Barcelonában kezdi EL-szereplését a Fradi - menetrend

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36794
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Barcelonában kezdi EL-szereplését a Fradi - menetrend

HozzászólásSzerző: RC » 2019.08.31. 10:25

Hivatalossá váltak a Ferencváros mérkőzéseinek időpontjai az Európa Liga csoportkörében. Eszerint a Fradi Barcelonában kezdi meg szereplését, majd a Ludogorecet fogadja, mely így gyorsan megkapta a revans lehetőségét a BL-selejtezőket követően. A harmadik mérkőzésre Moszkvába kell majd utaznia a zöld-fehéreknek. Minden meccsnap csütörtökre esik.


A pontos menetrend:


Szeptember 19.


21.00 Espanyol-FTC

Október 3.

18.55 FTC-Ludogorec

Október 24.

18.55 CSZKA Moszkva-FTC

November 7.

21.00 FTC-CSZKA Moszkva

November 28.

18.55 FTC-Espanyol

December 12.

21.00 Ludogorec-FTC
SABARIA 1926

BSTH

Re: Barcelonában kezdi EL-szereplését a Fradi - menetrend

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.08.31. 10:44

Az finom lesz Miszisz Lipton.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74994
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Barcelonában kezdi EL-szereplését a Fradi - menetrend

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.08.31. 10:48

legjobb forgatókönyv a hat pont a végére, ha eredménykényszerben lesz valamelyik ellenfelünk itthon akkor 3-4 a végelszámolás
ha nem pont nélkül zárjuk a műsort már elégedett leszek az eredménnyel, de igazából annak örülnék ha fejlődést láthatnék, mondjuk egy összeálló védelmet, egy végig padozó Dvalit, Ignatyenkót és Szigonyost
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Gunners
Aranylabdás
Hozzászólások: 21806
Csatlakozott: 2009.02.28. 19:33
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Barcelonában kezdi EL-szereplését a Fradi - menetrend

HozzászólásSzerző: Gunners » 2019.08.31. 10:54

A bolgár szaroknak megint akkora arcuk van a semmire hogy az egyik meccsen tuti belefutnak megint a késbe a Fradi ellen. Espanyol szerintem kinullázza a Fradit, a Moszkva ellen itthon elcsípnek egy pontot talán ahogy Bulgáriában is. 5 pont körül tippelek.
Go Gunners Hajrá Videoton

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36794
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Barcelonában kezdi EL-szereplését a Fradi - menetrend

HozzászólásSzerző: RC » 2019.08.31. 11:10

Gunners írta:A bolgár szaroknak megint akkora arcuk van a semmire hogy az egyik meccsen tuti belefutnak megint a késbe a Fradi ellen. Espanyol szerintem kinullázza a Fradit, a Moszkva ellen itthon elcsípnek egy pontot talán ahogy Bulgáriában is. 5 pont körül tippelek.

Jó lenne, ha a Ludogorec maradna a magyaroknak az anti-BATE.
SABARIA 1926

Avatar
kristof98.haladas
BL-menõ
Hozzászólások: 8846
Csatlakozott: 2011.05.09. 18:17
Tartózkodási hely: Szombathely/Budapest

Re: Barcelonában kezdi EL-szereplését a Fradi - menetrend

HozzászólásSzerző: kristof98.haladas » 2019.08.31. 22:56

Gunners írta:A bolgár szaroknak megint akkora arcuk van a semmire hogy az egyik meccsen tuti belefutnak megint a késbe a Fradi ellen. Espanyol szerintem kinullázza a Fradit, a Moszkva ellen itthon elcsípnek egy pontot talán ahogy Bulgáriában is. 5 pont körül tippelek.

A balkániaknál erősebbek szerintem, a másik kettő teljesen más szint, de ott is elcsíphető pár pont. Az Espanyol ellen a két csapat felfogásából következően sokgólos meccsek lehetnek.
HAJRÁ HALI!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 218 vendég