Mesés meggazdagodás helyett – interjú Gróf Dáviddal

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Mesés meggazdagodás helyett – interjú Gróf Dáviddal

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.05.28. 13:42

Elképesztő helyre igazolhatott volna a Fradi új kapusa.

Gróf Dávid az Ferencváros kapusa lett. Egyébként megint, mert 13 éves korában már egyszer átigazolt a zöld-fehérekhez, akkor Angyalföldről. Grófnak kitűnő vetélytársa lesz majd a zöld-fehéreknél Dibusz Dénes személyében. És rákérdeztünk egy korábbi nyilatkozatára is, amit a csakfoci.hu-nak adott, mert annak a kivonatát többen is elküldték az nb1.hu-nak. Viszont fontos, hogy a kivonatát…

Pár órája túlvagyunk a bejelentésen. Milyen reakciókkal találkoztál?
A családom, a barátaim és én is izgatottan állok a kihívás elé. A többi reakció vegyes volt, de erre lehetett számítani.

13 évesen már voltál a Ferencváros játékosa. Hogyan emlékszel vissza arra az időszakra?
A Vasasban kezdtem el a pályafutásomat, de a szüleimmel úgy éreztük, nem igazán számítanak rám. A Fradiból viszont megkerestek, igazoljak hozzájuk, mert kellek nekik, természetesen jól esett. Az élet úgy hozta, hogy most visszatérhetek. Az első Fradi-korszakom után amúgy visszakerültem a Vasashoz, egészen pontosan az U17-es csapathoz, de még nem múltam el sokkal 16 éves, amikor Kozma Istvánnál bemutatkozhattam a tartalékcsapatban. Ezután igazoltam Skóciába.

Mit jut az eszedbe, ha azt mondom, hogy Honvéd?
Csak pozitív dolgok. A bajnoki címet nem fogom soha elfelejteni. Semmi negatívum nincs bennem a kialakult vélemények egy része miatt, csak a szépre és a jóra fogok emlékezni.

null
null

Úgy tudom, hogy Szaúd-Arábiába is igazolhattál volna. Tévedek?
Nem, valóban volt ajánlatom. Viszont hiszek a képességeimben, abban, hogy szakmailag tudok még tovább fejlődni, nem az érdekelt, hogy nagyon meggazdagodjak. Most a 30-szoros bajnokhoz, az aranyérmes, BL-induló Ferencvároshoz kerültem, minden adott ahhoz, hogy még jobb kapussá váljak.

Ugye tudod, hogy egy korábbi nyilatkozatod miatt felrobbant ma az internet?
2 éve történt. Aranyérmet ünnepeltünk a Honvéddal, mi voltunk a bajnokok, a szakmai topcsapat. Tehetősebb, magyar klubokkal példálóztunk, arról volt szó benne, hogy csak a több pénz miatt nem érdemes eligazolni ezekhez a gárdákhoz Kispestről. Ha valaki emlékszik rá vagy olvasta a teljes interjút, akkor tudja, hogy a Vidit is megemlítettem. Akkoriban azonban nem állt még mögöttem olyan menedzsment, amelyik felhívta volna a figyelmemet arra, mekkora jelentősége lehet a szavaimnak. De hangsúlyozom, ha csak a pénz érdekelt volna, akkor most nem a Fradit választom.

Dibusz Dénes az egyik legjobb magyar kapus. Milyen a viszonyotok?
Tényleg az. A válogatottban ismerkedtünk össze, szerintem nagyon jó a kapcsolatunk. Azóta már volt, hogy magánemberként, barátként is számíthattunk egymásra. Mindketten tisztában vagyunk a lényeggel: csak a csapat érdeke számít!
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

pmatyi
Ifista
Hozzászólások: 835
Csatlakozott: 2011.06.03. 11:06

Re: Mesés meggazdagodás helyett – interjú Gróf Dáviddal

HozzászólásSzerző: pmatyi » 2019.05.28. 14:26

Ja persze. Seggét csináltál a szadbol, legalább ne mentegetozz.

BSTH

Re: Mesés meggazdagodás helyett – interjú Gróf Dáviddal

HozzászólásSzerző: BSTH » 2019.05.28. 14:33

Dibusz Dénes az egyik legjobb magyar kapus.

Lassan valóban eléri a csúcsformában lévő Jova szintjét.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Mesés meggazdagodás helyett – interjú Gróf Dáviddal

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.05.29. 06:51

BSTH írta:Dibusz Dénes az egyik legjobb magyar kapus.

Lassan valóban eléri a csúcsformában lévő Jova szintjét.
Rájöttem,hogy minek a rövidítése a neved. Budapesti Sport és Testnevelési Hivatal.
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!

Avatar
nyúl
Kincstári Főegerész
Hozzászólások: 46284
Csatlakozott: 2005.09.14. 13:36

Re: Mesés meggazdagodás helyett – interjú Gróf Dáviddal

HozzászólásSzerző: nyúl » 2019.05.29. 07:22

Mint Zsiborás vs Kakas. Nem képességre, hanem a dilemmára utalok.
Nálam Gróf védene, Dibusz ülhetne a kispadra.

Avatar
ZTE 1920
Aranylabdás
Hozzászólások: 25713
Csatlakozott: 2005.04.15. 14:03

Re: Mesés meggazdagodás helyett – interjú Gróf Dáviddal

HozzászólásSzerző: ZTE 1920 » 2019.05.30. 11:21

BSTH írta:Dibusz Dénes az egyik legjobb magyar kapus.

Lassan valóban eléri a csúcsformában lévő Jova szintjét.

:) :) :)

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Mesés meggazdagodás helyett – interjú Gróf Dáviddal

HozzászólásSzerző: SAW » 2019.05.30. 20:25

pmatyi írta:Ja persze. Seggét csináltál a szadbol, legalább ne mentegetozz.

Hát ja.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 133 vendég