Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.09.22. 11:01

ZotyeszKB írta:Felmerült bennem, hogy vajon Fradi meccsek után miért nincs sose hasonló nagyobb balhé a szurkolók viselkedése miatt...aztán a következőt találtam, amit a FARE egyik embere írt le egy cikkben..

"A Ferencváros például elfogadja a segítségemet, és lám, nem is büntették meg a klubot a Bajnokok Ligájában. Ez egy hosszú folyamat volt, de megérte a klubnak is, és semmilyen ellenszolgáltatást nem kértem érte. Bízom benne, hogy az MLSZ elhatározza, komolyan tennie kell valamit ez ügyben.”

Szóval kb. itt is működik a kvázi védelmi pénz rendszere :D Mondjuk lehet MLSZ szinten is ezt kéne és akkor nem kéne folyton zárt kapuk nélkül küzdeni.

:lol:
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34900
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2021.09.22. 11:07

Cselszky írta:
Szarka írta:
SuperDepor írta:Ezek szerint még sincs akkora hatása a politikai mainstreamnak (ez elég idétlen szópárosítás lett) a fifara, uefara, mint sokan vélelmezik. Illetve ami van, az nagyrészt kimerül a zászlólengetésekben, térdepelésben, uzengetesben et cet. Ez jó dolog. Másrészt a közelmúlt legjobb eredményeit akkor értük el, amikor a vírus miatt zártkapus meccseket játszottunk :)

A FIFA a penz szagara mozdul, annak huzza, aki tobbet fizet, de azert a kevesebbet fizetot se zavarja el vegleg.

Aki kitiltasrol beszel az nem tudja milyen rendezvenyen van. De azt hiszemBale mondott egyedul ilyen faszsagot.

Megnéztem az aznapi Sky-beszámolót, mivel ők rögzítették az ominózus anyagokat. Akkor pl. kapcsoltak valami futballügyekben is eljáró jogvédő fickót (történetesen egy feketét), aki felháborodásának adott hangot, példás büntetést javasolt, konkrétan a kizárást tartotta az egyedüli elfogadható FIFA-szankciónak.

De mi jogon buntetnek egy sportcsapatot sportbeli szankciokkal nezoi rendbontas miatt? Szerintem a legszigorubb dontes is max az allando zartkapu lehet, es meg csak nem is a legszigorubb dontesnek kellett volna jonnie.
A rendbonto buntetheto, illetve a rendezo, a sportolo csak ha maga szegi meg a szabalyt.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40664
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.09.22. 11:11

Szarka írta:
Cselszky írta:
Szarka írta:A FIFA a penz szagara mozdul, annak huzza, aki tobbet fizet, de azert a kevesebbet fizetot se zavarja el vegleg.

Aki kitiltasrol beszel az nem tudja milyen rendezvenyen van. De azt hiszemBale mondott egyedul ilyen faszsagot.

Megnéztem az aznapi Sky-beszámolót, mivel ők rögzítették az ominózus anyagokat. Akkor pl. kapcsoltak valami futballügyekben is eljáró jogvédő fickót (történetesen egy feketét), aki felháborodásának adott hangot, példás büntetést javasolt, konkrétan a kizárást tartotta az egyedüli elfogadható FIFA-szankciónak.

De mi jogon buntetnek egy sportcsapatot sportbeli szankciokkal nezoi rendbontas miatt? Szerintem a legszigorubb dontes is max az allando zartkapu lehet, es meg csak nem is a legszigorubb dontesnek kellett volna jonnie.
A rendbonto buntetheto, illetve a rendezo, a sportolo csak ha maga szegi meg a szabalyt.

Ez mindig így volt, az angol klubok is évekig ki voltak zárva az európai kupakbol.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.09.22. 11:14

SuperDepor írta:
Szarka írta:
Cselszky írta:Megnéztem az aznapi Sky-beszámolót, mivel ők rögzítették az ominózus anyagokat. Akkor pl. kapcsoltak valami futballügyekben is eljáró jogvédő fickót (történetesen egy feketét), aki felháborodásának adott hangot, példás büntetést javasolt, konkrétan a kizárást tartotta az egyedüli elfogadható FIFA-szankciónak.

