Távozhat az Újpest egyik alapembere

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Távozhat az Újpest egyik alapembere

HozzászólásSzerző: RC » 2019.05.06. 18:31

Külföldi csapatok vinnék.


Dzenan Burekovic az Újpest védelmének egyik stabil bástyája. A bosnyák futballista a HLSZ statisztikája szerint ebben a szezonban 2320 percet töltött a pályán az OTP Bank Ligában. A 23 éves légiós a Derbit is végigjátszotta az előző fordulóban.


Bosnyák lapértesülések szerint Burekovic a nyáron klubot válthat, hiszen több külföldi együttes érdeklődését is felkeltette, bár a sportsport.ba portál konkrét csapatneveket nem említ meg. Burekovic produkciójával a bosnyák válogatott szövetségi kapitánya, Robert Prosinecki is elégedett, így nem lenne meglepetés, ha hamarosan meghívót kapna a nemzeti együttesbe.


Burekovicot tavaly nyáron a Cadiz csábította, de akkor a spanyol egylet elöljárói nem jártak sikerrel. Burekovic tavaly télen fogadta el az Újpest ajánlatát, ekkor a Vojvodinának intett búcsút a labdarúgó, aki balhátvédként és védekező középpályásként is bevethető.
SABARIA 1926

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Távozhat az Újpest egyik alapembere

HozzászólásSzerző: SAW » 2019.05.08. 20:49

Simán a jobbak közül való, örülnék ha maradna.
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
imici
Aranylabdás
Hozzászólások: 17925
Csatlakozott: 2005.08.11. 16:30
Tartózkodási hely: Tengeri fõd

Re: Távozhat az Újpest egyik alapembere

HozzászólásSzerző: imici » 2019.05.09. 08:35

Rég jártam erre, most RC az aki felrakja a cikkeket? Nem mintha baj lenne és azt is megértem hogy Hemipapa kiesésével nincs már kihívás csak a helyesírási szótár.
Hajrá Fradi! Hajrá Nagyvárad!
DePower, minden másra ott a Mászterkárd

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Távozhat az Újpest egyik alapembere

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.05.10. 18:17

imici írta:Rég jártam erre, most RC az aki felrakja a cikkeket? Nem mintha baj lenne és azt is megértem hogy Hemipapa kiesésével nincs már kihívás csak a helyesírási szótár.

Egy emberként (meg tán még SD?) tartja életben a kallódó Xjúságnak (meg az aprónak) a fórum híres részét. Respekt az újraélesztést megkezdőknek! :)
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke

Avatar
SAW
Aranylabdás
Hozzászólások: 37821
Csatlakozott: 2005.07.27. 09:47
Tartózkodási hely: Tata

Re: Távozhat az Újpest egyik alapembere

HozzászólásSzerző: SAW » 2019.05.10. 23:25

Reginald McFreez írta:
imici írta:Rég jártam erre, most RC az aki felrakja a cikkeket? Nem mintha baj lenne és azt is megértem hogy Hemipapa kiesésével nincs már kihívás csak a helyesírási szótár.

Egy emberként (meg tán még SD?) tartja életben a kallódó Xjúságnak (meg az aprónak) a fórum híres részét. Respekt az újraélesztést megkezdőknek! :)

Így van, köszi!
Elengedhetnélek... de nem válna javadra.

Avatar
Reginald McFreez
Aranylabdás
Hozzászólások: 56035
Csatlakozott: 2006.12.23. 10:42

Re: Távozhat az Újpest egyik alapembere

HozzászólásSzerző: Reginald McFreez » 2019.05.11. 10:49

SAW írta:
Reginald McFreez írta:
imici írta:Rég jártam erre, most RC az aki felrakja a cikkeket? Nem mintha baj lenne és azt is megértem hogy Hemipapa kiesésével nincs már kihívás csak a helyesírási szótár.

Egy emberként (meg tán még SD?) tartja életben a kallódó Xjúságnak (meg az aprónak) a fórum híres részét. Respekt az újraélesztést megkezdőknek! :)

Így van, köszi!

Lehet érdemes volna valami algoritmust beleritmizálni a mocsokba, hogy más is segíthessen. De átmenetileg lehet az is elég lenne, hogy az adminok meg a modik csatlakozzanak eme nemes munkához.

Mi meg nyilván majd megháláljuk valahogy.
Nancy - Why do you do that? The whole sexist thing? The whole oppression thing? Why do you do that?
Hooman - You guys scare the shit out of us.

Ne zavarj, amikor pánikolok - Tunyacsáp

Autodidakta vagyok. Ezt a szót is én tanítottam meg magamnak. - Brooke


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 88 vendég