NB1- 6. forduló

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

NB1- 6. forduló

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.09.14. 19:30

Menetel a Vidi, Dráma Újpesten, bajban a Honvéd és az újonc(ok) – eredmények, tabella
Feczkó Tamás fontos győzelemmel debütált, 4 piros lap volt.
Szerkesztő: Simon Zoltán2019-09-14 18:52
5 mérkőzést már megrendeztek a 6. fordulóból. A Vidi hajrágóllal nyert a Honvéd ellen, Feczkó Tamás fontos meccsen, győzelemmel mutatkozott be a diósgyőri kispadon, rivális ellen. A Mezőkövesd tovább szárnyal, a Puskás Akadémia hozta a kötelezőt, az Újpest és a Loki csatája drámai volt.
Feczkó Tamás fontos győzelemmel debütált, a zalaiaktól két játékost is kiállítottak.
EREDMÉNYEK
6. forduló
DVTK-ZTE 1-0
Honvéd-Fehérvár 0-1
Kisvárda-Mezőkövesd 1-2
Puskás Akadémia-Kaposvár 2-0
Újpest-DVSC 3-2
Paks-FTC 19.30
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: NB1- 6. forduló

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.09.14. 20:11

kínszenvedés volt nézni ahogy kettős emberelőnyben semmit nem tudtunk kezdeni a Zetével, de legalább végre három pont van a nevünk mellett
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: NB1- 6. forduló

HozzászólásSzerző: SAW » 2019.09.14. 21:51

Vignjevics elengedte a csapatot a végén.
Ez és némi szerencse kellett a győzelemhez.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74822
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: NB1- 6. forduló

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.09.14. 22:05

az igen, harminc-tizenkilencre nyertünk Pakson
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40675
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: NB1- 6. forduló

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.09.15. 06:58

ManBat írta:kínszenvedés volt nézni ahogy kettős emberelőnyben semmit nem tudtunk kezdeni a Zetével, de legalább végre három pont van a nevünk mellett

Másfél év után végre olyan stáb ül a padon aki ért a futballhoz. Két alapember - Iszlai, Rui Pedro - hónapok óta nem játszott tétmeccset. Amit a végén láttunk - és abban igazad van - Fernandoek hagyatéka, arra a csapatra volt jellemző, h nem tudják milyen sportesemenyen vannak. A maximum amit varhattunk - le is nyilatkozta Feczkó -, hogy celfutballal, nem szép meccsen hozzuk a 3 pontot. 20 szűk hónap után bizakodó vagyok. Ami feltűnő volt, az az, hogy az ellenfél kapuja előtt nem passzolnak, inkább egyénileg próbáljak megoldani a helyzeteket. Azt hittem, h Korbely Fernando tevedese, de kellemes meglepetés volt,amig bírt futni.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: NB1- 6. forduló

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.09.15. 15:05

SuperDepor írta:
ManBat írta:kínszenvedés volt nézni ahogy kettős emberelőnyben semmit nem tudtunk kezdeni a Zetével, de legalább végre három pont van a nevünk mellett

Másfél év után végre olyan stáb ül a padon aki ért a futballhoz. Két alapember - Iszlai, Rui Pedro - hónapok óta nem játszott tétmeccset. Amit a végén láttunk - és abban igazad van - Fernandoek hagyatéka, arra a csapatra volt jellemző, h nem tudják milyen sportesemenyen vannak. A maximum amit varhattunk - le is nyilatkozta Feczkó -, hogy celfutballal, nem szép meccsen hozzuk a 3 pontot. 20 szűk hónap után bizakodó vagyok. Ami feltűnő volt, az az, hogy az ellenfél kapuja előtt nem passzolnak, inkább egyénileg próbáljak megoldani a helyzeteket. Azt hittem, h Korbely Fernando tevedese, de kellemes meglepetés volt,amig bírt futni.

ha szeptember végére kétszámjegyű pontunk lesz, akkor én is bizakodó leszek, egyelőre még csak az eredményességgel győztek meg, de pl. amit Karan és Tamás összejátszottak Stiebernek, az csak most maradt ki, később nem fog
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Norby
Világsztár
Hozzászólások: 10451
Csatlakozott: 2005.07.13. 00:37
Tartózkodási hely: Olad

Re: NB1- 6. forduló

HozzászólásSzerző: Norby » 2019.09.15. 15:42

ManBat írta:
SuperDepor írta:
ManBat írta:kínszenvedés volt nézni ahogy kettős emberelőnyben semmit nem tudtunk kezdeni a Zetével, de legalább végre három pont van a nevünk mellett

Másfél év után végre olyan stáb ül a padon aki ért a futballhoz. Két alapember - Iszlai, Rui Pedro - hónapok óta nem játszott tétmeccset. Amit a végén láttunk - és abban igazad van - Fernandoek hagyatéka, arra a csapatra volt jellemző, h nem tudják milyen sportesemenyen vannak. A maximum amit varhattunk - le is nyilatkozta Feczkó -, hogy celfutballal, nem szép meccsen hozzuk a 3 pontot. 20 szűk hónap után bizakodó vagyok. Ami feltűnő volt, az az, hogy az ellenfél kapuja előtt nem passzolnak, inkább egyénileg próbáljak megoldani a helyzeteket. Azt hittem, h Korbely Fernando tevedese, de kellemes meglepetés volt,amig bírt futni.

