Kolozsvár - váltana a magyar válogatott

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Kolozsvár - váltana a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.05.29. 19:11

Őszintén beszélt a helyzetéről.



Bár a CFR Kolozsvár bajnok lett Romániában, Dan Petrescu vezetőedző alig számított Lang Ádámra. A magyar játékos szerint a sok edzőváltás nem tett jót romániai karrierjének, pedig a saját teljesítményével elégedett. Lang sorsával már foglalkoztunk április elején, most viszont a Reggeli Startnak nyilatkozott.

Akik kivették a részüket a bajnoki címből és sokat játszottak a meccseken, azok nyilván jobban tudtak örülni, én személy szerint annyira nem - mondta a CFR Cluj hátvédje, Lang Ádám a DIGI Sport reggeli műsorában. A magyar válogatott Azerbajdzsán és Wales elleni keretéből ezúttal kimaradó labdarúgó arról is beszélt, hogy nem volt kérdés a CFR román bajnoki címe.


Saját helyzetével kapcsolatban nem volt optimista: a magamba vetett hitem nem változott, még mindig tudom, hogy jó játékos vagyok. Most azonban van megint egy új edző, aki irányít, az ő kezében vannak a dolgok és ő azt gondolja, hogy én akkor most nem. Mindig tudom meg látom a meccsek alapján, hogy bőven beleillenék a csapatba, igazán hibát nem találtam magamban.



A mostani trénerével kapcsolatban kifakadását úgy folytatta: nem feltétlenül teljesítményre megy a csapatba kerülés, teljesen mindegy, hogy mit csináltam, óriási hátránnyal indultam ennél az edzőnél. Lang Ádám arról is beszélt a Reggeli Startban, hogy bár korábban dühös volt, ez az érzés már elillant, és a mostani helyzeten nem idegeskedik, inkább elfogadja, más dolgokra koncentrál.

A jövőjével kapcsolatban úgy fogalmazott: még 2 évig él a szerződése, azonban nem hiszi, hogy edzőjének a véleménye változni fog róla. Mindenesetre, mivel a CFR a munkahelye, a felkészülésre természetesen visszamegy; a váltás gondolata ugyan ott van a fejében, de ezzel most nem számol, hiszen nincsen ajánlata.
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96324
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Kolozsvár - váltana a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.05.29. 20:51

"még mindig tudom, hogy jó játékos vagyok"
"hibát nem találtam magamban"

:cool:
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74914
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Kolozsvár - váltana a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.05.29. 20:58

Cselszky írta:"még mindig tudom, hogy jó játékos vagyok"
"hibát nem találtam magamban"

:cool:

ezt Lang mondta vagy Patrescu? mert utóbbi igaz lehet
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Kolozsvár - váltana a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.05.30. 07:13

Bajnok lett a csapat, amiben nem jut neki hely, mind emellett elégedett a teljesítményével, és a külső okokat hibáztatja.


A hagymát megtisztítjuk, apró kockákra vágjuk.
A paprikát felkarikázzuk, a paradicsomot pedig negyedekre szeleteljük.
A hagymát (magas lángon) az olajon aranysárgára pirítjuk, majd hozzáadjuk a paprikát.
Amikor a paprika összeesett, és végre lett egy kis hely a fazékban (az sem hátrány, ha a hagyma mintájára a paprikát is odakapatjuk picit, ezért nem mérsékeltük a lángot), hozzáadjuk a paradicsomot is, majd sózzuk, borsozzuk, és egy pillanatra lehúzzuk a tűzről, hogy hozzáadhassuk a pirospaprikát.
Jól megkeverjük a lecsót, majd lefedjük, és közepes lángon addig pároljuk, amíg a paradicsomok szét nem főttek.
Ha sűrűbben szeretnénk készíteni, akkor az utolsó 15 percben levesszük róla a fedőt. Jó étvágyat!

Ha virslivel készítjük:

Akkor a vékony karikákra vágott virslit (4 szálat) az utolsó 10 percben adjuk a lecsóhoz.

Ha kolbásszal szeretnénk:

Akkor a kolbászt (1 szál) a hagymával együtt tesszük a fazékba.

Ha tojásos lecsóhoz van kedvünk:

Akkor mielőtt elzárnánk a kész lecsó alatt a gázt, a hozzákeverünk 2 felvert tojást, amibe előtte 1 csipet sót is elkevertünk. Akkor van kész, ha már nem folyós benne a tojás.

Ha Langos lecsót ennénk:

Ahhoz egyelőre Kolozsvárról kell beszerezni az alapanyagot, de nyártól várhatóan Magyarországon lesz kapható.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Savaria1919
Aranylabdás
Hozzászólások: 16491
Csatlakozott: 2012.06.24. 08:36
Tartózkodási hely: Haliwood
Kapcsolat:

Re: Kolozsvár - váltana a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Savaria1919 » 2019.06.10. 11:24

Váltani fog, szerződést bontottak vele a kolozsváriak.
Szombathely jobban szereti a Haladást, mert érzi, hogy szeretetével nem sztárokat és egyéneket támogat, hanem az eszményien tiszta amatőr sportszellemet.
Ez a tiszta sport a Haladás érdeme. A Haladás mindegyik játékosa él-hal az egyesületért, s a csapat minden mérkőzésén mindig megtesz mindent, ami tőle telik, akár az NB2-ben játszik, akár az NB1-ben.
- Képes Sport 1940.