De mi jogon buntetnek egy sportcsapatot sportbeli szankciokkal nezoi rendbontas miatt? Szerintem a legszigorubb dontes is max az allando zartkapu lehet, es meg csak nem is a legszigorubb dontesnek kellett volna jonnie.
A rendbonto buntetheto, illetve a rendezo, a sportolo csak ha maga szegi meg a szabalyt.

Ez mindig így volt, az angol klubok is évekig ki voltak zárva az európai kupakbol.

ez nem úgy volt, hogy az Avaslédi tiltotta ki saját magukat?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40664
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.09.22. 11:19

Adamek írta:
SuperDepor írta:
Szarka írta:De mi jogon buntetnek egy sportcsapatot sportbeli szankciokkal nezoi rendbontas miatt? Szerintem a legszigorubb dontes is max az allando zartkapu lehet, es meg csak nem is a legszigorubb dontesnek kellett volna jonnie.
A rendbonto buntetheto, illetve a rendezo, a sportolo csak ha maga szegi meg a szabalyt.

Ez mindig így volt, az angol klubok is évekig ki voltak zárva az európai kupakbol.

ez nem úgy volt, hogy az Avaslédi tiltotta ki saját magukat?

Támogatta és szorgalmazta a kitiltast, de az UEFA hozta meg a döntést. Asszem.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34900
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2021.09.22. 11:22

SuperDepor írta:
Szarka írta:
Cselszky írta:Megnéztem az aznapi Sky-beszámolót, mivel ők rögzítették az ominózus anyagokat. Akkor pl. kapcsoltak valami futballügyekben is eljáró jogvédő fickót (történetesen egy feketét), aki felháborodásának adott hangot, példás büntetést javasolt, konkrétan a kizárást tartotta az egyedüli elfogadható FIFA-szankciónak.

De mi jogon buntetnek egy sportcsapatot sportbeli szankciokkal nezoi rendbontas miatt? Szerintem a legszigorubb dontes is max az allando zartkapu lehet, es meg csak nem is a legszigorubb dontesnek kellett volna jonnie.
A rendbonto buntetheto, illetve a rendezo, a sportolo csak ha maga szegi meg a szabalyt.

Ez mindig így volt, az angol klubok is évekig ki voltak zárva az európai kupakbol.

Tudom hogy volt ra pelda, azt furcsalom, hogy klubok/dzovetsegek nem lobbiztak meg ennek eltorlesere. Illetve valahol nekem logikailag se allja meg a helyet, de tudom ez jog nem logika kerdese.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34900
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2021.09.22. 11:36

SuperDepor írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:Ez mindig így volt, az angol klubok is évekig ki voltak zárva az európai kupakbol.

ez nem úgy volt, hogy az Avaslédi tiltotta ki saját magukat?

Támogatta és szorgalmazta a kitiltast, de az UEFA hozta meg a döntést. Asszem.


"Május 31-én, Margaret Thatcher brit kormányfő nyomására az FA visszavonta a következő évre az összes angol csapat nevezését az európai kupákból,[14] két nappal később pedig az UEFA „meghatározatlan időtartamra” kitiltotta az angol klubokat. Június 6-án a FIFA kiterjesztette a tilalmat az egész világra, de egy héttel később ezt úgy módosították, hogy engedélyezték a barátságos mérkőzéseket. A kizárás nem érintette az angol nemzeti válogatottat. A Liverpoolra további hároméves eltiltást róttak ki az utánra, ha a többi angol csapatot felmentik a büntetés alól.[15] Végül az angol csapatok száműzetése öt évig tartott és a Liverpool extra büntetését is egy évre csökkentették."
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40664
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.09.22. 11:41

Szarka írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:ez nem úgy volt, hogy az Avaslédi tiltotta ki saját magukat?

