Dinamo Zagreb-FTC: nem ezt tervezték

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Dinamo Zagreb-FTC: nem ezt tervezték

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.08.08. 12:15

BSTH írta:
Adamek írta:
S.O.A.D. írta:Ezt nem is értem. Egy szovjet iskolán szocializálódott edzőtől azt várnám, hogyha valamit, akkor a kondíciót biztos rendbe rakja. Ehhez képest már a Valletta elleni első meccs után arról beszélt Rebrov, hogy néhány játékos elfáradt a végére. Vicc...

pedig most nyáron VB-meccseket se néztek a srácok amiben durván el lehet fáradni

Lanzafame megy vissza Kispestre.

menjen
nagyobb gáz, hogy Nagy Ádám hivatalosan a Bristolé, ledarálják fél szezon alatt mint Feró egy vödör csirkét
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Dinamo Zagreb-FTC: nem ezt tervezték

HozzászólásSzerző: RC » 2019.08.08. 12:21

kristof98.haladas írta:
RC írta:Továbbra is tartom, hogy büntetőpárbaj lesz, talán a Fradi felé billen majd a mérleg nyelve. A Dinamo játékosok azért azt ritkán tapasztalják meg, milyen, amikor a kapu mögött közvetlenül fütyül sokezer ember a 11-eseik elvégzése előtt (Splitben ugye kanyarok vannak a kapuk mögött, így a Torcida pfújolása azért sokkal szolidabb, Eszéken meg az oldallelátón van a köménymag).

Szerintem most Rijekában is az oldallelátón van a tábor, amióta a Rujevicában játsszák a meccseiket.

Ez így van. Az új Kantridát viszont biztos négyszögletesen építik meg, és a kapu mögött lesz az Armada.
SABARIA 1926

Avatar
S.O.A.D.
Sztár
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2006.04.14. 22:25
Tartózkodási hely: Zemplén/Zemplín

Re: Dinamo Zagreb-FTC: nem ezt tervezték

HozzászólásSzerző: S.O.A.D. » 2019.08.08. 12:21

BSTH írta:
Adamek írta:
S.O.A.D. írta:Ezt nem is értem. Egy szovjet iskolán szocializálódott edzőtől azt várnám, hogyha valamit, akkor a kondíciót biztos rendbe rakja. Ehhez képest már a Valletta elleni első meccs után arról beszélt Rebrov, hogy néhány játékos elfáradt a végére. Vicc...

pedig most nyáron VB-meccseket se néztek a srácok amiben durván el lehet fáradni

Lanzafame megy vissza Kispestre.

Szívesen postázunk még vele pár világtalant (Ignatyenko, Szignyevics, Priskin), vagy rokkantnyugdíjast (Otigba, Isael, Frimpong)

BSTH

Re: Dinamo Zagreb-FTC: nem ezt tervezték

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.08.08. 13:58

Adamek írta:
BSTH írta:
Adamek írta:pedig most nyáron VB-meccseket se néztek a srácok amiben durván el lehet fáradni

Lanzafame megy vissza Kispestre.

menjen
nagyobb gáz, hogy Nagy Ádám hivatalosan a Bristolé, ledarálják fél szezon alatt mint Feró egy vödör csirkét

Az angolok nem szoktak hülyén igazolni. Nem lesz gáz.

BSTH

Re: Dinamo Zagreb-FTC: nem ezt tervezték

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.08.08. 13:59

Adamek írta:
BSTH írta:
Adamek írta:pedig most nyáron VB-meccseket se néztek a srácok amiben durván el lehet fáradni

Lanzafame megy vissza Kispestre.

menjen
nagyobb gáz, hogy Nagy Ádám hivatalosan a Bristolé, ledarálják fél szezon alatt mint Feró egy vödör csirkét

Az angolok nem szoktak hülyén igazolni. Nem lesz gáz.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Dinamo Zagreb-FTC: nem ezt tervezték

