Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.11.06. 16:09

Mech írta:
Maradonapoli írta:
Savaria1919 írta:trógerség

valószínűleg berezeltek a szövetségnél, mert az ultracsoportok tüntetni akartak a meccsen ellenük, már külön fel voltak osztva a szektorok:
Kép

Ebben a stadionban egyszer körbesétáltam a rekortánon. :)

én meg már soha nem jutok el oda,
2020-ban ugyanez volt, megvolt jegy, szállás stb, erre covid miatt lelőtték a meccset
most 3 évre rá ugyanúgy off, csak most a bolgárok miatt

el vagyok átkozva ezzel a festői Szófiával :D

2006-körül jártunk ott haverral, hátizsákos hétvége keretében - mert akciós volt a wizz jegy valami pár ezer forint -, jó buli volt!
- totál Moszkva feeling, a nagy munkásmozgalmi komancs szobrok, +tábornokok szobrai még kint a sugárutakon, parkokban, tereken (pl. Tolbuhin, Malinovszkij, Zsukov stb.) akik nálunk már akkor 25 éve a szoborparkban pihentek
- mindehhez társul, hogy mindenütt cirill betűk, pl. elakartunk ugrani egy buszos kirándulásra Plovdivba, de feladtuk, mert senki nem besszélt angolul, hogy megmondja a frankót, latin betűkkel meg csak a coca cola reklám volt kint a giga buszállomáson.
- vodkázásos bebaszás a Vitosán
- felfelé-lefelé egy szétesés szélén álló, rozsdás, menet közben ugorj bele felvonóval (halálfélelem) - hogy a horror teljes legyen, valahol félúton közvetlen alatta volt egy régi sír, olyan, mint amiket bármely magyar temetőben találsz 70-es, 80-es évekbeli stílusban...
- az idősebb taxisofőr a vasast dicsőítette nekünk amikor vitt be a városba, az út végén meg kifelé a fiatal a fradit meg talán a lokit emlegette
- félig elrothadt kutyus maradvány a lokomotív stadion mellett
- kurva jó régi bolhapiac, benne mindenféle kommunista és náci relikviákkal (a horogkeresztes tengeralattjáró órától a szovjetunió hőse kitüntetéséig bezárólag minden)
- az utcai kaják mondjuk úgy, minimál higiéniával készültek,
- az éttermes kajáik olcsók, de fincsik voltak
- kipróbáltuk a metrójukat, ami kb. áll 5 megállóból, de a poén: valami időkapu volt a végén, ugyanis:
- a végállomáson konkrétan a miskolc, avas városrészében találtuk magukat
- nagy szívfájdalmunk volt akkoriban, hogy medvetáncoltatós bulin nem tudtunk részt venni - pedig még a kifejezést is sikerült a helyiektől megtudnunk: "mecska-tánc"
- ja és birkózókinézetű fickók demonstrálták előttünk az utcai harc szabályait kereszteződésnél, előttünk vertek orrba egy átlagautóst
- este ugyanezen fickók invitáltak be minket utcáról a piroslámpás lebujba
- a rendőrautók vw pólók voltak, kb. 15-20 éves kohószökevények
- az állatkert rendesen sajnáltuk az állatokat, mert kb. beton volt minden, de olyan vidéki gányolt stílusban, ránéztél a csont és bőr oroszlánra és láttad, hogy legszívesebben öngyilkos lenne
- ugyanitt láttunk először élőben klasszik szláv budit, szimpla lyuk és állj felé és szar jellegűt, mondjuk a lábaknak volt valami támasz-féle..., nem mertem bemenni, mert féltem, hogy a picsasötétben beleesek a lyukba, világítás nem volt, csak némi beszűrődő fény... :)

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21423
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Mech » 2023.11.06. 16:24

Maradonapoli írta:
Mech írta:
Maradonapoli írta:Ebben a stadionban egyszer körbesétáltam a rekortánon. :)

