Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.11.27. 10:42

jó reggelt gyereket, ma is eljött hozzátok Totó Ottó sztárelemző és szelektívstatisztikus mester

ami a tegnapot illeti, avagy a prezentációs-perfektet, láthatott (már aki láthatott, mert én egy Dunakeszi-REAC u14 meccset láttam akkor éppen) egy 10 milljon ájrós fradistát aki sajnos lehet, hogy kapásból meg is felezte a vélt értékét, de hát ilyen a popszakma, ha 11 kenguru ellen is kevés vagy akkor valszeg a helyeden vagy most is

aztán jött egy fura meccs, egy pehelysúlyú, villámléptű ifjú meccselt egy kiöregedő félben lévő monstrummal aki nem mozdult csak csépelt, jó kérdés, hogy mi lett a sporiknak kiadva ukázba, de nagyon úgy néz ki, hogy pirosat csak a végső esetben, mondjuk fejlerúgásért lehet első szándékból adni (láttuk a walesi kapus esetében, hogy akkor is csak a tanács döntése után), sajnálom a szaúdiakat mert nagy lehetőség előtt álltak, így meg szinte biztos, hogy nekik is ennyi volt a torna mert Mexikó egyszerre lesz gyors és smirglikemény, talán mégse volt jó ötlet azt a tizit teleszart gatyában elrúgni a kapu mértani közepétől 95 cm-re 35 cm magasan, szóval ahogy tanítják a 7 éveseknek, hogy így soha se

a harmadik meccset kivételesen majdnem teljes egészében láttam, illetve az első feles második részét átaludtam, de a szpíker megnyugtatott, hogy csak annyiról maradtam le mintha kihagytam volna 12 évadnyi Banánok köztet, szóval semmi extráról, a második felvonás viszont szavamra jó focit hozott, gyors támadásépítések mindkét oldalon, egy extraklasszis Mbappe és egy nagyon pontosan játszó Gríz volt a nyerő, a dánok szélsőjátéka elsőrangú volt és fene gyors a másik oldalon, sajnos győzött az egyéni képességekben kiemelkedő francos támadójáték, Mbappe és a kis Thürmer gyerkőc is félelmetesen gyors, nálam ők együtt kezdenének és Zsíráf nézné a meccset melegítve, rossz belegondolni, hogy még itt lehetne Nkankó és Benzinmanó is, ellenben ez a paraszt Rabiot egyszer még valakit megnyomorít a kétméterre felemelt 47-s lábaival, ráférne egy közepesen erős ütközés már Töftinggel

este jött a mindent vagy semmit latinó derbi, sajnos egy órán át a semmivel, a mehikóiak röhögve védekezték le a minden szinten pontatlan félisteneket, a minden szinten itt azt jelenti, hogy ez egy Vízművek-RKSK meccsein se férne bele a játékba
aztán jött az öreg oroszlán és győzött, egyértelműen az ő jelenléte jelentette a különbséget ami nagyon aggasztó, mert a Mester 26 éves volt amikor ő volt a centrumban és neki volt két valóban jó szárnysegédje valamint egy beton védelem mögötte, Pumpido pedig klasszis kapus volt a maga korában, ez most nagyon nem akar összeállni, Mariska hiába gyors még mindig Lautaro mélyen a tudása alatt teljesít és nem nagyon látom, hogy a kapitánynak lenne B-terve, a védelem kritikán aluli, jöhetne már Fojtó Jancsi

a mai tippek

Japcsi-Koszta Rita 2-0, egy gyors gól, birkózás és egy kontra a végén

Spanyolo-NSzK 1-1 félek, hogy a spanyolok nem érzik át a tétet, ki lehetne ma golyózni a jóízlés nevében káposztásékat, remélem tévedek és bevisznek pár pörgőrúgást

Szaranygeneráció-Marokkó 1-0, dögunalmat várok egy nagy afrikai hibával amit kihasznál valamelyik járókeretes csipkeverő

Horváth Feri-Kandisznó 1-1, a hokisok megleptek a gyors és dinamikus játékukkal, hátha most szerencséjük is lesz, a mi kutyánk kölykei egyetlen erős pontja a tornarutin, ezért nem fognak most se sajnos kikapni
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51164
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.11.27. 11:04