ha szeptember végére kétszámjegyű pontunk lesz, akkor én is bizakodó leszek, egyelőre még csak az eredményességgel győztek meg, de pl. amit Karan és Tamás összejátszottak Stiebernek, az csak most maradt ki, később nem fog


Jelenleg 6 pontotok van. És szeptemberben csak 1 forduló lesz.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: NB1- 6. forduló

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.09.15. 15:47

Norby írta:
ManBat írta:
SuperDepor írta:Másfél év után végre olyan stáb ül a padon aki ért a futballhoz. Két alapember - Iszlai, Rui Pedro - hónapok óta nem játszott tétmeccset. Amit a végén láttunk - és abban igazad van - Fernandoek hagyatéka, arra a csapatra volt jellemző, h nem tudják milyen sportesemenyen vannak. A maximum amit varhattunk - le is nyilatkozta Feczkó -, hogy celfutballal, nem szép meccsen hozzuk a 3 pontot. 20 szűk hónap után bizakodó vagyok. Ami feltűnő volt, az az, hogy az ellenfél kapuja előtt nem passzolnak, inkább egyénileg próbáljak megoldani a helyzeteket. Azt hittem, h Korbely Fernando tevedese, de kellemes meglepetés volt,amig bírt futni.

ha szeptember végére kétszámjegyű pontunk lesz, akkor én is bizakodó leszek, egyelőre még csak az eredményességgel győztek meg, de pl. amit Karan és Tamás összejátszottak Stiebernek, az csak most maradt ki, később nem fog


Jelenleg 6 pontotok van. És szeptemberben csak 1 forduló lesz.

azt hogyan, ha két hétvége van még a hónapban?
akkor viszont akkor leszek újra pozitív, ha ismét mi leszünk a megye legjobb csapata a tabellán
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: NB1- 6. forduló

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2019.09.15. 16:01

ManBat írta:
Norby írta:
ManBat írta:ha szeptember végére kétszámjegyű pontunk lesz, akkor én is bizakodó leszek, egyelőre még csak az eredményességgel győztek meg, de pl. amit Karan és Tamás összejátszottak Stiebernek, az csak most maradt ki, később nem fog


Jelenleg 6 pontotok van. És szeptemberben csak 1 forduló lesz.

azt hogyan, ha két hétvége van még a hónapban?
akkor viszont akkor leszek újra pozitív, ha ismét mi leszünk a megye legjobb csapata a tabellán

Jövő hétvége magyar kupa forduló lesz, csak mi játszunk bajnokit a Zetével az elhalasztott meccseink közül.
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: NB1- 6. forduló

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.09.15. 16:20

Kép
Tuti az 1:1, remélem a gólunkat a debütáló Schuszter Ronald lövi.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: NB1- 6. forduló

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.09.15. 16:34

Ferencváros // Man Utd írta:
ManBat írta:
Norby írta:
Jelenleg 6 pontotok van. És szeptemberben csak 1 forduló lesz.

azt hogyan, ha két hétvége van még a hónapban?
akkor viszont akkor leszek újra pozitív, ha ismét mi leszünk a megye legjobb csapata a tabellán

Jövő hétvége magyar kupa forduló lesz, csak mi játszunk bajnokit a Zetével az elhalasztott meccseink közül.

fasza
így a 33 fordulós rendszerben pont semmi értelme hétvégére rakni a kupameccseket, jó helyen lennének kedden és szerdán mint eddig
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: NB1- 6. forduló

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.09.15. 17:45

Vezet a Sori egy félidőt követően. Kurvagyenge ez a produktum eddig.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: NB1- 6. forduló

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.09.15. 19:08

Savaria1919 írta:Vezet a Sori egy félidőt követően. Kurvagyenge ez a produktum eddig.

ez így elég necces eddig, nehogy toljatok egy Kracit és duplát essetek vissza
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: NB1- 6. forduló

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.09.15. 19:19

ManBat írta:
Savaria1919 írta:Vezet a Sori egy félidőt követően. Kurvagyenge ez a produktum eddig.

ez így elég necces eddig, nehogy toljatok egy Kracit és duplát essetek vissza

Ki szerintem nem fogunk esni, két csapatot csak meg tudunk előzni.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: NB1- 6. forduló

HozzászólásSzerző: RC » 2019.09.15. 20:12

ManBat írta:
Savaria1919 írta:Vezet a Sori egy félidőt követően. Kurvagyenge ez a produktum eddig.

ez így elég necces eddig, nehogy toljatok egy Kracit és duplát essetek vissza

2005-ben Budakalászon ez majdnem megtörtént, akkor az nb2-es létszámemelés mentett meg minket.
SABARIA 1926