én meg már soha nem jutok el oda,
2020-ban ugyanez volt, megvolt jegy, szállás stb, erre covid miatt lelőtték a meccset
most 3 évre rá ugyanúgy off, csak most a bolgárok miatt

el vagyok átkozva ezzel a festői Szófiával :D

2006-körül jártunk ott haverral, hátizsákos hétvége keretében - mert akciós volt a wizz jegy valami pár ezer forint -, jó buli volt!
- totál Moszkva feeling, a nagy munkásmozgalmi komancs szobrok, +tábornokok szobrai még kint a sugárutakon, parkokban, tereken (pl. Tolbuhin, Malinovszkij, Zsukov stb.) akik nálunk már akkor 25 éve a szoborparkban pihentek
- mindehhez társul, hogy mindenütt cirill betűk, pl. elakartunk ugrani egy buszos kirándulásra Plovdivba, de feladtuk, mert senki nem besszélt angolul, hogy megmondja a frankót, latin betűkkel meg csak a coca cola reklám volt kint a giga buszállomáson.
- vodkázásos bebaszás a Vitosán
- felfelé-lefelé egy szétesés szélén álló, rozsdás, menet közben ugorj bele felvonóval (halálfélelem) - hogy a horror teljes legyen, valahol félúton közvetlen alatta volt egy régi sír, olyan, mint amiket bármely magyar temetőben találsz 70-es, 80-es évekbeli stílusban...
- az idősebb taxisofőr a vasast dicsőítette nekünk amikor vitt be a városba, az út végén meg kifelé a fiatal a fradit meg talán a lokit emlegette
- félig elrothadt kutyus maradvány a lokomotív stadion mellett
- kurva jó régi bolhapiac, benne mindenféle kommunista és náci relikviákkal (a horogkeresztes tengeralattjáró órától a szovjetunió hőse kitüntetéséig bezárólag minden)
- az utcai kaják mondjuk úgy, minimál higiéniával készültek,
- az éttermes kajáik olcsók, de fincsik voltak
- kipróbáltuk a metrójukat, ami kb. áll 5 megállóból, de a poén: valami időkapu volt a végén, ugyanis:
- a végállomáson konkrétan a miskolc, avas városrészében találtuk magukat
- nagy szívfájdalmunk volt akkoriban, hogy medvetáncoltatós bulin nem tudtunk részt venni - pedig még a kifejezést is sikerült a helyiektől megtudnunk: "mecska-tánc"
- ja és birkózókinézetű fickók demonstrálták előttünk az utcai harc szabályait kereszteződésnél, előttünk vertek orrba egy átlagautóst
- este ugyanezen fickók invitáltak be minket utcáról a piroslámpás lebujba
- a rendőrautók vw pólók voltak, kb. 15-20 éves kohószökevények
- az állatkert rendesen sajnáltuk az állatokat, mert kb. beton volt minden, de olyan vidéki gányolt stílusban, ránéztél a csont és bőr oroszlánra és láttad, hogy legszívesebben öngyilkos lenne
- ugyanitt láttunk először élőben klasszik szláv budit, szimpla lyuk és állj felé és szar jellegűt, mondjuk a lábaknak volt valami támasz-féle..., nem mertem bemenni, mert féltem, hogy a picsasötétben beleesek a lyukba, világítás nem volt, csak némi beszűrődő fény... :)

ez jól hangzik, most már tényleg bánom, hogy kétszer SEM jutottam ki meccsre :D

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29067
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: banok » 2023.11.06. 23:41

Akik ki akartak menni Szófiába azoknak megértem a dühét - de tegyük hozzá, hogy ez a bolgár balhé nekük nagyon jól jön... :D

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40753
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.11.07. 06:55

banok írta:Akik ki akartak menni Szófiába azoknak megértem a dühét - de tegyük hozzá, hogy ez a bolgár balhé nekük nagyon jól jön... :D

Teljesen mindegy, az se dobná fel a bolgár válogatottat, ha a lelátón tüntetnének és cirkuszolnának a hazai szurkolók.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29067
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: banok » 2023.11.08. 01:47

SuperDepor írta:
banok írta:Akik ki akartak menni Szófiába azoknak megértem a dühét - de tegyük hozzá, hogy ez a bolgár balhé nekük nagyon jól jön... :D

Teljesen mindegy, az se dobná fel a bolgár válogatottat, ha a lelátón tüntetnének és cirkuszolnának a hazai szurkolók.


Szerintem egy üres stadionnál nincs lehangolóbb...

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.11.08. 06:41

banok írta:
SuperDepor írta:
banok írta:Akik ki akartak menni Szófiába azoknak megértem a dühét - de tegyük hozzá, hogy ez a bolgár balhé nekük nagyon jól jön... :D

Teljesen mindegy, az se dobná fel a bolgár válogatottat, ha a lelátón tüntetnének és cirkuszolnának a hazai szurkolók.


