Hivatalos: nem az AS Romával találkozhat a DVSC

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40753
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Hivatalos: nem az AS Romával találkozhat a DVSC

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.06.28. 13:12

Beigazolódtak a várakozások, felkészül egy újabb olasz csapat.





Az nb1.hu korábban beszámolt arról, hogy az AC Milan megegyezhet az UEFA-val, amely döntés a DVSC Európa-liga-szereplését is befolyásolhatja.


Nos, valóban így történt: a milánói piros-feketék nem indulnak a második számú európai kupasorozat 2019/20-as idényében, így az eredetileg selejtezős AS Roma automatikusan főtáblára jutott. A rómaiak helyére a Serie A-ban hetedik Torino került, amely azt jelenti, hogy amennyiben a Loki továbbjut a Kukesi ellen, úgy a második körben Andrea Belottiék ellen meccsel.



A Milan visszalépésére (vagy ha úgy tetszik, kizárására) pénzügyi okok miatt volt szükség.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Hivatalos: nem az AS Romával találkozhat a DVSC

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.06.28. 14:55

Ez így zsír. Sándor Tamás játszott náluk, majdnem hét percet összesen, tehát mindent tud a csapatukról, nekik ilyen adukártya nincsen a kezükben, gyakorlatilag formalitás lesz a két meccs, igazából kár is kiállniuk a torinóiaknak.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40753
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Hivatalos: nem az AS Romával találkozhat a DVSC

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.06.28. 15:21

Reginald McFreez írta:Ez így zsír. Sándor Tamás játszott náluk, majdnem hét percet összesen, tehát mindent tud a csapatukról, nekik ilyen adukártya nincsen a kezükben, gyakorlatilag formalitás lesz a két meccs, igazából kár is kiállniuk a torinóiaknak.

Majdnem 7 percet :) :)
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Hivatalos: nem az AS Romával találkozhat a DVSC

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.06.28. 16:16

SuperDepor írta:
Reginald McFreez írta:Ez így zsír. Sándor Tamás játszott náluk, majdnem hét percet összesen, tehát mindent tud a csapatukról, nekik ilyen adukártya nincsen a kezükben, gyakorlatilag formalitás lesz a két meccs, igazából kár is kiállniuk a torinóiaknak.

Majdnem 7 percet :) :)

A mérvadó transfermarkt szerint. :)
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75019
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Hivatalos: nem az AS Romával találkozhat a DVSC

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.06.28. 20:13

SuperDepor írta:
Reginald McFreez írta:Ez így zsír. Sándor Tamás játszott náluk, majdnem hét percet összesen, tehát mindent tud a csapatukról, nekik ilyen adukártya nincsen a kezükben, gyakorlatilag formalitás lesz a két meccs, igazából kár is kiállniuk a torinóiaknak.

Majdnem 7 percet :) :)

te is tudod, hogy nem a mennyiség a lényeg
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Török
Serdülõ
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2008.09.15. 17:45
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hivatalos: nem az AS Romával találkozhat a DVSC

HozzászólásSzerző: Török » 2019.06.28. 22:44

SuperDepor írta:
Reginald McFreez írta:Ez így zsír. Sándor Tamás játszott náluk, majdnem hét percet összesen, tehát mindent tud a csapatukról, nekik ilyen adukártya nincsen a kezükben, gyakorlatilag formalitás lesz a két meccs, igazából kár is kiállniuk a torinóiaknak.

Majdnem 7 percet :) :)

Elég erős lehetett az a 7 perc, mert ezzel kb. meghúszszorozták az árát az olaszok.
Mi lett volna, ha egy félidőt végigjátszik?

Török
Serdülõ
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2008.09.15. 17:45
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hivatalos: nem az AS Romával találkozhat a DVSC

HozzászólásSzerző: Török » 2019.06.28. 22:54

Máskülönben - már ha ez a minősíthetetlenül lassú fórummotor enged megnyilvánulni - sajnálatos, hogy már a második körben ilyen erős ellenfél várhat ránk. Úgy tűnik, hogy hosszú évek után végre kezdünk igazolgatni, bizonyára Bandi bezsarolta Szimát a nemzetközi porondért, erre már akkor látszik a vége, amikor még el sem kezdődött.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 160 vendég