Vasárnapi foci: bajnoki vár a Fradira

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Vasárnapi foci: bajnoki vár a Fradira

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.09.03. 08:28

Gunners írta:Nem igazán értettem mit akar a DVTK vasárnap. Egy ekkora nullát focizni 10 ember ellen művészet.

leginkább az utóbbi másfél év nem érthető úgy en bloc, hogy mit akarunk
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Vasárnapi foci: bajnoki vár a Fradira

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.09.03. 10:08

ManBat írta:
Gunners írta:Nem igazán értettem mit akar a DVTK vasárnap. Egy ekkora nullát focizni 10 ember ellen művészet.

leginkább az utóbbi másfél év nem érthető úgy en bloc, hogy mit akarunk
Bent maradni az nb1-ben.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16488
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Vasárnapi foci: bajnoki vár a Fradira

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.09.03. 10:35

ManBat írta:
Gunners írta:Nem igazán értettem mit akar a DVTK vasárnap. Egy ekkora nullát focizni 10 ember ellen művészet.

leginkább az utóbbi másfél év nem érthető úgy en bloc, hogy mit akarunk

Na, hivatalossá vált: megy Fernando és Tajti is.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Vasárnapi foci: bajnoki vár a Fradira

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.09.03. 10:55

Savaria1919 írta:
ManBat írta:
Gunners írta:Nem igazán értettem mit akar a DVTK vasárnap. Egy ekkora nullát focizni 10 ember ellen művészet.

leginkább az utóbbi másfél év nem érthető úgy en bloc, hogy mit akarunk

Na, hivatalossá vált: megy Fernando és Tajti is.

kiváló, mehet utánuk sántha, buzimiki és lt is
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Vasárnapi foci: bajnoki vár a Fradira

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.09.03. 10:58

Feczkó. Meglátjuk. Rosszabb nem lesz, mint az utóbbi másfél év.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74909
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Vasárnapi foci: bajnoki vár a Fradira

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.09.03. 11:43

SuperDepor írta:Feczkó. Meglátjuk. Rosszabb nem lesz, mint az utóbbi másfél év.

szerintem az azt megelőző másfélnél sem lesz rosszabb
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Vasárnapi foci: bajnoki vár a Fradira

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.09.03. 11:48

Adamek írta:
SuperDepor írta:Feczkó. Meglátjuk. Rosszabb nem lesz, mint az utóbbi másfél év.

szerintem az azt megelőző másfélnél sem lesz rosszabb

Az őszi idény eddig olyan volt, mint amikor két csapatunk volt, az egyiknek Kiprich (?) a másiknak Döme tartotta az edzést. Döme még parizert is vett a játékosoknak zsemlével.
Az is lehet, hogy nem Feczkó hanem Pintér jön.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74909
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Vasárnapi foci: bajnoki vár a Fradira

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.09.03. 12:20

SuperDepor írta:
Adamek írta:
SuperDepor írta:Feczkó. Meglátjuk. Rosszabb nem lesz, mint az utóbbi másfél év.

szerintem az azt megelőző másfélnél sem lesz rosszabb

Az őszi idény eddig olyan volt, mint amikor két csapatunk volt, az egyiknek Kiprich (?) a másiknak Döme tartotta az edzést. Döme még parizert is vett a játékosoknak zsemlével.
Az is lehet, hogy nem Feczkó hanem Pintér jön.

rövidtávon mindkettő jó lehet, de egyik se fog ott megöregedni
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Vasárnapi foci: bajnoki vár a Fradira

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.09.03. 12:41

"HONLAPUNK ÚGY TUDJA, A JELENLEG A DVTK REGIONÁLIS UTÁNPÓTLÁS SZAKMAI IGAZGATÓJAKÉNT TEVÉKENYKEDŐ BENCZÉS MIKLÓS FELADATKÖRE KISZÉLESEDHET ÉS TAJTI JÓZSEF EDDIGI FELADATAIBÓL TÖBB MINDEN IS HOZZÁ KERÜLHET, ÍGY RÉSZBEN Ő LÁTJA EL A JÖVŐBEN A SPORTIGAZGATÓI SZEREPKÖRT."
vicc baszdmeg
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Vasárnapi foci: bajnoki vár a Fradira

HozzászólásSzerző: inreallife » 2019.09.03. 13:17

ManBat írta:"HONLAPUNK ÚGY TUDJA, A JELENLEG A DVTK REGIONÁLIS UTÁNPÓTLÁS SZAKMAI IGAZGATÓJAKÉNT TEVÉKENYKEDŐ BENCZÉS MIKLÓS FELADATKÖRE KISZÉLESEDHET ÉS TAJTI JÓZSEF EDDIGI FELADATAIBÓL TÖBB MINDEN IS HOZZÁ KERÜLHET, ÍGY RÉSZBEN Ő LÁTJA EL A JÖVŐBEN A SPORTIGAZGATÓI SZEREPKÖRT."
vicc baszdmeg

