Összecsapott Kondás Elemér és Várhidi Péter csapata - helyszíni riport Kiakadt a volt szövetségi kapitány

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Összecsapott Kondás Elemér és Várhidi Péter csapata - helyszíni riport Kiakadt a volt szövetségi kapitány

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.08.20. 08:29

Az NB III-ban a harmadik fordulót rendezték meg vasárnap. A játéknap egyik legérdekesebb meccsének a DEAC-Ózd összecsapás ígérkezett, mivel a hazaiakat Kondás Elemér, a vendégeket pedig Várhidi Péter irányítja. Mindkét szakember komoly eredménysorral rendelkezik: Kondás kétszer-kétszer nyerte meg az NB I-et és a Magyar Kupát, míg Várhidi az Újpesttel ért révbe a legmagasabb osztályban. Várhidi a magyar válogatott szövetségi kapitányaként is tevékenykedett 2006 és 2008 között.A két edző közül a hétvégén Kondás Elemér örülhetett, hiszen játékosai 4-0-s győzelmet arattak. A debreceni egyetemisták góljain Bíró Péter és Bárány Donát osztozott, mindkét játékos kétszer köszönt be. A meccsen abszolút a DEAC dominált, a hazaiak a négy találatuk mellett még számtalan komoly helyzetet dolgoztak ki. Sőt, a játékvezető két cívisvárosi gólt les miatt nem adott meg. Az újonc ózdiaknak csupán a második félidő elején akadtak fellángolásaik, de Szabados Istvánnak nem igazán kellett bravúrt bemutatnia. Az látszik, hogy Várhidi Péter csapatára még sok munka vár. Az Ózd három fordulót követően csupán egy ponttal rendelkezik, míg Kondásék veretlenek, két győzelem mellett egy döntetlen szerepel a hajdúságiak neve mellett.A lefújás után Kondás Elemér nyilatkozhatott elégedettebben. A Loki egykori sikeredzője szerint együttese jól halad a megkezdett úton. A tréner annak is örült, hogy kapott gól nélkül zárták a bajnokit. "Az elmúlt két bajnokihoz hasonlóan most is sok lehetőséget alakítottunk ki, szerencsére négyet gólra is váltottunk. Akadt egy-két hullámvölgyünk, de a cserék lendítettek a játékunkon. Azért dolgozunk, hogy hétről hétre fejlődjünk, és látszik is az előrelépés. A győzelem természetesen mindig jó hangulatot generál.
NINCS MEGÁLLÁS, MEGYÜNK TOVÁBB, HISZEN A KÖVETKEZŐ TALÁLKOZÓT IS MEG AKARJUK NYERNI. AZ IS TERVÜNK VOLT, HOGY AZ ÓZD ELLENI ÖSSZECSAPÁST KAPOTT GÓL NÉLKÜL HOZZUK LE, ÖRÖMTELI, HOGY EZT IS MEGVALÓSÍTOTTUK" - NYILATKOZTA KONDÁS ELEMÉR.

Várhidi Péter eléggé kiakadt, nemzeti együttesünk egykori mestere úgy véli, hét emberrel nem lehet meccset nyerni."Sajnos heten nem lehet nyerni az NB III-ban, pontosan ide kellenének az ózdi futballisták, de hol vannak? Ennyi játékost nem lehet hozni, hogy minden poszton meglegyünk…"
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Összecsapott Kondás Elemér és Várhidi Péter csapata - helyszíni riport Kiakadt a volt szövetségi kapitány

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.08.20. 08:55

Várhidi még mindig egy szánalmas fasz. Mindig is undorítónak tartottam, amikor a szaki nyíltan nekiesik a saját játékosainak. A legaljasabb dolog. Kondásék meg dolgoznak becsülettel, mennek előre az úton.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Összecsapott Kondás Elemér és Várhidi Péter csapata - helyszíni riport Kiakadt a volt szövetségi kapitány