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.08.08. 15:23

RC írta:Továbbra is tartom, hogy büntetőpárbaj lesz, talán a Fradi felé billen majd a mérleg nyelve. A Dinamo játékosok azért azt ritkán tapasztalják meg, milyen, amikor a kapu mögött közvetlenül fütyül sokezer ember a 11-eseik elvégzése előtt (Splitben ugye kanyarok vannak a kapuk mögött, így a Torcida pfújolása azért sokkal szolidabb, Eszéken meg az oldallelátón van a köménymag).

a fasza sportdiplomáciánkkal úgyis a másik kapu lesz kijelölve, és az üres széksoroknak, meg a vendégszektornak rúghatják majd
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Rockiton
Serdülõ
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2012.01.08. 16:09

Re: Dinamo Zagreb-FTC: nem ezt tervezték

HozzászólásSzerző: Rockiton » 2019.08.08. 18:36

Adamek írta:
BSTH írta:
Adamek írta:pedig most nyáron VB-meccseket se néztek a srácok amiben durván el lehet fáradni

Lanzafame megy vissza Kispestre.

menjen
nagyobb gáz, hogy Nagy Ádám hivatalosan a Bristolé, ledarálják fél szezon alatt mint Feró egy vödör csirkét


Nagyon remélem, hogy ebből a Lanzafame > Kispest üzletből nem lesz semmi. Én speciel eléggé külföldiellenes vagyok, de őt sajnálnám, ha elmenne.
Egyébként szólhatnának Rebrovnak, hogy az utánpótlás-csapatainknál is nyugodtan szét lehet ám nézni. Mire való az utánpótlás, ha nem hozunk fel fiatalokat az első csapathoz?

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Dinamo Zagreb-FTC: nem ezt tervezték

HozzászólásSzerző: SAW » 2019.08.08. 19:18

ManBat írta:
SAW írta:
ManBat írta:ha egészséges értékrend miatt undorodsz a Fraditól (amit egyébként nem csak, hogy nem ítélek el, de át is érzek), akkor undorodsz a Dinamotól is

Az FTC projekt a bőrömre megy.
A Dinamo ebben az összevetésben "csak" ellenfél. A belső dolgaikat dolgozzák fel a horvátok.
Itt számomra az a kérdés, abban vagyok érintett, hogy a NER FTC-projekje sikerre jut-e vagy sem. Ez érint.
Ennek megfelelő a szimpátiám a párharcban.

most pont úgy hangzol, mint a külföldi Orbán-fanok, akik csak a migránsozást látják az egész munkásságából, és így éltetik
kibicnek semmi se drága

Számodra.
A párhuzamnak semmi értelme sincs, igazságtartalma se erre a történetre nézve.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Dinamo Zagreb-FTC: nem ezt tervezték

HozzászólásSzerző: SAW » 2019.08.08. 19:23

Adamek írta:
ManBat írta:
SAW írta:Nekem is erősebbnek tűnik a Dinamo, de azért a 8 milliárdunkból összevásárolt FTC-ben is van már némi potenciál, főleg, hogy most már edző ül a kispadon.
Rebrov kifejezetten jónak tűnik abban, hogy felismerje a csapata erényeit és a meccs szituációkban ezekre építve eredményt érjen el.
Tudatosan törekszenek a kapu közeli pontrúgások kiharcolására, akár olaszos módszerrel is, lásd Tokmak hasasát a tizenhatos mellett Zágrábban.

Szerintem szintet léptek a tintás keletnémethez képest, össze is vásárolták a - jobbára vadkeleti - spílereket ehhez.

Nem áll rosszul a NER projekt, persze, ha ettől, egyébként egészséges értékrend mentén undorodsz, akkor jönnek a jelzők, mindegy, én elbírom.
Azért remélem, hogy a horvát jut tovább és nem a minden hazai versenysemlegességet felrúgó, arcátlan módon túltámogatott, fenntarthatatlan és igazságtalan modellt képviselő FTC.