Támogatta és szorgalmazta a kitiltast, de az UEFA hozta meg a döntést. Asszem.


"Május 31-én, Margaret Thatcher brit kormányfő nyomására az FA visszavonta a következő évre az összes angol csapat nevezését az európai kupákból,[14] két nappal később pedig az UEFA „meghatározatlan időtartamra” kitiltotta az angol klubokat. Június 6-án a FIFA kiterjesztette a tilalmat az egész világra, de egy héttel később ezt úgy módosították, hogy engedélyezték a barátságos mérkőzéseket. A kizárás nem érintette az angol nemzeti válogatottat. A Liverpoolra további hároméves eltiltást róttak ki az utánra, ha a többi angol csapatot felmentik a büntetés alól.[15] Végül az angol csapatok száműzetése öt évig tartott és a Liverpool extra büntetését is egy évre csökkentették."

Kösz, lusta voltam keresni.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2799
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.09.22. 12:11

Szarka írta:
SuperDepor írta:
Szarka írta:De mi jogon buntetnek egy sportcsapatot sportbeli szankciokkal nezoi rendbontas miatt? Szerintem a legszigorubb dontes is max az allando zartkapu lehet, es meg csak nem is a legszigorubb dontesnek kellett volna jonnie.
A rendbonto buntetheto, illetve a rendezo, a sportolo csak ha maga szegi meg a szabalyt.

Ez mindig így volt, az angol klubok is évekig ki voltak zárva az európai kupakbol.

Tudom hogy volt ra pelda, azt furcsalom, hogy klubok/dzovetsegek nem lobbiztak meg ennek eltorlesere. Illetve valahol nekem logikailag se allja meg a helyet, de tudom ez jog nem logika kerdese.

nem vágom, hogy mit nem értesz. a FIFA/UEFA kiadja az MLSZ-nek, hogy milyen szabályok mentén rendezze meg a meccset. ahogy Rossi mondta, nincs buzizás, cigányozás és huhogás. ha meg mégis van, akkor rendezvényszervező tagszövi kap egy kis ejnye-bejnyét. a sportolót nem éri hátrány, kifuthat a szent gyepre Albánia ellen, már ha nincs épp térdműtétje.
amikor klubcsapatok bajnoki meccsei vannak, igény esetén akkor is a rendezőt büntetik. rendezvényszervezés nagy felelősség, aki nem képes rá, ne rendezzen meccset.
habár nem konkrétan a szervezők préselték össze a lányokat, mégis a West Balkán tulaja, parti két szervezője és a biztonsági góré ücsörgött pár évet a szabályok be nem tartásából eredő halálesetek miatt.
az angolok egy hosszú időszak végén tették fel az i-re pontot a Heysel-ben. korábban a Leeds, a MUFC is ki volt zárva egy-egy évre.
ETO

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 34900
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2021.09.22. 12:37

Javier Arizmendi írta:
Szarka írta:
SuperDepor írta:Ez mindig így volt, az angol klubok is évekig ki voltak zárva az európai kupakbol.

Tudom hogy volt ra pelda, azt furcsalom, hogy klubok/dzovetsegek nem lobbiztak meg ennek eltorlesere. Illetve valahol nekem logikailag se allja meg a helyet, de tudom ez jog nem logika kerdese.

nem vágom, hogy mit nem értesz. a FIFA/UEFA kiadja az MLSZ-nek, hogy milyen szabályok mentén rendezze meg a meccset. ahogy Rossi mondta, nincs buzizás, cigányozás és huhogás. ha meg mégis van, akkor rendezvényszervező tagszövi kap egy kis ejnye-bejnyét. a sportolót nem éri hátrány, kifuthat a szent gyepre Albánia ellen, már ha nincs épp térdműtétje.
amikor klubcsapatok bajnoki meccsei vannak, igény esetén akkor is a rendezőt büntetik. rendezvényszervezés nagy felelősség, aki nem képes rá, ne rendezzen meccset.
habár nem konkrétan a szervezők préselték össze a lányokat, mégis a West Balkán tulaja, parti két szervezője és a biztonsági góré ücsörgött pár évet a szabályok be nem tartásából eredő halálesetek miatt.
az angolok egy hosszú időszak végén tették fel az i-re pontot a Heysel-ben. korábban a Leeds, a MUFC is ki volt zárva egy-egy évre.