Szerintem egy üres stadionnál nincs lehangolóbb...

utolsó két meccsre úgy kiállni, hogy matematikai esély sincs a pótselejtezőre sem, na az az igazán lehangoló, a közönség hiánya neki már tök nyolc
ellenben nekünk a saját drukkereink simán holtpontokon átlendítő összetevők, mi szopunk nagyobbat egyértelműen
fax tudja ez mennyire jogszerű, szerintem egyoldalúan ezt nem lehetett megcsinálni, tuti benne vannak a bajszos kreténék is, vagy lefizették őket vagy valami más eszközzel lepaktáltak, simán el tudom képzeli, hogy egy megegyezéses döntetlent garantáltak nekünk amivel már kint vagyunk matekalapon is
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40753
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.11.08. 10:05

Adamek írta:
banok írta:
SuperDepor írta:Teljesen mindegy, az se dobná fel a bolgár válogatottat, ha a lelátón tüntetnének és cirkuszolnának a hazai szurkolók.


Szerintem egy üres stadionnál nincs lehangolóbb...

utolsó két meccsre úgy kiállni, hogy matematikai esély sincs a pótselejtezőre sem, na az az igazán lehangoló, a közönség hiánya neki már tök nyolc
ellenben nekünk a saját drukkereink simán holtpontokon átlendítő összetevők, mi szopunk nagyobbat egyértelműen
fax tudja ez mennyire jogszerű, szerintem egyoldalúan ezt nem lehetett megcsinálni, tuti benne vannak a bajszos kreténék is, vagy lefizették őket vagy valami más eszközzel lepaktáltak, simán el tudom képzeli, hogy egy megegyezéses döntetlent garantáltak nekünk amivel már kint vagyunk matekalapon is

Ilyen erővel le is mondhattak volna a palyavalasztoi jogról
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.11.11. 08:03

SuperDepor írta:
Adamek írta:
banok írta:
Szerintem egy üres stadionnál nincs lehangolóbb...

utolsó két meccsre úgy kiállni, hogy matematikai esély sincs a pótselejtezőre sem, na az az igazán lehangoló, a közönség hiánya neki már tök nyolc
ellenben nekünk a saját drukkereink simán holtpontokon átlendítő összetevők, mi szopunk nagyobbat egyértelműen
fax tudja ez mennyire jogszerű, szerintem egyoldalúan ezt nem lehetett megcsinálni, tuti benne vannak a bajszos kreténék is, vagy lefizették őket vagy valami más eszközzel lepaktáltak, simán el tudom képzeli, hogy egy megegyezéses döntetlent garantáltak nekünk amivel már kint vagyunk matekalapon is

Ilyen erővel le is mondhattak volna a palyavalasztoi jogról

van még csavar ebben a sztoriban
annyi biztos, hogy ez a bolgi szövetség simán állja a balfaszsági versenyt Csányiékkal
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2840
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2023.11.11. 15:18

Adamek írta:annyi biztos, hogy ez a bolgi szövetség simán állja a balfaszsági versenyt Csányiékkal

az MLSZ-ben ott ül még a Corvinusos bolgár Radev?
ETO

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2023.11.11. 16:01

Javier Arizmendi írta:
Adamek írta:annyi biztos, hogy ez a bolgi szövetség simán állja a balfaszsági versenyt Csányiékkal

az MLSZ-ben ott ül még a Corvinusos bolgár Radev?

passz
az állandóságot a még Kossuth által kinevezett Berzi Sándor képviseli nálunk, a többit nem ismerem
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.11.11. 16:29

Drága Bolgár Úrék mi a faszomat csinálnak...?

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.11.11. 17:12

Nagy Ádi kapott 20 percet!!! :cool:

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40753
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.11.12. 12:19

Bolgárok fullba nyomják a keretént, pedig Robert Downey Jr. megmondta, hogy azt ne
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 4524289114
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.11.12. 13:22

SuperDepor írta:Bolgárok fullba nyomják a keretént, pedig Robert Downey Jr. megmondta, hogy azt ne
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 4524289114

Isti! Ha nem baszod el a karriered legjobb éveit a hanyatló nyugaton, már rég mentőállomás vezető lehetnél baszod!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16520
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.11.13. 11:58

négy órája dolgozom, az ötödik cikket írtam a bolgár-magyarról
szánalmas ez a showműsor meg az uefa is, hogy asszisztál ehhez
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21423
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Mech » 2023.11.13. 12:06

Savaria1919 írta:négy órája dolgozom, az ötödik cikket írtam a bolgár-magyarról
szánalmas ez a showműsor meg az uefa is, hogy asszisztál ehhez

16:00-kor MLSZ sajttáj a témában, remélem tovább nem asszisztálunk ezeknek a balkáni cigóknak a szarságaikhoz.
Bármennyire csicskaság kérni kell UEFA-tól, hogy most már döntsenek ők, hogy mi a gedva van.

