A 30. után: Lanzafame, Böde és Gorriarán sorsa – interjú Orosz Pállal

Avatar
PTi
Tartalék
Hozzászólások: 1053
Csatlakozott: 2016.10.28. 16:08

Re: A 30. után: Lanzafame, Böde és Gorriarán sorsa – interjú Orosz Pállal

HozzászólásSzerző: PTi » 2019.05.05. 19:07

Deep Purple írta:
PTi írta:
Adamek írta:iksznél is sikerült mattig keverni a védelmet, lásd az első gólt, az nem volt semmilyen lesgól következménye, szerintem nem lett volna lehetetlen küldetés anélkül sem ziccerig játszani pár szitut

jó, de így van kifogás

Kifogás? Ezzel az erővel szerintem meg mi rúgtuk volna be valamelyik helyzetünket. Csak hogy ne tegyünk úgy, mintha egy csapat lett volna a pályán...

Egy jobb csapat nyilván elbírta volna a lesgólt is, ez a tegnapi Újpest nem igazán tud kétszer felállni egy meccsen. De ez mit sem változtat azon, hogy szabálytalan góllal nyert a Ferencváros, ami mindig mák. Vegyük úgy, hogy visszaadtuk az eredményt, amit Simon Móci egyetlen árva lövése hozott nekünk a semmiből Megyeren. Ha így nézem, akkor nem is sajnálom annyira.

Nem, nem egy csapat volt, de olvastam itt is, hogy oda kellett adni, meg elcsalták (lehet nso-n, mindegy is), azért az meg a másik vége.Lehetett volna egy jó 4-3, ha a kaput is sikerülne eltalálni mindkét oldalon.

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: A 30. után: Lanzafame, Böde és Gorriarán sorsa – interjú Orosz Pállal

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.05.05. 20:00

PTi írta:
Adamek írta:
PTi írta:jó, de így van kifogás

nem érzek én itt kifogáskeresést, ami tény, hogy a gól nem volt szabályos, a többi csak találgatás mi lett volna ha
lett volna helyzetünk a gól nélkül is vagy nem, akkor jobban koncentráltunk volna a befejezéseknél vagy nem
szerintem az első igen mert talán jobban nyomtunk volna, a másikra nem lehet válaszolni, közepes képességű félsportemberekről beszélünk, lehetett volna akárhogy

És ezekhez a képességekhez hűek a félvak bírók is. Kár, hogy így dőlt el, jobb lett volna ha Varga három méterről eltalálja a kaput, Kétszer.. (Istenem, Bajnokok Ligája ezekkel? :D )

esélytelen lesz idén is, csak erőlködés és évről évre elmarad a tanulság feldolgozása
pedig az Ajax az ideit behúzza remélem és 95-ben pont egy ilyen szituban sikerült becsatlakozni, most fényévekre vagyunk attól a pozitól
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

Avatar
TOROSIK
Világsztár
Hozzászólások: 11026
Csatlakozott: 2005.07.22. 16:24
Tartózkodási hely: Dobogótetõ

Re: A 30. után: Lanzafame, Böde és Gorriarán sorsa – interjú Orosz Pállal

HozzászólásSzerző: TOROSIK » 2019.05.05. 22:58

Adamek írta:
TOROSIK írta:
SAW írta:Oda kellett adni nekik, ezt diktálta a rendszer.
De ennyire nyilvánvalóan? Amikor már nincs tét, nem lehetne tiszta derbit rendezni? Nem.

Lehet, hogy a figyelmemet elkerülte, de sehol egy cikk a lesről, sehol egy cikk a füstről. A 6:0-nál a füstölésre hivatkozva óvtak... :)

nso írt a lesgólról

:lol: Fordított esetben hetekig a csapból is ez folyna.

Avatar
TOROSIK
Világsztár
Hozzászólások: 11026
Csatlakozott: 2005.07.22. 16:24
Tartózkodási hely: Dobogótetõ

Re: A 30. után: Lanzafame, Böde és Gorriarán sorsa – interjú Orosz Pállal

HozzászólásSzerző: TOROSIK » 2019.05.05. 23:03

Adamek írta:
TOROSIK írta:
Adamek írta:azért csak szebb lett volna valamelyik 120%-s ziccert beverni és nem egy lesgóllal parádézni

A ziccerek a lesgól következménye volt, hogy ki kellett nyílni, ami nem éppen a specialitásunk. Ha bemegy, akkor is döntő befolyással bírt volna a lesgól.

iksznél is sikerült mattig keverni a védelmet, lásd az első gólt, az nem volt semmilyen lesgól következménye, szerintem nem lett volna lehetetlen küldetés anélkül sem ziccerig játszani pár szitut

Számold össze, hogy a lesgólig kinek mennyi helyzete volt...
Amit addig összehozott Dibusz:
- 2 Zsótér lövés, egy 8-10 méterről, egy a 16-ról tekerve
- Nagy Dani lövés jobbról a hosszú felé
- Rácz 5 méterről
és amik mellé mentek.

