Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.03.22. 20:56

Cselszky írta:
zaggar írta:ejnye..az örmények meg hazai pályán full x-es statisztikával se tudtak x-elni..

Belenéztem vagy 20 perc erejéig, kurva szar meccs volt, totál értelmetlen az efféle barátságos gyömöszkölés.


pont emiatt gondoltam egy sima x-re..de ezek a balfékek még otthon is kikaptak
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.03.22. 21:10

Adamek írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:meglepő, de háromból kettő jött
befektettem 6500+5000 bónuszt és lett belőle 23E szaudi aráboknak és görögöknek hála
csak az a bénalábú Lewa nem tudott egyet se vállalni az ötből, halál ciki, ott dőlt be a harmadik

Este megszakad a sorozatunk - Willi nélkül könnyen -
Magyarország Törökország V 3,20

szerintem közép Palkó kapar majd a helyén
nyerünk és remélem senkit nem rúgnak le Jumurdzsákék
holland és dán a mai tippem

ja nem, dánok holnap
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.03.22. 21:29

Gula kaphatna már két potyát sose lesz meg a másfeles overem...

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35120
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.03.22. 21:44

Érdekes első félidő. Séfi Szalai helyéről építkezik, néha Szobo is hátrajön.

Egyébként végig balszélen építkezünk, Sallai, Szobo, Séfi, Kerkez passzolgatnak végig.

Tartjuk a labdát, próbálunk mi dominálni, de nincs meg a végső passz. A védelem nehez bírkózik meg a hosszú labdákkal, Szalai szenved hátul, ezt leszámítva tetszik a játékunk.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.03.22. 21:51

na jó most már elég, ha gúla csak 1 potyát kap

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96368
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2024.03.22. 22:08

Na, jön Mittel Dárdáj, hajrá!
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.03.22. 22:31

Gula, kapj már egy gólt baszod!!!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.03.22. 22:36

Na jó van, Gula, ezt most megúsztad!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.03.22. 22:38

Na bazmeg... mégis megy a szeló... :((((

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96368
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2024.03.22. 22:39

Kleini lol
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.03.22. 22:39

Mikor lesznek már rendes meccsek, a kurvaéletbe?!?!

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35120
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.03.22. 23:19

Hát a második felesre, a gól után nagyon visszaálltunk, a törökök is aktívabbak lettek, a pontrúgásokat pedig pocsékul védekeztük le, de Gulának hála megőriztük az előnyt.

Ahogy olvasom nem mindenki örült ennek :)
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2024.03.23. 07:29

Utálom az így elvégzett tizenegyest. Baromi kockázatos. Téthelyzetben az ilyet szokták elcseszni.
Mindig azt szerettem, ahogy Kiprich vagy Mendieta rúgta. A kapus elmegy gyufáért és csak belsővel begurítja.

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1721
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: zaggar » 2024.03.23. 08:22

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Szarka írta:Ma futball-történelmet írhat San Marino. Na nem nagyot, de 20 év után végre újra nyerhetnek egy meccset.

San Marino - Saint Kitts and Nevis 20:45

Nem sikerült a szint lépés... :( Nem tudom ki lenne ehhez megfelelő ellenfél...

San Marino igazából ahogy nézem tökutolsó a fifa-ranglistán (210.), a Szent Kitt-ek 147.-ek!!! Nem csoda, hogy erős volt nekik az ellenfél. Logikusan következve az eggyel előttük állóval kellene játszaniuk, akkor talán kemény munkával meglehetne a bravúr és a horror-sorozat lezárása. Ja, az utolsó előtti pedig egy másik karibi társaság: Anguilla.

Hangvilla, baz'meg, ami nem is egy önálló identitás
fasz kivan ezzel is, minden mikrosziget társulás tud egyesével FIFA tag lenni, de egy katalán vagy akármilyen sokmilliós nép sose lehet tag

amúgy bazi jó hely Anguilla, ajánlom mindenkinek aki valaha Karibra vetődne, a legtutibb Bounty-sziget és atom finom kecskebordát grilleznek a parti büfék


Ma lesz egy Uruguay-Baszkföld.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.03.23. 09:08

nyúl írta:Utálom az így elvégzett tizenegyest. Baromi kockázatos. Téthelyzetben az ilyet szokták elcseszni.
Mindig azt szerettem, ahogy Kiprich vagy Mendieta rúgta. A kapus elmegy gyufáért és csak belsővel begurítja.

én se szeretem a nygyedkörív mozgással és 1-2 lépésről elvégzett tiziket, valóban ezeket szokták leginkább vagy túlhelyezni mellé/fölé vagy mivel az irány itt egyértelműen adott, elérni a kapusok ha 20 centivel beljebb megy vagy kicsit gyengébb ha belsőzve lövik
de van a világon egy maroknyi srác, akik úgy helyeznek tűpontosan erőből, hogy azt lehetetlen elérni tizedmásodpercek alatt háromméteres távról vetődve, szerencsére Szobiszörp benne van ebben a tucatnyiban, félelmetesen érzi a célterület határvidékét, szóval amikor ő rúgja ezt a biztonsági megoldást nem vagyok ideges, ha mondjuk Szalai Atesz csinálná oda se mernék nézni
nekem is az jön be amikor megvárják ameddig a kapus összeesik és ellenkező oldalra ki vagy átfordított belsővel elpasszolják, de úgy lehetetlen erőből a kapufához lőni, én is azt tartom a klasszikus tizinek és azt szeretem a legjobban, leginkább meg azt utálom amikor 18-ról nekifutva a kapustól függetlenül 80 kilót beleadva rábikázzák, az a legkevésbé magabiztos bár ezt is lehetetlen kiszedni ha gólterületet talál csak erről lerí a szakmai igénytelenség és a teljes bizonytalanság
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.03.23. 09:10

zaggar írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:Nem sikerült a szint lépés... :( Nem tudom ki lenne ehhez megfelelő ellenfél...

San Marino igazából ahogy nézem tökutolsó a fifa-ranglistán (210.), a Szent Kitt-ek 147.-ek!!! Nem csoda, hogy erős volt nekik az ellenfél. Logikusan következve az eggyel előttük állóval kellene játszaniuk, akkor talán kemény munkával meglehetne a bravúr és a horror-sorozat lezárása. Ja, az utolsó előtti pedig egy másik karibi társaság: Anguilla.

Hangvilla, baz'meg, ami nem is egy önálló identitás
fasz kivan ezzel is, minden mikrosziget társulás tud egyesével FIFA tag lenni, de egy katalán vagy akármilyen sokmilliós nép sose lehet tag

amúgy bazi jó hely Anguilla, ajánlom mindenkinek aki valaha Karibra vetődne, a legtutibb Bounty-sziget és atom finom kecskebordát grilleznek a parti büfék


Ma lesz egy Uruguay-Baszkföld.

gondolom ez nemhivatalos kategóriába esik és a FIFA játékvezetőket se ad ehhez nemhogy a nevét
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2024.03.23. 09:12

némi zavar az erőben a zéerténél. Kötésben tettem olyat is, hogy írország-belgium, ez most úgy jelenik meg a fogadási naplóban, hogy írország-szlovákia... kíváncsi leszek, ha nyerő lesz, kell-e majd magyarázgatnom nekik ők baszták el...

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35120
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2024.03.23. 10:05

nyúl írta:Utálom az így elvégzett tizenegyest. Baromi kockázatos. Téthelyzetben az ilyet szokták elcseszni.
Mindig azt szerettem, ahogy Kiprich vagy Mendieta rúgta. A kapus elmegy gyufáért és csak belsővel begurítja.

Ha elmegy. Láttam már tizit így rúgni, a kapus higgadt maradt, és a rúgó csak erőtlen rúgásra volt képes. Persze van aki ezt meg tudja oldali utolsó tizedmásodpercig kivárva, és úgy is megoldani, de ehhez idegek is kellenek.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.03.23. 10:49

Maradonapoli írta:némi zavar az erőben a zéerténél. Kötésben tettem olyat is, hogy írország-belgium, ez most úgy jelenik meg a fogadási naplóban, hogy írország-szlovákia... kíváncsi leszek, ha nyerő lesz, kell-e majd magyarázgatnom nekik ők baszták el...

nekem is volt ilyen, sajnos 1.0 szorzóval fogják jóváírni
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2024.03.23. 10:51

Szarka írta:
nyúl írta:Utálom az így elvégzett tizenegyest. Baromi kockázatos. Téthelyzetben az ilyet szokták elcseszni.
Mindig azt szerettem, ahogy Kiprich vagy Mendieta rúgta. A kapus elmegy gyufáért és csak belsővel begurítja.

Ha elmegy. Láttam már tizit így rúgni, a kapus higgadt maradt, és a rúgó csak erőtlen rúgásra volt képes. Persze van aki ezt meg tudja oldali utolsó tizedmásodpercig kivárva, és úgy is megoldani, de ehhez idegek is kellenek.

ilyenkor szem becsuk és spiccel fel kell varrni a léc alá valamelyik oldalra mint a futsalban, minden más esetben tuti a kapus nyeri
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 122 vendég