(Azon kuncogok olykor, hogy mit össze dózsáznak, mit szenvednek, amikor egy játékosuk a legnagyobb hazai riválishoz távozik, mekkora összeesküvéseket tudnak vizionálni, ha nem nekik jön ki a lépés, de ha ilyenkor megemlíted, hogy nem tudsz szimpatizálni a pártállam csapatával, akkor minimum hazaáruló vagy. Miközben a hazaáruló a hazát árulja el, nem a hazafiasság jelszavával hazudott hazafiatlan hazugságot.)

Szóval, úgy állunk, hogy mi mindenképp fizetjük azt a túlárazott politikai projektet, én úgy gondolom hitelesen képviselni az ezzel kapcsolatos kritikámat, hogy nem drukkolok neki.
Mert az hazugság lenne.

ha egészséges értékrend miatt undorodsz a Fraditól (amit egyébként nem csak, hogy nem ítélek el, de át is érzek), akkor undorodsz a Dinamotól is

hát persze fiatal fórumtársam
csak annyit kellene írnia, hogy az ellenségem ellen még az ördöggel is eljárom a násztáncot, ennyi és hiteles lenne, még azt is megkockáztatom, hogy korrekt lenne
de ezek a tanmesék az erkölcsről, saját bőrről meg a pillanatnyi állapotokról (meg valami üldöztetéssel kapcsolatos rögeszmével amit nem is értek kin kér számon ebben a kb 10 fős fradista társaságban, szerintem saját agyszülemény lehet) annyira hitelesek mint egy kínai, féllábú öregasszony Tarzan szerepében, ami nem is olyan nagy baj mert bevallom kurva jól szórakozom ezen a vergődésen
szerintem ezzel jobban lejáratja magát mint Igi és Döglégy együttesen a csapatkeringőikkel, Regi szórakoztató, humoros utálkozásával szemben ez egy utálatalapú eperoham, amivel a hamis papolásai nélkül amúgy semmi probléma nem lenne
én gyűlölöm a klubom vezetését, működési formáját és jelenlegi filozófiáját, nem kértem a helyzetet és nem tettem érte semmit, ellene is kevés vagyok, próbálok szatyorban élni és csak a játékra öszpontosítani, na ez a közös bennünk, a szatyorban való létezés amiken szerencsére más a címer

A nettó cinizmus a másik topicban jobban állt, ez a kényszeredett fürdetése annak, amiről te is belátod, hogy gusztustalan nemcsak, hogy logikai bukfenc, rettenetesen izzadtságszagú is.
A bugyuta, csúsztató részletekre ki sem térek, azok már nem rontanak a képen semmit.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Dinamo Zagreb-FTC: nem ezt tervezték

HozzászólásSzerző: SAW » 2019.08.08. 19:25

Slambuc írta:
RC írta:Továbbra is tartom, hogy büntetőpárbaj lesz, talán a Fradi felé billen majd a mérleg nyelve. A Dinamo játékosok azért azt ritkán tapasztalják meg, milyen, amikor a kapu mögött közvetlenül fütyül sokezer ember a 11-eseik elvégzése előtt (Splitben ugye kanyarok vannak a kapuk mögött, így a Torcida pfújolása azért sokkal szolidabb, Eszéken meg az oldallelátón van a köménymag).


seggünkön vesszük a levegőt a 60. perctől, ha jön a hosszabbítás, be fognak egyet gyötörni a horvátok, 120 percet nem bírnak Tökmagék, 75-öt se

Zágrábban nem tűnt úgy, hogy lennének erőnléti problémák.
Inkább sebességbeli és technikai fölénye van valamennyi a horvátnak, az meg kb. egálra hozható a hazai pályával és a veszélyes pontrúgásokkal.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Dinamo Zagreb-FTC: nem ezt tervezték

HozzászólásSzerző: SAW » 2019.08.08. 19:28

BSTH írta:
Adamek írta:
BSTH írta:Lanzafame megy vissza Kispestre.

menjen
nagyobb gáz, hogy Nagy Ádám hivatalosan a Bristolé, ledarálják fél szezon alatt mint Feró egy vödör csirkét

Az angolok nem szoktak hülyén igazolni. Nem lesz gáz.

