cikk címe - Klopp nem bír betelni Szoboszlai játékával.
Klopp nyilatkozata -
"Ám hogy őszinte legyek, az általános teljesítménye, mióta itt van, nagyon-nagyon jó. Ráadásul a harmadik gólban is komoly szerepe volt, ami nyilvánvalóan rendkívül fontos. Eddig még nem láthattuk, hogy befejezéseknél milyen képességei vannak, de a jövőben még gyakrabban láthatjuk majd. Igen, valóban jól teljesített.”
Kiolvasható egy kis bújtatott kritika, miszerint a befejezéseknél eddig semmit nem mutatott.

nem láttam a meccsüket, de többen azt írták, hogy a "szenátorok" még láthatóan nem szívesen passzolnak neki
gondolom most az van, hogy a falkában ki kell vívnia a tekintélyt
utána jöhet a befejezősdi is

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: John McClane » 2023.08.20. 12:28

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Ez a felszopás amit Szoboszlaival csinálnak kezd siralmassa válni.
M4sport cikk címe - Klopp nem bír betelni Szoboszlai játékával.
Klopp nyilatkozata -
"Ám hogy őszinte legyek, az általános teljesítménye, mióta itt van, nagyon-nagyon jó. Ráadásul a harmadik gólban is komoly szerepe volt, ami nyilvánvalóan rendkívül fontos. Eddig még nem láthattuk, hogy befejezéseknél milyen képességei vannak, de a jövőben még gyakrabban láthatjuk majd. Igen, valóban jól teljesített.”
Kiolvasható egy kis bújtatott kritika, miszerint a befejezéseknél eddig semmit nem mutatott.

nem láttam a meccsüket, de többen azt írták, hogy a "szenátorok" még láthatóan nem szívesen passzolnak neki
gondolom most az van, hogy a falkában ki kell vívnia a tekintélyt
utána jöhet a befejezősdi is

90 labdaérintése volt,egyedül Robertsonnak volt 91...
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 234 vendég