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Kolozsvár - váltana a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: sznot » 2019.06.11. 09:02

Alapszakasz:
Langgal 13 meccs 9 kapott gól +(4 szer becserélték 1-1-1 és 5 percre)
Lang nelkul 13 meccs 7 kapott gól
Europa liga
Lang nélkül 3 meccs 2 kapott gól
Langgal 1 meccs (hazai pályán a luxemburgi dudeLANGe ellen 3 kapott gól
Rájátszás (felsőház) magyarul az első osztály legjobbjai
Lang 1 meccs 1 kapott gól
Lang nélkül 9 meccs 3 kapott gól
Roman kupa mindegyik meccsen jatszott
5 meccs 5 kapott gól ebbol egyenes kiesés az astra ellen 2 meccsen kaptak 5-t
Langgal: 20 meccs 17 kapott gól = 0,85 kapott gól/meccs
Lang nélkül 25 meccs 12 kapott gól = 0,48 kapott gól/ meccs

Ilyen egy jó játékos statja, igen.
Talán az NB2 szintjét eléred. De a menedzsered kétségkívül világbajnok. Aki egy ekkora szart el tud még mindig sózni az előtt tényleg le a kalappal.
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Kolozsvár - váltana a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.06.12. 07:13

sznot írta:Alapszakasz:
Langgal 13 meccs 9 kapott gól +(4 szer becserélték 1-1-1 és 5 percre)
Lang nelkul 13 meccs 7 kapott gól
Europa liga
Lang nélkül 3 meccs 2 kapott gól
Langgal 1 meccs (hazai pályán a luxemburgi dudeLANGe ellen 3 kapott gól
Rájátszás (felsőház) magyarul az első osztály legjobbjai
Lang 1 meccs 1 kapott gól
Lang nélkül 9 meccs 3 kapott gól
Roman kupa mindegyik meccsen jatszott
5 meccs 5 kapott gól ebbol egyenes kiesés az astra ellen 2 meccsen kaptak 5-t
Langgal: 20 meccs 17 kapott gól = 0,85 kapott gól/meccs
Lang nélkül 25 meccs 12 kapott gól = 0,48 kapott gól/ meccs

Ilyen egy jó játékos statja, igen.
Talán az NB2 szintjét eléred. De a menedzsered kétségkívül világbajnok. Aki egy ekkora szart el tud még mindig sózni az előtt tényleg le a kalappal.

Baszki ezt összeszedni... a "szerelem" ereje! :)
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

sznot
Admin
Hozzászólások: 43792
Csatlakozott: 2005.04.17. 02:49
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Kolozsvár - váltana a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: sznot » 2019.06.12. 11:52

Reginald McFreez írta:
sznot írta:Alapszakasz:
Langgal 13 meccs 9 kapott gól +(4 szer becserélték 1-1-1 és 5 percre)
Lang nelkul 13 meccs 7 kapott gól
Europa liga
Lang nélkül 3 meccs 2 kapott gól
Langgal 1 meccs (hazai pályán a luxemburgi dudeLANGe ellen 3 kapott gól
Rájátszás (felsőház) magyarul az első osztály legjobbjai
Lang 1 meccs 1 kapott gól
Lang nélkül 9 meccs 3 kapott gól
Roman kupa mindegyik meccsen jatszott
5 meccs 5 kapott gól ebbol egyenes kiesés az astra ellen 2 meccsen kaptak 5-t
Langgal: 20 meccs 17 kapott gól = 0,85 kapott gól/meccs
Lang nélkül 25 meccs 12 kapott gól = 0,48 kapott gól/ meccs

Ilyen egy jó játékos statja, igen.
Talán az NB2 szintjét eléred. De a menedzsered kétségkívül világbajnok. Aki egy ekkora szart el tud még mindig sózni az előtt tényleg le a kalappal.

Baszki ezt összeszedni... a "szerelem" ereje! :)


Bevallom plagizáltam :(
Ami nincs fent YouTube-on, az meg sem történt, amit nem talál a Google, az nem is létezik, aki nincs regisztrálva Facebook-on, az nem is ember!