Avatar
the Janitor
Toborzórajáró
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2017.03.16. 23:54

Re: NB1- 6. forduló

HozzászólásSzerző: the Janitor » 2019.09.15. 20:19

Na, ma végre nagyon jól és taktikusan játszottunk a Szpari otthonában, több is lehetett volna/kihagyott tizi, helyzetek sora/, de a 2-0 is szép, pláne, hogy lehoztuk a meccset hátul 0-ra. Rájött Karesz, hogy az ellenfélhez is kell néha a taktikát és a felállást igazítani. Egycsatáros játékot nem is tudom, hogy játszottunk valaha is. Torghelle nagyon sokat jelentett a pályán, a 68. perctől számítva őröltük fel a Nyíregyet, amikor beállt. Ha szerdán elkapjuk az MTK-t is, akkor beindulhat a gépezet. Kemény meccs lesz.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: NB1- 6. forduló

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.09.15. 20:50

Nagyra tudnám értékelni, ha a klub részéről egyszer valaki végre tisztességes lenne, kiállna és elmondaná, hogy mi folyik itt.

Elmondaná...
...hogy ki most a tulajdonos,
...miért nem történt meg a beígért átvétel,
...honnan lett Illéséknek 200 milliójuk egyik óráról a másikra,
...kapnak-e fizetést a játékosok,
...leigazoltuk-e az erdélyi csatárt vagy nem, stb.

De erre képtelenek. A női csapat meg az utánpótlás minden eredményéről, meccséről értesülünk (ami tök jó), csak épp a futballklubbal kapcsolatban semmiről.

Megértem...
...ha azt mondják a HVSE részéről, hogy sajna nem tudják átvenni az adósságokkal (adóhátralékkal) sújtott klubot, max ha minden oké lesz.
...ha Supka azt mondja, át lett verve, nem erre az állapotra kapott ígéretet.
...a játékosokat, ha valóban hónapok óta nem kaptak fizetést.
...ha azt mondja a klubvezetés, hogy ez az év az építkezésről fog szólni, örüljünk a középmezőnynek.

De ezt a semmitmondást nehezen tudom tolerálni.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: NB1- 6. forduló

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2019.09.15. 21:08

RC írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:Vezet a Sori egy félidőt követően. Kurvagyenge ez a produktum eddig.

ez így elég necces eddig, nehogy toljatok egy Kracit és duplát essetek vissza

2005-ben Budakalászon ez majdnem megtörtént, akkor az nb2-es létszámemelés mentett meg minket.

Kínszenvedés lesz ez az év. Teljesen sikerült lenullázni ezt a klubot. Itt, ha minden így megy tovább évekig csak vegetálás lesz.
HAJRÁ HALI!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: NB1- 6. forduló

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.09.15. 21:20

kristof98.haladas írta:
RC írta:
ManBat írta:ez így elég necces eddig, nehogy toljatok egy Kracit és duplát essetek vissza

2005-ben Budakalászon ez majdnem megtörtént, akkor az nb2-es létszámemelés mentett meg minket.

Kínszenvedés lesz ez az év. Teljesen sikerült lenullázni ezt a klubot. Itt, ha minden így megy tovább évekig csak vegetálás lesz.

önkori választások lesznek nálatok érdekesek, ha visszajön a fideszes többség a városvezetésben akkor simán lehet, hogy toltok egy olyan tavaszt, mint most a Vasas
én őszintén félek, hogy ha a pszeudodk-s suliigazgató az ősgyurcsányista Debreczenivel a listája élén behúzza Miskolcot, akkor 3 megúszós szezon volt, és nem lesz negyedik
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: NB1- 6. forduló

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2019.09.15. 22:32

ManBat írta:
kristof98.haladas írta:
RC írta:2005-ben Budakalászon ez majdnem megtörtént, akkor az nb2-es létszámemelés mentett meg minket.

Kínszenvedés lesz ez az év. Teljesen sikerült lenullázni ezt a klubot. Itt, ha minden így megy tovább évekig csak vegetálás lesz.

önkori választások lesznek nálatok érdekesek, ha visszajön a fideszes többség a városvezetésben akkor simán lehet, hogy toltok egy olyan tavaszt, mint most a Vasas
én őszintén félek, hogy ha a pszeudodk-s suliigazgató az ősgyurcsányista Debreczenivel a listája élén behúzza Miskolcot, akkor 3 megúszós szezon volt, és nem lesz negyedik

Az idei év biztos kuka. Odáig Hende keze sem ér, hogy ez az év menthető legyen.:) Értem én, hogy nem lehet egyik pillanatról a másikra csodaszerűen javulni, de az elvárható, hogy csiszolódjon a csapat, körvonalazódjon, hogy kikkel juthatunk majd fel. Közben jöjjenek szép győzelmek. Én ha visszajönne a remény, hogy belátható időn belül lehet minőségi foci Szombathelyen, nem szólnék idén egy szót sem. De egyelőre szenvedés a pályán, bizonytalanság a klub körül.
HAJRÁ HALI!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 127 vendég