Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.06.12. 12:56

sznot írta:
Reginald McFreez írta:
Reginald McFreez írta:Nem hallottad jól.

Legalábbis a múltkor láttam vele egy hosszabb interjút, ott nem tűnt fel.


A tegnap estinél sokszor törte. Ma ketten is mondták pedig nem is hoztam szóba.

én is meghallgattam az interjúkat, inkább nem találta a szavakat sztem, egy 18 éves srácról beszélünk aki hirtelen kulcsszereplő lett a felnőtt válogatottban
aki viszont tényleg csúnyán töri a magyart, az Holender
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

HozzászólásSzerző: sznot » 2019.06.12. 13:07

ManBat írta:
sznot írta:
Reginald McFreez írta:Legalábbis a múltkor láttam vele egy hosszabb interjút, ott nem tűnt fel.


A tegnap estinél sokszor törte. Ma ketten is mondták pedig nem is hoztam szóba.

én is meghallgattam az interjúkat, inkább nem találta a szavakat sztem, egy 18 éves srácról beszélünk aki hirtelen kulcsszereplő lett a felnőtt válogatottban
aki viszont tényleg csúnyán töri a magyart, az Holender


Baszki ő félig szerb..
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.06.12. 13:13

sznot írta:
ManBat írta:
sznot írta:
A tegnap estinél sokszor törte. Ma ketten is mondták pedig nem is hoztam szóba.

én is meghallgattam az interjúkat, inkább nem találta a szavakat sztem, egy 18 éves srácról beszélünk aki hirtelen kulcsszereplő lett a felnőtt válogatottban
aki viszont tényleg csúnyán töri a magyart, az Holender


Baszki ő félig szerb..

15 éves kora itt él, az erős akcentus még elnézhető lenne, de azért a -t végződést a tárgyesetnél illene használni
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

BSTH

Re: Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.06.12. 13:16

Tetszik a dolog. Mióta nem nézek meccset mindkét csapat amelyiknek szurkolok nyerő szériába került.
A gólnál sok múlott Szalai harcosságán. Pátkainak pedig mindig játszania kell erősebb csapatok ellen. Nyerő ember.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74819
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.06.12. 13:24

Savaria1919 írta:
Adamek írta:
Savaria1919 írta:Túl sok volt a hátrafelé passz.

amúgy okos játék volt ez, pont jókor lőttük a gólt is, nem volt túl sok idejük már a kőfaragóknak, volt néhány olyan labdakihozatalunk ami szemre is rendben volt, nem volt beszariság
oké, Gula megcsinálta a showt, egyszer Bél is odakerült de az se volt nagyobb gólveszély mint a gólvonalról (vagy azon túlról) kireszelt labda vagy Szobiszörp lövőhelyzete
szóval rendben voltunk, megérdemeltük és mindezt egy olyan garnitúrhával ahol kb. kettő kivétellel középcsapatok perememberei, hazai langyban pacskolók és az ezeregy éjszaka világában lébecoló arcok az építőkövek, szóval ez egy nagyon összerakott projekt most és nem is bánom, hogy nincs igazi topjátékosunk és toplákligalakónk is alig, ez pont így jó, remélem végigvisszük és egy kicsit odaszólhatunk a márkásabb alkatrészekből pöfögő gárdáknak

Támadásaink látványosak voltak, főleg az tetszett, amiről Holender egy kicsit lemaradt.
Kleini szerintem jól szállt be.

ezt írtam is tegnap a meccs közben
amikor ő bejött ott volt egy nagy fordulat, átmentünk statikus passzgépezetből támadóba, ezt szerencsére az elaltatott britonok nem tudták gyorsan kezelni (még a gól utáni közvetlen percekben sem), nekik gyakorlatilag volt 5 építő jellegű percük a meccs alatt amiből 4 már a ráadás volt