Adamek írta:jó reggelt gyereket, ma is eljött hozzátok Totó Ottó sztárelemző és szelektívstatisztikus mester

ami a tegnapot illeti, avagy a prezentációs-perfektet, láthatott (már aki láthatott, mert én egy Dunakeszi-REAC u14 meccset láttam akkor éppen) egy 10 milljon ájrós fradistát aki sajnos lehet, hogy kapásból meg is felezte a vélt értékét, de hát ilyen a popszakma, ha 11 kenguru ellen is kevés vagy akkor valszeg a helyeden vagy most is

aztán jött egy fura meccs, egy pehelysúlyú, villámléptű ifjú meccselt egy kiöregedő félben lévő monstrummal aki nem mozdult csak csépelt, jó kérdés, hogy mi lett a sporiknak kiadva ukázba, de nagyon úgy néz ki, hogy pirosat csak a végső esetben, mondjuk fejlerúgásért lehet első szándékból adni (láttuk a walesi kapus esetében, hogy akkor is csak a tanács döntése után), sajnálom a szaúdiakat mert nagy lehetőség előtt álltak, így meg szinte biztos, hogy nekik is ennyi volt a torna mert Mexikó egyszerre lesz gyors és smirglikemény, talán mégse volt jó ötlet azt a tizit teleszart gatyában elrúgni a kapu mértani közepétől 95 cm-re 35 cm magasan, szóval ahogy tanítják a 7 éveseknek, hogy így soha se

a harmadik meccset kivételesen majdnem teljes egészében láttam, illetve az első feles második részét átaludtam, de a szpíker megnyugtatott, hogy csak annyiról maradtam le mintha kihagytam volna 12 évadnyi Banánok köztet, szóval semmi extráról, a második felvonás viszont szavamra jó focit hozott, gyors támadásépítések mindkét oldalon, egy extraklasszis Mbappe és egy nagyon pontosan játszó Gríz volt a nyerő, a dánok szélsőjátéka elsőrangú volt és fene gyors a másik oldalon, sajnos győzött az egyéni képességekben kiemelkedő francos támadójáték, Mbappe és a kis Thürmer gyerkőc is félelmetesen gyors, nálam ők együtt kezdenének és Zsíráf nézné a meccset melegítve, rossz belegondolni, hogy még itt lehetne Nkankó és Benzinmanó is, ellenben ez a paraszt Rabiot egyszer még valakit megnyomorít a kétméterre felemelt 47-s lábaival, ráférne egy közepesen erős ütközés már Töftinggel

este jött a mindent vagy semmit latinó derbi, sajnos egy órán át a semmivel, a mehikóiak röhögve védekezték le a minden szinten pontatlan félisteneket, a minden szinten itt azt jelenti, hogy ez egy Vízművek-RKSK meccsein se férne bele a játékba
aztán jött az öreg oroszlán és győzött, egyértelműen az ő jelenléte jelentette a különbséget ami nagyon aggasztó, mert a Mester 26 éves volt amikor ő volt a centrumban és neki volt két valóban jó szárnysegédje valamint egy beton védelem mögötte, Pumpido pedig klasszis kapus volt a maga korában, ez most nagyon nem akar összeállni, Mariska hiába gyors még mindig Lautaro mélyen a tudása alatt teljesít és nem nagyon látom, hogy a kapitánynak lenne B-terve, a védelem kritikán aluli, jöhetne már Fojtó Jancsi

a mai tippek

Japcsi-Koszta Rita 2-0, egy gyors gól, birkózás és egy kontra a végén

Spanyolo-NSzK 1-1 félek, hogy a spanyolok nem érzik át a tétet, ki lehetne ma golyózni a jóízlés nevében káposztásékat, remélem tévedek és bevisznek pár pörgőrúgást

Szaranygeneráció-Marokkó 1-0, dögunalmat várok egy nagy afrikai hibával amit kihasznál valamelyik járókeretes csipkeverő

Horváth Feri-Kandisznó 1-1, a hokisok megleptek a gyors és dinamikus játékukkal, hátha most szerencséjük is lesz, a mi kutyánk kölykei egyetlen erős pontja a tornarutin, ezért nem fognak most se sajnos kikapni


a japóknak nyerni kell és pont
remélem a mi kutyánk kölykei - bár nem csipázom őket - felb*szták annyira az agyukat a kanadai brokkoli kormányzó beszólásán, hogy minimum nem kapnak ki
+ a belga-marokkói szintén jobb lenne egy belga győzelem, de még egy X ott is belefér - nem bízom a sok migri belgában, lehet leadnak minimum 1 pontyot a kamunégereknek, ugyanakkor vereség indokolatlanul izgalmassá tenné a végét a kroátok ellen
a spanci-német nálam no bet kategória, ezért kb. le is sz*rom

