Távozhat a DVSC tehetsége

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40739
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Távozhat a DVSC tehetsége

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.06.24. 08:35

Korábban az nb1.hu is beszámolt arról, hogy a három távozót - Erik Cikos, Aleksandar Jovanovic, Haris Tabakovic -, valamint a Puskás Akadémiától véglegesen is visszatérő Szécsi Márk érkezését követően Bévárdi Zsomborral egyezett meg a DVSC.


A tehetséges támadó a MOL Viditől igazol a cívisvárosba, ugyanakkor a transzfer egyúttal újabb ügyet vonhat maga után: a LokiBlog értesülései szerint ugyanis ismét él a Zsóri-szál, azaz Zsóri Dániel "cserében" valóban Székesfehérvárra kerülhet.


Az albán Kukesi elleni Európa-liga selejtezőre készülő Lokihoz kapcsolódó hír továbbá, hogy a Csíkszereda kiválósága, Györgyi Arthur július 1-től aláír a csapathoz. A 22 éves, tehetséges szélső már elköszönt az FK-tól.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Távozhat a DVSC tehetsége

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.06.26. 09:22

Még a Lokiba sem fér be rendesen, mint akar Mogyoróság zászlóshajójában? Kihívást vagy pénzt? Mindkettőt megkapja majd, bár a kihívást leginkább a hétköznapokon, az edzéseken, mert pályára nem nagyon fog lépni... egyszerűen kevés oda. Az ollózáson kívül semmi mérhetőt nem produkált. Ellenben a klub jó pénzt kap érte (a klubok által közösen működtetett pénzmosoda kiválóan működik), a menedzser jó pénzt kap érte, ő négyszer annyit keres majd, szóval ez a kaland valószínűleg nem a tudatos karrierépítésről szól majd.

Mondanám, hogy sok sikert, de ezekből a srácokból semmi nem lesz.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Török
Serdülõ
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2008.09.15. 17:45
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Távozhat a DVSC tehetsége

HozzászólásSzerző: Török » 2019.06.26. 09:51

Zsóri példát vehetne Varga Kevinről, hogy pár jó meccs sem garancia a kimagasló karrierre, egy jól eltalált olló végképp nem.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Távozhat a DVSC tehetsége

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.06.26. 09:56

Reginald McFreez írta:Még a Lokiba sem fér be rendesen, mint akar Mogyoróság zászlóshajójában? Kihívást vagy pénzt? Mindkettőt megkapja majd, bár a kihívást leginkább a hétköznapokon, az edzéseken, mert pályára nem nagyon fog lépni... egyszerűen kevés oda. Az ollózáson kívül semmi mérhetőt nem produkált. Ellenben a klub jó pénzt kap érte (a klubok által közösen működtetett pénzmosoda kiválóan működik), a menedzser jó pénzt kap érte, ő négyszer annyit keres majd, szóval ez a kaland valószínűleg nem a tudatos karrierépítésről szól majd.

Mondanám, hogy sok sikert, de ezekből a srácokból semmi nem lesz.

ő igazából azt hiszi, hogy ezzel megfogja az Isten lábát, a Vidi és a Fradi pedig nagy nehezen találtak egy még undorítóbb húzást, mint amit az MTK hozott be anno a lejáró szerződéssel nem hosszabbítók tarcsiztatása helyett (pedig azt hittem, az űberelhetetlen): csak azért igazolnak olyan játékosokat akiknek esélyük sincs a csapatba kerülésre, hogy másokat se tudjanak erősíteni
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Távozhat a DVSC tehetsége

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.06.26. 10:04

ManBat írta:
Reginald McFreez írta:Még a Lokiba sem fér be rendesen, mint akar Mogyoróság zászlóshajójában? Kihívást vagy pénzt? Mindkettőt megkapja majd, bár a kihívást leginkább a hétköznapokon, az edzéseken, mert pályára nem nagyon fog lépni... egyszerűen kevés oda. Az ollózáson kívül semmi mérhetőt nem produkált. Ellenben a klub jó pénzt kap érte (a klubok által közösen működtetett pénzmosoda kiválóan működik), a menedzser jó pénzt kap érte, ő négyszer annyit keres majd, szóval ez a kaland valószínűleg nem a tudatos karrierépítésről szól majd.

Mondanám, hogy sok sikert, de ezekből a srácokból semmi nem lesz.

ő igazából azt hiszi, hogy ezzel megfogja az Isten lábát, a Vidi és a Fradi pedig nagy nehezen találtak egy még undorítóbb húzást, mint amit az MTK hozott be anno a lejáró szerződéssel nem hosszabbítók tarcsiztatása helyett (pedig azt hittem, az űberelhetetlen): csak azért igazolnak olyan játékosokat akiknek esélyük sincs a csapatba kerülésre, hogy másokat se tudjanak erősíteni

jók a meglátásaid, évente egyet igazolunk átlagban itthonról az élvonalból, ezek nagyjából a kezdőcsapatba jönnek, ellenben engedünk el akár ingyen is szerződéssel bíró játékost az NB1-en belül, de lényegesen többen mennek el mint jönnek a bajnokságon belül
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Távozhat a DVSC tehetsége

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.06.26. 10:19

Adamek írta:
ManBat írta:
Reginald McFreez írta:Még a Lokiba sem fér be rendesen, mint akar Mogyoróság zászlóshajójában? Kihívást vagy pénzt? Mindkettőt megkapja majd, bár a kihívást leginkább a hétköznapokon, az edzéseken, mert pályára nem nagyon fog lépni... egyszerűen kevés oda. Az ollózáson kívül semmi mérhetőt nem produkált. Ellenben a klub jó pénzt kap érte (a klubok által közösen működtetett pénzmosoda kiválóan működik), a menedzser jó pénzt kap érte, ő négyszer annyit keres majd, szóval ez a kaland valószínűleg nem a tudatos karrierépítésről szól majd.