kiwi leszek pár ember sorsára a közeli jövőből, Nagyot tuti kikukázza a szószos csapat, ami egyfelöl a válogatott meccsek tükrében érthetetlen, mert itt hihetetlenül pontosan, fegyelmezetten és hatékonyan hozza azt amit kérnek tőle és nem hiszem, hogy ezt ne tudná egy kis-közép digó egyletnél is, másfelöl meg 3 különböző felfogású edző nem tévedhet egyszerre, valszeg oda tényleg nem illik vagy csak nem tud sorozatosan magas szintet hozni, remélem a nyáron megoldódik a helyzete egy még kisebb de még A-s csapatnál vagy egy kisebb de még pörgős ligában
Kleini nyilvánvalóan tud olyan dolgokat amit valamiért nem tud a hétköznapokban kicsalogatni magából elmegyengeség következtében, őrületesen elbaszott eddig a klubkarriere
Pátkai idehaza egy túlpörgött kis verőember amikor csak látom, a válogatottban intellingencses focira képes mentálisan erős pasas, szerintem ő kurva rossz kezekben lehet a klubjában
Gula a töbiekkel nekem pont ellentétesen szerepel, a toplákligás klubjában remekel, itt néha a cifra fosást hozza az emberre, viszont amennyi szépet írnak róla a germánok talán még egyet léphetne felfelé, erre sok lehetősége nem nagyon lesz már főszereplőként
Willmos egy extraklasszis a mi szintünkön, remélem ő sose kerül ki a jelenlegi státuszából
Skorbutot soha a büdös életben nem láttam még ilyen jól játszani, sajnálom, hogy ő sem képes erre hónapokon át mert akkor nem lenne évente lefelé passzolva mindig szintenként
Szobiszörp véleményem szerint egy számára tökéletes helyen és közegben van most, 1-2 évig a saját érdekében maradnia kellene
Joshi Bharat is kellemes meglepi volt, ha ilyet tudna hétről hétre hozni akkor ő is játszhatna közelebb az otthonához
Dzsudzsák sejk viszont szerintem már jobb lenne ha egy félidőbe vagy félórába sűrítené a dolgokat, voltak nagyon nagy zsugái de a cseréje előtt már nagyon látszott, hogy hiányzik a zokszigén
ami homály, hogy ki lesz a center Szalai után illetve ki lesz a cseréje, mert azt a személyt nem nagyon tudom most megnevezni, Szalai meg igazából szerintem most találta meg a legjobb formáját/stílusát a válogatottban, remélem még nem késő, klubszinten talán az lenne a legjobb ha megtűrnék még a falusi germánok (vagy valaki más onnan aki hasonlóan keményen felkészíti a hétköznapokban) vagy 2 évre
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2019.06.12. 16:01

Legyen majd bármi is a végső sorrend azt hiszem ez így rendben lesz.A srácok hajtanak, látszik mit akarunk játszani még ha az nem is tiki-taka szépségű.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

BSTH

Re: Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.06.12. 17:07

BEARGRYLLS írta:Legyen majd bármi is a végső sorrend azt hiszem ez így rendben lesz.A srácok hajtanak, látszik mit akarunk játszani még ha az nem is tiki-taka szépségű.

Mitől szép az a kurva unalmas tikitöki? Életemben nem untam annyira focit.

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.06.12. 17:27

BSTH írta:
BEARGRYLLS írta:Legyen majd bármi is a végső sorrend azt hiszem ez így rendben lesz.A srácok hajtanak, látszik mit akarunk játszani még ha az nem is tiki-taka szépségű.

Mitől szép az a kurva unalmas tikitöki? Életemben nem untam annyira focit.

a szépsége leginkább az újdonsága volt, egy évtizede a Guardiola-féle Barca irama, hatékonysága és pontossága az erre ellenszerrel nem rendelkező fodbalvilágnak elég nagy meghökkentés volt
hogy aztán amivé a nevezett mester, illetve nevezett csapat külön-külön, de hasonló eredménnyel korcsosította ezt a játékmódot, miközben elült az újdonság varázsa is, az már megint más kérdés
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.06.12. 17:33

Splitben játszunk a horvátokkal októberben.
Ez nem okozott akkora eufóriát a Hajduk szurkolók körében, a helyi szövetség arrafelé nem igazán népszerű.
Mondjuk ott legalább nem csak a fővárosban vannak válogatott meccsek, bátran merik használni a többi nagyobb stadionjukat (legutóbb Eszéken és Varasdon fogadták ellenfeleiket), ellenben velünk. Tétmeccsünk nem is tudom, mikor volt utoljára vidéken. A litvánok elleni barimeccsre emlékszem utoljára, hogy azt Debrecenben rendezték.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36775
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Re: Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

HozzászólásSzerző: RC » 2019.06.12. 17:35

Savaria1919 írta:Splitben játszunk a horvátokkal októberben.
Ez nem okozott akkora eufóriát a Hajduk szurkolók körében, a helyi szövetség arrafelé nem igazán népszerű.
Mondjuk ott legalább nem csak a fővárosban vannak válogatott meccsek, bátran merik használni a többi nagyobb stadionjukat (legutóbb Eszéken és Varasdon fogadták ellenfeleiket), ellenben velünk. Tétmeccsünk nem is tudom, mikor volt utoljára vidéken. A litvánok elleni barimeccsre emlékszem utoljára, hogy azt Debrecenben rendezték.