Vagy majd ejtőernyővel ül minden játékosunk a repülőn aztán keringünk Bulgária fölött csütörtökön, hogy kezdőrúgás előtt szólnak 5 perccel a cigányok, hogy hova ugorjunk?

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16520
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2023.11.13. 12:11

Mech írta:
Savaria1919 írta:négy órája dolgozom, az ötödik cikket írtam a bolgár-magyarról
szánalmas ez a showműsor meg az uefa is, hogy asszisztál ehhez

16:00-kor MLSZ sajttáj a témában, remélem tovább nem asszisztálunk ezeknek a balkáni cigóknak a szarságaikhoz.
Bármennyire csicskaság kérni kell UEFA-tól, hogy most már döntsenek ők, hogy mi a gedva van.

Vagy majd ejtőernyővel ül minden játékosunk a repülőn aztán keringünk Bulgária fölött csütörtökön, hogy kezdőrúgás előtt szólnak 5 perccel a cigányok, hogy hova ugorjunk?

jön a 6.
én is bízom benne, hogy odacsapnak végre az asztalra, mert vicc ez már
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Mech
Aranylabdás
Hozzászólások: 21423
Csatlakozott: 2009.07.21. 15:39
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Mech » 2023.11.13. 12:19

Savaria1919 írta:
Mech írta:
Savaria1919 írta:négy órája dolgozom, az ötödik cikket írtam a bolgár-magyarról
szánalmas ez a showműsor meg az uefa is, hogy asszisztál ehhez

16:00-kor MLSZ sajttáj a témában, remélem tovább nem asszisztálunk ezeknek a balkáni cigóknak a szarságaikhoz.
Bármennyire csicskaság kérni kell UEFA-tól, hogy most már döntsenek ők, hogy mi a gedva van.

Vagy majd ejtőernyővel ül minden játékosunk a repülőn aztán keringünk Bulgária fölött csütörtökön, hogy kezdőrúgás előtt szólnak 5 perccel a cigányok, hogy hova ugorjunk?

jön a 6.
én is bízom benne, hogy odacsapnak végre az asztalra, mert vicc ez már

Azért a magyar média is hergeli a népet rendesen, direkt ezeréves képeket meg videókat raknak be a stadionról, miközben a helyi csapat, a Botev Plovdiv több, mint fél éve itt játszik már, természetesen nézők előtt. A stadion már rég elkészült, csak a két kapu mögötti tetőt csinálják most.

Ezek mai képek:
Kép
Kép

Őszintén, miért ne lehetne ebben a stadionban meccset játszani, pláne, hogy zártkapus is lesz?

Ha semelyik stadionban nem lenne meccs, amit közben átépítenek, akkor megállna a futballvilág. A Real, a Pool stb. évek óta úgy játszik a stadionjában, hogy közben átépítik. Nem sok klub csinálja, azt mint a Barca, hogy amíg átépítik a stadionjukat elköltöznek albérletbe. A legtöbb klub megoldja úgy, hogy közben otthon játszik.

Avatar
Maradonapoli
Aranylabdás
Hozzászólások: 51446
Csatlakozott: 2006.01.30. 20:52

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Maradonapoli » 2023.11.13. 12:23

Savaria1919 írta:négy órája dolgozom, az ötödik cikket írtam a bolgár-magyarról
szánalmas ez a showműsor meg az uefa is, hogy asszisztál ehhez

már ez eleve szán alom volt, hogy engedélyezték a zártkaput, már ott fel kellett volna szólítani őket hogy nyitott kapu vagy 0:3 és -3 pont levonás
ezért lapítanak mint sz*r a fűben most svájcban, mert azt hitték csendben, feltűnés nélkül lemegy majd a dolog, de a bolgárciányok még ezt is elb*szták, szóval, anyázhatja őket rendesen az uefa is (nem mintha sajnálnám azokat a korrupt geciket)

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40753
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2023.11.13. 12:26

Savaria1919 írta:négy órája dolgozom, az ötödik cikket írtam a bolgár-magyarról
szánalmas ez a showműsor meg az uefa is, hogy asszisztál ehhez

Hol olvashatóak az írásaid?
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 117 vendég