Valoszinuleg azt sem tudjak, hogy mit csinal egy sportigazgato. Be se akarjak tolteni a posztot. Amator banda. Ratoljak az uj edzore az egeszet, akinek meg annyi fingja sincs rola, mint az eddigieknek, van egy homalyos elkepzeles, azt kovetik. Aztan ha delibab lesz, akkor ok takaroznak, hogy mindent megprobaltak. A vasarnapi jatekkal meg az nb2 is nehez lesz, a visszajutas meg ki van zarva...
kubatov takarodj!

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Vasárnapi foci: bajnoki vár a Fradira

HozzászólásSzerző: inreallife » 2019.09.03. 13:46

Meg valami. Eddig is latszott, hogy ez a keret nem fog megallni a laban. Az igazolasi szezon utan elkuldeni edzot ugy, hogy az uj edzo akar 1 embert is tudna igazolni az boritekolhato eredmenyt fog hozni. Az egesz osz megy a kukaba, tavasszal meg kevesebb meccs marad javitani. Szerintem mar az nb2-re hoztak edzot, hogy szokja a legkort, Leisztinger szabadulni akar a csapattol, a szerzodesektol, szerintem rebootolja a csapatot.
kubatov takarodj!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Vasárnapi foci: bajnoki vár a Fradira

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.09.03. 14:27

inreallife írta:Meg valami. Eddig is latszott, hogy ez a keret nem fog megallni a laban. Az igazolasi szezon utan elkuldeni edzot ugy, hogy az uj edzo akar 1 embert is tudna igazolni az boritekolhato eredmenyt fog hozni. Az egesz osz megy a kukaba, tavasszal meg kevesebb meccs marad javitani. Szerintem mar az nb2-re hoztak edzot, hogy szokja a legkort, Leisztinger szabadulni akar a csapattol, a szerzodesektol, szerintem rebootolja a csapatot.

nb2=megszűnés, akkor egy ideig még mindig nem lesz túl sok okom stadionba menni
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

BurnDot
Tartalék
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2009.07.30. 15:41
Tartózkodási hely: VI. ker.

Re: Vasárnapi foci: bajnoki vár a Fradira

HozzászólásSzerző: BurnDot » 2019.09.03. 14:41

ManBat írta:
inreallife írta:Meg valami. Eddig is latszott, hogy ez a keret nem fog megallni a laban. Az igazolasi szezon utan elkuldeni edzot ugy, hogy az uj edzo akar 1 embert is tudna igazolni az boritekolhato eredmenyt fog hozni. Az egesz osz megy a kukaba, tavasszal meg kevesebb meccs marad javitani. Szerintem mar az nb2-re hoztak edzot, hogy szokja a legkort, Leisztinger szabadulni akar a csapattol, a szerzodesektol, szerintem rebootolja a csapatot.

nb2=megszűnés, akkor egy ideig még mindig nem lesz túl sok okom stadionba menni

Sálas az új edző!!! :XD Nem hiszem el... :D
HAJRÁ MAGYARORSZÁG!
!!!HAJRÁ ÚJPEST!!! MANCHESTER UNITED
PICK SZEGED!!!
1920. 06. 04. Nem felejtünk...

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Vasárnapi foci: bajnoki vár a Fradira

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.09.03. 14:54

BurnDot írta:
ManBat írta:
inreallife írta:Meg valami. Eddig is latszott, hogy ez a keret nem fog megallni a laban. Az igazolasi szezon utan elkuldeni edzot ugy, hogy az uj edzo akar 1 embert is tudna igazolni az boritekolhato eredmenyt fog hozni. Az egesz osz megy a kukaba, tavasszal meg kevesebb meccs marad javitani. Szerintem mar az nb2-re hoztak edzot, hogy szokja a legkort, Leisztinger szabadulni akar a csapattol, a szerzodesektol, szerintem rebootolja a csapatot.

nb2=megszűnés, akkor egy ideig még mindig nem lesz túl sok okom stadionba menni

Sálas az új edző!!! :XD Nem hiszem el... :D

ha bedőltél a trollfocinak, csak gratulálni tudok
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Vasárnapi foci: bajnoki vár a Fradira

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.09.03. 16:11

Kép
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16488
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Vasárnapi foci: bajnoki vár a Fradira

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.09.03. 16:52

inreallife írta:Meg valami. Eddig is latszott, hogy ez a keret nem fog megallni a laban. Az igazolasi szezon utan elkuldeni edzot ugy, hogy az uj edzo akar 1 embert is tudna igazolni az boritekolhato eredmenyt fog hozni. Az egesz osz megy a kukaba, tavasszal meg kevesebb meccs marad javitani. Szerintem mar az nb2-re hoztak edzot, hogy szokja a legkort, Leisztinger szabadulni akar a csapattol, a szerzodesektol, szerintem rebootolja a csapatot.