A kizarast tartom logikatlannak. A sportolot ne buntessek a szurkolo/rendezo miatt. Gulacsi nem rendezo, ahogy Uzuni se felel a szurkolok tetteert. A max buntetes az kene legyen, hogy szurkolok nelkul, semleges vagy az ellenfel palyajan rendezhetok csak meccsek. Kizaras akkor jarjon csak ha csalas vagy eredmenybefolyasolas tortenik. Nekem ez lenne logikus.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

ZotyeszKB
Serdülõ
Hozzászólások: 487
Csatlakozott: 2005.07.09. 21:00
Tartózkodási hely: Kazincbarcelona
Kapcsolat:

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: ZotyeszKB » 2021.09.22. 12:48

kristof98.haladas írta:
ZotyeszKB írta:Jah és mi van az MLSZ hangzatos posztjával, hogy a bűnös személyekre keményen lecsapnak?? Eltelt kb. 3 hét a meccs óta, és semmi hír erről...lehet ha pár embert lekapcsolnak (gondolom van elég felvétel...pl. az angolok ellen meccs végén berohanó személy kb. maga írta ki facen, hogy ő volt) akkor a FIFA is máshogy áll a büntihez...ettől függetlenül persze nekem se tetszik az, amit ellenünk folytat a FIFA és az UEFA

Feljelentés volt, szerintem ezzel nagyon kimaxolták a mozgásterüket. A bűnüldöző hatóságok pedig ne ideológiailag motivált civilek, vagy FIFA, UEFA kénye.kedve szerint ugráljanak. Nyilván mennek az ügyek a maguk tempójában.


Volt feljelentés? Én nem olvastam róla...amúgy az a baj, hogy a stadion körbejárhatósága miatt szerintem nehezebb a beazonosítás, sokan úgy mennek a B középbe hogy nem is oda szól a jegyük...szóval mondjuk kiszűrik, hogy a 111-es szektor 5. sor 12-es széken volt a huhogó személy, aki a rendszer szerint Kiss Béla...de most lehet ott ép Nagy Józsika ugrált a leírtak miatt. Szurkolói kártya se kellett a meccsre így még azokkal se vethetik össze a dolgot, hacsak nem a rendőrséget kérik fel hogy azonosítsa a személyt. Amúgy az angol meccsen konkrétan meg se fogták a táskámat csak kinyitottam és belenéztek, simán bevihettem volna bármi tiltott dolgot. Ennél a résznél azért felmerül a rendező felelőssége is...
Hajrá Vegyész!!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.09.22. 13:25

ZotyeszKB írta:
kristof98.haladas írta:
ZotyeszKB írta:Jah és mi van az MLSZ hangzatos posztjával, hogy a bűnös személyekre keményen lecsapnak?? Eltelt kb. 3 hét a meccs óta, és semmi hír erről...lehet ha pár embert lekapcsolnak (gondolom van elég felvétel...pl. az angolok ellen meccs végén berohanó személy kb. maga írta ki facen, hogy ő volt) akkor a FIFA is máshogy áll a büntihez...ettől függetlenül persze nekem se tetszik az, amit ellenünk folytat a FIFA és az UEFA

Feljelentés volt, szerintem ezzel nagyon kimaxolták a mozgásterüket. A bűnüldöző hatóságok pedig ne ideológiailag motivált civilek, vagy FIFA, UEFA kénye.kedve szerint ugráljanak. Nyilván mennek az ügyek a maguk tempójában.