Gera mondta, hogy amikor a West Bromba igazolt, sokáig vért köpött az edzéseken.
Neki volt akaratereje megcsinálni ezt, ha Nagy Ádám is lesz olyan kitartó, akkor sikerülhet.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Dinamo Zagreb-FTC: nem ezt tervezték

HozzászólásSzerző: SAW » 2019.08.08. 19:29

Rockiton írta:
Adamek írta:
BSTH írta:Lanzafame megy vissza Kispestre.

menjen
nagyobb gáz, hogy Nagy Ádám hivatalosan a Bristolé, ledarálják fél szezon alatt mint Feró egy vödör csirkét


Nagyon remélem, hogy ebből a Lanzafame > Kispest üzletből nem lesz semmi. Én speciel eléggé külföldiellenes vagyok, de őt sajnálnám, ha elmenne.
Egyébként szólhatnának Rebrovnak, hogy az utánpótlás-csapatainknál is nyugodtan szét lehet ám nézni. Mire való az utánpótlás, ha nem hozunk fel fiatalokat az első csapathoz?

TAO nyúlásra pl.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Dinamo Zagreb-FTC: nem ezt tervezték

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.08.08. 19:51

SAW írta:
ManBat írta:
SAW írta:Az FTC projekt a bőrömre megy.
A Dinamo ebben az összevetésben "csak" ellenfél. A belső dolgaikat dolgozzák fel a horvátok.
Itt számomra az a kérdés, abban vagyok érintett, hogy a NER FTC-projekje sikerre jut-e vagy sem. Ez érint.
Ennek megfelelő a szimpátiám a párharcban.

most pont úgy hangzol, mint a külföldi Orbán-fanok, akik csak a migránsozást látják az egész munkásságából, és így éltetik
kibicnek semmi se drága

Számodra.
A párhuzamnak semmi értelme sincs, igazságtartalma se erre a történetre nézve.

könnyen osztod ezeket a szavakat a saját magadnak emelt piedesztálról, de a lószar elefántcsonttoronyban is csak egy büdös massza
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Dinamo Zagreb-FTC: nem ezt tervezték

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.08.08. 20:02

Rockiton írta:
Adamek írta:
BSTH írta:Lanzafame megy vissza Kispestre.

menjen
nagyobb gáz, hogy Nagy Ádám hivatalosan a Bristolé, ledarálják fél szezon alatt mint Feró egy vödör csirkét


Nagyon remélem, hogy ebből a Lanzafame > Kispest üzletből nem lesz semmi. Én speciel eléggé külföldiellenes vagyok, de őt sajnálnám, ha elmenne.
Egyébként szólhatnának Rebrovnak, hogy az utánpótlás-csapatainknál is nyugodtan szét lehet ám nézni. Mire való az utánpótlás, ha nem hozunk fel fiatalokat az első csapathoz?

azt az utánpótlást inkább hagyjuk, ahonnan ilyen Csonka Bandik jönnek elő az inkább termelje Soroksárra a zsugásokat
talán Takács még talán nem is lenne rossz, szarul is állunk középső bekkekből, de láthatóan undorodik a a stáb a magyaroktól
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Dinamo Zagreb-FTC: nem ezt tervezték

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.08.08. 20:33

Adamek írta:
BSTH írta:
Adamek írta:pedig most nyáron VB-meccseket se néztek a srácok amiben durván el lehet fáradni

Lanzafame megy vissza Kispestre.

menjen
nagyobb gáz, hogy Nagy Ádám hivatalosan a Bristolé, ledarálják fél szezon alatt mint Feró egy vödör csirkét

Hangzatos klisé (hogy az angol kátű daráló), de mivel ő egy védekező játékos, egyebek mellett jelen esetben már csak emiatt sem feltétlen állja meg a helyét. Meg amúgy is, szerintem hasznára válhat, de úgy is fogalmazhatnék, hogy amennyiben igazad lesz, akkor annyit is ér a srác. Meg hát az olasz egyben megállta a helyét, a húgyos angolkettőben is meg fogja. De ha nem, akkor... lásd előző mondat.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Rockiton
Serdülõ
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2012.01.08. 16:09