Elvileg van valami szerződés, hogy x évig a grupiban lesznek a hazai válogatott meccsek.
SABARIA 1926

BSTH

Re: Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.06.12. 17:35

ManBat írta:
BSTH írta:
BEARGRYLLS írta:Legyen majd bármi is a végső sorrend azt hiszem ez így rendben lesz.A srácok hajtanak, látszik mit akarunk játszani még ha az nem is tiki-taka szépségű.

Mitől szép az a kurva unalmas tikitöki? Életemben nem untam annyira focit.

a szépsége leginkább az újdonsága volt, egy évtizede a Guardiola-féle Barca irama, hatékonysága és pontossága az erre ellenszerrel nem rendelkező fodbalvilágnak elég nagy meghökkentés volt
hogy aztán amivé a nevezett mester, illetve nevezett csapat külön-külön, de hasonló eredménnyel korcsosította ezt a játékmódot, miközben elült az újdonság varázsa is, az már megint más kérdés

Johann Cruyff. Ő fektette le az alapjait. Szerettem játékosként. Nem most volt.

EB
Aranylabdás
Hozzászólások: 19027
Csatlakozott: 2005.05.07. 11:37
Tartózkodási hely: Általában Reykjavík
Kapcsolat:

Re: Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

HozzászólásSzerző: EB » 2019.06.12. 18:01

sznot írta:
Reginald McFreez írta:
Reginald McFreez írta:Nem hallottad jól.

Legalábbis a múltkor láttam vele egy hosszabb interjút, ott nem tűnt fel.


A tegnap estinél sokszor törte. Ma ketten is mondták pedig nem is hoztam szóba.

Amikor hazamegyek 1-2 napig nekem se mindig jönnek elö olyan könnyen a megfelelö kifejezések.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96289
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.06.12. 18:44

Adamek írta:.

Szalait talán Futáccsal lehetne kiváltani, ha nem csak bő 2 év lenne köztük a korkülönbség. Így lövésem nincs. Más típusú, alkatú játékos, így nem közvetlenül ehhez írom, és egyelőre kevés életjelet mutatott, de én még Baloghról sem mondtam le elölről, 23 éves, lehet, hogy 2-3 év múlva használható lesz.
Korhut szerintem Izraelben sem volt rossz, nem teljesen értettem, miért nem kellett nekik, de most abszolút a képességeihez passzoló helyen van, görög 5. - EL-selejtezős indulás, kb. ennyi van a srácban, és azt ki is hozza magából, legfeljebb közepes kvalitású, de szorgalmas, már a válogatottság is nagy szó neki, a hibafaktor sajnos benne van.
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.06.12. 18:50

Savaria1919 írta:Splitben játszunk a horvátokkal októberben.
Ez nem okozott akkora eufóriát a Hajduk szurkolók körében, a helyi szövetség arrafelé nem igazán népszerű.
Mondjuk ott legalább nem csak a fővárosban vannak válogatott meccsek, bátran merik használni a többi nagyobb stadionjukat (legutóbb Eszéken és Varasdon fogadták ellenfeleiket), ellenben velünk. Tétmeccsünk nem is tudom, mikor volt utoljára vidéken. A litvánok elleni barimeccsre emlékszem utoljára, hogy azt Debrecenben rendezték.

na, most majd vajon spriccelnek megint horogkeresztet a fűbe a helyi erők, vagy beérik pár nő és munkás megverésével, mint nemrég?
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.06.12. 18:51

RC írta:
Savaria1919 írta:Splitben játszunk a horvátokkal októberben.
Ez nem okozott akkora eufóriát a Hajduk szurkolók körében, a helyi szövetség arrafelé nem igazán népszerű.
Mondjuk ott legalább nem csak a fővárosban vannak válogatott meccsek, bátran merik használni a többi nagyobb stadionjukat (legutóbb Eszéken és Varasdon fogadták ellenfeleiket), ellenben velünk. Tétmeccsünk nem is tudom, mikor volt utoljára vidéken. A litvánok elleni barimeccsre emlékszem utoljára, hogy azt Debrecenben rendezték.

