Torino-DVSC: időjárási tényező kérhet szerepet magának

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Torino-DVSC: időjárási tényező kérhet szerepet magának

HozzászólásSzerző: RC » 2019.07.24. 07:55

A Torino ellen folytatja a szereplését a Loki. Jó hír a debreceni és a magyar foci kedvelőinek, hogy a találkozót élőben közvetíti majd az M4 Sport, a mérkőzés csütörtökön este, 21 órakor kezdődik, melyen kétezerrel többen lehetnek bent.


Íme, a Loki bejelentése az üggyel kapcsolatban:


„Jó hír szurkolóinknak, hogy csütörtökön az M4 Sport élőben közvetíti a Torino FC – DVSC Európa-liga selejtezőmérkőzést.

Mint ismert, az Alessandriában rendezendő találkozó 21 órakor kezdődik.

Kétezer széket szereltek fel az alessandriai stadionban, és az UEFA is áldását adta arra, hogy többen legyenek a mérkőzésen, így maximum 6000 néző előtt léphetnek majd pályára a csapatok csütörtök este az El-selejtezőben. Mint ismert, a Loki-szurkolók számára 350 jegyet biztosít a rendező klub.
A Torino FC is javában készül a találkozóra. Ellenfelünk vezetőedzője, Walter Mazzarri hétfőn a mérkőzés helyszínén, a Stadio Giuseppe Moccagatta stadionban vezényelt edzést játékosainak. A klub honlapja szerint az erőnléti edzés után technikai és taktikai feladatokat végzett a torinói csapat.

Az előrejelzések szerint igen meleg lesz csütörtökön. Este 9 órakor is legalább 34 fokos hőség várhat a két gárdára.”
SABARIA 1926

Kegyetlen
Világsztár
Hozzászólások: 11326
Csatlakozott: 2005.08.17. 06:48

Re: Torino-DVSC: időjárási tényező kérhet szerepet magának

HozzászólásSzerző: Kegyetlen » 2019.07.25. 21:48

Ilyen balfasz gólokat kapni...

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Torino-DVSC: időjárási tényező kérhet szerepet magának

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.07.26. 07:06

Kegyetlen írta:Ilyen balfasz gólokat kapni...

Csak kettőt láttam (a rövidre a kapusnak, meg a végén a fejest), azok tényleg balfaszok voltak.

Ettől függetlenül mind sebességben, mind technikában osztálykülönbség volt a két csapat között. Saját nevelésű játékosokkal, légiósokra költött forintmilliárdok betolása nélkül ennyit ér a magyar foci. Szart sem. és még Debrecenben foglalkoztatják is a saját nevelésű játékosokat, szóval nekik még van esélyük fejlődni. A kirakatcsapataink kispadra sem férő fiataljainak elég mostoha a helyzete most, hogy lassan évtizedes pénzzuhatag után egyre fájóbban mocorog az ánuszban az eredménykényszer.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 143 vendég