Rápakolt egy kis terhet Rossi Dzsudzsák vállaira

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Rápakolt egy kis terhet Rossi Dzsudzsák vállaira

HozzászólásSzerző: RC » 2019.05.21. 15:10

Pontosan elmondta, mit vár a csapatkapitánytól.


Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya a soron következő két Európa-bajnoki selejtezőmérkőzés előtt beszélt az M4 Sportnak a játékosairól és az ellenfelekről.


A válogatott június 8-án Azerbajdzsánban lép pályára, majd három nappal később a Groupama Arénában fogadja Wales legjobbjait.


Marco Rossi a kerethirdetéssel kapcsolatban elmondta, rengeteg dologra figyelnie kell stábjával, amikor összeállítják a listát „és ez különösen igaz, amikor véget ér egy adott szezon”.


Az olasz szakember szót ejtett Dzsudzsák Balázs személyéről is, mivel sokat vár a válogatott egyik legtapasztaltabb játékosától: „Egy dolgot le kell szögeznem Balázs esetében: Számomra ő az egyetlen játékos, hangsúlyozom, az egyetlen játékos a keretben jelen pillanatban, akinél már kizárólag a válogatott élvez prioritást. Nála most egyértelműen a nemzeti csapat számít igazán. Jóval korábban biztos neki is fontos volt a klubcsapat, most viszont büszke rá, hogy ő lehet a kapitány. Büszke arra, hogy itt lehet, hogy meghívót kapott, és korábban nagyon sokat szenvedett, amikor nem hívtam meg, de ugye követnem kellett azokat a szabályokat, amelyeket meghoztam.”


„Amikor Dzsudzsák visszatért, lépésről lépésre lendült formába, és azt várom, ő jelentse majd a különbséget a csapatban a következő mérkőzéseken.”
SABARIA 1926

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74908
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Rápakolt egy kis terhet Rossi Dzsudzsák vállaira

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.05.21. 15:39

ahelyett, hogy egy kanna tartalék üzemanyagot pakolt volna rá
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Cselszky
Aranylabdás
Hozzászólások: 96324
Csatlakozott: 2006.07.21. 12:19
Tartózkodási hely: Budapest (Debrecen)

Re: Rápakolt egy kis terhet Rossi Dzsudzsák vállaira

HozzászólásSzerző: Cselszky » 2019.06.08. 20:09

3-1-nél, a 88. percben kiállíttatja magát... Nem az első eset, visszaesőnek minősül majd. Ha jól rémlik, legutóbb fogadkozott, hogy többet nem fordul elő...
GARAMVÖLGYI LAJOS (1952-2008) :( Köszönet mindenért, Gara! MIKLÓS FEHÉR (1979 - PARA SEMPRE) Tóth Móni, nyugodj békében! :( Soha nem feledünk! R.I.P. Baldj! :( DVSC-TEVA!

Avatar
HattoriHanzo
chef
Hozzászólások: 28198
Csatlakozott: 2005.09.19. 11:58
Tartózkodási hely: Oroszlány
Kapcsolat:

Re: Rápakolt egy kis terhet Rossi Dzsudzsák vállaira

HozzászólásSzerző: HattoriHanzo » 2019.06.08. 20:52

Cselszky írta:3-1-nél, a 88. percben kiállíttatja magát... Nem az első eset, visszaesőnek minősül majd. Ha jól rémlik, legutóbb fogadkozott, hogy többet nem fordul elő...

Egy nyomorult bedobást reklamált, ami vagy tucatszor fordul elő egy meccsen/edző. Igazi idióta volt ez a holland bíró.
Csak a paranoiások élik túl...
ORBÁN EGY GECI!

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Rápakolt egy kis terhet Rossi Dzsudzsák vállaira

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.06.09. 11:19

Cselszky írta:3-1-nél, a 88. percben kiállíttatja magát... Nem az első eset, visszaesőnek minősül majd. Ha jól rémlik, legutóbb fogadkozott, hogy többet nem fordul elő...

Ez legyen a legnagyobb baj. Igazi cséká, a szellemi képességei olyanok, amilyenek.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Rápakolt egy kis terhet Rossi Dzsudzsák vállaira

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.06.09. 11:20

Adamek írta:ahelyett, hogy egy kanna tartalék üzemanyagot pakolt volna rá

Jól égett.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 89 vendég