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.08.20. 09:04

Jó ez az ózdi modell, megfordult ott már mindenki aki számít. Nulla utánpótlás, nulla helyi játékosok, kifizetnek egy rakás pénzt - most - Várhidinek, ő hozza magával a kiöregedett focistahaverokat, sztem októberig maradnak.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74924
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Összecsapott Kondás Elemér és Várhidi Péter csapata - helyszíni riport Kiakadt a volt szövetségi kapitány

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.08.20. 09:06

előbb vagy utóbb mindenki megtalálja a helyét
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Összecsapott Kondás Elemér és Várhidi Péter csapata - helyszíni riport Kiakadt a volt szövetségi kapitány

HozzászólásSzerző: PTi » 2019.08.20. 11:43

SuperDepor írta:Jó ez az ózdi modell, megfordult ott már mindenki aki számít. Nulla utánpótlás, nulla helyi játékosok, kifizetnek egy rakás pénzt - most - Várhidinek, ő hozza magával a kiöregedett focistahaverokat, sztem októberig maradnak.

Tele vannak sinterekkel is :(

Avatar
alehndr
Világsztár
Hozzászólások: 13657
Csatlakozott: 2011.08.13. 19:32
Tartózkodási hely: Ibiza

Re: Összecsapott Kondás Elemér és Várhidi Péter csapata - helyszíni riport Kiakadt a volt szövetségi kapitány

HozzászólásSzerző: alehndr » 2019.08.20. 21:46

PTi írta:
SuperDepor írta:Jó ez az ózdi modell, megfordult ott már mindenki aki számít. Nulla utánpótlás, nulla helyi játékosok, kifizetnek egy rakás pénzt - most - Várhidinek, ő hozza magával a kiöregedett focistahaverokat, sztem októberig maradnak.

Tele vannak sinterekkel is :(

pancser kis köcsögök

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: Összecsapott Kondás Elemér és Várhidi Péter csapata - helyszíni riport Kiakadt a volt szövetségi kapitány

HozzászólásSzerző: PTi » 2019.08.21. 14:23

alehndr írta:
PTi írta:
SuperDepor írta:Jó ez az ózdi modell, megfordult ott már mindenki aki számít. Nulla utánpótlás, nulla helyi játékosok, kifizetnek egy rakás pénzt - most - Várhidinek, ő hozza magával a kiöregedett focistahaverokat, sztem októberig maradnak.

Tele vannak sinterekkel is :(

pancser kis köcsögök

Tuti meccsre is Isuzu kisbuszokkal járnak

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Összecsapott Kondás Elemér és Várhidi Péter csapata - helyszíni riport Kiakadt a volt szövetségi kapitány

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.08.21. 15:57

Reginald McFreez írta:Várhidi még mindig egy szánalmas fasz. Mindig is undorítónak tartottam, amikor a szaki nyíltan nekiesik a saját játékosainak. A legaljasabb dolog. Kondásék meg dolgoznak becsülettel, mennek előre az úton.
Nehéz szembesülnie azzal, hogy egy nagyobb tudású szakember előtt fejet kell hajtania. Kondinho bárkit felépít, mint tudjuk. Ráadásul olyan kisugárzása van, hogy az ellenfélben kisebbségi érzést kelt.

Sanyeey
Világsztár
Hozzászólások: 10379
Csatlakozott: 2009.03.01. 18:16
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Re: Összecsapott Kondás Elemér és Várhidi Péter csapata - helyszíni riport Kiakadt a volt szövetségi kapitány

HozzászólásSzerző: Sanyeey » 2019.08.21. 19:15

nyúl írta:
Reginald McFreez írta:Várhidi még mindig egy szánalmas fasz. Mindig is undorítónak tartottam, amikor a szaki nyíltan nekiesik a saját játékosainak. A legaljasabb dolog. Kondásék meg dolgoznak becsülettel, mennek előre az úton.
Nehéz szembesülnie azzal, hogy egy nagyobb tudású szakember előtt fejet kell hajtania. Kondinho bárkit felépít, mint tudjuk. Ráadásul olyan kisugárzása van, hogy az ellenfélben kisebbségi érzést kelt.

:D
Hiányzott már a jó Kondás.
DEBRECENI VSC


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 154 vendég