Haladás-szurkolók: merre tovább?

nb1.hu12
Toborzórajáró
Hozzászólások: 0
Csatlakozott: 2012.03.10. 16:00

Haladás-szurkolók: merre tovább?

HozzászólásSzerző: nb1.hu12 » 2019.04.04. 12:11

Fontos összejövetel lesz.

Haladás-szurkolók: merre tovább?


A csapat gyenge szereplése és a klub adósságai mellett van egy harmadik történetszál is, ami élénken foglalkoztatja a Haladás fanatikusait. A sztori kibontása előtt viszont fontos rögzíteni, ahogy a Hali ultrái kiállnak a csapat mellett, ahogyan szurkolnak a meccseken (otthon és idegenben egyaránt), az minden elismerést megérdemel.


 


Február 27-én viszont lemondott az elnöki posztjáról Keringer Zsolt, a Haladás Szurkolói Kör elnöke. Annak ellenére, hogy az elnökség nem támogatta ebben az elhatározásában. Viszont a helyetteséről döntenie kell a testületnek, mint ahogyan a jövőről is.


 


Az összejövetelen a résztvevők meghallgatják Keringert az elnöki beszámolóval, megvitatják a lemondását, döntenek a folytatásról, valamint az új elnökről.


 


Szombathely egy igazi fellegvára a magyar labdarúgásnak, szurkolói szempontból meg pláne. 


 


A csapat játéktudása (az eddig elért eredmények alapján) és anyagi helyzete jelenleg nem éppen NB I-es szintű, a szurkolói viszont mindenképpen élvonalbeliek.


 


Ezért is lesz fontos, hogy megmarad-e az a fajta szellemiség és becsvágy, amit mindig is képviseltek.

Avatar
MindigÚjpest
fanatikus
Hozzászólások: 14806
Csatlakozott: 2009.04.17. 09:30
Tartózkodási hely: otthon,munkahely

Re: Haladás-szurkolók: merre tovább?

HozzászólásSzerző: MindigÚjpest » 2019.04.04. 14:53

Szerintem ugorjatok át zegre!
Sosem felejtem el, volt hogy fociról mentünk át a Komjádiba, ott voltunk a BEK meneteléskor, világsztár csapatunk volt, aminek az egyik legfényesebben ragyogó csillaga Benedek Tibi volt. Nyugodj Békében bajnok!


Vissza: “www.nb1.hu”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 160 vendég