Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: sznot » 2021.09.05. 20:17

nyúl írta:
banok írta:
nyúl írta:Jobb lenne ma lezárni ezt a fejezetet. Nem szeretem az elnyújtott sztorikat a happy end reménye nélkül.


Te és a legendás optimizmusod...
De bejön.
Nem sokkal jobb, mint számolgatni, követni a mézesmadzagot és aztán pofára esni?
Egyenként kellene megköszönni nekik.


Lang szerint még mindig van esélyünk.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4149
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: dingo » 2021.09.05. 20:18

nyúl írta:Jobb lenne ma lezárni ezt a fejezetet. Nem szeretem az elnyújtott sztorikat a happy end reménye nélkül.

Kívánságod meghallgattatott :(
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: ManBat » 2021.09.05. 20:19

nyúl írta:
banok írta:
nyúl írta:Jobb lenne ma lezárni ezt a fejezetet. Nem szeretem az elnyújtott sztorikat a happy end reménye nélkül.


Te és a legendás optimizmusod...
De bejön.
Nem sokkal jobb, mint számolgatni, követni a mézesmadzagot és aztán pofára esni?
Egyenként kellene megköszönni nekik.

legjobb volna mindenkit szétbaszni
pláne ezeket a hitetlen kutyákat
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2839
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.09.05. 20:31

szerintem 2016-ban és az idei eb-n is azért játszottunk erőn felül eredményesen, mert mi a többiekhez képest egy plusz hónap felkészülést beletoltunk. most hogy nincs extra időnk felkészülni, megmutatjuk valójában mit érünk. amúgy a polákok is hulla gyengék, akár még tényleg is visszajöhetünk.
Lang az ETO-ban sem volt a szívem csücske, de nem látom be, hogy ma miben volt gyengébb mint Vilmos, vagy a gólszerzőt agyon nem rúgó török Szalai. állítólag Lang passzolt a legtöbbet és legpontosabban. amúgy az albiknál volt egy-két egész ügyes játékos.
ETO

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2021.09.05. 20:36

ManBat írta:
nyúl írta:
banok írta:
Te és a legendás optimizmusod...
De bejön.
Nem sokkal jobb, mint számolgatni, követni a mézesmadzagot és aztán pofára esni?
Egyenként kellene megköszönni nekik.

legjobb volna mindenkit szétbaszni
pláne ezeket a hitetlen kutyákat

Történelmet írtunk. Szkanderéktól még szüzek voltunk.
Katarba majd mennek a lányaink és nő a GDP.

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2021.09.05. 20:40

Javier Arizmendi írta:szerintem 2016-ban és az idei eb-n is azért játszottunk erőn felül eredményesen, mert mi a többiekhez képest egy plusz hónap felkészülést beletoltunk. most hogy nincs extra időnk felkészülni, megmutatjuk valójában mit érünk. amúgy a polákok is hulla gyengék, akár még tényleg is visszajöhetünk.
Lang az ETO-ban sem volt a szívem csücske, de nem látom be, hogy ma miben volt gyengébb mint Vilmos, vagy a gólszerzőt agyon nem rúgó török Szalai. állítólag Lang passzolt a legtöbbet és legpontosabban. amúgy az albiknál volt egy-két egész ügyes játékos.

Gyengék, de megcseszhetjük, ha nem élünk az esélyeinkkel. Nem néztem a meccset, mert úton voltam, de könnyen el tudom képzelni, hogy milyen lehetett ez az erőtlen kiállás. Innentől úgy kell felfogni, hogy nincs veszteni valónk.
HAJRÁ HALI!

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2021.09.05. 21:07

Nem láttam a meccset, de a buli kedvéért remélem, hogy a gólszerző színes bőrű, esetleg retkes is, és egy repohár-mágnessel a jelmeze alatt tolta végig.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
zaggar
Tartalék
Hozzászólások: 1716
Csatlakozott: 2015.04.09. 16:10
Tartózkodási hely: Ország gyöngye-aranya

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: zaggar » 2021.09.05. 21:19

Jó lehet a brazil-argentin, első nekifutásra kb 8 percig tartott a meccs.
Újpest-Munkás
Serie A iránt érdekl?d? (Milan és a többiek)

"Az ön parancsa nekem nem parancs. Az én látható f?hatóságom az árkodi püspök meg a vallás- és közoktatásügyi miniszter, a láthatatlan meg, aki ígéreteimet számon tartja, maga a megváltó Krisztus."

