BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.08.10. 08:53

Savaria1919 írta:
Cselszky írta:Orbánék szépen elverték a polákokat.

El, innentől koncentrálhatnak a bajnokságra a szczecini hajósok. Grosicki vezetésével ott lesznek megint az élmezőnyben.

Meglepett a különbség. Ennyivel erősebb a belga liga, mint a polák? Kb. mint amikor az utolsó Újpesti bajnokcsapatot helyrerakta a Sturm.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.08.10. 08:58

Adamek írta:végre valaki elkapja a tetű Slovant

Ez a megfelelő hozzáállás Mester! Megjegyzem én ki vagyok tiltva a szar szlován ultra fórumáról. Amikor tavaly vagy mikor játszottatok velük előbújt a törti tanár vénám és amikor mongolozgattak, levezettem nekik -egyébként teljesen kulturált hangnemben - saját maguk alsóbbrendű szolganép jellegüket.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.08.10. 09:08

Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:
Cselszky írta:Orbánék szépen elverték a polákokat.

El, innentől koncentrálhatnak a bajnokságra a szczecini hajósok. Grosicki vezetésével ott lesznek megint az élmezőnyben.

Meglepett a különbség. Ennyivel erősebb a belga liga, mint a polák? Kb. mint amikor az utolsó Újpesti bajnokcsapatot helyrerakta a Sturm.

bőven
igazából engem mindig az lep meg amikor szoros meccset tud játszani egy holland, belga, görög vagy török gárdával a mi szintünk 4-5 ligájából valaki
amúgy úgy néz ki idén minden fejre áll idelent a bottom vidéken, a kitenyésztett nagyvadak taknyolnak, új csórócsillagok születnek, ciprusiak és zsizraeliek szárnyalnak
még egy szagmai megjegyzés, kedves harczostársam, soha nem ligák játszanak egymás ellen, ezzel csak vesztes edzők takaroznak
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.08.10. 09:14

Maradonapoli írta:
Adamek írta:végre valaki elkapja a tetű Slovant

Ez a megfelelő hozzáállás Mester! Megjegyzem én ki vagyok tiltva a szar szlován ultra fórumáról. Amikor tavaly vagy mikor játszottatok velük előbújt a törti tanár vénám és amikor mongolozgattak, levezettem nekik -egyébként teljesen kulturált hangnemben - saját maguk alsóbbrendű szolganép jellegüket.

ej de nem lettem volna a helyükben amikor egy töritanár személyes emlékek alapján teszi őket helyre
mintha nekem személyesen Szvatopluk magyarázna
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.08.10. 09:25

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:végre valaki elkapja a tetű Slovant

Ez a megfelelő hozzáállás Mester! Megjegyzem én ki vagyok tiltva a szar szlován ultra fórumáról. Amikor tavaly vagy mikor játszottatok velük előbújt a törti tanár vénám és amikor mongolozgattak, levezettem nekik -egyébként teljesen kulturált hangnemben - saját maguk alsóbbrendű szolganép jellegüket.

ej de nem lettem volna a helyükben amikor egy töritanár személyes emlékek alapján teszi őket helyre
mintha nekem személyesen Szvatopluk magyarázna

a vicc az, hogy stílus alapján nem tudtak belém kötni, mintha stúdió beszélgetésen lettem volna, úgy osztottam nagy nyugalommal a kis tót jobbágyoknak az észt, aztán a szokásos mocskolódásokon túl jött egy szintén történész hajlamú tót yeti - aki amúgy szintén kulturáltan - meg is próbált leállni velem vitatkozgatni, így még hagyták egy darabig a ténykedésemet, de amikor pontról pontra történelmi tények alapján megcáfoltam a gondolatait és entelektüel szétaláztam, utána jött nemsokára a tiltás :DDDDDDD

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.08.10. 09:33

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:Ez a megfelelő hozzáállás Mester! Megjegyzem én ki vagyok tiltva a szar szlován ultra fórumáról. Amikor tavaly vagy mikor játszottatok velük előbújt a törti tanár vénám és amikor mongolozgattak, levezettem nekik -egyébként teljesen kulturált hangnemben - saját maguk alsóbbrendű szolganép jellegüket.

ej de nem lettem volna a helyükben amikor egy töritanár személyes emlékek alapján teszi őket helyre
mintha nekem személyesen Szvatopluk magyarázna

a vicc az, hogy stílus alapján nem tudtak belém kötni, mintha stúdió beszélgetésen lettem volna, úgy osztottam nagy nyugalommal a kis tót jobbágyoknak az észt, aztán a szokásos mocskolódásokon túl jött egy szintén történész hajlamú tót yeti - aki amúgy szintén kulturáltan - meg is próbált leállni velem vitatkozgatni, így még hagyták egy darabig a ténykedésemet, de amikor pontról pontra történelmi tények alapján megcáfoltam a gondolatait és entelektüel szétaláztam, utána jött nemsokára a tiltás :DDDDDDD

a lokális Vityák és az ő Gyurcijaik mindenhol megtalálhatók
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: zaggar » 2023.08.10. 10:09

Tobol-Derry H
Struga-Hesperange X
Dila Gori-Apoel V
Rosenborg-Hearts X
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.08.10. 10:21

zaggar írta:Tobol-Derry H
Struga-Hesperange X
Dila Gori-Apoel V
Rosenborg-Hearts X

good lucky strike!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.08.10. 19:45

na ma ki ég le, Tepsi vagy E-szék?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16520
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.08.10. 20:11

Adamek írta:na ma ki ég le, Tepsi vagy E-szék?

