Izlandi támadóval pótolhatja az Újpest Traorét

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40740
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Izlandi támadóval pótolhatja az Újpest Traorét

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.07.04. 14:17

Gyakorlatilag kész tényként közlik.



Hatalmas reményekkel igazolta le az Újpest vezetősége Lacina Traorét a tavasszal. Traoré korábban príma kis hírnévnek örvendet Európa és Afrika szerte, ám a lilákhoz abban a reményben érkezett már, hogy a sérülése után újra visszataláljon a helyes útra.

Nos, ez nem igazán jött össze neki, sokak szerint ő is csak egy olyan légiós, aki feleslegesen veszi/vette el a helyet egy magyar fiataltól. Fontos hangsúlyozni, az nem baj, ha valaki légiós, de az már igen, ha nem jobb a magyarnál.

Traoré ráadásul a felkészülést sem kezdte el a csapattal, így nyilvánvaló, hogy pótolni kell.



A jelek szerint meg is van az illetékes, méghozzá az izlandi Aron Bjarnason személyében, akiről klubja, Breidablik Kópavogur már bejelentette, hogy elfogadta az Újpest ajánlatát.

A dallamos nevű izlandi alakulat egyébként az áprilisban indult bajnokságban 10 forduló után a 11., azaz utolsó előtti helyen szerénykedik. A 23 éves szélső/támadó egyébként 2017 óta erősíti a csapatát, 64 meccsen 17 gólt vágott eddig.

A hírek szerint a játékos Budapestre érkezik, hogy ismerkedjen a körülményekkel és, hogy megállapodjon az újpesti vezetőkkel.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

BSTH

Re: Izlandi támadóval pótolhatja az Újpest Traorét

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.07.04. 14:36

Traoré kokaincsík volt. Felszívódott.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Izlandi támadóval pótolhatja az Újpest Traorét

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.07.04. 18:03

Annál a niggernél bárki,még én is jobb vagyok.Úgyhogy ezen a poszton az előre lépés megkérdőjelezhetetlen.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Izlandi támadóval pótolhatja az Újpest Traorét

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.07.04. 19:23

MindigÚjpest írta:Annál a niggernél bárki,még én is jobb vagyok.Úgyhogy ezen a poszton az előre lépés megkérdőjelezhetetlen.

Nagyon gáz az ürge. Focizni nem láttam, de már önmagában ez a 'nyáron hír nélkül eltűnök' játék kurvára nem egyenes. Nem csoda, hogy gyakorlatilag nem vitte semmire. Dzsudzsák hozzá képest egy karrierzseni.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Izlandi támadóval pótolhatja az Újpest Traorét

HozzászólásSzerző: SAW » 2019.07.04. 20:18

Igen, Traore szarházi módon viselkedett és pár belőtt tizenegyesen túl nem is alkotott semmit.
De azért ostoba közhelyeket nem kell puffogtatni. "feleslegesen veszi/vette el a helyet egy magyar fiataltól" Hol vannak ezek a fiatalok, pláne nálunk, ahol az FC és az UTE egymás konkurenciáiként indít utánpótlás csapatokat?

Az izlandinak drukkolok, a válogatottjuk szimpatikus.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40740
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Izlandi támadóval pótolhatja az Újpest Traorét

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.07.06. 06:43

A Kisvárda kapusa nagyobb spíler, ő legalább üzent, hogy azért nem jön vissza mert fáj a foga.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16517
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Izlandi támadóval pótolhatja az Újpest Traorét

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.07.06. 11:13

SuperDepor írta:A Kisvárda kapusa nagyobb spíler, ő legalább üzent, hogy azért nem jön vissza mert fáj a foga.

Nagyobb fizura
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

BSTH

Re: Izlandi támadóval pótolhatja az Újpest Traorét

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.07.07. 12:27

Fingóbaszó visszatér az országba?

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Izlandi támadóval pótolhatja az Újpest Traorét

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.07.07. 19:40

SuperDepor írta:A Kisvárda kapusa nagyobb spíler, ő legalább üzent, hogy azért nem jön vissza mert fáj a foga.

azóta már frissült, Révész a baja akivel nem hajlandó együtt dolgozni
nem tudom eldönteni, melyik férget sajnáljam a másiknál is kevésbé a kettő közül
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Savaria1919 valamint 162 vendég