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96365
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2021.09.05. 21:21

Az utóbbi két meccsünk alapján - kalkulálva a vélhető letargiával - simán benne van, hogy Andorra ellen is szenvedni fogunk.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75010
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.09.05. 21:29

SuperDepor írta:
Adamek írta:kiégett a retinám ettől a meccstől

Nekem is, pedig én a tavaszi Diósgyőrhöz vagyok szokva, ami ebben a műfajban kőkemény volt.

bármelyik NB3-s csoportból kihalászunk véletlenszerűen egy meccset és rádob erre a cuccra két csillagot pluszban
első körös ázsiai vagy közép-amerikai előselejtezőkön van ilyen színvonaltalanság, de itt elvileg most kőkemény profikat láthattunk
ilyenkor tréfás visszagondolni a nyári értetlenkedőkre, hogy miért nem viszik az aranylábú fiainkat a DAC-nál vagy a digó kettesnél menőbb csapatok, ha még egyszer valaki felsorolja a négy és fél topliga összes csapatát Szalai II kapcsán mint sorban álló kérőket vagy Szobiszörpöt levilágsztározza azt rondán kiröhögöm
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40748
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.09.05. 21:56

zaggar írta:Jó lehet a brazil-argentin, első nekifutásra kb 8 percig tartott a meccs.

Komoly...
"A nemzetközi beszámolók szerint az alig pár perc után igen hevessé váló brazil-argentin vb-selejtező a 10. percben egyelőre véget is ért, miután a brazil egészségügyi felügyeletnél (ANVISA) “rájöttek”, hogy négy, Angliában szereplő argentin játékos (Emiliano Martinez, Emiliano Buendia, Cristian Romero és Giovani Lo Celso) az előírásokat megszegve és állítólag hamis dokumentumokat bemutatva úszta meg a kötelező karantént. Mindez azok után történt, hogy a vendégek hivatalos és különleges engedélyt kaptak a futballisták bevetésére."
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
banok
Aranylabdás
Hozzászólások: 29067
Csatlakozott: 2005.03.20. 03:08
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: banok » 2021.09.05. 22:00

SuperDepor írta:
zaggar írta:Jó lehet a brazil-argentin, első nekifutásra kb 8 percig tartott a meccs.

Komoly...
"A nemzetközi beszámolók szerint az alig pár perc után igen hevessé váló brazil-argentin vb-selejtező a 10. percben egyelőre véget is ért, miután a brazil egészségügyi felügyeletnél (ANVISA) “rájöttek”, hogy négy, Angliában szereplő argentin játékos (Emiliano Martinez, Emiliano Buendia, Cristian Romero és Giovani Lo Celso) az előírásokat megszegve és állítólag hamis dokumentumokat bemutatva úszta meg a kötelező karantént. Mindez azok után történt, hogy a vendégek hivatalos és különleges engedélyt kaptak a futballisták bevetésére."


Egy South Park évaddá vált az egész világ...

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35100
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2021.09.05. 22:08

Javier Arizmendi írta:szerintem 2016-ban és az idei eb-n is azért játszottunk erőn felül eredményesen, mert mi a többiekhez képest egy plusz hónap felkészülést beletoltunk. most hogy nincs extra időnk felkészülni, megmutatjuk valójában mit érünk. amúgy a polákok is hulla gyengék, akár még tényleg is visszajöhetünk.
Lang az ETO-ban sem volt a szívem csücske, de nem látom be, hogy ma miben volt gyengébb mint Vilmos, vagy a gólszerzőt agyon nem rúgó török Szalai. állítólag Lang passzolt a legtöbbet és legpontosabban. amúgy az albiknál volt egy-két egész ügyes játékos.

Az első felében lehet az igazság, hozzátéve, hogy ha egy alapember kiesik ( nagy ádi az angolok, Szalai most ), akkor hasonló kaliberrel se tudjuk pótolni, a már begyakorolt taktika se működik. Egyszerűen olyan mint a kisegítő suli, extra adag ráfordítás kell, hogy a fiúk tudják hozni ami bennük van. Na de ezt nem engedhetjük meg magunknak minden hónapban.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2839
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2021.09.05. 22:10

3 napja brazilban vannak, de a meccs közben kellett őket lekapcsolni
ETO

Avatar
dingo
Sztár
Hozzászólások: 4149
Csatlakozott: 2008.10.05. 04:18
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: dingo » 2021.09.05. 22:21

sznot írta:Ez a Lang nyilatkozat bazz..