Re: Dinamo Zagreb-FTC: nem ezt tervezték

HozzászólásSzerző: Rockiton » 2019.08.08. 20:53

Adamek írta:
Rockiton írta:
Adamek írta:menjen
nagyobb gáz, hogy Nagy Ádám hivatalosan a Bristolé, ledarálják fél szezon alatt mint Feró egy vödör csirkét


Nagyon remélem, hogy ebből a Lanzafame > Kispest üzletből nem lesz semmi. Én speciel eléggé külföldiellenes vagyok, de őt sajnálnám, ha elmenne.
Egyébként szólhatnának Rebrovnak, hogy az utánpótlás-csapatainknál is nyugodtan szét lehet ám nézni. Mire való az utánpótlás, ha nem hozunk fel fiatalokat az első csapathoz?

azt az utánpótlást inkább hagyjuk, ahonnan ilyen Csonka Bandik jönnek elő az inkább termelje Soroksárra a zsugásokat
talán Takács még talán nem is lenne rossz, szarul is állunk középső bekkekből, de láthatóan undorodik a a stáb a magyaroktól


Három magyar volt a pályán a keddi meccsen. Legalább a keretben lévő magyarokra építhetné a csapatot Rebrov, mert a külföldiek közül csak Rui Pedro, Tokmac meg Zubkov ér valamit. A védelemből kapásból ki lehetne venni két légióst, helyettük berakni Botkát és az általad említett Takácsot, a középpályán Sigér mellé mehetne Bőle, a jobb szélre pedig Varga. Plusz ugye értelemszerűen ott van Lovrencsics és Dibusz is a kezdőben. Szerintem ez azért valamivel jobban nézne ki, mint a mostani kezdő tizenegy.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Dinamo Zagreb-FTC: nem ezt tervezték

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.08.08. 20:55

Reginald McFreez írta:
Adamek írta:
BSTH írta:Lanzafame megy vissza Kispestre.

menjen
nagyobb gáz, hogy Nagy Ádám hivatalosan a Bristolé, ledarálják fél szezon alatt mint Feró egy vödör csirkét

Hangzatos klisé (hogy az angol kátű daráló), de mivel ő egy védekező játékos, egyebek mellett jelen esetben már csak emiatt sem feltétlen állja meg a helyét. Meg amúgy is, szerintem hasznára válhat, de úgy is fogalmazhatnék, hogy amennyiben igazad lesz, akkor annyit is ér a srác. Meg hát az olasz egyben megállta a helyét, a húgyos angolkettőben is meg fogja. De ha nem, akkor... lásd előző mondat.

a digó A bajnokság sokkal kevésbé ütős-vágós mint az angol2, rengeteg jó játékos van a pályákon akik ott nem állnák meg a helyüket de attól még nem igaz rájuk, hogy annyit is érnek
egyszerűen ő nem az a stílusú akinek az efféle traktoros ütközésekkel és torokra csúszásokkal tarkított bunyó-foci feküdne, de persze lehet, hogy nem így lesz és valóban az is lehet, hogy sokat pengésedett mostanában az angol2
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Dinamo Zagreb-FTC: nem ezt tervezték

HozzászólásSzerző: SAW » 2019.08.08. 20:56

ManBat írta:
SAW írta:
ManBat írta:most pont úgy hangzol, mint a külföldi Orbán-fanok, akik csak a migránsozást látják az egész munkásságából, és így éltetik
kibicnek semmi se drága

Számodra.
A párhuzamnak semmi értelme sincs, igazságtartalma se erre a történetre nézve.

könnyen osztod ezeket a szavakat a saját magadnak emelt piedesztálról, de a lószar elefántcsonttoronyban is csak egy büdös massza

Mi abban a piedesztál, hogy látom, érvénytelen hasonlatot hoztál?
És akkor még egy gondolat, az elefántcsonttoronnyal kapcsolatban. Tudod, az a valóság átélésétől mentes attitűd metaforája, a kizárólag akadémikus hozzáállás kritikája.
Ez is méretes kapufa, hiszen, pont a hétköznapi dolgainkat is érintő jelenség visszásságait kárhoztattam.

