Európa-liga: nézőszámról és a Torinóról is jelentett a Loki

RC
Moderátor

Európa-liga: nézőszámról és a Torinóról is jelentett a Loki

HozzászólásSzerző: RC » 2019.07.29. 15:21

Még soha nem lépett pályára a Nagyerdei Stadionban olasz élvonalbeli csapat, ám csütörtökön erre is sor kerül, mert a Loki ellenfele a Torino lesz az Európa-ligában, a mérkőzés 18.30-kor kezdődik. Az első találkozót egyébként 3-0-ra nyerték meg a torinóiak, így még nagyobb esélyesei lettek a párharcnak, mint amilyenek a sorsolás kezdetétől fogva voltak.

Az ellenfél debreceni programjáról a következőket jelentette nemrég a Loki honlapja:

„A tervek szerint szerdán 12 órakor landol a debreceni repülőtéren a Torino FC csapatát szállító gép. Az olaszok ezt követően szálláshelyükre, a Hotel Divinusba mennek. Walter Mazzarri vezetőedző szerdán 17 órakor tart sajtótájékoztatót a Nagyerdei Stadionban, ezt követően lesz a Torino edzése, amelynek az első 15 perce nyilvános. A Torino a csütörtökön 18.30-tól kezdődő El-selejtező mérkőzés után indul vissza Olaszországba.”

A mérkőzésre elővételben már közel kilencezer jegy elkelt! Továbbra is kaphatók a tikettek online, illetve a DVSC Ajándékboltban. Az összecsapás nem regisztrációköteles, a bérletek ugyanúgy érvényesek, mint előzőleg az albán csapat ellen. A gyermekek részére ezúttal is kell jegyet váltani.
Roma Aeterna
Pannonia Aeterna
Savaria Aeterna

Reginald McFreez
Aranylabdás

Re: Európa-liga: nézőszámról és a Torinóról is jelentett a Loki

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.07.30. 06:28

Szellős teltház összejöhet.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Vissza: “www.nb1.hu”