Volt feljelentés? Én nem olvastam róla...amúgy az a baj, hogy a stadion körbejárhatósága miatt szerintem nehezebb a beazonosítás, sokan úgy mennek a B középbe hogy nem is oda szól a jegyük...szóval mondjuk kiszűrik, hogy a 111-es szektor 5. sor 12-es széken volt a huhogó személy, aki a rendszer szerint Kiss Béla...de most lehet ott ép Nagy Józsika ugrált a leírtak miatt. Szurkolói kártya se kellett a meccsre így még azokkal se vethetik össze a dolgot, hacsak nem a rendőrséget kérik fel hogy azonosítsa a személyt. Amúgy az angol meccsen konkrétan meg se fogták a táskámat csak kinyitottam és belenéztek, simán bevihettem volna bármi tiltott dolgot. Ennél a résznél azért felmerül a rendező felelőssége is...

Kövesden is ez a szokás, ZTE, Gyirmót meccseken is ez volt
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.09.22. 13:50

ManBat írta:
ZotyeszKB írta:
kristof98.haladas írta:Feljelentés volt, szerintem ezzel nagyon kimaxolták a mozgásterüket. A bűnüldöző hatóságok pedig ne ideológiailag motivált civilek, vagy FIFA, UEFA kénye.kedve szerint ugráljanak. Nyilván mennek az ügyek a maguk tempójában.


Volt feljelentés? Én nem olvastam róla...amúgy az a baj, hogy a stadion körbejárhatósága miatt szerintem nehezebb a beazonosítás, sokan úgy mennek a B középbe hogy nem is oda szól a jegyük...szóval mondjuk kiszűrik, hogy a 111-es szektor 5. sor 12-es széken volt a huhogó személy, aki a rendszer szerint Kiss Béla...de most lehet ott ép Nagy Józsika ugrált a leírtak miatt. Szurkolói kártya se kellett a meccsre így még azokkal se vethetik össze a dolgot, hacsak nem a rendőrséget kérik fel hogy azonosítsa a személyt. Amúgy az angol meccsen konkrétan meg se fogták a táskámat csak kinyitottam és belenéztek, simán bevihettem volna bármi tiltott dolgot. Ennél a résznél azért felmerül a rendező felelőssége is...

Kövesden is ez a szokás, ZTE, Gyirmót meccseken is ez volt

az EB-n még ennyi se volt, se motozás se uzsitáska vizit, semmi
2013-ban voltam utoljára Fradi meccsen, minden zsebet ki kellett forgatni, vizet elkobozták, végigtapperoltak
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

ZotyeszKB
Serdülõ
Hozzászólások: 487
Csatlakozott: 2005.07.09. 21:00
Tartózkodási hely: Kazincbarcelona
Kapcsolat:

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: ZotyeszKB » 2021.09.22. 14:19

Adamek írta:
ManBat írta:
ZotyeszKB írta:
Volt feljelentés? Én nem olvastam róla...amúgy az a baj, hogy a stadion körbejárhatósága miatt szerintem nehezebb a beazonosítás, sokan úgy mennek a B középbe hogy nem is oda szól a jegyük...szóval mondjuk kiszűrik, hogy a 111-es szektor 5. sor 12-es széken volt a huhogó személy, aki a rendszer szerint Kiss Béla...de most lehet ott ép Nagy Józsika ugrált a leírtak miatt. Szurkolói kártya se kellett a meccsre így még azokkal se vethetik össze a dolgot, hacsak nem a rendőrséget kérik fel hogy azonosítsa a személyt. Amúgy az angol meccsen konkrétan meg se fogták a táskámat csak kinyitottam és belenéztek, simán bevihettem volna bármi tiltott dolgot. Ennél a résznél azért felmerül a rendező felelőssége is...

