Aranyszavak: Rebrov nem változtat fontos elméletén

Avatar
RC
Moderátor
Hozzászólások: 36786
Csatlakozott: 2005.07.28. 00:16
Tartózkodási hely: Savaria

Aranyszavak: Rebrov nem változtat fontos elméletén

HozzászólásSzerző: RC » 2019.04.28. 13:00

A csapattal is bulizna az ukrán szakember.


Bár a Honvéd ellen 3-2-es vereséget szenvedett a Fradi, a Vidi Puskás Akadémia elleni botlásával biztossá vált, hogy 30. alkalommal is felülhetnek a magyar futball trónjára. Az egész évben mutatott remek teljesítménnyel kezdte értékelését Szerhij Rebrov vezetőedző is, amikor a sajtó képviselői elé állt, valamint hangsúlyozta, továbbra is kitart legfontosabb elve mellett, mely szerint kijelöli a kezdőcsapatot.


– Gratulálni szeretnék a szurkolóknak, és a klubnál dolgozóknak, ehhez az eredményhez. Nagyon különleges, hogy négy meccsel a vége előtt ezt a bajnokságot letudhattuk. Nagyon sok munkánk van hátra az európai színtérre lépéshez – mondta, majd rátért a mérkőzésre. – Az első félidőben nem voltunk elég agresszívek, a második félidőben már láthattuk azt a hajtást, amit elvárhatunk a fiúktól. Ennek ellenére sajnos sok hibát vétettünk. Nagyon nehéz meccs volt, ezért szoktam mondani, hogy ez egy kemény bajnokság, mert ilyen csapatok vannak. Ettől függetlenül kicsit nehéz helyzetben is voltunk, mert egy ilyen eredmény után talán a fiúk egy kicsit jobban megnyugodtak, és kevésbé voltak agresszívek.


Az nb1.hu kérdésére azt is elárulta a tréner, hogy most hagyja a játékosokat ünnepelni, kapnak két nap pihenőt, de azt követően ugyanolyan erőbedobással folytatják, mint eddig. Azt is elmondta, talán a válogatott szereplésre készülő játékosok miatt változtatnak a struktúrán egy kicsit, de továbbra is azok fognak játszani, akik edzésen ezt kiérdemlik munkájukkal, motiváltságukkal.


– Ez a munka mindig nehéz egy olyan edzőnek, aki bajnoki címre akarja vezetni csapatát. Ez egy nagyon nehéz munka. Annak örülök, hogy a játékosok szemléletén és hozzáállásán láthattam a legnagyobb változást. Nem tudom megmondani, hogy nehezebbnek vagy könnyebbnek láttam előzetesen. Annak örülök, hogy látom, a fiúk akarnak és azt a struktúrát és szemléletet próbálják a pályán kivitelezni, ami az én elképzelésem – válaszolta már arra a kérdésre, hogy ilyennek képzelte-e el a munkát a csapat élén.


Végül arra is kitért, hogy ha csapata meghívja, velük is ünnepel, hiszen ez mindannyiuk sikere, de természetesen a családjával külön fog. Már hívták is, hogy gratuláljanak.
SABARIA 1926

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74924
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Aranyszavak: Rebrov nem változtat fontos elméletén

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.04.28. 13:11

vagyis továbbra is hetente összeveszik majd valamelyik játékosával?
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Aranyszavak: Rebrov nem változtat fontos elméletén

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.04.28. 13:32

Adamek írta:vagyis továbbra is hetente összeveszik majd valamelyik játékosával?

Én ezt nem értem. A keletnémettel bajnokok lettetek, ki nem állhattátok. A szovjettel 3 fordulóval a vége előtt bajnokok vagytok és utáljátok. Mivel lennétek elégedettek? Én amióta az eszemet tudom a csapat amelyiknek szurkolok - rövid időszakokat kivéve - bűngyenge. A hátralevő három fordulóra lehetnél DVTK szurkoló, legalább megtudnad, hogy milyen igazán szenvedni a csapatod miatt :)
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Aranyszavak: Rebrov nem változtat fontos elméletén

HozzászólásSzerző: John McClane » 2019.04.28. 15:35

SuperDepor írta:
Adamek írta:vagyis továbbra is hetente összeveszik majd valamelyik játékosával?

Én ezt nem értem. A keletnémettel bajnokok lettetek, ki nem állhattátok. A szovjettel 3 fordulóval a vége előtt bajnokok vagytok és utáljátok. Mivel lennétek elégedettek? Én amióta az eszemet tudom a csapat amelyiknek szurkolok - rövid időszakokat kivéve - bűngyenge. A hátralevő három fordulóra lehetnél DVTK szurkoló, legalább megtudnad, hogy milyen igazán szenvedni a csapatod miatt :)

Adamek kiégett nagycsaládos.
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
gw
kávboj
Hozzászólások: 14249
Csatlakozott: 2005.07.29. 13:38

Re: Aranyszavak: Rebrov nem változtat fontos elméletén

HozzászólásSzerző: gw » 2019.04.28. 16:29

SuperDepor írta:
Adamek írta:vagyis továbbra is hetente összeveszik majd valamelyik játékosával?

