Torino-Loki: több dolog miatt bánkódott a DVSC mestere

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74909
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Torino-Loki: több dolog miatt bánkódott a DVSC mestere

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.08.02. 09:23

RC írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:2019-ben azzal az indokkal, hogy nem tudná a hazai szeku garantálni mindenki biztonságát nem merik meglépni az egyetlen vállalható megoldást
komolyan, ez a 20M+ cigánytelep sakkban tartja a világot, ha beböfögnék, hogy igényt tartanak Vietnamra holnap hozzájuk csatolnák ellenszavazat nélkül

Ez komoly, hogy azért nem fújta le a meccset a bíró, mert félt, hogy több ezer előember bemegy a pályára és cirkusz lesz? Ilyen forgatókönyv a megye kettőben szokott lenni falunapon, nem pedig UEFA rendezvényen. Óv a Honvéd - teljes joggal -, az események után a játékosok nem érezték magukat biztonságban a pályán. Nem fűzök hozzá sok reményt, annak ellenére, hogy az MLSZ elnöke egyben a FIFA alelnöke is.

Zárt kapu/szektorbezárás/pénzbünti lesz csak szerintem.

sanszos
az UEFA ellenőr a telóját alig tudta kezelni, gondolom vagy hatszor befosott félelmében, a kopasz észak-ír viszont hozzászokhatott volna a durrogáshoz ifjonckorban, ő lehetett volna tökösebb mert elvileg az ő kezében volt a döntés nem az ellenőrökében meg a szervezőkében, de ez a majom-cigány román közeg úgy majmolja meg a nyugatot száz éve mint a Jerry Tomot
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
S.O.A.D.
Sztár
Hozzászólások: 4975
Csatlakozott: 2006.04.14. 22:25
Tartózkodási hely: Zemplén/Zemplín

Re: Torino-Loki: több dolog miatt bánkódott a DVSC mestere

HozzászólásSzerző: S.O.A.D. » 2019.08.02. 09:26

BSTH írta:
BSTH írta:Jól sikerült kanyar lett a második. Gratulálok.

Félreérthető voltam. Nem a Lokira hegyeztem ki a megjegyzést.
A Honvéd hiába óv.
A Debrecen eredménye várható volt.
A Vidike meg menjen a picsába. Bár a Vaduz már mumus. Magyar csapatok ellen kettőből kettő, 6-2-s gólkülönbséggel.

A Honvéd azért vigyázzon ezzel az óvás dologgal. Az lesz a vége, hogy Kispestet is Romániához csatolják.

Javier Arizmendi
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2818
Csatlakozott: 2006.01.18. 17:32

Re: Torino-Loki: több dolog miatt bánkódott a DVSC mestere

HozzászólásSzerző: Javier Arizmendi » 2019.08.02. 09:31

Slash777 írta:.
Amugy ez az indok tenyleg eleg gyenge volt igy, de öszinten van ertelme? Olyan szempontbol talan, hogy az Aek 10-0-as összesitessel menne tovabb, szoval lehetne rajuk pakolni a hazat, asszonyt, gyereket.

jól kell tudni kiesni. a Videoton is szépen megúszott egy következő körös 0-8-at, mert mekkora pech után kiesett. persze az AEK-tól sem kell elájulni, a görög klubfutball a valaha volt mélypontját éli, láttuk tavaly őket és a PAOK-ot a Garancsi-team ellen.
ETO

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Torino-Loki: több dolog miatt bánkódott a DVSC mestere

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.08.02. 15:41

Adamek írta:
BSTH írta:
BSTH írta:Jól sikerült kanyar lett a második. Gratulálok.

Félreérthető voltam. Nem a Lokira hegyeztem ki a megjegyzést.
A Honvéd hiába óv.
A Debrecen eredménye várható volt.
A Vidike meg menjen a picsába. Bár a Vaduz már mumus. Magyar csapatok ellen kettőből kettő, 6-2-s gólkülönbséggel.

én a DVSC-vel sem vagyok maradéktalanul kibékülve, ez a hét gól kurva sok, mi egyetlen esélytelenebb ellenféllel szemben sem vertünk hetet a Torino meg eredetileg az augusztus végére eső bajnoki rajtra készült és a dogó csapatok nem igazán szokták biztos vezetésnél szétnyomni a gázpedált, szerintem két szorosabb vereség bőven jöhetett volna ha kicsit odateszik magukat

a Vidi egyértelműen a pöffeteg kurva anyjukat kategória, a Honvéd tuképpen mindent jól csinált egy kibaszott szar de náluk jobb ellenféllel szemben, de három ilyen tizit amatőröktől se látni egyszerre
és mi is erősen beleszartunk a visszavágóba, nagyképű szovjet elvtársainknak is jár a pofon egy nagy műfasszal, minden kurva pont nagyon fontos lenne ebben a roncsderbiben

Herczeg amikor a torinóiak játékosait dicséri, meg hogy mekkora a különbség, tulajdonképpen saját magát köpi szemen, tekintve ő a felelős az utánpótlásért Debrecenben. Az igazság pedig az, hogy a modern edzésmódszerek nincsenek elásva a tízparancsolattal a frigyládába, gyakorlatilag bárki számára hozzáférhetőek, nem tiltja tehát senki, hogy az elsőosztályú infrastruktúrát tartalommal töltse meg. De hát ez van az ő képességei is erősen korlátoltak, neki is megfelel a nihil, ami jellemzi a magyar focit. Pedig Debrecenben eredénykényszer sincsen, senki nem akadályozza meg őket, hogy építkezzenek. Csak hát ennyi, amit építeni tudnak, egy félprofi Varga Kevin meg Balogh Norbi, mint csúcstermék.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Slash777
BL-menõ
Hozzászólások: 7197
Csatlakozott: 2008.04.10. 15:04
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Torino-Loki: több dolog miatt bánkódott a DVSC mestere

HozzászólásSzerző: Slash777 » 2019.08.02. 16:00

Javier Arizmendi írta:
Slash777 írta:.
Amugy ez az indok tenyleg eleg gyenge volt igy, de öszinten van ertelme? Olyan szempontbol talan, hogy az Aek 10-0-as összesitessel menne tovabb, szoval lehetne rajuk pakolni a hazat, asszonyt, gyereket.

jól kell tudni kiesni. a Videoton is szépen megúszott egy következő körös 0-8-at, mert mekkora pech után kiesett. persze az AEK-tól sem kell elájulni, a görög klubfutball a valaha volt mélypontját éli, láttuk tavaly őket és a PAOK-ot a Garancsi-team ellen.

Persze a 10-0 csak tulzas volt, igazabol ha ugy nezzük, most is lehozta a Honved kapott gol nelkül. :D Csak elörefele impotensek egy csöppet.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 83 vendég