Kövesden is ez a szokás, ZTE, Gyirmót meccseken is ez volt

az EB-n még ennyi se volt, se motozás se uzsitáska vizit, semmi
2013-ban voltam utoljára Fradi meccsen, minden zsebet ki kellett forgatni, vizet elkobozták, végigtapperoltak


Én mindkét EB meccsünkön kint voltam...vagy fémkapun mentem át vagy kézivel vizsgáltak végig és mindent kipakoltattak táskából, zsebből :D
Hajrá Vegyész!!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74813
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.09.22. 14:48

ZotyeszKB írta:
Adamek írta:
ManBat írta:Kövesden is ez a szokás, ZTE, Gyirmót meccseken is ez volt

az EB-n még ennyi se volt, se motozás se uzsitáska vizit, semmi
2013-ban voltam utoljára Fradi meccsen, minden zsebet ki kellett forgatni, vizet elkobozták, végigtapperoltak


Én mindkét EB meccsünkön kint voltam...vagy fémkapun mentem át vagy kézivel vizsgáltak végig és mindent kipakoltattak táskából, zsebből :D

nálunk semmi, a kézi ott fityegett egy kiscsákónál de zavartak be a jegy leolvasása után, sietni kellett mert már csak 80 perc volt a kezdésig
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2799
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.09.22. 15:44

mióta TCs-t lekapcsolták 870 millával, már a testüregvizsgálat se a régi. a Stefánia felől mindent is bevihettünk az angolra.
ETO

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46279
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2021.09.22. 18:36

Javier Arizmendi írta:mióta TCs-t lekapcsolták 870 millával, már a testüregvizsgálat se a régi. a Stefánia felől mindent is bevihettünk az angolra.

Helyes.
Pár gólt kellett volna fiainknak, vagy Langnak egy pár új lábat.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2799
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.09.22. 19:51

nyúl írta:
Javier Arizmendi írta:mióta TCs-t lekapcsolták 870 millával, már a testüregvizsgálat se a régi. a Stefánia felől mindent is bevihettünk az angolra.

Helyes.
Pár gólt kellett volna fiainknak, vagy Langnak egy pár új lábat.

közkivánatra kihagyta ezt a meccset.
ETO

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2799
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.09.23. 22:55

SuperDepor írta:
kristof98.haladas írta:
Javier Arizmendi írta:ja elég érdekes világ az olyan, ahol betartják a maguk alkotta szabályokat, és következményei vannak a szabályszegésnek. nem vagyok ehhez hozzászokva az biztos. gondolom az összes bagoly és a füstgránátos csóka is már önként jelentkezett, és vállalja a következményeket, ezzel is prezentálva erkölcsi felsőbbrendésűket a liberálisokkal és a szélső baloldali hordákkal szemben. akik nem birtak magukba fojtani ellenérzésüket, boldogak lehetnek, hogy nem megy mondjuk 30 ezer ember meccsre, az meg mégis csak 250 milla forint jegyárbevétel veszteség a MLSZ-nek, meg ott van a 200,000 svájci frankos bünti. vajon, ha Csányi felajánl 20,000 frank vérdíjat a nyomravezető részére, a haverjai feldobják a rakétaművészt, aki csak erősen kifejtette a véleményét?

Valóban betartják. Leginkább azt, hogy itt kizárólag a sport számít, politikai megnyilvánulások nincsenek. Oh, wait...

Persze, hogy betartják. Láttál már olyat, hogy himnusz alatt beszaladt valaki egy oda nem illő zászlóval a vendégcsapat elé? Ugye nem, mert én se.

https://www.rnd.de/panorama/em-spiel-un ... TR4CU.html

https://www.ksta.de/region/rhein-erft/f ... 2429933101

a rakétás csóka is gondolom bevállal 5 ezer eurot akkor.
ETO

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2021.09.27. 11:59

Aztadurva, Vécseit is meghívták a válogatottba: https://twitter.com/MLSZhivatalos/statu ... mKY8NL7JAc
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Savaria1919 valamint 124 vendég