Jó, tudjuk, hogy ő a szíved csücske :)
ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS!ÁLOMSORSOLÁS! :D

"A fiatal dingó nagyon kedves jószág, ám felnőve bizalmatlanná, harapóssá, rendkívül önállóvá válik, ragadozó természete minduntalan kitör belőle, ezért háziállatként tartása semmiképpen nem ajánlott."

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75010
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Adamek » 2021.09.06. 06:47

Javier Arizmendi írta:szerintem 2016-ban és az idei eb-n is azért játszottunk erőn felül eredményesen, mert mi a többiekhez képest egy plusz hónap felkészülést beletoltunk. most hogy nincs extra időnk felkészülni, megmutatjuk valójában mit érünk. amúgy a polákok is hulla gyengék, akár még tényleg is visszajöhetünk.
Lang az ETO-ban sem volt a szívem csücske, de nem látom be, hogy ma miben volt gyengébb mint Vilmos, vagy a gólszerzőt agyon nem rúgó török Szalai. állítólag Lang passzolt a legtöbbet és legpontosabban. amúgy az albiknál volt egy-két egész ügyes játékos.

szar volt mindhárom belső bekk, Lang annyival volt a másik kettő mögött, hogy neki valahogy mindig látványosra sikerülnek a mutatványok és nem szimpla mezőnypasszokat ront hanem kritikus helyen ad kulcspasszokat az ellenfélnek
Wili egy közepes bundásliga pasas, nem gyors de nem is lassú, magyar bekkeknél jobban fejel és helyezkedik, szögleteinknél abszolút a legveszélyesebb, csak sajnos dadognak a támadásindító passzai és szerintem túl sokat vállal előre, ha lenne 3 wiliképességű belső védő akkor egymás hülyeségeit javítva viszonylag stabil védelmünk lenne
Szalai csak nálunk lehet sztár, darabos, lassú, a felépítése szerintem nem ideális, nem látom stabilnak és az erejének a töredékét tudja hasznosítani, haj,eresztő passzok és az indításai egyenesen förtelmesek, ő maximálisan a helyén van és nem tartom valósnak a pletykákat vele kapcsolatban
Lang viszont konkrétan nem látszik focistának, a játék egyetlen elemében sem közelíti meg a válogatott szintet, passzok, helyezkedés, sebesség, ütemérzék sincs a spájzban nála, tőle egyszerűen nem lehet semmit elvárni
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40748
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2021.09.06. 10:19

Szarka írta:
Javier Arizmendi írta:szerintem 2016-ban és az idei eb-n is azért játszottunk erőn felül eredményesen, mert mi a többiekhez képest egy plusz hónap felkészülést beletoltunk. most hogy nincs extra időnk felkészülni, megmutatjuk valójában mit érünk. amúgy a polákok is hulla gyengék, akár még tényleg is visszajöhetünk.
Lang az ETO-ban sem volt a szívem csücske, de nem látom be, hogy ma miben volt gyengébb mint Vilmos, vagy a gólszerzőt agyon nem rúgó török Szalai. állítólag Lang passzolt a legtöbbet és legpontosabban. amúgy az albiknál volt egy-két egész ügyes játékos.

Az első felében lehet az igazság, hozzátéve, hogy ha egy alapember kiesik ( nagy ádi az angolok, Szalai most ), akkor hasonló kaliberrel se tudjuk pótolni, a már begyakorolt taktika se működik. Egyszerűen olyan mint a kisegítő suli, extra adag ráfordítás kell, hogy a fiúk tudják hozni ami bennük van. Na de ezt nem engedhetjük meg magunknak minden hónapban.

Az látható, hogy az utóbbi öt évben világversenyen képes a válogatott erőn felül teljesíteni. Ha egy skálán a topfutballt 10-nek veszem, akkor a két EB-n a magyar válogatott 7,5-öt hozott, viszont képtelen az EB, VB selejtezőkön legalább 6,5-öt hozni, ami nélkül nincs haladás. Az idei eb is ajándék volt a nemzetek ligája siker miatt.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: sznot » 2021.09.06. 13:40

Adamek írta:Szalai csak nálunk lehet sztár, darabos, lassú, a felépítése szerintem nem ideális, nem látom stabilnak és az erejének a töredékét tudja hasznosítani, haj,eresztő passzok és az indításai egyenesen förtelmesek, ő maximálisan a helyén van és nem tartom valósnak a pletykákat vele kapcsolatban
Lang viszont konkrétan nem látszik focistának, a játék egyetlen elemében sem közelíti meg a válogatott szintet, passzok, helyezkedés, sebesség, ütemérzék sincs a spájzban nála, tőle egyszerűen nem lehet semmit elvárni