Én ezt nem értem. A keletnémettel bajnokok lettetek, ki nem állhattátok. A szovjettel 3 fordulóval a vége előtt bajnokok vagytok és utáljátok. Mivel lennétek elégedettek? Én amióta az eszemet tudom a csapat amelyiknek szurkolok - rövid időszakokat kivéve - bűngyenge. A hátralevő három fordulóra lehetnél DVTK szurkoló, legalább megtudnad, hogy milyen igazán szenvedni a csapatod miatt :)


Gatyas Bobby tavozasa ota senki nem felel meg neki :(
E.E.E.

kávbojnak úgysem tűnsz, csak marhapásztornak

John McClane
Aranylabdás
Hozzászólások: 60308
Csatlakozott: 2009.04.02. 18:29
Tartózkodási hely: Szombat

Re: Aranyszavak: Rebrov nem változtat fontos elméletén

HozzászólásSzerző: John McClane » 2019.04.28. 17:41

Az MLSZ FEB a Honvéd – FTC mérkőzéssel kapcsolatban az FTC-t, mint visszaesőt, játékosainak nagyobb mennyiségű pirotechnikai eszköz beviteléért és használatáért 2.000.000 Ft pénzbüntetés megfizetésére kötelezi.
:D :D :D
Cech-Ivanovic,Terry,Dragoner,Szkukalek-Lampard,Wedgbury-Kriston,Gera,Hazard-Drogba
Edzo:Jose Mourinho
Dibusz-Stockley,Gyepes,Carvalho,Ashley Cole-Essien,Lipcsei-Seydi,Lisztes,Podolski-Elding
Edzo:Kondas Elemer

Avatar
Adamek
Flegma
Hozzászólások: 74924
Csatlakozott: 2005.06.20. 10:18
Tartózkodási hely: nekem a Balaton a Himalája

Re: Aranyszavak: Rebrov nem változtat fontos elméletén

HozzászólásSzerző: Adamek » 2019.04.28. 19:05

SuperDepor írta:
Adamek írta:vagyis továbbra is hetente összeveszik majd valamelyik játékosával?

Én ezt nem értem. A keletnémettel bajnokok lettetek, ki nem állhattátok. A szovjettel 3 fordulóval a vége előtt bajnokok vagytok és utáljátok. Mivel lennétek elégedettek? Én amióta az eszemet tudom a csapat amelyiknek szurkolok - rövid időszakokat kivéve - bűngyenge. A hátralevő három fordulóra lehetnél DVTK szurkoló, legalább megtudnad, hogy milyen igazán szenvedni a csapatod miatt :)

valamiért megszeretsz egy csapatot és annak a szellemiségét, aztán egy nap arra ébredsz, hogy ez mintha már nem arról szólna mint anno
mintha a feleségednek 40 év együttélés után kinőne a töke
Peter Rufai - Benedict Iroha, Stephen Keshi, Okechukwu Uche - Sunday Oliseh - Finidi George, Emmanuel Amunike, Augustine "Jay-Jay" Okocha - Victor Ikpeba, Rashidi Yekini - Daniel Amokachi

SuperDepor
Moderátor
Hozzászólások: 40699
Csatlakozott: 2006.03.07. 23:03
Tartózkodási hely: Magyar-Osztrák Monarchia

Re: Aranyszavak: Rebrov nem változtat fontos elméletén

HozzászólásSzerző: SuperDepor » 2019.04.29. 06:53

Adamek írta:
SuperDepor írta:
Adamek írta:vagyis továbbra is hetente összeveszik majd valamelyik játékosával?

Én ezt nem értem. A keletnémettel bajnokok lettetek, ki nem állhattátok. A szovjettel 3 fordulóval a vége előtt bajnokok vagytok és utáljátok. Mivel lennétek elégedettek? Én amióta az eszemet tudom a csapat amelyiknek szurkolok - rövid időszakokat kivéve - bűngyenge. A hátralevő három fordulóra lehetnél DVTK szurkoló, legalább megtudnad, hogy milyen igazán szenvedni a csapatod miatt :)

valamiért megszeretsz egy csapatot és annak a szellemiségét, aztán egy nap arra ébredsz, hogy ez mintha már nem arról szólna mint anno
mintha a feleségednek 40 év együttélés után kinőne a töke

legalább volt szép 40 éved, az enyémnek már a nászéjszaka után kinőtt
Ne aggódjatok hát a holnapért mert a holnap majd aggódik magáért. Elég minden napnak a maga baja.


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 98 vendég