Leérettségizett Dombi Tibi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Leérettségizett Dombi Tibi

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.06.21. 21:36

Sikeresen leérettségizett a DVSC legendás játékosa, Dombi Tibor. A 45 éves korábbi szélső annak érdekében tette le a vizsgákat, hogy megfeleljen az UEFA "A" licences edzői képzésnek. A kemény időszakot úgy teljesítette, hogy közben párhuzamosan az edzői tanfolyamot is végezte, valamint a Loki U19-es csapatát is trenírozta másodedzőként.


"Olyan lett az eredményem, mint a rádió kívánságműsora, kettőtől ötig. A pontos osztályzatokat még nem tudom, de az biztos, hogy a matek kettes lesz, és remélem, ötös is kerül majd a bizonyítványba. A felkészülés vége felé már összezavarodtam, kavarogtak a fejemben a tételek és a témák. Félálmomban arra riadtam fel, hogy például az 1700-as évek irodalmát összekevertem a történelemmel. De a vizsgán már nem volt gond. A magyarból és a töriből a húsz-húsz tételből olyan 12-13-at tudtam jól, a többit szívesebben elkerültem volna, ami össze is jött. Szerencsém volt, történelemből Magyarország II. világháború előtti időszakát húztam, irodalomból pedig novellaelemzést. Egyik témát sem mondanám könnyűnek, de szerencsére tudtam róluk beszélni, nem jelentettek gondot" - fogalmazott a Blikknek Dombi.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

k11zoltan
Kulcsjátékos
Hozzászólások: 2699
Csatlakozott: 2007.09.10. 18:00
Tartózkodási hely: Pápa/Budapest

Re: Leérettségizett Dombi Tibi

HozzászólásSzerző: k11zoltan » 2019.06.24. 09:30

Jobb később, mint soha!
Üdv az értelmiségiek körében.
R.I.P. Lombard Pápa
Élt 11 évet. :)

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Leérettségizett Dombi Tibi

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.06.25. 16:08

Óriási! :lol:
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

BSTH

Re: Leérettségizett Dombi Tibi

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.06.25. 17:40

k11zoltan írta:Jobb később, mint soha!
Üdv az értelmiségiek körében.

Ettől még nem lesz értelmiségi. Bár már klasszikus értelmiség sincsen, az a kilencvenes évek végére kihalt.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 189 vendég