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.11.27. 11:39

Zajlik a szokásos szarakodás a két tizenhatos között. A sok sötétet senki nem világosítja fel,hogy lövésből lesz a gól.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40667
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.11.27. 11:41

Nem tudom, hogy minek vannak a vb selejtezők, elég lett volna kisorsolni a 32 csapatot, rosszabb meccsek nem lennének.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.11.27. 11:49

SuperDepor írta:Nem tudom, hogy minek vannak a vb selejtezők, elég lett volna kisorsolni a 32 csapatot, rosszabb meccsek nem lennének.
Kb.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51164
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.11.27. 11:54

SuperDepor írta:Nem tudom, hogy minek vannak a vb selejtezők, elég lett volna kisorsolni a 32 csapatot, rosszabb meccsek nem lennének.

el kellene törölni a selejtezőket, helyette B C Zs csoportos tornák kellenének, mint a hokiban, kieső-feljutó rendszerben

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.11.27. 11:59

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Nem tudom, hogy minek vannak a vb selejtezők, elég lett volna kisorsolni a 32 csapatot, rosszabb meccsek nem lennének.

el kellene törölni a selejtezőket, helyette B C Zs csoportos tornák kellenének, mint a hokiban, kieső-feljutó rendszerben

ennyi, vagy kuparendszerű selejtezők és utána maximum final 8 vagy inkább 4-s döntő
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40667
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2022.11.27. 12:12

A kosztarikai 17es embert Yeltsin Tejedanak hívják, Jelcinről nevezték el a szülei, van baj ott is.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51164
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.11.27. 12:22

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:Nem tudom, hogy minek vannak a vb selejtezők, elég lett volna kisorsolni a 32 csapatot, rosszabb meccsek nem lennének.

el kellene törölni a selejtezőket, helyette B C Zs csoportos tornák kellenének, mint a hokiban, kieső-feljutó rendszerben

ennyi, vagy kuparendszerű selejtezők és utána maximum final 8 vagy inkább 4-s döntő

és újra jugoszlávia lenne az egyik rendező :cool:

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51164
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.11.27. 12:24

SuperDepor írta:A kosztarikai 17es embert Yeltsin Tejedanak hívják, Jelcinről nevezték el a szülei, van baj ott is.

vannak ám azon a környéken Leninek is :cool:

na de ez :lol: és még Togliattiban is játszott :lol: remélem vonattal érkezett anno :DDDDD

https://www.transfermarkt.com/marx-leni ... ler/371994

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51164
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.11.27. 12:38

na, ezt vártam bazdmeg

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.11.27. 12:39

Váó! Gól! Hihetetlen,csak 80 perc kellett hozzá!
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.11.27. 12:40

Maradonapoli írta:na, ezt vártam bazdmeg
Akkor beteljesedtél bazdmeg! :D
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51164
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.11.27. 12:42

MindigÚjpest írta:
Maradonapoli írta:na, ezt vártam bazdmeg
Akkor beteljesedtél bazdmeg! :D

be

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.11.27. 12:43

beteg japók visszahozzák a VB-re NSZK-t, kurva anyátokat már hülye nyershalzabálók
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51164
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.11.27. 12:49

Adamek írta:beteg japók visszahozzák a VB-re NSZK-t, kurva anyátokat már hülye nyershalzabálók

ja, a rohadnának meg
pedig milyen szépen felvezettem őket :(
nem ezt érdemlem :(((((((((

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.11.27. 12:49

Maradonapoli írta:
MindigÚjpest írta:
Maradonapoli írta:na, ezt vártam bazdmeg
Akkor beteljesedtél bazdmeg! :D

be
Akkor valaki nem hiába kelt fel ma! :)
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51164
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2022.11.27. 12:50

MindigÚjpest írta:
Maradonapoli írta:
MindigÚjpest írta: Akkor beteljesedtél bazdmeg! :D

be
Akkor valaki nem hiába kelt fel ma! :)

hát nem, bukik az egész kasszám, hogy vernék telibe a mocskos sárga anyjukat

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2022.11.27. 12:56

Szép volt kosztkarika! Buzi Japán! Már csak a fórumtárs kasszája miatt is!
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2022.11.27. 12:58

MindigÚjpest írta:
Maradonapoli írta:
MindigÚjpest írta: Akkor beteljesedtél bazdmeg! :D

be
Akkor valaki nem hiába kelt fel ma! :)

ennyit a felkelő nap országáról
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég