Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.11.17. 07:27

SuperDepor írta:
Maradonapoli írta:
nyúl írta:Moilanen háta jutott eszembe.
De legalább ezek a nehezét megcsinálták. Az utolsó 2 meccsért járna egy recski wellness hétvége, de 85 óta először pótselejtezés nélkül kinn vagyunk egy tornán.

Hejj, Nyúl elvtárs! Pedig már félig épp megjósoltam a Nemzethy Katasztrófát! Erre meg bemákolják! Pedig épp statáriális Nemzethy Számonkérő Széket akartam felállítani és akasztgatni...

Ettől függetlenül akasztani lehetne

Aszondod, igény vóna rá?

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.11.17. 07:32

SuperDepor írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:A vedelmunket elnezve a mi meccsünkön lehet, hogy jönni fog az ehhez szükséges eredmény

borzalmas sajnos a bekksor, az a tény is, hogy egy emberen múlik az egész aki ráadásul lassan kérheti a korkedvezményes nyugdíjazását
Tunyában nagyon nem vágom azt a makacsságot, hogy mit ragaszkodik annyira a Fityó-Lang duóhoz a formán és játékon kívüli Attatürkkel együtt, eszébe sincs kipróbálni az amúgy sokadik meccsüket végigpadozó lehetséges utódokat
vagy az lehet még a pakliban, hogy a bankárék már kinézték az új Wilmost valahol a topligák mélyén valami hun ükanyával
az ilyeneket például tuti érdemes lett volna anno, mint a Fikajó Tömöri vagy Eitan Tibi

Cipruson Lang az utolsó hat meccsből ötször a kispadon ült 90 percen keresztül. Egyszer pedig keretben sem volt. A ciprusi liga nem jobb a hazaitol, ezt a szintet hozná egy átlagos magyar bekk is

Én már csak abban reménykedem, hogy az EB után egy szakasz kezdődik és pár ember visszavonul ezek közül.
Valami azt súgja, hogy ez egyfajta gesztus EB -lesz a mi öregjeinknek, amin olyanokat fog pályán tartani Tunya, akik az előző kettőről lemaradtak vagy marginális szerepet játszottak, a másik halmaz a honosítottak, a harmadik meg pár topligásunk és ennyi. Nagy dolgokat nem várok most sem.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.11.17. 07:38

Maradonapoli írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:borzalmas sajnos a bekksor, az a tény is, hogy egy emberen múlik az egész aki ráadásul lassan kérheti a korkedvezményes nyugdíjazását
Tunyában nagyon nem vágom azt a makacsságot, hogy mit ragaszkodik annyira a Fityó-Lang duóhoz a formán és játékon kívüli Attatürkkel együtt, eszébe sincs kipróbálni az amúgy sokadik meccsüket végigpadozó lehetséges utódokat
vagy az lehet még a pakliban, hogy a bankárék már kinézték az új Wilmost valahol a topligák mélyén valami hun ükanyával
az ilyeneket például tuti érdemes lett volna anno, mint a Fikajó Tömöri vagy Eitan Tibi

Cipruson Lang az utolsó hat meccsből ötször a kispadon ült 90 percen keresztül. Egyszer pedig keretben sem volt. A ciprusi liga nem jobb a hazaitol, ezt a szintet hozná egy átlagos magyar bekk is

Én már csak abban reménykedem, hogy az EB után egy szakasz kezdődik és pár ember visszavonul ezek közül.
Valami azt súgja, hogy ez egyfajta gesztus EB -lesz a mi öregjeinknek, amin olyanokat fog pályán tartani Tunya, akik az előző kettőről lemaradtak vagy marginális szerepet játszottak, a másik halmaz a honosítottak, a harmadik meg pár topligásunk és ennyi. Nagy dolgokat nem várok most sem.

megnyerjük a kecibe'
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35121
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.11.17. 07:42

zaggar írta:
Szarka írta:Úgy érzem, egy kínkeservesen kivívott iksz lesz. A bulgárok a sok negatív visszhang miatt biztos harcos csapat lesz, míg a mieink csak le akarják majd tudni a továbbjutást, és nem kockáztatunk túlzottan.

De remélem rám cáfolnak egy 4 gólos magyar győzelemmel :)


Nem gondoltál még arra, h tippmixelj?:)

Sajna elragadott a nemzeti hév és végül magyar győzelemre tettem, még egy hendiset is tettem 0-1-nél.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21423
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Mech » 2023.11.17. 08:00

csoda, hogy Willi nélkül megvertük a szerbeket

mindenki Szobot nyalja miközben Orbi a válogatott leghasznosabb játékosa az biztos

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35121
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2023.11.17. 10:34

Mech írta:csoda, hogy Willi nélkül megvertük a szerbeket

mindenki Szobot nyalja miközben Orbi a válogatott leghasznosabb játékosa az biztos

Kijutottál végül a meccsre?
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21423
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Mech » 2023.11.17. 10:58

Szarka írta:
Mech írta:csoda, hogy Willi nélkül megvertük a szerbeket

mindenki Szobot nyalja miközben Orbi a válogatott leghasznosabb játékosa az biztos

Kijutottál végül a meccsre?

nem, jobbnak láttuk nem menni, ahogy kintiek mondták elég nagy balhé volt kívül miközben a meccs ment

a bolgár rendőrség meg úgy kommunikálta le, hogy a bolgár szurkolói csoportok verekedtek össze, ők meg csak rendet tettek, miközben minden eddiginél nagyobb összefogás volt/van a csoportjaik között...

https://twitter.com/hooliganscz1999/sta ... 94647?s=46

valahol ott tartanak, mint mi a 90/00-es években szerintem..

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2840
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2023.11.17. 21:48

Maradonapoli írta:Ezt megúszták. Nyugtass meg, hogy a végén csak Allende elvtárs győzelmi indulója szólt szovjet feldolgozásban a fülesből:

https://www.youtube.com/watch?v=vfV4_UV ... nnel=Ingen

oldalfüggetlenül nekem nagyon hasonlónak tűnnek ezek a dalok. Allende elvtára győzelmi indulójáról valahogy a Duce kedvence jutott eszembe:
https://www.youtube.com/watch?v=Qr0xi5gwumw

remélem az EB-n azért jobban fogunk játszani az elmúlt meccsekhez viszonyítva
ETO

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16520
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.11.17. 22:48

Néztem a lengyel-cseh meccset, ezzel a döntetlennel elszállt a polákok egyenesági kijutási reménye, de a cseszkók is izgulhatnak, mert a moldávok megtréfálhatják őket még.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.11.18. 08:58

Javier Arizmendi írta:
Maradonapoli írta:Ezt megúszták. Nyugtass meg, hogy a végén csak Allende elvtárs győzelmi indulója szólt szovjet feldolgozásban a fülesből:

https://www.youtube.com/watch?v=vfV4_UV ... nnel=Ingen

oldalfüggetlenül nekem nagyon hasonlónak tűnnek ezek a dalok. Allende elvtára győzelmi indulójáról valahogy a Duce kedvence jutott eszembe:
https://www.youtube.com/watch?v=Qr0xi5gwumw

remélem az EB-n azért jobban fogunk játszani az elmúlt meccsekhez viszonyítva

nagyon szépen, tisztán éneklik a szöveget, felirattal extrán ideális lenne nyelvtanuláshoz kiejtési gyakorlatokhoz

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.11.18. 10:07

Savaria1919 írta:Néztem a lengyel-cseh meccset, ezzel a döntetlennel elszállt a polákok egyenesági kijutási reménye, de a cseszkók is izgulhatnak, mert a moldávok megtréfálhatják őket még.


nem bánom, hogy a polákok elvéreztek, túl sok mákos eseményük volt már az utóbbi években, érett már ez még akkor is ha még ezt is meg lehet oldani, kivéve ha csoportnegyedikek lesznek véghül
Moldova és Albánia ellenben meglepetés volt végig, ők most a 10 évvel ezelőtti Izland-Wales fellángolás kb. mai megfelelője

erről jut eszembe, az elmúlt selejtezők meglepetései szépen elsüllyedtek mára, Izland - É-Ír - Finn - Macedón stb most a helyükön vannak, ellenben jönnek fel durván újra a románok, Ciprus és Málta nulla pontja negatív meglepetés főleg az előbbi durván az, skandik a Dánok kivételével mind mennek a feledés homályába
és kurva jó, hogy nem kell most pótselejteznük, elég erős lesz az a mezőny
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.11.18. 10:22

Adamek írta:
Savaria1919 írta:Néztem a lengyel-cseh meccset, ezzel a döntetlennel elszállt a polákok egyenesági kijutási reménye, de a cseszkók is izgulhatnak, mert a moldávok megtréfálhatják őket még.


nem bánom, hogy a polákok elvéreztek, túl sok mákos eseményük volt már az utóbbi években, érett már ez még akkor is ha még ezt is meg lehet oldani, kivéve ha csoportnegyedikek lesznek véghül
Moldova és Albánia ellenben meglepetés volt végig, ők most a 10 évvel ezelőtti Izland-Wales fellángolás kb. mai megfelelője

erről jut eszembe, az elmúlt selejtezők meglepetései szépen elsüllyedtek mára, Izland - É-Ír - Finn - Macedón stb most a helyükön vannak, ellenben jönnek fel durván újra a románok, Ciprus és Málta nulla pontja negatív meglepetés főleg az előbbi durván az, skandik a Dánok kivételével mind mennek a feledés homályába
és kurva jó, hogy nem kell most pótselejteznük, elég erős lesz az a mezőny

az elmúlt selejtezők meglepetései szépen elsüllyedtek mára

Ahogy nagyjaink már megírták:

„Magyarország azon szikla, melyre fogja építeni Isten az európai labdarúgás szentegyházát”

"Európa csendes, ujra csendes,
Elzúgtak selejtezői...
Szégyen reá! lecsendesűlt és
Kijutását nem vívta ki."

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4149
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: dingo » 2023.11.18. 12:28

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:Néztem a lengyel-cseh meccset, ezzel a döntetlennel elszállt a polákok egyenesági kijutási reménye, de a cseszkók is izgulhatnak, mert a moldávok megtréfálhatják őket még.


nem bánom, hogy a polákok elvéreztek, túl sok mákos eseményük volt már az utóbbi években, érett már ez még akkor is ha még ezt is meg lehet oldani, kivéve ha csoportnegyedikek lesznek véghül
Moldova és Albánia ellenben meglepetés volt végig, ők most a 10 évvel ezelőtti Izland-Wales fellángolás kb. mai megfelelője

erről jut eszembe, az elmúlt selejtezők meglepetései szépen elsüllyedtek mára, Izland - É-Ír - Finn - Macedón stb most a helyükön vannak, ellenben jönnek fel durván újra a románok, Ciprus és Málta nulla pontja negatív meglepetés főleg az előbbi durván az, skandik a Dánok kivételével mind mennek a feledés homályába
és kurva jó, hogy nem kell most pótselejteznük, elég erős lesz az a mezőny

az elmúlt selejtezők meglepetései szépen elsüllyedtek mára

Ahogy nagyjaink már megírták:

„Magyarország azon szikla, melyre fogja építeni Isten az európai labdarúgás szentegyházát”

"Európa csendes, ujra csendes,
Elzúgtak selejtezői...
Szégyen reá! lecsendesűlt és
Kijutását nem vívta ki."

De hát kétségbe kell-e esnünk,
Hát búsuljunk-e e miatt?
Ellenkezőleg, oh hon, inkább
Ez légyen, ami lelket ad.

Emelje ez föl lelkeinket,
Hogy mi vagyunk a lámpafény,
Mely amidőn a többi alszik,
Ég a sötétség éjjelén.
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.11.18. 12:30

dingo írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:
nem bánom, hogy a polákok elvéreztek, túl sok mákos eseményük volt már az utóbbi években, érett már ez még akkor is ha még ezt is meg lehet oldani, kivéve ha csoportnegyedikek lesznek véghül
Moldova és Albánia ellenben meglepetés volt végig, ők most a 10 évvel ezelőtti Izland-Wales fellángolás kb. mai megfelelője

erről jut eszembe, az elmúlt selejtezők meglepetései szépen elsüllyedtek mára, Izland - É-Ír - Finn - Macedón stb most a helyükön vannak, ellenben jönnek fel durván újra a románok, Ciprus és Málta nulla pontja negatív meglepetés főleg az előbbi durván az, skandik a Dánok kivételével mind mennek a feledés homályába
és kurva jó, hogy nem kell most pótselejteznük, elég erős lesz az a mezőny

az elmúlt selejtezők meglepetései szépen elsüllyedtek mára

Ahogy nagyjaink már megírták:

„Magyarország azon szikla, melyre fogja építeni Isten az európai labdarúgás szentegyházát”

"Európa csendes, ujra csendes,
Elzúgtak selejtezői...
Szégyen reá! lecsendesűlt és
Kijutását nem vívta ki."

De hát kétségbe kell-e esnünk,
Hát búsuljunk-e e miatt?
Ellenkezőleg, oh hon, inkább
Ez légyen, ami lelket ad.

Emelje ez föl lelkeinket,
Hogy mi vagyunk a lámpafény,
Mely amidőn a többi alszik,
Ég a sötétség éjjelén.

Vivát!!!

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.11.18. 12:46

Ha már irodalmi napot tartunk:

Szegény Dzsuzsi, a táborozáskor

Estve jött a behívolat
Nemzeti-szín pecsét alatt,
Egy szép őszi éjszakán
Zörgettek Bazsi ablakán.

Éppen akkor vált el tőle,
Vígan álmodott felőle,
Kedvére pihent ágyában,
Lindát ölelvén álmában:

Mikor bús trombitaszóra
Űlni kellett mindjárt lóra,
Elindúlván a románra;
Jaj! talán a rossz homárra!

Sírva ment a Nationalig
S onnan a kertek aljáig.
Indúlt nyelvem bús nótára,
Árva gerlice módjára.

Mezét könny öntözte,
Piros-fehér-zöld pántlikát rákötözte;
Tíz rózsát hinte csukájára,
Százannyi csókot magára.

A lelkem is sírt belőlem,
Mikor a büdösromán belőtte:
"Isten hozzád román!" többet nem szólt,
s Dzsu' baszott egy hatalmas gólt!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.11.18. 17:56

Maradonapoli írta:Ha már irodalmi napot tartunk:

Szegény Dzsuzsi, a táborozáskor

Estve jött a behívolat
Nemzeti-szín pecsét alatt,
Egy szép őszi éjszakán
Zörgettek Bazsi ablakán.

Éppen akkor vált el tőle,
Vígan álmodott felőle,
Kedvére pihent ágyában,
Lindát ölelvén álmában:

Mikor bús trombitaszóra
Űlni kellett mindjárt lóra,
Elindúlván a románra;
Jaj! talán a rossz homárra!

Sírva ment a Nationalig
S onnan a kertek aljáig.
Indúlt nyelvem bús nótára,
Árva gerlice módjára.

Mezét könny öntözte,
Piros-fehér-zöld pántlikát rákötözte;
Tíz rózsát hinte csukájára,
Százannyi csókot magára.

A lelkem is sírt belőlem,
Mikor a büdösromán belőtte:
"Isten hozzád román!" többet nem szólt,
s Dzsu' baszott egy hatalmas gólt!

ja, biztos Lindát ölelt álmában és nem Lacit
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.11.18. 18:28

Adamek írta:
Maradonapoli írta:Ha már irodalmi napot tartunk:


ja, biztos Lindát ölelt álmában és nem Lacit

nem akartam keresztényietlen lenni
de ki az a Laci? azt hittem Peti...

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.11.18. 18:36

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:Ha már irodalmi napot tartunk:


ja, biztos Lindát ölelt álmában és nem Lacit

nem akartam keresztényietlen lenni
de ki az a Laci? azt hittem Peti...

nyilván úgy van igaziból de a Lindára jobban kijön egy Laci
meg amúgy se akarok olyan direkt lenni, nem akarom, hogy bevonják a diplomata útlevelemet
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.11.18. 18:44

Adamek írta:
Maradonapoli írta:
Adamek írta:ja, biztos Lindát ölelt álmában és nem Lacit

nem akartam keresztényietlen lenni
de ki az a Laci? azt hittem Peti...

nyilván úgy van igaziból de a Lindára jobban kijön egy Laci
meg amúgy se akarok olyan direkt lenni, nem akarom, hogy bevonják a diplomata útlevelemet

cinikus dolgokat művel időnként a természet... nagyjából a világ bármely nőjét ágyába vihetné, erre meg... nem tehet róla, de morbid szitu...

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.11.18. 18:54

Maradonapoli írta:
Adamek írta:
Maradonapoli írta:nem akartam keresztényietlen lenni
de ki az a Laci? azt hittem Peti...

nyilván úgy van igaziból de a Lindára jobban kijön egy Laci
meg amúgy se akarok olyan direkt lenni, nem akarom, hogy bevonják a diplomata útlevelemet

cinikus dolgokat művel időnként a természet... nagyjából a világ bármely nőjét ágyába vihetné, erre meg... nem tehet róla, de morbid szitu...

ráadásul duplán is vihetné őket akkora ormánnyal
de nem, neki az kell, hogy a kétgyermekes fater zacsija csattanjon a homlokán
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 139 vendég