Magyarország-Szlovákia: behívatta a szlovák külügy a magyar nagykövetet

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Magyarország-Szlovákia: behívatta a szlovák külügy a magyar nagykövetet

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2019.09.17. 13:01

Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:
Javier Arizmendi írta:na a Grobaritól és a Delijetől váltottunk a Firmára. nézd, mindenki tudja, hogy nem színházi élményt kapna Belgrádban, de 1997-ben sem volt semmi különösebb atrocitás, nekik így nincs kifejezetten semmi problémájuk velünk, van elég ellenségük, akivel küzdhetnek. azért néha villant a Delije (Genovában az olasz meccsen) illetve a Vojvodina szurkolói nyilván izgatottabbak, ha magyarokat látnak.
a korábbi ukrán felvetést különösen nem értem, a szurkolóikkal még sose volt szerintem semmi.
ami szerintem a magyar szurkolóknak izgalmas lehet az 1 sevillai, baszkföldi és bármilyen görög út...

ez sem feltétlenül igaz, a két vajdasági nagy egyikeként azért ők is jó pár magyarral a soraikban járnak meccsre
a sok betámadás (MTK pár éve, Kispest most) inkább a kisebbségi komplexusban keresendő, hogy a két nagy árnyékában konstansan mutogatni akarják magukat, hogy ők is léteznek (pl. a Sampdoria ellen is voltak találkáik, és a szerb-olasz viszonyra nem igazán lehet ráhúzni, hogy fagyos lenne)
görögöknél is inkább csak az alja komcsi gecikkel van a gond, egy PAOK ellen pl. szerintem lemenne minden nélkül a meccs

ja tavaly lement a vidinek. de a görögöknél nagyon képlékeny a helyzet. a PAOK is elég fura társaság, habár haverok a Partizannal, és feketében vannak, nem teljes mértékben szélsőjobbosok. Az Aris nem szélsőbalos, mégis ők (és a maradék Iraklis) a legnagyobb kisebbség-pártiak. Az AEK, ami kommunista (volt), van egy Arany Hajnalos csopijuk. A Pananál, ami szélsőjobbos (volt), megjelentek az anarchisták, és balról szidják Cipraszt...

Hasonlóan kaotikus a szurkolói életük, mint maga az ország. Tavaly válogatott meccs előtt igen keményen betámadták az egyik magyar különítményt. Azt hiszem te említetted többször is, hogy a déli szélsőbaloldali csoportok nagyon rákattantak a magyarokra, amiben szerintem igazad is van. Nem tudom az Espanyol tábora merre húz (az alapítási körülményeiből kifolyólag szerintem inkább jobbra), kíváncsi leszek, milyen fogadtatásban részesülnek a Fradisták.
HAJRÁ HALI!

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Magyarország-Szlovákia: behívatta a szlovák külügy a magyar nagykövetet

HozzászólásSzerző: RC » 2019.09.17. 14:04

kristof98.haladas írta:
Javier Arizmendi írta:
ManBat írta:ez sem feltétlenül igaz, a két vajdasági nagy egyikeként azért ők is jó pár magyarral a soraikban járnak meccsre
a sok betámadás (MTK pár éve, Kispest most) inkább a kisebbségi komplexusban keresendő, hogy a két nagy árnyékában konstansan mutogatni akarják magukat, hogy ők is léteznek (pl. a Sampdoria ellen is voltak találkáik, és a szerb-olasz viszonyra nem igazán lehet ráhúzni, hogy fagyos lenne)
görögöknél is inkább csak az alja komcsi gecikkel van a gond, egy PAOK ellen pl. szerintem lemenne minden nélkül a meccs

ja tavaly lement a vidinek. de a görögöknél nagyon képlékeny a helyzet. a PAOK is elég fura társaság, habár haverok a Partizannal, és feketében vannak, nem teljes mértékben szélsőjobbosok. Az Aris nem szélsőbalos, mégis ők (és a maradék Iraklis) a legnagyobb kisebbség-pártiak. Az AEK, ami kommunista (volt), van egy Arany Hajnalos csopijuk. A Pananál, ami szélsőjobbos (volt), megjelentek az anarchisták, és balról szidják Cipraszt...

Hasonlóan kaotikus a szurkolói életük, mint maga az ország. Tavaly válogatott meccs előtt igen keményen betámadták az egyik magyar különítményt. Azt hiszem te említetted többször is, hogy a déli szélsőbaloldali csoportok nagyon rákattantak a magyarokra, amiben szerintem igazad is van. Nem tudom az Espanyol tábora merre húz (az alapítási körülményeiből kifolyólag szerintem inkább jobbra), kíváncsi leszek, milyen fogadtatásban részesülnek a Fradisták.

(Szélső)jobbosok, nagy haverok a realosokkal.
SABARIA 1926


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 98 vendég