Ha egy közösség többsége delejes tévedésben leledzik, semmi sem igazolja jobban a hitük tárgyát képező dolog kritikáját, mint amikor veszett kutyákként esnek neked, eszközökben nem válogatva.
Részemről rendben a dolog.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74816
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Dinamo Zagreb-FTC: nem ezt tervezték

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.08.08. 20:59

SAW írta:
Adamek írta:
ManBat írta:ha egészséges értékrend miatt undorodsz a Fraditól (amit egyébként nem csak, hogy nem ítélek el, de át is érzek), akkor undorodsz a Dinamotól is

hát persze fiatal fórumtársam
csak annyit kellene írnia, hogy az ellenségem ellen még az ördöggel is eljárom a násztáncot, ennyi és hiteles lenne, még azt is megkockáztatom, hogy korrekt lenne
de ezek a tanmesék az erkölcsről, saját bőrről meg a pillanatnyi állapotokról (meg valami üldöztetéssel kapcsolatos rögeszmével amit nem is értek kin kér számon ebben a kb 10 fős fradista társaságban, szerintem saját agyszülemény lehet) annyira hitelesek mint egy kínai, féllábú öregasszony Tarzan szerepében, ami nem is olyan nagy baj mert bevallom kurva jól szórakozom ezen a vergődésen
szerintem ezzel jobban lejáratja magát mint Igi és Döglégy együttesen a csapatkeringőikkel, Regi szórakoztató, humoros utálkozásával szemben ez egy utálatalapú eperoham, amivel a hamis papolásai nélkül amúgy semmi probléma nem lenne
én gyűlölöm a klubom vezetését, működési formáját és jelenlegi filozófiáját, nem kértem a helyzetet és nem tettem érte semmit, ellene is kevés vagyok, próbálok szatyorban élni és csak a játékra összpontosítani, na ez a közös bennünk, a szatyorban való létezés amiken szerencsére más a címer

A nettó cinizmus a másik topicban jobban állt, ez a kényszeredett fürdetése annak, amiről te is belátod, hogy gusztustalan nemcsak, hogy logikai bukfenc, rettenetesen izzadtságszagú is.
A bugyuta, csúsztató részletekre ki sem térek, azok már nem rontanak a képen semmit.

lécci jelöld meg dőlt betűkkel a csúsztatós részleteket és félkövérrel a fürdetéseket, mert szavamra nem értem miről kavarsz már megint
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Dinamo Zagreb-FTC: nem ezt tervezték

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.08.08. 21:01

Adamek írta:
Reginald McFreez írta:
Adamek írta:menjen
nagyobb gáz, hogy Nagy Ádám hivatalosan a Bristolé, ledarálják fél szezon alatt mint Feró egy vödör csirkét

Hangzatos klisé (hogy az angol kátű daráló), de mivel ő egy védekező játékos, egyebek mellett jelen esetben már csak emiatt sem feltétlen állja meg a helyét. Meg amúgy is, szerintem hasznára válhat, de úgy is fogalmazhatnék, hogy amennyiben igazad lesz, akkor annyit is ér a srác. Meg hát az olasz egyben megállta a helyét, a húgyos angolkettőben is meg fogja. De ha nem, akkor... lásd előző mondat.

a digó A bajnokság sokkal kevésbé ütős-vágós mint az angol2, rengeteg jó játékos van a pályákon akik ott nem állnák meg a helyüket de attól még nem igaz rájuk, hogy annyit is érnek
egyszerűen ő nem az a stílusú akinek az efféle traktoros ütközésekkel és torokra csúszásokkal tarkított bunyó-foci feküdne, de persze lehet, hogy nem így lesz és valóban az is lehet, hogy sokat pengésedett mostanában az angol2

Legrosszabb esetben hazajön a magyar (és Grinch jelmezbe bújik).
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 104 vendég