Örülök, hogy más is hasonlóan látja. Már kezdtem azt hinni, hogy nekem van csak kattanásom velük szemben.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46285
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: nyúl » 2021.09.06. 14:35

SuperDepor írta:
Szarka írta:
Javier Arizmendi írta:szerintem 2016-ban és az idei eb-n is azért játszottunk erőn felül eredményesen, mert mi a többiekhez képest egy plusz hónap felkészülést beletoltunk. most hogy nincs extra időnk felkészülni, megmutatjuk valójában mit érünk. amúgy a polákok is hulla gyengék, akár még tényleg is visszajöhetünk.
Lang az ETO-ban sem volt a szívem csücske, de nem látom be, hogy ma miben volt gyengébb mint Vilmos, vagy a gólszerzőt agyon nem rúgó török Szalai. állítólag Lang passzolt a legtöbbet és legpontosabban. amúgy az albiknál volt egy-két egész ügyes játékos.

Az első felében lehet az igazság, hozzátéve, hogy ha egy alapember kiesik ( nagy ádi az angolok, Szalai most ), akkor hasonló kaliberrel se tudjuk pótolni, a már begyakorolt taktika se működik. Egyszerűen olyan mint a kisegítő suli, extra adag ráfordítás kell, hogy a fiúk tudják hozni ami bennük van. Na de ezt nem engedhetjük meg magunknak minden hónapban.

Az látható, hogy az utóbbi öt évben világversenyen képes a válogatott erőn felül teljesíteni. Ha egy skálán a topfutballt 10-nek veszem, akkor a két EB-n a magyar válogatott 7,5-öt hozott, viszont képtelen az EB, VB selejtezőkön legalább 6,5-öt hozni, ami nélkül nincs haladás. Az idei eb is ajándék volt a nemzetek ligája siker miatt.
Túlzás a 7.5 szerintem.
2016-ban Portugália ellen iszonyatos szerencsénk volt elöl-hátul. Izland ellen kijött ikszre a brusztolás, a sógoroktól pedig nem félünk, egyedül tőlük nem. Ne feledjük, hogy Alaba így is kapufával indított. A belgák pedig legépeltek.
Idén a "németek" pont szétestek, a "franciák" 30%-ot adtak ki magukból ellenünk és döglődtek a katlanban. Így is szenvedtünk. Egykapuztak ellenünk, alig tudtuk megtartani a labdát, kreatív elem szinte nem volt a játékunkban 3 meccsen.

Szerintem elhitték, hogy a bab is hús. Ilyenkor mindig feljebb csuklik a közvéleményben a "nem is vagyunk olyan szarok" böffenet. Pedig de.

Az albánokat ugyan 2016 óta nem láttam, de akkor tetszettek. Megcsapták a vlachokat az EB-n. Szebb focit játszottak, mint mi.

Avatar
Szarka
Aranylabdás
Hozzászólások: 35100
Csatlakozott: 2005.03.21. 17:25

Re: Pótselejtező: Romániát is fogadhatnánk a döntőben

HozzászólásSzerző: Szarka » 2021.09.06. 17:17

sznot írta:
Adamek írta:Szalai csak nálunk lehet sztár, darabos, lassú, a felépítése szerintem nem ideális, nem látom stabilnak és az erejének a töredékét tudja hasznosítani, haj,eresztő passzok és az indításai egyenesen förtelmesek, ő maximálisan a helyén van és nem tartom valósnak a pletykákat vele kapcsolatban
Lang viszont konkrétan nem látszik focistának, a játék egyetlen elemében sem közelíti meg a válogatott szintet, passzok, helyezkedés, sebesség, ütemérzék sincs a spájzban nála, tőle egyszerűen nem lehet semmit elvárni


Örülök, hogy más is hasonlóan látja. Már kezdtem azt hinni, hogy nekem van csak kattanásom velük szemben.

Szalai Atesszal is? En speciel remelem azert tobb van benne, mint a torok liga, egy topliga alap, mint Sallai azert csak lehetne belole.
Magyarország - Newcastle - Real Madrid , ebben a sorrendben.
"Intensity is our Identity"

Móni, Boston United, baldj: Nyugodjanak békében


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Savaria1919 valamint 125 vendég