¡ɐssɐʌlolǝ ıʞɐ ǝʎlnɥ

Avatar
Snowblind
Aranylabdás
Hozzászólások: 26725
Csatlakozott: 2008.01.29. 12:37
Kapcsolat:

Re: Kolozsvár - váltana a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Snowblind » 2019.06.12. 14:53

sznot írta:Alapszakasz:
Langgal 13 meccs 9 kapott gól +(4 szer becserélték 1-1-1 és 5 percre)
Lang nelkul 13 meccs 7 kapott gól
Europa liga
Lang nélkül 3 meccs 2 kapott gól
Langgal 1 meccs (hazai pályán a luxemburgi dudeLANGe ellen 3 kapott gól
Rájátszás (felsőház) magyarul az első osztály legjobbjai
Lang 1 meccs 1 kapott gól
Lang nélkül 9 meccs 3 kapott gól
Roman kupa mindegyik meccsen jatszott
5 meccs 5 kapott gól ebbol egyenes kiesés az astra ellen 2 meccsen kaptak 5-t
Langgal: 20 meccs 17 kapott gól = 0,85 kapott gól/meccs
Lang nélkül 25 meccs 12 kapott gól = 0,48 kapott gól/ meccs

Ilyen egy jó játékos statja, igen.
Talán az NB2 szintjét eléred. De a menedzsered kétségkívül világbajnok. Aki egy ekkora szart el tud még mindig sózni az előtt tényleg le a kalappal.

Nem védeni akarom, mert nem tartom jó játékosnak, de azért ez a statisztika nem mond annyit, mint amennyit belemagyarázott az, akitől schmittelted. Pl. nem vizsgálja, az ellenfeleket, illetve a csapatösszetételt, de a mérkőzések tétjét, az esetleges eredménykényszert sem.

Statisztikailag eleve csak az alapszakaszt lehet értelmezni, itt volt elegendő meccs, ráadásul ugyanannyin játszott, mint amennyin nem. És a 13/9 és 13/7 között szerintem nincs akkora különbség.
A rájátszásnál vicc, hogy az 1/1-et hasonlítja a 9/3-hoz.
A román kupát nézhetjük úgy is, hogy 5/5, meg úgy is, hogy az 5-ből 3 meccsen nem kaptak gólt. ;)

A Kolozsvár alapvetően kevés gólt kapott, ezért olyan feltűnő a különbség a vele és a nélküle játszott meccsek között. A bajnokságban 0,62 gól/meccs az átlaguk. Nálunk a legkevesebb gólt kapott Fradinál 0,82, ami csak 0,03-mal jobb mutató, mint Langé.
teljesen alkalmatlan

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96324
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Kolozsvár - váltana a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.06.12. 18:24

Ez talán fajsúlyosabb ok lehetett a mutatóinál:

Dan Petrescu: "Olvastam az ügynök nyilatkozatát és felháborított, egyáltalán nem ez történt (Lang ügynöke korábban azt nyilatkozta, hogy amikor Petrescu márciusban visszatért a CFR-hez, közölte, nem ismeri Langot, ezért nem fog játszani). Amikor megérkeztem, megnéztem a felvételeket a mérkőzéseiről, és azt láttam, hogy Lang hibái sokba kerültek a csapatnak. Ez volt az első számú szempont, amiért nem játszott. Emellett edzői pályafutásom során még soha nem láttam olyan futballistát, aki közli, nem hajlandó a mérkőzések előtti összetartáson a csapattal maradni (a CFR Cluj mérkőzései előtt egy hotelben száll meg az egész csapat). Nem mondtam volna erről semmit, ha az ügynöke nem áll elő ezzel a nyilatkozattal. Lang azért nem játszott, mert a többiek jobbak nála."

Hmm...
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Kolozsvár - váltana a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.06.14. 06:28

Cselszky írta:Ez talán fajsúlyosabb ok lehetett a mutatóinál:

Dan Petrescu: "Olvastam az ügynök nyilatkozatát és felháborított, egyáltalán nem ez történt (Lang ügynöke korábban azt nyilatkozta, hogy amikor Petrescu márciusban visszatért a CFR-hez, közölte, nem ismeri Langot, ezért nem fog játszani). Amikor megérkeztem, megnéztem a felvételeket a mérkőzéseiről, és azt láttam, hogy Lang hibái sokba kerültek a csapatnak. Ez volt az első számú szempont, amiért nem játszott. Emellett edzői pályafutásom során még soha nem láttam olyan futballistát, aki közli, nem hajlandó a mérkőzések előtti összetartáson a csapattal maradni (a CFR Cluj mérkőzései előtt egy hotelben száll meg az egész csapat). Nem mondtam volna erről semmit, ha az ügynöke nem áll elő ezzel a nyilatkozattal. Lang azért nem játszott, mert a többiek jobbak nála."

Hmm...

Hát eggen... ez is sznot véleményét támasztja alá. hajlok rá, hogy egyetértsek mosmár, persze csak fenntartással, azért mégis csak egy legalja szőröstalpú alkotott véleményt, aki nyilvánvalóan rühellik a magyarokat. (így van, valóban nem nélkülözte mondandóm második fele a provokatív hangnemet)
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

BSTH

Re: Kolozsvár - váltana a magyar válogatott

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.06.14. 09:49

"szomorú, szokásos magyar futballista történet. Nem üti meg a szintet, nem tud beilleszkedni. Majd a Puskásba jó lesz ha máshová nem kell."

Csakfociról.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 108 vendég