Egzotikus helyre kerülhet a Loki húzóembere

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40739
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Egzotikus helyre kerülhet a Loki húzóembere

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.06.27. 06:52

Az Egyesült Arab Emírségekben köthet ki Kusnyír Erik - számol be az nso.hu. A portál értesülései szerint a Loki 19 éves játékosát az el-Naszr csapata szeretné szerződtetni. Állítólag a klubok között már zajlanak a tárgyalások. Ha sikerül a feleknek dűlőre jutniuk, akkor Kusnyírnak július közepén már csatlakoznia kell új együtteséhez. Az el-Naszr az előző szezonban a nyolcadik helyen végzett a bajnokságban.


A tehetséges futballista a HLSZ statisztikái alapján 1632 percet töltött a pályán az OTP Bank Ligában. Kusnyír szerződése 2021-ben jár le a Lokinál, értékét a Transfermarkt 350 ezer euróra becsüli.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Egzotikus helyre kerülhet a Loki húzóembere

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.06.27. 12:18

Mondanám, hogy ez is hülye, mert amúgy az, de a klub elég egyértelműen minden ajánlatot fontolóra vesz, ha abban elegendő nulla szerepel... a játékos Debrecenben sem egyéb, mint egy rakomány parizer.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Egzotikus helyre kerülhet a Loki húzóembere

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.06.27. 12:19

Mondanám, hogy ez is hülye, mert amúgy az, de a klub elég egyértelműen minden ajánlatot fontolóra vesz, ha abban elegendő nulla szerepel... a játékos Debrecenben sem egyéb, mint egy rakomány parizer.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 297 vendég