Simán lehet most is igazolni olyan játékosokat, akiknek nincs szerződése. S talán erőnlétileg sincsenek tré állapotban. A Felcsút most rakott ki pár erasmusost.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16488
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Vasárnapi foci: bajnoki vár a Fradira

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.09.03. 17:51

Kép
Jó igazolás, sokkal több van ebben a srácban, mint amit a Fradinál mutatott/mutathatott.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Ferencváros // Man Utd
BL-menõ
Hozzászólások: 7740
Csatlakozott: 2008.10.22. 13:20
Tartózkodási hely: IX - Bajnokok helye

Re: Vasárnapi foci: bajnoki vár a Fradira

HozzászólásSzerző: Ferencváros // Man Utd » 2019.09.03. 18:55

Ez a vasárnapi nehezen értékelhető mind a korai kiállítás, mind az ellenfél totális tanácstalansága miatt, de az dicséretes, hogy egész meccses emberelőnyben is behúztuk, sok labdatartással

Most járt le nemrég Rebrov első naptári éve. Egy év alatt bajnoki cím, és első próbálkozásra csoportkör, nem hittem volna előzetesen.Ha valaki azt mondja, hogy a tavaszi bajnokcsapatból lelép Gorriaran, Böde, Lanzafame és Petjak, és így hozzuk le a nyolc nemzetközi meccset egy vereséggel, idegenben veretlenül, csoportkörbe jutással, valószínűleg hülyének nézem.
Nem tudom, hogy meddig tart majd a Rebrov-éra, és végül milyen mérleggel zárul, de eddig több, mint biztató. Megosztó ez a nem jópofizós, pokróc szláv stílus, pláne ebben az urambátyám-semmittevő fostengerben, ez láthatóan sok ingyenélő szemét szúrja, részben házon belül is, de az eredmények, tények egyelőre masszívan őt igazolják. Láthatóan működik ez a recept, hogy nem akar ő a játékosok dajkája, meg az ezerfejű cézár minden kósza nyafogására szalutáló közönség kedvenc lenni, viszont hozza azt, amiért szerződtették. Egyértelműen előrébb léptünk eredményességben és csapategységben, egy év alatt ez bőven becsülendő. A játék néha nem a legszebb, de egyelőre belefér, idővel lehet azon is javítani.

Egyetlen gyenge pont a védelem, azzal viszont kezdeni kellene valamit. Mi biztos nem fogunk Fehérvár-féle menetelést csinálni, ahhoz nincs meg hátul a stabilitás. A litvánok ellen is hajmeresztő volt, ahogy céltalan hátul adogatásból kihoztuk azt az egyetlen meccshelyzetet, amit csak kívánhattak egy ilyen helyzetben. A gond, hogy a Moszkvának, Espanyolnak nem fogunk helyette négyet rúgni elöl.
Most, hogy elértük a régen áhított célt, különösebb nyomás nélkül kellene lehozni ezt a hat meccset, minél többet profitálni belőle. Szép feladat lesz Rebrovnak a keret rotálása, mert csúton látszott, hogy egy teljes sorcsere nálunk sem fér bele.

(a védelem teljesítményét leszámítva) Így tovább!
29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29 29

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Vasárnapi foci: bajnoki vár a Fradira

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.09.03. 20:04

Úristen! Vigyázat! Europa Liga!!!
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

inreallife
Sztár
Hozzászólások: 3805
Csatlakozott: 2012.08.04. 23:06
Tartózkodási hely: a 3. csillag kapujaban

Re: Vasárnapi foci: bajnoki vár a Fradira

HozzászólásSzerző: inreallife » 2019.09.03. 20:50

Savaria1919 írta:Kép
Jó igazolás, sokkal több van ebben a srácban, mint amit a Fradinál mutatott/mutathatott.

Pont 1 napja irtam, hogy sokkal tobbet tud a csavo, mint amit engedtek neki. Igy jo, hogy elengedtuk, sokat fog segiteni a DVTK-nak. A bolet nem akarjatok elvinni? Nalunk kerekkoto, de hatha ti tudnatok hasznalni a tobbi mihaszna helyett.
kubatov takarodj!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 102 vendég