Fatih Terim nevelőegyesülete, az Adanai Haladás már vezet is
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40753
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.08.10. 20:36

A Legia - t lazán veri Varsóban a FKA, pedig nincsenek a 4 legjobb osztrák csapat között. Lengyelek szépen visszaestek.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40753
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.08.10. 20:40

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:Isti! Ha valamelyik osztrák nyugger nem akarna ebéd után aludni egyet:

https://www.youtube.com/watch?v=xWKyW0D ... el=Shrimp_

:)
Múlt hónapban éppen jártam Braunauban.

remélem elhelyezted az emlékezés virágait!

Megkönnyeztem, csak nem mertem ezidáig bevallani. A gecik rendőrörsöt csinálnak a szülőházából. Ritka egy képmutató banda a labanc.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16520
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.08.10. 20:42

SuperDepor írta:A Legia - t lazán veri Varsóban a FKA, pedig nincsenek a 4 legjobb osztrák csapat között. Lengyelek szépen visszaestek.

Ez lett volna az első komolyabb erőfelmérő a szezonban, ettől többre számítottam.
Olyan nagyon nem estek vissza, a poznani vasutasok az EKL-ben elég szépen helytálltak tavaly (negyeddöntőben estek ki), előtte a Legia indított 2 győzelemmel az EL csoportkörében. A Raków fix nemzetközi kupás ősszel.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35120
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.08.10. 20:55

Jól lesimázza végül a Fradi. Sajna elfelejtettem megtenni.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16520
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.08.10. 20:58

Savaria1919 írta:
SuperDepor írta:A Legia - t lazán veri Varsóban a FKA, pedig nincsenek a 4 legjobb osztrák csapat között. Lengyelek szépen visszaestek.

Ez lett volna az első komolyabb erőfelmérő a szezonban, ettől többre számítottam.
Olyan nagyon nem estek vissza, a poznani vasutasok az EKL-ben elég szépen helytálltak tavaly (negyeddöntőben estek ki), előtte a Legia indított 2 győzelemmel az EL csoportkörében. A Raków fix nemzetközi kupás ősszel.

1-2, abból még bármi lehet Bécsett. A visszavágó napján épp arra járok majd, ha marad jegy vállalható áron (nem a vipbe), akkor kinézek. Vendég lenne az igazi, de oda esélytelen tiketthez jutni.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: John McClane » 2023.08.10. 21:08

Varga Roland megint gólt lőtt a Sepsiben.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.08.10. 21:32

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta::)
Múlt hónapban éppen jártam Braunauban.

remélem elhelyezted az emlékezés virágait!

Megkönnyeztem, csak nem mertem ezidáig bevallani. A gecik rendőrörsöt csinálnak a szülőházából. Ritka egy képmutató banda a labanc.

akkor már remélem legalább a Geheime Staatspolicáj

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40753
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.08.10. 21:33

Bajszos szovjetnek a végén még igaza lesz, hogy megnyerik a konfetti ligat
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40753
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.08.10. 21:34

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:remélem elhelyezted az emlékezés virágait!

Megkönnyeztem, csak nem mertem ezidáig bevallani. A gecik rendőrörsöt csinálnak a szülőházából. Ritka egy képmutató banda a labanc.

akkor már remélem legalább a Geheime Staatspolicáj

Igény lenne rá
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2840
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: BL-sorsolás: Gulácsi és Willi Orbán Mourinho ellen

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2023.08.10. 21:44

SuperDepor írta:A Legia - t lazán veri Varsóban a FKA, pedig nincsenek a 4 legjobb osztrák csapat között. Lengyelek szépen visszaestek.

igazából az elmúlt évek izlandi, luxemburgi, moldáv, kazah égései után a lengyelek előreléptek.

Adamektől meglepőnek találom, hogy a görög csapatokat komolyan vehetők közé soroltad. tavaly az Oly a Ludogorectől kapott ki a BL-ben, aztán 6 meccsen 2 pont az EL-ben, a Paok a Levski Szófia ellen esett ki, ami rögtön utána a bivalyerős Hamrun ellen már zakózott, az Aris az első adandó alkalommal fennakadt a Makkabeusokon, a Pana meg a Slavián. kb a fehérvár AEK és Paok elleni meccseinél realizáltam, hogy valami végletesen elromlott a görög klubfutballban.

egyelőre jól tartja magát a Loki, a Rapid semmi különöset nem mutat.
ETO


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Savaria1919, Szarka valamint 143 vendég