Olyanoknak, meg, hogy így legalább van kifogás, nincs mit írni, nem tudok olyan mélyre süllyedni.

Avatar
TOROSIK
Világsztár
Hozzászólások: 11026
Csatlakozott: 2005.07.22. 16:24
Tartózkodási hely: Dobogótetõ

Re: A 30. után: Lanzafame, Böde és Gorriarán sorsa – interjú Orosz Pállal

HozzászólásSzerző: TOROSIK » 2019.05.05. 23:07

gw írta:
TOROSIK írta:
gw írta:
honnan tudunk hitelesen tajekozodni az ugyben?
megoszthatnad a forrasod...

https://nb1.hu/otp-bank-liga/kemenyen-v ... ak-ugynoke


a kronologiai sorrend meg csak amolyan szorszalhasogatas...

Azt kérdezted:
honnan tudunk hitelesen tajekozodni az ugyben?
Se kronológiáról, se anyák napjáról nem volt szó. És arról se, hogy jós, vagy voltak infói. Többen lehülyézték, aztán jött egy őt igazoló nyilatkozat. Hozzáteszem ellentmondás volt már Husztinál is, másoknál is.

Avatar
gw
kávboj
Hozzászólások: 14249
Csatlakozott: 2005.07.29. 13:38

Re: A 30. után: Lanzafame, Böde és Gorriarán sorsa – interjú Orosz Pállal

HozzászólásSzerző: gw » 2019.05.06. 09:04

TOROSIK írta:
gw írta:


a kronologiai sorrend meg csak amolyan szorszalhasogatas...

Azt kérdezted:
honnan tudunk hitelesen tajekozodni az ugyben?
Se kronológiáról, se anyák napjáról nem volt szó. És arról se, hogy jós, vagy voltak infói. Többen lehülyézték, aztán jött egy őt igazoló nyilatkozat. Hozzáteszem ellentmondás volt már Husztinál is, másoknál is.


megkerdeztem, honnan a hiteles info?
mire te belinkeltel egy orakkal kesobb megjelent cikket.
ennyi a sztori, nem hittem volna, hogy ez ennyire bonyi, de mercenek megfelelt :)
E.E.E.

kávbojnak úgysem tűnsz, csak marhapásztornak

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74928
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: A 30. után: Lanzafame, Böde és Gorriarán sorsa – interjú Orosz Pállal

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.05.06. 09:29

TOROSIK írta:
Adamek írta:
TOROSIK írta:A ziccerek a lesgól következménye volt, hogy ki kellett nyílni, ami nem éppen a specialitásunk. Ha bemegy, akkor is döntő befolyással bírt volna a lesgól.

iksznél is sikerült mattig keverni a védelmet, lásd az első gólt, az nem volt semmilyen lesgól következménye, szerintem nem lett volna lehetetlen küldetés anélkül sem ziccerig játszani pár szitut

Számold össze, hogy a lesgólig kinek mennyi helyzete volt...
Amit addig összehozott Dibusz:
- 2 Zsótér lövés, egy 8-10 méterről, egy a 16-ról tekerve
- Nagy Dani lövés jobbról a hosszú felé
- Rácz 5 méterről
és amik mellé mentek.

Olyanoknak, meg, hogy így legalább van kifogás, nincs mit írni, nem tudok olyan mélyre süllyedni.

nem erről beszélek
ahogy nektek nem erősségetek a hátrányban kitámadva játszani, nekünk nem játékunk a vezetés után rohanni előre, sajnos egy gólos vezetés után a szovjet mester eredménytartásra visszarántja a csapatot
én azt mondom, hogy ha kellett volna nyomnunk akkor szinte biztos összehozunk ziccert, mint pl. az első gólt, de sajnos jelenleg nem ez a taktikánk, inkább az öntökönszúrást favorizáljuk
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 106 vendég