Elvileg van valami szerződés, hogy x évig a grupiban lesznek a hazai válogatott meccsek.

ja, és mindezt fű alatt kötötték meg úgy, hogy csak a Vidi stadion átadásakor derült ki a nyilvánosság számára a létezése
az MLSZ talán legnagyobb balfaszsága volt ez a szerződés mind közül
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16417
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.06.12. 19:00

ManBat írta:
Savaria1919 írta:Splitben játszunk a horvátokkal októberben.
Ez nem okozott akkora eufóriát a Hajduk szurkolók körében, a helyi szövetség arrafelé nem igazán népszerű.
Mondjuk ott legalább nem csak a fővárosban vannak válogatott meccsek, bátran merik használni a többi nagyobb stadionjukat (legutóbb Eszéken és Varasdon fogadták ellenfeleiket), ellenben velünk. Tétmeccsünk nem is tudom, mikor volt utoljára vidéken. A litvánok elleni barimeccsre emlékszem utoljára, hogy azt Debrecenben rendezték.

na, most majd vajon spriccelnek megint horogkeresztet a fűbe a helyi erők, vagy beérik pár nő és munkás megverésével, mint nemrég?

Nem tudom, készülnek-e egyáltalán valamire.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

Avatar
BEARGRYLLS
Sztár
Hozzászólások: 4657
Csatlakozott: 2011.01.02. 19:52
Tartózkodási hely: Mainz

Re: Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

HozzászólásSzerző: BEARGRYLLS » 2019.06.12. 19:57

BSTH írta:
BEARGRYLLS írta:Legyen majd bármi is a végső sorrend azt hiszem ez így rendben lesz.A srácok hajtanak, látszik mit akarunk játszani még ha az nem is tiki-taka szépségű.

Mitől szép az a kurva unalmas tikitöki? Életemben nem untam annyira focit.

Azért valljuk be, hogy a mi "harcoljunk ki szabadrúgást 10 méterrel mindig egyre közelebb az ellenfél kapujához" taktikánkhoz képest szép.Az ellenfelek szemszögéből eléggé irritáló lehet a játékstílusunk, sokat reklamálunk, fetrengünk.Félreértés persze ne essék, ahogy leírtam van elképzelés amihez megvannak a játékosok és működik tehát így tovább.
Szívünk zöld-fehér, mindennél többet ér...
FK Anzsi Mahacskala

Avatar
ManBat
Aranylabdás
Hozzászólások: 21627
Csatlakozott: 2014.07.21. 18:56
Tartózkodási hely: ahol a szekeret tolják

Re: Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

HozzászólásSzerző: ManBat » 2019.06.12. 20:10

BEARGRYLLS írta:
BSTH írta:
BEARGRYLLS írta:Legyen majd bármi is a végső sorrend azt hiszem ez így rendben lesz.A srácok hajtanak, látszik mit akarunk játszani még ha az nem is tiki-taka szépségű.

Mitől szép az a kurva unalmas tikitöki? Életemben nem untam annyira focit.

Azért valljuk be, hogy a mi "harcoljunk ki szabadrúgást 10 méterrel mindig egyre közelebb az ellenfél kapujához" taktikánkhoz képest szép.Az ellenfelek szemszögéből eléggé irritáló lehet a játékstílusunk, sokat reklamálunk, fetrengünk.Félreértés persze ne essék, ahogy leírtam van elképzelés amihez megvannak a játékosok és működik tehát így tovább.

mihez képest? Neymarhoz képest pl. egy percet nem reklamál vagy fetreng egy játékosunk se
Az idő lejár
A világ megáll
Hogy hited mit ér
Arról bírád ítél


НИКОГАШ СЕВЕРНА!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.06.13. 14:42

Savaria1919 írta:
ManBat írta:
Savaria1919 írta:Splitben játszunk a horvátokkal októberben.
Ez nem okozott akkora eufóriát a Hajduk szurkolók körében, a helyi szövetség arrafelé nem igazán népszerű.
Mondjuk ott legalább nem csak a fővárosban vannak válogatott meccsek, bátran merik használni a többi nagyobb stadionjukat (legutóbb Eszéken és Varasdon fogadták ellenfeleiket), ellenben velünk. Tétmeccsünk nem is tudom, mikor volt utoljára vidéken. A litvánok elleni barimeccsre emlékszem utoljára, hogy azt Debrecenben rendezték.

na, most majd vajon spriccelnek megint horogkeresztet a fűbe a helyi erők, vagy beérik pár nő és munkás megverésével, mint nemrég?

Nem tudom, készülnek-e egyáltalán valamire.
Nyilván igen.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Keddi foci: Magyarország-Wales, BL és EL-sorsolás

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.06.13. 14:54

EB írta:
sznot írta:
Reginald McFreez írta:Legalábbis a múltkor láttam vele egy hosszabb interjút, ott nem tűnt fel.


A tegnap estinél sokszor törte. Ma ketten is mondták pedig nem is hoztam szóba.

Amikor hazamegyek 1-2 napig nekem se mindig jönnek elö olyan könnyen a megfelelö kifejezések.
Jó,te szerintem régebb óta tolod kint.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 144 vendég