Mondanám, hogy sok sikert, de ezekből a srácokból semmi nem lesz.

ő igazából azt hiszi, hogy ezzel megfogja az Isten lábát, a Vidi és a Fradi pedig nagy nehezen találtak egy még undorítóbb húzást, mint amit az MTK hozott be anno a lejáró szerződéssel nem hosszabbítók tarcsiztatása helyett (pedig azt hittem, az űberelhetetlen): csak azért igazolnak olyan játékosokat akiknek esélyük sincs a csapatba kerülésre, hogy másokat se tudjanak erősíteni

jók a meglátásaid, évente egyet igazolunk átlagban itthonról az élvonalból, ezek nagyjából a kezdőcsapatba jönnek, ellenben engedünk el akár ingyen is szerződéssel bíró játékost az NB1-en belül, de lényegesen többen mennek el mint jönnek a bajnokságon belül

csak az elmúlt pár hétből Szécsi G. illetve Bőle hosszabbítás, de ha Dibusz marad akkor a Gróf-ügylet is idesorolható
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 75000
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Távozhat a DVSC tehetsége

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.06.26. 10:48

ManBat írta:
Adamek írta:
ManBat írta:ő igazából azt hiszi, hogy ezzel megfogja az Isten lábát, a Vidi és a Fradi pedig nagy nehezen találtak egy még undorítóbb húzást, mint amit az MTK hozott be anno a lejáró szerződéssel nem hosszabbítók tarcsiztatása helyett (pedig azt hittem, az űberelhetetlen): csak azért igazolnak olyan játékosokat akiknek esélyük sincs a csapatba kerülésre, hogy másokat se tudjanak erősíteni

jók a meglátásaid, évente egyet igazolunk átlagban itthonról az élvonalból, ezek nagyjából a kezdőcsapatba jönnek, ellenben engedünk el akár ingyen is szerződéssel bíró játékost az NB1-en belül, de lényegesen többen mennek el mint jönnek a bajnokságon belül

csak az elmúlt pár hétből Szécsi G. illetve Bőle hosszabbítás, de ha Dibusz marad akkor a Gróf-ügylet is idesorolható

Grófot első kapusnak igazoltuk (és nem volt élő szerződése, bárki vihette volna mert maradni nem akart) Szécsi Nb2-ből jött, Bőle 25 meccsen játszott ebben az évadban, nem igazán elfekvőben van itt ha már egy hosszabbítást is beveszünk ebbe buliba, de ezt már tényleg nem értem milyen elbaszott logika mentén gyengítettünk ezzel a Bőle hosszabbítással más NB1-es klubot
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Távozhat a DVSC tehetsége

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.06.26. 10:52

ManBat írta:
Reginald McFreez írta:Még a Lokiba sem fér be rendesen, mint akar Mogyoróság zászlóshajójában? Kihívást vagy pénzt? Mindkettőt megkapja majd, bár a kihívást leginkább a hétköznapokon, az edzéseken, mert pályára nem nagyon fog lépni... egyszerűen kevés oda. Az ollózáson kívül semmi mérhetőt nem produkált. Ellenben a klub jó pénzt kap érte (a klubok által közösen működtetett pénzmosoda kiválóan működik), a menedzser jó pénzt kap érte, ő négyszer annyit keres majd, szóval ez a kaland valószínűleg nem a tudatos karrierépítésről szól majd.

Mondanám, hogy sok sikert, de ezekből a srácokból semmi nem lesz.

ő igazából azt hiszi, hogy ezzel megfogja az Isten lábát, a Vidi és a Fradi pedig nagy nehezen találtak egy még undorítóbb húzást, mint amit az MTK hozott be anno a lejáró szerződéssel nem hosszabbítók tarcsiztatása helyett (pedig azt hittem, az űberelhetetlen): csak azért igazolnak olyan játékosokat akiknek esélyük sincs a csapatba kerülésre, hogy másokat se tudjanak erősíteni

Én nem látom gonoszkodásnak, inkább befektetésnek. Igaz, általában kurvaszar befektetés, de ha öt évben egy bejön, már akkor jól járnak. Tehát nem az ellenfelek gyengítése lebeg szerintem a szemük előtt, annak amúgy sincs semmi értelme, hanem megveszik, mert megtehetik, legfeljebb vesztenek pár tízmilliót, ellenben jól kaszálhatnak. Meg persze a szürke ügyletek finanszírozására ezek a transferek kiválóan alkalmasak. Azt meg ugye nem kell magyarázni, hogy a pontagyú focista miért megy inkább havi sok millióért semmittenni, mint annak töredékéért dolgozni.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 293 vendég